• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky tak já pádím domů...musím dnes péct korpus na dort, Verunka slaví v sobotu narozky..:slight_smile:))
3. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
PA NUKI....těhulinkooooo :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky copa to čtu!!!
Nuki to je uúúúúúúúú´žasný!!!!tichoulinká hratulace, nová debata a šup je tu těhulka, tys věděla proč nás nemáš opouštět, viď:slight_smile:)to je dojemný!!!!!!!mám za tebe strašnou radost!!

Jinak na cvíču super, pak jsme si daly obídek a podrbaly s těhulema, takže jsem se na PC dostala až teď. ale za 20min už zase letím na nehtíky, abych měla hezké na to sobotní focení:slight_smile:))

Toulec vítam tě tu, tak se rozrůstáme!!!
Zuzi neboj, pohyby budou brzy a myslím že ze 2 miminek si jich užiješ až až:slight_smile:)
Hehe krásný bříško!!!!!
3. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no nevím :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyby to tak bylo, tak bych se vůůůůbec nezlobila :grinning: je fakt, že z té první party to byla jen SAC, kdo si to nenechal říct..... tady je nás víc :wink:

NUKI tak papa :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: děkuji..:slight_smile:)))

Zuzi : papa :slight_smile:)) :grinning:
3. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOLTEC jj někdy není na co čekat... :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

ZUZI no vzpamatovala... možná tak napůl... od tý doby se událo tolik věcí, že je myslím šťastná, že to takhle dopadlo, bo její manžel se teda fakt ukázal... fakt charakter...
teď s někým je... ten nový přítel mi připomíná (aspoň dle jejího povídání) mojeho muže... takovej hodnej chlap, kterej jí pomůže vždycky když potřebuje, ale zároveň po sobě nenechá vozit a zároveň zvládne její složitou povahu - navíc po tom děsným rozchodu, tak třeba to vyjde...
3. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak budu ségrušce držet palec, aby jí to vyšlo a byla konečně šťastná :wink:

holky a já se taky loučím, mizím domů :dizzy_face: mějte se krásně, zítra páčko, už je pátek :grinning: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny, tak jsem byla na kurzu o kojeni.....jako dobry no, doufam, ze to pujde, ale tady u nas to jde prej vsem...jsou tady odbornice....i nejaky video jsme videly, spoustu tipu a rad....nechala jsem si zkontrolovat i bradavky, jestli jsou ok a prej jo :grinning:

NUKI bombaaaaaa, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI, PROSTEJ pááá :slight_smile:

já se dneska vzbudila a myslela jsem, že je sobota :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a PROSTEJ za ségru díky za držení palečků :slight_smile: bude to ještě moc potřebovat...
myslím, že psychicky se z toho bude vzpamatovávat ještě dlouho no...
3. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI tak šup sem s tipama jak správně kojit :slight_smile:) :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: tak to je fajn, že někoho má. Ono se to ve dvou líp zvládá, nemá ten pocit, že je sama a nanic a podobné fuj myšlenky...taky jí moc držím palce, ať jí to konečně vyjde.
3. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlavne prilozit mimi hnedka- jednak pak rodicka min krvaci, protoze se vyplavi ty hormony, lip se ji zavine deloha a rychleji se rozbehne laktace (u nas se priklada okamzite, nejdele do 30min po vyklubani), dulezity je spravne drzet kozu, spravne natocit a drzet dite, aby mu to dobre teklo...koukat na ten rytmus toho, jak saje a jestli saje, nemackat si ty zlazy pri tom, stridat polohy a prsa...a VYTRVAT klidne celej den s mimi u kozy. ze se to proste musi rozbehnout kazdymu, ze jen par procentum zen se mliko neutvori vubec...zadny dudaky, zadny lahvicky...kdyz uz prikrm tak strikackou s prstem v puse...bejt v klidu, protoze to je vec psychiky....poraneni bradavek je vec spatne techniky...no ukazovali nam vsechno mozny, vypada to jako strasna veda, snad to pujde prirozene...pry se ma kojit kdyz mimi chce a potrebuje, hodne spavy miminka i budit - nejdele po 3hod donosence....uff...ja uz nevim...jo a chvalili do nebe bepanthen (dostaneme i nejakej vzorek) a stejne pry pusobi i matersky mliko rozmatlat po bradavce a dvorci...jen teda jak jsem ted citliva na ty prsa a sahnout me nekdo na ne, tak dostane delo....tak jako nebylo zrovna prijemny tam koukat jak se ma odstrikavat a masirovat a podobne....to me dalo zabrat...no a pak kdyz me ta sestra kontrolovala tu bradavku - ruka se me sevrela v pest, chichi :grinning:
3. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale zas jako nezeru jim vsechno, protoze vim, ze je spousta maminek, ktery se fakt snazi a proste jim to nejde - neni mlicko - viz. tady na diskuzi, takze ono to je nakonec fakt ve hvezdach...no ale rikali, ze z nasi porodnice odchazi vsechny kojici a plne, tak uvidime...
3. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje!!!

jak se mate???nejaky novinky by tu byly??

my byli dneska na druhym ockovanim hexou a milacek ted spinka..takze tukam pomalinku a ticho
:grinning:

holky ja jako vubec nic nestiham...jsem rada ze pres den uvarim a umyju nadobi :sweat_smile: jako darky uz skoro vsechny mam,ale t je tak vsechno,taky jsem pkne zatocila s penezma :rolling_eyes: ted o vikendu bude Milaneks Davidkem a ja si umyju okna uklidim,taky bych mohla udelat vyzdobu,ale pres tyden nemam sanci...nechapu jak nekdo tohle a jeste mnohem vic veci muze stihnout,asi jsem lempl :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsem dnes objednala tu garnyz (hura ) za tyden bude doma :slight_smile:
a taky jsem preci jen koupila nejaky drobnosti jako darecky k vanocum, tak preci jen krome amalky budu nadelovat i potrebne blbinky
3. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Jéééé Nuki GRATULUJEM s Kryštůfkem!!!!!TO jE SUPÉÉR :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
COOO???Nuki ma pozitivni testik!!!!To je senzace!!!!Taky se pridavame ke gratulantum!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Ef já jsme dneska i dokonce stěhovala nábytek :wink: aby jsme měli pěkné místečko na stromeček :dizzy_face: ale někdy mám KOPR a nic se mi nechce. my jdem ve středu na druhou hexu a na poslední kyčlíky taky ve středu

Holky a moje spolužačka ze střední má prasečí chřipku chuděrka :frowning2:

Holky vy máte tak krásné bříška :dizzy_face: :dizzy_face: A ty nohy vám nezávidím já jsme je taky měla napuchlé :unamused: ale po porodu to opravdu zmizlo :wink:
3. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek teď taky chvilkju spí tak mám chviličku :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petu!!my byli na druhy hese dneska a na kyclichasi pred 14dny,uz tam nastesti nemusime :slight_smile: a jak se mate s Vitkem??No ja nevim proc,ale ja proste nestiham,kolikrat se nestihnu ani najist a pak zeru vecer kdyz je klid nebo se stara milan :frowning2: takze se ze me stava tlustoch!!A Davidek ma uz 6700g a 67cm!!! :grinning:

/etu doufam,ze nam se vyhne i ta normalni chripka :confounded: to by bylo kdyby jsme neco chytli!!
3. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holkýýý :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sem zpet z prace.. muj druhy den tam 5 hodin v tahu a to sem se fakt nezastavila.. ani prestavku sem nemela.. sem tajne utekla do satny se napit pac uz sem tam lekala zizni...
musim se zitra optat zda mam aspon 10 min na to abych se napila ci tak... pac takhle tam zkapu haha..

je fakt kdyby vedeli ze sem tehu tak to asi pauzu daji ale takhle.. ja jim to nerekla.. bych tu praci mozna ani nedostala... ale stojim na prevlikarnach nebo za pokladnou takze se to da... ale asi budu tajne chodit furt curat a pit a jist v satne haha
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef tak teda vy jste velcí :astonished: Já jsme zvědavá jak na tom jsme my :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx a proč jim neřekneš že jsi těhu ?
3. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis co nevim zda by me tam asi nechali i kdyz to neni narocna prace ale i tak vis jak.. mam to jen asi do konce ledna.. tu v anglii vzdy pribiraj na vanocni naval kvuli prodavackam.. tak sem si rikala ze to zkusim.. .ale i tak.. zitra hold po 2 hodinach pujdu jakoze curat a neco do sebe hodim... se zavru do kabinky na zachod a je to...

zase to nechci riskovat vis... jako sice mi to nestoji skoro za nic ale ja se tak doma nudim vis.. mozna jim to reknu po novym roce a uvidime aspon budu mit mesic oddelanej...
3. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvladla upect pernicky a jdu se natahnout, moje zaaaaada............
to vidim na jeden druh denne :slight_smile:

luci a to celou dobu stojis? pravda ted na zacatku tehu to snad neva, ale ja bych ted na nohou nevydrzela v kuse vic jak 2 hodky :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI a myslíš, že stojí za to jít na ten kurz? :slight_smile:

CARCUL má tu ty kojící košilky! no jsem nadšená!!!! materiál perfektní, sedí výborně - teda lehce upnutý, ale to mi neva, myslím si, že praním se to i lehounce vytáhne. ale hlavně sedí v ramenou a na prsou, myslím, že nic nepoleze...
ta modrá - cos jí taky chtěla, je v prsou nejvolnější, z tý růžový jsem nadšená, bo má i tu vkládku, a pak jsem si objednala jednu světlou s kytičkama, tak ta je zas rozkošnická právě tím vzorem a přesto, že má jen ten sklad, tak u prsou teda výborná.. zítra se ti v tom vyfotím jestli chceš...
3. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zdravím všechny příchozí co jsem nezdravila :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI já myslím, že na přestávky máš nárok a asi je to jen o domluvě... hlavně se nepřepínej a nezapomínej pít. :wink:
3. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek