• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ahooooooooooooj... no tady to dneska žije :slight_smile: krása... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehe jak se cítíš???

Svoji malej taky pčíká a kašle, kašle mezi brekem a pčíká celkem často, je to prý reakce na vůně a tak...časem to zmizí a ten kašel nevím:frowning2:
15. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC přesně tak... mě třeba v porodce říkali, že když je malej nevrlej a je najezenej a přebalenej, tak ať si ho vezmu k sobě do postele, že potřebuje cítit moji blízkost... :wink: v porodce jsem ho párkrát u sebe měla, to jsem měla fakt lehoučký spaní.... ale teď se ho snažíme nechávat v postýlce... zatím se nám to daří :grinning:

CAT napíšu :wink:

HEHE ahojky, jaktože ještě nerodíš :grinning:
15. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc holky, musím letět..:slight_smile:))
15. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU kráááása... úžasně vám ten prcík roste :slight_smile:

ty vaše dětičky jsou tak krásný holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT ahoooj :slight_smile: je mi líp, ale rýmu pořád v malý míře mám... dneska mi valila i krev z nosu - poprvý :slight_smile:)) - asi jak je tam ta sliznice už podrážděná... jinak s poslíkama furt stejný, žádná změna...

dočítám dočítám :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do postylky nepatri polstare, ani silne prikryvky. Miminko ma lezet na rovnem povrchu, aby se nenicila krcni pater. Silna a neprodysna prikryvka muze zavinit uduseni miminka, posune-li se pod ni cele.

....tohle mi akorát přišlo z toho serveru rodina.cz, píšou mi každý týden rady ohledně miminka:slight_smile:)náhoda,co?
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ahoooj :slight_smile:))) no jak to jak to? se neptej mě, ale toho naše kluka ušatýho.... :slight_smile:)))
to víš já mám na monitorech krásný kontrakce, asi aby se malej předvedl před dr. a pak se na mě vykašle... podle mě je to celej tatínek - si ze mě prostě furt dělá legraci :slight_smile:)) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jo z toho bych měla strach, když usnu dost natvrdo.... :wink:
15. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj díky:slight_smile:))
Hehe tak to je fajn že je ti lépe!!!A Kubík se za pár dní umoudří,neboj:slight_smile:))
15. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE on se tam prostě čančá... :grinning: aby z toho nakonec nebyla holka :grinning:
15. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TERINKO teda to je mi líto, že to u tebe takhle dopadlo... :(((( doufám, že proplachy rychle pomůžou.... :( uf teda!
u sestřenice se taky nepovedl císař, a tam to dopadlo s jizvou hodně blbě, radši ani nebudu psát...
prostě se drž...

PROSTEJ holka jo??? no to bych asi na sále praskla smíchy :grinning:

CAT nebojím se zatím :slight_smile: pořád si říkám, že tento týden bysme to mohli stihnout... já jen nechci přenášet, ale to vám asi nemusím psát že jo.... :wink:
15. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ahá takže CAT pila kořeněnej nápojík.. já myslela, žes psala Ricinovej koktejl... včera jsem si dala do maliníku též trochu skořice a zázvoru, ale nic nic .))) ále teda musím říct, že mi to tak zachutnalo, že jsem si do toho dala i trochu mlíka a medu :slight_smile:)) mlask ....... pily jste holky někdy v čajovně čaj Masala??? no to je labůžo a tak podobně mi to včera chutnalo... dneska jdu do teho zas... dobrotaaa :slight_smile:)) :grinning:
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj malej je nádhernej a jak je maličkatej, denísek už strašně vyrostl:frowning2:((až je mi to líto:frowning2:
ale zase už se na mě směje a drží hlavičku trošku, je to taky paráda:slight_smile:)
A koukám že fotíte o 106,co?.))))))

Hehe tak držím palečky aby to tenhle týden bylo:slight_smile:))!!!!
...holky jdu si umýt hlavu a kojit, malej ještě od 8.30 neusnul, začíná být už víc vzhůru přes den, což je super:slight_smile:)ale v noci chrní nádherně, po kojení v 9.30 jsme kojili ve 4 a pak až v 9...to je ještě lepší než kojit o půlnoci a pak až v ž...trošku předělávám noční režim a asi začneme koupat denně aby měl zafixováno, že po koupání už je postýlka a hají hají:slight_smile:)))
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky... .,tak ja se vam tak krasne vyspala... no az se mi z postele nechtelo.. ale curani volalo :sweat_smile:

nuki .. krasnej pupik...
15. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mala je ale schopna spat v postylce. kazdy vecer tam usina a spi az do krmeni nebo az do krmeni rano. v tom neni problem. i pres den tam nekdy spinka. ale kdyz me se po ni stejska. je me nejlip s ni a vim, ze ona je u me taky spokojena....

nevite neco o alergiich u miminek? ja jsem na kocky a u nasich jsou ty kocky 4. 2 byly driv u nas, ale kvuli al. sly k nim. tak ted kdyz tam jsme tak trnu, jestli to male nevadi...
15. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přelouskala ženy zlatý :slight_smile:

PROSTEJ a půjčila sis nakonec ten monitor dechu?

ke spaní dítěte s rodičem v posteli radši nic nepíšu - se chci vidět jak to budu praktikovat já :slight_smile:))

SAC Janičky je mi moc líto - snad se brzo uzdravíte... a co pa HYPO a Amálka... ti taky lehli všichni :(((((

NUKI krásný minipupíno :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

TERI jestli platí to s tou žáhou a vláskama - tak já budu mít určitě pěknýho hároše :slight_smile:)))) se mi narodí tak vlasatej, že mu budu moct hned dělat culíky :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no jo fotíme o sto šest :grinning: jsem říkala, že malej bude mít víc fotek za týden než my dva s manžou dohromady za celej život :grinning:

LUCI ahojky :dizzy_face:

HEHE :grinning: jsem si ještě vzpomněla, jak jsem ti posílala ten odkaz na to půjčení monitoru dechu, tak abys věděla zkušenosti... jen a jen pozitivní....manža tam zavolal, když se malej narodil a paní se s ním domluvila, že až bude vědět, kdy nás pustí domů, tak ať zavolá a domluví se na předání.... mají normálně podepsanou smlouvu, od čtvrtka máme monitor doma, 900,- na půl roku a jsou tam 2 destičky, jednu máme v ložnici a druhou v košíku v obýváku, takže jsem maximálně spokojená :dizzy_face: jako bych za tu cenu měla 2 monitory dechu :wink:
15. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je fakt telepatie :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI šak jak píše SAC - udělej si to dle sebe... a pokud by to začal být pak problém, tak bych taky časem udělala tu slávu, že má Brambůrka už vlastní postýlku :slight_smile: dětičky jsou pak pyšný, že už jsou jako velký a baví je to :slight_smile:
kamarádka tohle taky moc neřešila a děti s nima spali skoro do dvou let... ani neříkali, že by s tím pak měli nějaký větší potíže...
15. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejka.. ty blaho to je vazne super cena za to pujceni ze? no moje sestrenice monitor dechu ma takze se chystam s ni nejak domluvit zda to budou potrebovat ze bych si to bud od ni koupila nebo jen pujcila za nejakou cenu... nebot nevim v jaky cenovy relaci se to pohybuje kdybych si to chtela koupit ze jo..
15. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)))) dobrý PROSTEJ :slight_smile:))) :grinning: tak to je fajn, že spokojenost... možná i proto spíš tak klidně...
no tak jo, jdu do toho taky :slight_smile: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu monitoru HEHE ještě chci říct to, že jsem se zeptala doktorky v nemocnici.... ona přímo nařídila, aby ho Davídek v postýlce měl, prý ho nemají všichni novorozenci, ale on je fakt tak maličkej, navíc se narodil o 3 týdny dřív, tak nařídila, aby ho měl... a říkala, že jestli mě to uklidní, tak ať si ho raději půjčím... a já jsem si tak navykla z porodky, že tam bliká to zelený světýlko, že je vše ok, že jsem ho raději chtěla a jsem fakt klidnější :wink:
15. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI ahoooj... mě se taky z postele nechtělo, ale vyhnalo mě to krvácení z nosu, tak už jsem si jen skočila do sprchy....
15. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky... vyhlašuju tipovačku...

KDYPA BUDU RODITI??? :slight_smile:)))))))))) :grinning:
15. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejka.. ja sem ti jeste osobne nepogratulovala k Davidkovi.. sem se koukala na fotecky.. no je uuuuzasnej... vazne nadherny miminko...
15. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PROSTEJ... Davídek je fakt roztomiloučké miminko... a koukám, že i hodňoučké :dizzy_face:

Nějak nestíhám dočíst, jen koukám, že Janička je nemocná, malinká .... tak ať to je brzo lepší a lepší :slight_smile:

Jinak mám výsledky na těhu cukrovku... je to v pořádku, tak si půjdu koupit na oslavu nějaký zákuseček :wink: :sweat_smile: :grinning:
LUCI jj, 150,- na měsíc... ale podmínka je, že si ho musíš půjčit na půl roku minimálně :wink: ale je to fakt super, protože v tom balení jsou ty destičky 2 a pro malé mimi do půl roku potřebuješ jen jednu.... a my využlli obě,protože se nám vlezla i do toho košíku :wink:

HEHE taky si říkám, že možná proto usnu celkem natvrdo, vím, že kdyby něco s dýcháním tak to hned spustí poplach.... i v klidu odejdu z obýváku, když je tu malej a jen si nechám otevřený dveře a rachám třeba něco vedle v pokoji... no jsem prostě klidná, když to shrnu... :wink:
HEHE... když mi nevyšel včerejší termín.... tak tipuju toho 16.2. (kamarád má narozky)
hehena, ja se tipuju mezi 26 a 28 ... hihi ale ja o tom vim prdlacku.. sem koukla do kalendare a tohle rozmezi se mi libilo hihi
LUCI děkujeme :dizzy_face:

ZUZI ahojky, jak se máte? :wink: děkujuuu.... zatím je hodnej, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží... :grinning:
15. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek