• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE tak já tipuju 22.2. takový krásný datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja budu rodit tu v anglii tak uvidime.. treba ho nakonec dostaneme od rodicu.... nebo se domluvim s tou sestrenici... to bude mit malej uz rok jak ja budu rodit takze ho urcite uz nebude potrebovat..
15. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak uvidíš..... já myslím, že na toho půl roku bude stačit, pokud je mimi zdravé, tak už ho pak ani nepotřebuje :wink:
15. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj si taky myslim.. on te sestrenky byl taky dost malinkej byla doikonce 2 mesice v nemocnici na kapackach nez porodila ale i tak sla o dost drive na cisare pac placenta pry uz nevyzivovala nebo jak ....
15. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj je mi jasný, že aspoň na půl roku :slight_smile: taky bysme využili obě, zvlášť jak to tady máme na dvě patra...

téda kdo mi tipuje rození až příští týden s tím už nejsem kamarád :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale stejně budu ráda, když vykoukne do termínu no :slight_smile:)) se dalo čekat, vypadal kluk, že půjde dřív a nakonec prdlačky...

ZUZI gratuluju... a pěknej tip - naši mají právě ten den 30. let od svatby... tak těm by se to asi líbilo nejvíc .)))) :grinning:
15. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně mi holky nedochází, že bych měla rodit dle těch mých TP za 9-12 dní :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to určo využijete..... tam přendáváš pak jen tu základnu.... :wink:
15. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no ja se divim, vypadalas fakt ze budes prvni...a ted....ale on vi, proc tam je, neboj....on si rekne sam! a kdy porodis netusim, ja mam narozky 26.2., tak treba....:slight_smile:
15. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jdeme baštit... nejdřív Davča, pak já :grinning: tak se zatím mějte... :wink:
15. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo SVOJI.... no se bojím tý váhy fakt... koukala jsem na únorčátka a tam maminy rodí i 4,5 kilový děti... to musí bejt zápřah jak blázen... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ brou chuuuuť :slight_smile: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já tipuju 19.2::slight_smile:))

No, asi až malej bude chtít spinkat s náma, asi mu to taky nebudu umět zakázat, to je jasný:slight_smile:))ale te´d prostě hajá sám a my taky a stejně je tak malinkatej že bych se bála, ale nakonec to asi dopadne jako u všech:slight_smile:)nemá cenu si nic plánovat:slight_smile:))
15. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no třeba vám to zrovna vyjde... :slight_smile: zásadovost je co se týče výchovy jedna z nejdůležitějších vlastností si myslím... my si zas plánujeme ( :grinning: :grinning: :grinning: ), že děti budou mít prostě režim, že to nechcem jak to mají známí - jejich děti ještě v 10-11 v noci lítají po baráku... a to jsou jim 3 a 5... já to nechápu... mají to takhle už věky a ani na návštěvu se tam jet nedá... bo si pak s nima musíš do noci hrát... ale to už jsem tu myslím psala..
15. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsou krásný tipy - ZUZI a CAT :slight_smile:)) to se mi líbí!!! :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe přesně, my teda nasadili režim od začátku a zatím teda musím říct že to funguje.
Jak jsem psala.
Kojíme ráno od 9 každé 3h, to je 9,12,15,18, před kojením v 18 je koupání, pak kojíme ve 21h ale to už je v ložnicic a pak šup do postýlky a pak kojení ve 24h..ale teď to změníme na poslední kojení ve 22h, pokusíme se oddálit poslední 2 kojení o 30min, takže koupání v půl7, kojení v 7 a pak ve22 nebo 22.30

Malej je tak zvyklej a ani nehlesne a aý´ž bude víc vnímat, tenhlke režim bude mít prostě navyknutej a proto si v klidu můžeme večer jít na ples a večeři a odpoledne můžu naplánovat návštěvy a kosmetiku a tak...myslím že se nám to vrátí v dobrém:slight_smile:))
15. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si navíc myslím, že je to dobrý i pro dítě samotný... ten režim s kojením teda fakt obdivuju....

fakt si nedovedu představit, že na sebe s manžou nemáme vůbec čas, neb nám tu ještě v 11 noci skáčou děti po hlavě.... pak právě nikdo nehce ani hlídat, bo jsou prostě ty děti k neutahání a nejdou prostě spát, protože doma taky nemusí... mno děs...
15. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prostě doufám, že to nějak zmákneme... fakt si pamatuju doby i já, že jsem musela chodit prostě spát dřív... četla jsem si nebo něco ještě dělala, ale už jsem byla v pokoji... a fakt chápu, proč to ty rodiče dělají...
15. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak a zase jsem osiřela... šmarjá holky, já už chci porodit... :grinning:
15. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL už se asi taky rozrodila, když tu néni :slight_smile:))
15. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase nechápu jak ti to může cat tak fungovat :sweat_smile:
To malej vydrží pokaždý 3hodiny nejíst? Janička to má pořád jinak..někdy má hlad po 3hodinkách..jindy už chce za 2,5hodiny..jindy třeba po ránu vydrží i 5hodin bez jídla..jako já když krmím tak pomalu netuším kdy budu krmit zase :sweat_smile:

Ale je to super že vám to tak jde..taky by se mi to líbilo.

Malá usínala už kolem 20h.ale teď si to protáhla a usíná kolem 21h.

Jééé a já musela snad ještě v 15letech už v 19h.!!!!! ležet v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A nejvíc mě to štvalo v létě když už bylo světlo jak dlouho a já měla už jako spááát??!! :confused: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko.. mozna kdyz si to budes mooooc prat tak se to vyplni... abysme tu rano nemeli zpravicku ze rodis hihi
15. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff... už jsem zase zpátky :slight_smile:

HEHE... já ti na zítra věřím, .... už mi nevyšel tip na malého Valentýnka, tak to zítra musí klapnout. :wink:
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE kolikrat da zabrat i miminko, ktery ma necely tri kila a naopak 4,5kg dite se rodi hladce...ja myslim, ze tam je dulezitejsi ta cesticka nez vaha...ne? :wink:
15. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsme zpět z plavčení, potkala jsem tam maminku s Vendulkou a látkovýma plínkama a navíc ještě všichni obdivovaly Vendulky (mojí) růžové plavečky :sunglasses:
Hehenko neboj Kubíček si cestu najde :wink:
Cat závidím režim :dizzy_face: já se teď můžu spolehnout na to že u každé jiné osoby než je maminka a tatínek, Vendulka řve :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se chystam zkusit latkove plinky sem to odsuzovala ale rikam si.. jdu do toho.. sice nakoupim i normalni kdybych nestihala nebo vite jak... tak uvidime hihi..
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic padime do mesta.. musime koupit vesak na kabaty pac tu nemame a mame tolik kabatu a bund ze se nam to vali po sedacce.. ach jo.. takze papa a budu tu pozdeji ....
15. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI věřím, že občas to tak je... ale když má dítě třeba velkou hlavu, tak bych o tom pochybovala, že to jde stejně dobře jako u tříkiláčka... ale to je fuk, vůbec nevím, jak je Kubík velkej, všechno jsou jen odhady a je lepší se tím nezabývat :slight_smile: hlavně, aby byl v pořádku a už tu byl .))))

ZUZI taky mi věříííš? :slight_smile:)) to je fajn :slight_smile:)) jdu tlačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

SAC jj taky si to živě pamatuju... světlo a jít spát - to prostě nešlo :slight_smile:))

LUCI já tu mám tunu papírovej Newborn taky :slight_smile:)) a myslím, že to snad nejde spotřebovat :slight_smile:)) do toho chci ještě dávat ty látkovky, takže co já s nima budu dělat :slight_smile:)) to by mě zajímalo...
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO... věřím ti... tak tlač :wink: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange a Sac já myslela že to tak má každá maminka???My to fakt máme takhle, tak to jsem nevěděla že to máte tak různé, ale třeba je to jen tím, že je ještě malej a nevymýšlí si, ale opravdu ty 3h vydrží a kolikrát ho můsíme i budit, ale asi mám dobré mlíčko a vypije na jedno kojení okolo těch 150ml...a to vy nevíte kolik vám holčičky pijou když nevážíte, tak třeba jestli kojíte pokaždé z jiného prsíčka, tak si malá vezme jednou 150 a podruhé jen 50...co vy víte!!!!

...tak jsem dělala šišky s mákem:slight_smile:)ale já si mák nedám, už NIKDY:slight_smile:)hihihiihihi
15. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu davala jsem si oddech a poklidila - Ondrasek spinkal po obede 2hodky :grinning:

dekuju vsem za pochvalu ditka,nbo co vam budu rikat,byla to fuska si ho udelat takovyho :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI - na tvuj dotaz o spani s malou,my si berem malyho kazde rano do postele kolem te 6 se budi,vetsinou pres a delali jsme to tak vzdycky,proste pomazlit se rano a postylku dame dolu urco az se malej sam posadi,nebo postavi na vsechny 4,on sice je vyfocenej jak sedi,ale musime ho posadit a on pak piluje balanc :grinning:

CAT - z toho paseni deniska si nic nedelej holka,vzdyt mu je 1,5 mesice a to staci udrzet par vterin - Ondrasek zacal opravdu past koncem 3.mesice

HEHENKO - muj tip je 15.2 v 14:30 to vypukne a v 17:37 nastup na scenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hus holka uz se zacni oblikat :grinning:

ostatni zdravim

jo volala jsem mudrum do Plzne tak tam budeme do ctvrtka to nas dopoledne pusti
15. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek