• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
mno byl nesmírně vtipnej... škoda, že si to ta moje mozkovna nedovede uložit... :grinning:
14. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,taky pocitujes tehu demenci?ja jo :sweat_smile:
14. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo demence... a taky značná už nervozita... jak já toho svýho chlapa u porodu přežiju??? :slight_smile:)))) z něj rostu... :grinning:
14. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe ja si fakt obcas prijdu vygumovana,ze si rikam snad to po porodu zmizi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takova nejak mimo :sweat_smile:
ale prezijes,kdyztak mu rozdrtis ruku,nebo mu jednu vlepis ale pak si budes libovat ze tam byl :grinning:

PA rikala ze naky zensky jim pekne nadavaj (chlapum),jedna ho i skrtila(jako objimala a pak zacla kontrakce)mel pry uplne fialovej krk,atd :grinning: a taky ji prej jedna ujecena hrozna zenska kopla do hlavy :sweat_smile:
14. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši kopla do hlavy... ty jo už se vidím... se mnou budou mít PA teprva co vyprávět :slight_smile:)))

a myslím, že po porodu to bude ještě horší :slight_smile:)) to zas budem mít vykojenej mozek :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak to chudak manza,jestli to bude ete horsi tak to teprv bude neco :sweat_smile: :sweat_smile: jako uz ted si rikam ze sem dement,nekdy :grinning: :grinning:
no fakt jsem z toho vypraveni byla hotova..a ta zenska se ani neomluvila :grinning: a jako jeji maza tam byl skoro na slozeni a ona ze tam musi byt-nadavala mu tam,atd..no dr ho poslali pryc ze chudak zelenej a litovali ho..odjel a tchyne mu volala ze at se kouka vratit nebo mu ukaze,tak on se chudak vratil a sedel pred salem a cekal-aby nedostal..no pry dve furie-dcera i matka..
teda tak to vypravela PA :grinning:
14. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsme si opravdu sepsali porodní plán :slight_smile:))) jsem zvědavá jestli nám to k něčemu bude :slight_smile:)) :grinning:
14. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ješmarjá chudák chlap no... ale co se dá dělat... buď byla fakt mamina tak mimo, a nebo si na sebe holt ušil bič a bude mít takovej parádní celej život... :sweat_smile:

neboj přežijem to... i naši chlapi... já jen doufám, že mě nepostihne nějaká silnější poporodní deprese, to bych nechtěla, ostatní zmákneme :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a co tam mas?
14. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hlavně jsme si tam napsali, že bychom chtěli, aby miminku nechali dotepat pupečník... nějak mi to příde jako přirozený... :sweat_smile:
14. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ja teda zadny plan nemam a ani nevim co bych tam mela psat..myslim ze s mou dr se na vsem domluvime..sama rikala ze vse uvidime dle situace
14. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já tam žádnou svojí dr. mít nebudu... mám to sepsaný spíše tak pro sichr, i tak si myslím, že v Podolí je tohle všechno už automatika... to bych jedině musela mít smůlu na PA a to snad nebudu :slight_smile:))
14. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..urco budes mit stesticko a rychly porod :wink: nic jinyho si ani pripustit nemuzem
14. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím jsem tam napsala tohle CARCUL :slight_smile:))

Pokud půjde porod bez komplikací, přáli bychom si následující průběh:
* Nemám nic proti podání klyzmatu ani proti oholení pokud to uznáte za vhodné.
* Pokud to nebude nutné, prosíme porod nijak neurychlovat / nevyvolávat.
* Budeme vděčni za pomoc s úlevovými polohami a pokud to situace dovolí a bude mi to vyhovovat i za možnost vyžkoušet si porod např. na porodní stoličce.
* Souhlasíme s podáváním tišících prostředků dle momentálního stavu a domluvy.
* Nástřih hráze v případě nutnosti jako prevenci natržení.
* Po narození bychom si přáli položit miminko na břicho a nechat dotepat pupečník,
až potom přestřihnout.
* Pupečník po dotepání přestřihne otec, který bude u porodu přítomen.
* Přejeme si přiložit dítě k prsu co nejdříve to bude možné.

* Předem velmi děkuji za pomoc s kojením.
* Prosíme dítě bez souhlasu nepřikrmovat. V případě nutnosti pouze injekční stříkačkou.

* Pokud bude možnost mám zájem o nadstandartní pokoj (v nižší cenové relaci).

* Personálu porodnice předem děkuji za pochopení, ochotu a trpělivost.
14. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.to myslim ze je dobry :wink:
14. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem koukala na diskusi jak probíhal porod... a musím říct, že mě to potěšilo.. většina mamin měla porod docela dobrej a krátkej... jsou tam samozřejmě i ty horší a hrozný případy, ale je jich míň, tak snad opravdu budou naše porody fajn a budem na ně i s manželatama rádi vzpomínat... nezbejvá než věřit :slight_smile: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééje tak kdy dem na to CAR? :slight_smile:)))) si to musíme naplánovat evidentně :slight_smile:))) ty naše děti jsou nějaký pohodlný :grinning:
14. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,no jako vubec netusim..uz bych jako rada :grinning: ale jak to nase naplanovani uskutecnime?
14. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si prostě řeknem a je to!!!! :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já na to jdu zejtra, nejpozději pozítří :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR a myslím, že ty bys to brala ještě dneska, nejpozději zítra co? :slight_smile:))
14. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze ja dnes a nebo zitra a hotovo :grinning: mala je naka ziva tak nevim jestli souhlasi nebo ne :grinning:
14. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR tak už rodíš???? :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kubula se teď taky mlel jak ďábel, tak snad už naznal, že je mu tam těsno :slight_smile:))
14. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..nene nerodim jsem tu nasrana ted..vypada ze se tch pobyt prodlouzi :angry: :angry: :angry: :angry: ja fakt zhebnu
14. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno........ tak nezbejvá nic jinýho než celou noc SOFINKU přemlouvat... :frowning2:
14. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no tak zkus ten kořeněnej čajík, sex... pak ty schody a manžovi bych řekla, ať svý vlezlý matce taktně naznačí, že by jako už mohla odjet... ať se na mě nikdo nezlobí, ale to bych byla radši sama, než s manžovou matkou... kdyby mě teď četla nějaká TCH, tak by si asi zanadávala, že ty mladý na matky furt nadávají, ale tak všechno má svý meze ne??? dyť jsi vlastně s matkou svýho manžela 24 hodin denně už 3 nebo 4 dny? samozřejmě, že nemáš svoje soukromí... :((( bych se fakt picla!!!
14. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdybys s ní nebyla aspoň sama... člověk si spoustu věcí vůbec nemůže dovolit... :((( koho to proboha napadlo, že tě bude takhle hlídat???
14. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prvusky zenusky . . .

tak manzu jsem konecne púoslala do prace hura pc je volny :grinning: :grinning: :grinning: za tu dobu nam malej se naucil pistet je to ted doma rodeo (bohuzel dabl se psem,ta je hotova - samozrejme viti a podobne) ,a skoro uz sam sedi viz foto albicko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a jeste vyblejsknem,ale koukala jsem jako blazen jsme malyho postavili k ohradce a on se chytl a nepustil a jen tak si tam stal a rehnal :grinning: :grinning: :grinning:

je uzsany sledovat jak se tyden s tydnem meni a je cim dal vic vnimavejsi k okolnimu svetu :grinning:

dneska mi ceka baleni do te Plzne,no mam docela nadeji,nas kamos rikal,ze jeho neter na to vysetreni jezdila taky a dokonce i na dobu kratsi,nez ze dne na den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by bylo supr

cetla jsem hehe a porodni plan a hlasuju pro verzi od tatinka :grinning: :grinning: :grinning:by koukali :grinning:

carcul jako tebe hlida v praze tchorka????? :rolling_eyes: :rolling_eyes:jako proc manza neco nerekne???teda jako v devatym mesici s hormonama jeste rozdychavat tchyni . . . hus babo :grinning: :grinning:to ja se manzovi zarekla,ze proste se svoji tchyni uz sama nikdy v zivote nebudu (abych pak neposlouchala lzi co jsem nerekle - proste prevence)

prostejko juklala jsem na fotecky,no proste krasna zlatovlaska po tatinkovi :grinning: :grinning:jen se uzivejte rodinko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu hodit to fotos
15. únor 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že tu byla prostějka a mají se báječně :slight_smile: :slight_smile:
Hehe ztak takovej porodní plán asi ještě neviděli :grinning:
carcul tebe fakt hlídá tch???
Blahu to je ondrášek moc šikovnej, že si stoupá a stojí...
Vendulka se plazí směrem do zadu :grinning: dnes jdem zas na plavčo..
papa
15. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu boží fotky :grinning: :grinning:
já včera večer šla za vendulkou kvůli dudlíku a ona vystrkovala nohu z postýlky :grinning:
15. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange :grinning:

se musim pochvalit ted jsem sama prvne stahla fota z mobilu pres kabel,ja snad budu mit i technicky strevo :grinning: tak jsem jeste fota pridala

je plavco,tak to mi nechodime jen vyradit se do bazenu,minimalne jednou mesicne

koukam ange,ze uz vam byl taky,pulrok to je strasny,jak to frci :grinning:
15. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek