Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
14. únor 2010
mno byl nesmírně vtipnej... škoda, že si to ta moje mozkovna nedovede uložit... 😃
carculka
14. únor 2010
hehe,taky pocitujes tehu demenci?ja jo :-N
hehenaautor
14. únor 2010
jo demence... a taky značná už nervozita... jak já toho svýho chlapa u porodu přežiju??? 🙂)))) z něj rostu... 😃
carculka
14. únor 2010
no hehe ja si fakt obcas prijdu vygumovana,ze si rikam snad to po porodu zmizi :-N :-N :-N takova nejak mimo :-N
ale prezijes,kdyztak mu rozdrtis ruku,nebo mu jednu vlepis ale pak si budes libovat ze tam byl 😃

PA rikala ze naky zensky jim pekne nadavaj (chlapum),jedna ho i skrtila(jako objimala a pak zacla kontrakce)mel pry uplne fialovej krk,atd 😃 a taky ji prej jedna ujecena hrozna zenska kopla do hlavy :-N
hehenaautor
14. únor 2010
ježiši kopla do hlavy... ty jo už se vidím... se mnou budou mít PA teprva co vyprávět 🙂)))

a myslím, že po porodu to bude ještě horší 🙂)) to zas budem mít vykojenej mozek 🙂)) 😃 😃 😃
carculka
14. únor 2010
hehe,tak to chudak manza,jestli to bude ete horsi tak to teprv bude neco :-N :-N jako uz ted si rikam ze sem dement,nekdy 😃 😃
no fakt jsem z toho vypraveni byla hotova..a ta zenska se ani neomluvila 😃 a jako jeji maza tam byl skoro na slozeni a ona ze tam musi byt-nadavala mu tam,atd..no dr ho poslali pryc ze chudak zelenej a litovali ho..odjel a tchyne mu volala ze at se kouka vratit nebo mu ukaze,tak on se chudak vratil a sedel pred salem a cekal-aby nedostal..no pry dve furie-dcera i matka..
teda tak to vypravela PA 😃
hehenaautor
14. únor 2010
tak jsme si opravdu sepsali porodní plán 🙂))) jsem zvědavá jestli nám to k něčemu bude 🙂)) 😃
hehenaautor
14. únor 2010
ješmarjá chudák chlap no... ale co se dá dělat... buď byla fakt mamina tak mimo, a nebo si na sebe holt ušil bič a bude mít takovej parádní celej život... :-N

neboj přežijem to... i naši chlapi... já jen doufám, že mě nepostihne nějaká silnější poporodní deprese, to bych nechtěla, ostatní zmákneme 🙂 😉 x-)
carculka
14. únor 2010
hehe a co tam mas?
hehenaautor
14. únor 2010
no hlavně jsme si tam napsali, že bychom chtěli, aby miminku nechali dotepat pupečník... nějak mi to příde jako přirozený... :-N
carculka
14. únor 2010
hehe,ja teda zadny plan nemam a ani nevim co bych tam mela psat..myslim ze s mou dr se na vsem domluvime..sama rikala ze vse uvidime dle situace
hehenaautor
14. únor 2010
jj já tam žádnou svojí dr. mít nebudu... mám to sepsaný spíše tak pro sichr, i tak si myslím, že v Podolí je tohle všechno už automatika... to bych jedině musela mít smůlu na PA a to snad nebudu 🙂))
carculka
14. únor 2010
hehe..urco budes mit stesticko a rychly porod 😉 nic jinyho si ani pripustit nemuzem
hehenaautor
14. únor 2010
tak zatím jsem tam napsala tohle CARCUL 🙂))

Pokud půjde porod bez komplikací, přáli bychom si následující průběh:
* Nemám nic proti podání klyzmatu ani proti oholení pokud to uznáte za vhodné.
* Pokud to nebude nutné, prosíme porod nijak neurychlovat / nevyvolávat.
* Budeme vděčni za pomoc s úlevovými polohami a pokud to situace dovolí a bude mi to vyhovovat i za možnost vyžkoušet si porod např. na porodní stoličce.
* Souhlasíme s podáváním tišících prostředků dle momentálního stavu a domluvy.
* Nástřih hráze v případě nutnosti jako prevenci natržení.
* Po narození bychom si přáli položit miminko na břicho a nechat dotepat pupečník,
až potom přestřihnout.
* Pupečník po dotepání přestřihne otec, který bude u porodu přítomen.
* Přejeme si přiložit dítě k prsu co nejdříve to bude možné.

* Předem velmi děkuji za pomoc s kojením.
* Prosíme dítě bez souhlasu nepřikrmovat. V případě nutnosti pouze injekční stříkačkou.

* Pokud bude možnost mám zájem o nadstandartní pokoj (v nižší cenové relaci).

* Personálu porodnice předem děkuji za pochopení, ochotu a trpělivost.
carculka
14. únor 2010
hehe.to myslim ze je dobry 😉
hehenaautor
14. únor 2010
jsem koukala na diskusi jak probíhal porod... a musím říct, že mě to potěšilo.. většina mamin měla porod docela dobrej a krátkej... jsou tam samozřejmě i ty horší a hrozný případy, ale je jich míň, tak snad opravdu budou naše porody fajn a budem na ně i s manželatama rádi vzpomínat... nezbejvá než věřit 🙂 x-)
hehenaautor
14. únor 2010
jéééje tak kdy dem na to CAR? 🙂)))) si to musíme naplánovat evidentně 🙂))) ty naše děti jsou nějaký pohodlný 😃
carculka
14. únor 2010
hehe,no jako vubec netusim..uz bych jako rada 😃 ale jak to nase naplanovani uskutecnime?
hehenaautor
14. únor 2010
si prostě řeknem a je to!!!! 🙂)) 😃 😃 😃 😃 😃 😃

já na to jdu zejtra, nejpozději pozítří 😃 😃 😃
hehenaautor
14. únor 2010
CAR a myslím, že ty bys to brala ještě dneska, nejpozději zítra co? 🙂))
carculka
14. únor 2010
takze ja dnes a nebo zitra a hotovo 😃 mala je naka ziva tak nevim jestli souhlasi nebo ne 😃
hehenaautor
14. únor 2010
CAR tak už rodíš???? 🙂)) 😃 😃 😃 😃 😃

Kubula se teď taky mlel jak ďábel, tak snad už naznal, že je mu tam těsno 🙂))
carculka
14. únor 2010
hehe..nene nerodim jsem tu nasrana ted..vypada ze se tch pobyt prodlouzi ]-( ]-( ]-( ]-( ja fakt zhebnu
hehenaautor
14. únor 2010
mno........ tak nezbejvá nic jinýho než celou noc SOFINKU přemlouvat... 😞
hehenaautor
14. únor 2010
CARCUL no tak zkus ten kořeněnej čajík, sex... pak ty schody a manžovi bych řekla, ať svý vlezlý matce taktně naznačí, že by jako už mohla odjet... ať se na mě nikdo nezlobí, ale to bych byla radši sama, než s manžovou matkou... kdyby mě teď četla nějaká TCH, tak by si asi zanadávala, že ty mladý na matky furt nadávají, ale tak všechno má svý meze ne??? dyť jsi vlastně s matkou svýho manžela 24 hodin denně už 3 nebo 4 dny? samozřejmě, že nemáš svoje soukromí... 😞(( bych se fakt picla!!!
hehenaautor
14. únor 2010
kdybys s ní nebyla aspoň sama... člověk si spoustu věcí vůbec nemůže dovolit... 😞(( koho to proboha napadlo, že tě bude takhle hlídat???
blahovka.cz
15. únor 2010
Ahojky prvusky zenusky . . .

tak manzu jsem konecne púoslala do prace hura pc je volny 😃 😃 😃 za tu dobu nam malej se naucil pistet je to ted doma rodeo (bohuzel dabl se psem,ta je hotova - samozrejme viti a podobne) ,a skoro uz sam sedi viz foto albicko 😃 😃 😃 😃 no a jeste vyblejsknem,ale koukala jsem jako blazen jsme malyho postavili k ohradce a on se chytl a nepustil a jen tak si tam stal a rehnal 😃 😃 😃

je uzsany sledovat jak se tyden s tydnem meni a je cim dal vic vnimavejsi k okolnimu svetu 😃

dneska mi ceka baleni do te Plzne,no mam docela nadeji,nas kamos rikal,ze jeho neter na to vysetreni jezdila taky a dokonce i na dobu kratsi,nez ze dne na den 😃 😃 😃 😃 by bylo supr

cetla jsem hehe a porodni plan a hlasuju pro verzi od tatinka 😃 😃 😃by koukali 😃

carcul jako tebe hlida v praze tchorka????? 8-( 8-(jako proc manza neco nerekne???teda jako v devatym mesici s hormonama jeste rozdychavat tchyni . . . hus babo 😃 😃to ja se manzovi zarekla,ze proste se svoji tchyni uz sama nikdy v zivote nebudu (abych pak neposlouchala lzi co jsem nerekle - proste prevence)

prostejko juklala jsem na fotecky,no proste krasna zlatovlaska po tatinkovi 😃 😃jen se uzivejte rodinko :-p

jdu hodit to fotos
angetha
15. únor 2010
Ahojky, koukám že tu byla prostějka a mají se báječně 🙂 🙂
Hehe ztak takovej porodní plán asi ještě neviděli 😃
carcul tebe fakt hlídá tch???
Blahu to je ondrášek moc šikovnej, že si stoupá a stojí...
Vendulka se plazí směrem do zadu 😃 dnes jdem zas na plavčo..
papa
angetha
15. únor 2010
blahu boží fotky 😃 😃
já včera večer šla za vendulkou kvůli dudlíku a ona vystrkovala nohu z postýlky 😃
blahovka.cz
15. únor 2010
ahojky ange 😃

se musim pochvalit ted jsem sama prvne stahla fota z mobilu pres kabel,ja snad budu mit i technicky strevo 😃 tak jsem jeste fota pridala

je plavco,tak to mi nechodime jen vyradit se do bazenu,minimalne jednou mesicne

koukam ange,ze uz vam byl taky,pulrok to je strasny,jak to frci 😃

Začni psát odpověď...

Odešli