• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahojky, Prostejko Davidek je fakt krasnouckej a celej tatinek.S kojenim zavidim.

V patek jsme jeli konecne oockovat Pepicka na TBC a rovnou kdyz uz jsme v ty porodce byli tak jsem se zasla zeptat na jizvu po cisari- se mi nako nezdala- mela jsem nad ni peknou bouli- tvrdou a do fialova.A taky ze spatny.Takze mi tu jizvu doktor otevrel asi na centak a pul a vymackaval- tekla z toho tuna stary krve..no husty.Pak to proplachoval peroxidem a prevazal.Bez umrtveni no nic prijemnyho.Tak jezdim kazdy den na proplach dokud to asi nebude dobry.Beru antibiotika a napsal mi wobenzym- ktery jsem si samo musela hradit sama 920kc! Se fakt vyplatilo.
Takze ja na porod mam fakt uzasny vzpominky.Jo a ja tam prisla, rekla ze se mi nezda ta jizva a ten doktor pry a toho cisare jsme vam delali tady? Ja ze jo.A kdo vam ho delal a jestli byl planovanej? Ja ze presne nevim...ze kolem byli tri doktori a ze nebyl.On pak hm ze bych to byl ja?Takze jsme se dobrali k tomu ze mi to zmrvil on.Samozrejme ze to okecaval jako ze to se nekdy stane, ze nejsem urcite prvni ani nebudu posledni....jen kdyby mi to delal nekdo jiny to by rikal urco neco jinyho.
Je to zastupce primare a co jsem slysela holky v porodce tak si ho kazdej chvalil a chtely aby je rodil on.
Me je ale dost nesympatickej a fakt ho nemusim.....nevim treba jen tim ze to u me takhle dopadlo.
Tak jsem se trosku vypsala...ulevila si....a za chvili razim zase na proplach fujfuj.

Hehence a Carculce drzim palecky aby uz co nejdrive rodily :slight_smile: a aby vse probehlo hladce!
15. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri ty to mas opravdu jako ja taky problem s jizvou po cisari skoro do tydne od propusteni :unamused: jeste,ze tak,akorat ti drzim paluchy,aby se hojila a nerozjela a jak vam jde kojit po cisari???rozjelo se to??

chvalim vam toho vlasacka,Vitek od Peti ma konkurenta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu dekujeme za pochvalu...jj konkurent to teda je :slight_smile: V porodce z nej byli vsichni vypatlany, ze je to nejvlasatejsi mimco :slight_smile: Prej kdyz te pali zaha tak mimcu rostou vlasy...to by u me sedelo :slight_smile:
Jsem byla na pokoji jeste s jednou po cisari- ta ho mela planovanej a ta byla uplne v pohode.Uz tredi den cila jak rybka a ja si prisla jak troska.Ted uz vim proc.
Jinak kojeni nic.Ja si denne odstrikam tak 30ml takze si myslim ze ted uz se to ani nerozjdede.Uz jsem se tak nak smirila, ale stve mi to...hlavne to leze do penez...coz sama dobre vis.Pijeme Bebu.
Koukala jsem jak uz jste velkej chlap :slight_smile: 7 mesicu je to znat :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri z toho si nic nedelj,kazda zenska je na tom po porodu jinak,ja rodila v patek a a v nedeli rano si uz vyzadala malyho k peci,protoze jsem byla fit a Iva (spolupacoska) rodila den predemnou a dostala ditko az v nedeli . . . to je indivindi

bebu to jo to chapu - my teda po pul roce presly na babylove mleko z DM drogerky,ono to silene leze do penez jsme dali jen 2000 za mliko,no bohuzel kojeni uz opravdu asi nic po takove dobe . . . :frowning2: co se da delat,kdyz neni,tak neni,me zmizlo po mesici
15. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravíme vás s Davídkem... :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky TERINKO, gratuluju k malému Pepíčkovi.... je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úžasně vlasatej :grinning: a ty vlasatý mimča obdivuje v porodnici každej, na nás každej čučel kvůli té barvě vlásků.... ještě když byl malej na sluníčku, tak mu to úplně zářilo a sestřičky z něj byly poprděný..... :grinning: ale oni jsou všechny miminka krásný a ty sestřičky v porodce tam na každý hleděly jak na svatej obrázek :grinning:
15. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky s tím kojením, no to se spíš uvidí, jak dlouho to vydrží...mlíčko zatím teče, teda teče až tak, že opravdu malého přímo topím... :sweat_smile: prostě vydělám prso a už to teče samo na plínu...... to taky není moc výhra, malej se pak nechce přisát a jak se začne topit, tak mu to ani nejde tahat a vypije velký prd.... sterilizovala jsem si takovou tu obyč odsávačku, co mi půjčila sestřenka a před každým kojením zkouším aspoň to, co samovolně teče odstříkat.... zatím dobrý no... teď uvidíme, jak dlouho mlíčko bude a jak dlouho bude Davídkovi dostačovat... přece jen je nám teprve týden.... :wink:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU mrkala jsem na fotečky, Ondrášek už je tak velkej, to snad není možný :astonished:

a holky ještě nerodí? :grinning: četla jsem, že CAR už šílí z tchýně a HEHE píše porodní plán, máš tam dobrý věci HEHE :wink:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem po víkendu tady, měli jsme děti, tak nebyl čas..:slight_smile:)))

tak co je nového ? :slight_smile:))

aaaa Prostejka je tady...zdravím Vás oba..:slight_smile:))
15. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: taky tě zdravíme :wink:
15. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme dneska takovou malou generálku bez taťky..... jel do servisu s autem a vyzvednout Davídkovi rodný list a vyřídit nějaký věci.... tak mu dělám přes net spojku :grinning:
15. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prostejko tak poprve te vidim na konika jako maminku :grinning: :grinning: :grinning: ukaz se . . . no jo uplne jina :grinning:

ahojky nuki - teda vy budete mit skolku az se narodi i to vase :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!
Tak koukám zatím žádné nové miminečko:slight_smile:)

Terinko tak ať se ti jizva brzo zahojí, je to nepříjemné, viď?

Hehe super porodní plán:slight_smile:))jo a já NEPILA ricinový koktejl, ale ten ze skořice, hřebíčku a ještě náké bylinky,víš!!

My byli včera na Valentýnské večeři, nakonec jsme vzali Deníska s sebou, byli jsme tam ještš se známíma a taky vzali malého, takže to bylo super, byl tam kouzelník, naprosto úžasnej, bombónky ve tvaru srdíčka a personál v kostýmech a všude balonky, no super:slight_smile:)))a malej spinkal jak an:slight_smile:)

Jimak hlásíme váhu 4905 na nahato!!opět jsme za týden nabrali 380g!!!
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mrkejte jak uz nam to jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=540999

ahojky cat tak to jste si ten valentyn uzili rodine :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre jitro:slight_smile:

Konecne se barunce podarilo pocurat maminku...nojo, to mam z toho, ze ji mam doma porad nahatou:slight_smile: chichi, sikulka...

holky, spite taky s miminkama v posteli? mala usina v postylce a jak se v noci vzbudi na krmeni, kolem pul treti treba, tak uz si ji pak necham. v lepsim pripade ji dam do postylky a necham si ji az tak od sesti-pul sedmy, kdyz se vzbudi rano. dneska, kdyz manzel vstaval, tak se me pta: kde mas dite?????? a ona byla u me pod perinou....tak ted premyslim, jestli bych ji nemohla treba nejak ublizit. rika se, ze maminky maji spanek jak na vode, ja se teda pri kazdym zaknourani vzbudim, to jo...ale....

CAT ja delala vcera k valentynu palacinky. teda nechtelo se me...my to neslavime, tak jsem si rikala, aspon nejakou dobrotu no....jo a mam obavy, ze nase mala ma uz k sesti kilum:slight_smile: pet a pul urcite. ale pritom neni spekata, jak nektery deti byvaji, tak nevim, kde to ma...
15. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHUS ahoj, krasny fotky....nepremyslela jsi, ze uz das Ondrovi postylku niz? Nebo uz mas? Jak tam sedi v te postylce vis...ja mam z tohodle hruzu, ze mimi vypadne z postylky...uplne husinu mam.
15. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balhu: tak to máš pravdu..:slight_smile:))

prostej: tak se spolu mějte moc hezky..:slight_smile:))
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
blahu krásný fotečky..malej fakt šikovnej :dizzy_face:

prosteji koukám se máte dobře :dizzy_face: Mlíčka až moc..

Já třeba měla málo ale stejně když malá z jednoho pila tak druhý teklo..a to sem měla málo mlíka..kolikrát i košilu s polštářem mokrou jak prosáklo..to nechápu..fakt :confounded:

Svoji myslím že malé nic udělat nemůžeš :wink:

Terinko s tou jizvou to je hrůza :unamused: Snad to bude brzo dobrý

Holky já mám Janičkou nemocnou :frowning2: Rýmu má hroznou a kašel..ale fakt hodně. Sme byly ráno u mudry tak máme nějaké kapky..doufám že to brzo pomůže. Teď spinká v kočárku a co 2min.tak úplnej záchvat kašle jak ju tam asi dráždí ty hleny :pensive: Je mi jí tak líto berušky..
15. únor 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC diky, trochu me to uklidnilo. volal me manzel, tak jsem se ho na to ptala a on se smal a rikal ze dobry, ze mela odkrytej kousek na dychani, ale ze ji proste nevidel, tak se lekl kde je:slight_smile: chudinka Janicka!!!!!!tak at je to brzo dobry!!!!!

jo a to mliko: cetla jsem, ze kdyz mimi pije z jednoho prsa, tak z druheho by se melo mliko uvolnovat samo a tect, ze to je nejakej reflex nebo ja nevim co a ze to je naopak dobre! ja mam taky nekdy mokry tricko- uz se mi to stalo i u nasich na navsteve....no hlavne, ze tece.

TERI tyjo, to je masakr teda....
15. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no jo, úplně jiná... :grinning: a Ondrášek je šikula.... :wink:

CAT ahojky, vy jste už teda velcí chlapi :grinning:

SAC ahojky... :dizzy_face: no mlíčka zatím dost, jak říkám, teď se uvidí, jak dlouho a jaké kvality :wink: a snad se malá brzo uzdraví a nebude ji to tak trápit :frowning2:

SVOJI pokud máš lehké spaní tak jí snad nic neuděláš.... :wink: já teda usnu jak špalek.... náš malej si totiž "kňourá" v postýlce než usne.... trošku se tam vrtí a vydává nějaké zvuky, ale je ok... takže se asi moje tělo tak nějak naučilo, že na každé jeho zakníknutí se nevzbudí, vzbudím se až když opravdu "volá", že něco chce.... takže bych měla strach mít malého u sebe, že usnu a něco mu udělám... ale pokud máš lehké spaní, tak je to ok :wink:
15. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: moc krásné fotečky..:slight_smile:)

Sac: tak to je mi líto...at jste brzy rychle zdrávi...:slight_smile:

Teri: no tak to je něco s těma doktorama...děs běs, radši nemuset nic řešit..:slight_smile:

My jsme s Verunkou od našich chlapů dostaly kytičku a skvělou snídani míchaný vajíčka, atd...:slight_smile:)))
15. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ tyjo, tak to jsi dobra. ja jsem jako spalek usnula naposledy v rannem stadiu tehotenstvi:slight_smile:)))
15. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no já ze začátku na každé zakňourání malého byla v pozoru, jenže on neusne tak, že by lehl a 3 hodiny se nehýbal.... on se protahuje, vydá sem tam nějaký zvuk, pomlaská si... :grinning: ale spí klidně dál.... a takový to kňourání, kdy už volá, že chce pít to poznám, to mě vzbudí.... asi si to tělo tak navyklo no :sweat_smile:
15. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky koukám prosteji jak usneš..Já mám taky lehký spaní a slyším i to co bych nechtěla :grinning:
15. únor 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))hned omrknu Prostěj a blahu fotečky:slight_smile:)

Svoji palačinky ňáám!!
Jinak si myslím že děláš chybu že si na sebe šiješ bič když máš malou v postýlce, my to neděláme, ale já spím tak tvrdě že bych mu mohla něco udělat, ale v knížce právě píšou, že ten SNH se mnohdy stane když dítě zajede rodičům v noci pod pěřinu tak bacha!!!!!malej je teda zvyklej že jakmile se zhasne usíná, ikdyž si bruká, ale já si ho max. vezmu třeba od 8 do 9, když už jen polehávám

...zítra jdeme na první kurz masáží pro miminka, se těším, to bude super!!
Jo a už pomalu paseme:slight_smile:)konečně:slight_smile:)hihiihi
15. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no vidíš, jak to máma pozná...))))

tak máme další foto bříška..:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3806316&vReferer=
15. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nase mala si taky brouka a hlasite se protahuje...me teda vzbudi i tohle...manzel se me uz smeje, ale ja za to nemuzu no...

SAC jak hodne mala kaslala? bara taky obcas kasle nebo kejcha...
15. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo fakt bych nevěřila, že si to tělo tak navykne..... aby se ty 2-3 hodinky mezi kojením vyspalo a nabralo síly,tak prostě vytuhnu no.... :sweat_smile:

SVOJI to je jasný, že za to nemůžeš... prostě to tak máš, vzbudí tě všechno....

NUKI krásný bříšánko :dizzy_face: už se rýsuje... :wink:
15. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No někdo říká že se s dětmi má spát v posteli někdo že ne..to je jak se vším.

Sme se o tom bavily i na tom kurzu s šátkama co sem byla..ta ženská že s malou spala dloouho a pak udělali velkou slávu kde ji dali její postel a že měla velkou radost a všude se chlubila a normálně v ní začla spávat..Já bych si třeba taky malou kolikrát v noci nechala ale já se pak nevyspím pře Janička zabírá už moc místa :grinning: A to sem s ní taky nějakou dobu spávala..
Ale znám dost lidí co spí s dětma a v pohodě..kór když máš lehký spaní :slight_smile:

Fakt co člověk to názor :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki už se to krásně rýsuje:slight_smile:)))
Prostějko jen spinkej, ať máte sílu:slight_smile:)napiš mi prosím do IP odkaz na rajče ať to nemusím pokaždé hledat, děkuju:slight_smile:)

Svoji tak to mě neprobudí ani rána z kanónu, ale je zase pravda že malej je potichu, ale když začne pokňourávat tak taky hned vstávám, ale to je asi to propojení maminky a miminka,víš:slight_smile:))

Blahu Ondrášek už krásně sedí, teda já jsem zvědavá na toho našeho andílka, to zvedání hlavičky stejně prořve, vsteká se u toho. včera u nás byl Daník, o týden mladší a ten už pase nádherně, my jsme oproti němu teda dost pozadu:frowning2:(((
15. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek