Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
angetha
15. únor 2010
Terinko držím palce aby se ta jizva brzy zahojila..
Svoji, Sac...Vendulka se budí okolo půlnoci a později, pak ji mám taky v posteli, ale mám opačný problém, já jí peřinu beru a ona třeba mrzne 😃 ale strašně se rozvaluje jak spí na břiše, leží napříč, takže budu muset u krmení zůstat prostě při vědomí a pak jí vrátit do postýlky..
Cat Vendulku nevážím, váhu nemám, ale dostává příkrmy ( během půl dvanácté do půl druhé) a fakt se budí různě dlouho..různě dlouho si i hraje, závisí to i na tom, jestli jdeme na procházku s kočárkem nebo jestli jedeme autem..jestli zazvoní pošťačka jako dneska a tak...režim má v tom, že je hodinu a půl minimálně vzhůru a pak půl hodiny spí a že do devíti musí být v postýlce ( ideálně i spát)
Nuki břiško už je opravdu krásně vidět 🙂
Luci gratuluju k rozhodnutí látkovat 😉

a Vendulka dnes na plavání pusinkovala jednoho chlapečka, chudák nemohl se bránit ležel na zádech a Vendulka se přetočila na břiško a začala ho ocumlávat 😃
angetha
15. únor 2010
Hehenko vidím to na pátek 19. 2 😎
blahovka.cz
15. únor 2010
a ange je zpet z plavca,tak holky co jste vycachtany????

k tem rezimum bych rekla,ze ho drzime cca od 3.mesice stejne,akorat ubylo potreby spanku,pridala se tuha strava a nekoupem v pul osme,ale v sedm 😃 😃
blahovka.cz
15. únor 2010
je a sac jsou nemocny,tak to at vas to brzo prejde chuderka takyvy zacghvaty kasle,uplne chapu,me by brala z toho uzkost
carculka
15. únor 2010
ahojky holky..jakpak se mate?jen jsem to prolitla a jen neco a stejne vim prd,nejak jsem myslenkama mimo
angetha
15. únor 2010
Jo Blahu vyčachtaný jsme parádne a teď čekám až na Vendulku přijde spaní po obědě 😎
Carcul ahojky
carculka
15. únor 2010
ange..a v kolik papala?ja za chvili pujdu ven se projit..a asi dorazi kamoska-snad
angetha
15. únor 2010
Carczl v půl druhý jsme začaly
carculka
15. únor 2010
ange.a to se mrsce maly nechce?
angetha
15. únor 2010
je vzhůru vždy tu hodku a půl,
teď se převalila na záda..ale na podlahu chuděra
carculka
15. únor 2010
jezis ona spadla?
angetha
15. únor 2010
Néé byla na zemi, nikde bych jí nenechala když se šoupe dozadu a převaluje se
angetha
15. únor 2010
carculka
15. únor 2010
ange..ahaa ja uz se lekla :-N
hehenaautor
15. únor 2010
safra BLAHU nevyšlo to 🙂))) 😃 😃 😃
ale je to škoda... je to teď přesně 1,5 roku od naší svatby, tak by se mi dnešek taky líbil 🙂))

CARCUL hoooj ženo... jak se dneska daří? 🙂
hehenaautor
15. únor 2010
BLAHU a do tý Plzně razíte zítra?
hehenaautor
15. únor 2010
ANGE to musela bejt podívaná... a dělá to správně holka! chce se líbačit, tak jaký pa copa, že jo??? přeci se nebude chlapa ptát 🙂)) 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) 😉 😉 😉

ANGE mě se zas stejská po trábošovi 🙂))
hehenaautor
15. únor 2010
ANGE kráááásnej tip 🙂 19. je taky moooc pěkný datum... manža by zas bral 20.2. - tvrdí to celou dobu, že to bude toho 20 🙂)) mě by se líbilo i 21. no a pak teda i 24 🙂)) to zas má manža narozeniny... sice až 24.9. ale jemu by se to dobře pamatovalo 😃 😃 😃 😃
hypo
15. únor 2010
ahojky,
tak se mi tento tyden dostal do mailu uz 3x stejny text s hruznym zazitkem v Ikea, necetly jste to taky nekdo???
jinak u me a manzi nemoc ustupuje u amalky to jde nejak pomalu 😞 uz aby bylo JARO!
luciebx
15. únor 2010
ahojky holky tak sme zpet z mesta.. sli sme do banky a do baby obchodu se mi tam libila soupravicka uz sem ji mela v ruce ze pujdu platit ale dneska tam byli nejaky divny prodavacky vubec si me nevsimali a tak podobne litali tam kolem jedne pani co chtela koupit takovou tu plastenku na kocar a nedarilo se jim to tam nandat a tak ja stojim a cekam oni na me jen tak koukaji.. a pak si rikam kaslu na to.. koupim to jinde... to se mi jeste nestalo vazne..
angetha
15. únor 2010
Hypo ahojky, už jste v pořádku?
Je to ten text že tam udělali něco dítěti když se ztratilo? to je asi vymyšlený..
Luci bodejť nebudeš tam tajtrilíkovat..
luciebx
15. únor 2010
no presne taky si rikam.. no sli sme tam pak s mladym ze mu to ukazu.. bylo to dvoj pyzamko... nebo jen jako top s kalhotama na jednom napsano MY DADDY IS COOL a na druhem MY MUMMY ROCKS.. coz bylo usper ne a na nase tak za 240 korun.. rikam mu to ukazu se mu to libilo ale kaslala sem na to.. vezmu to jinde.
luciebx
15. únor 2010
latkove plinky na ty se aji tesim.. uz sem se koukala na ruzne druhy co maji jako obrazky a tak.. no jeste to poradne proberu se znamou co to ma a ktery jsou nej a tak podobne.. ale bude to legrace hihi
angetha
15. únor 2010
Nebo na netu Luci..
Holky já se bavím na FB

V listopadu jsem jela tramvají a pozorovala malé dítě, vedle kterého seděla jeho asi čtyřicetiletá matka. Dítě se kopalo zablácenýma botama paní před ním, která měla čistě bílý kabát z kůže. Paní si toho všimla, a tak se maminku slušně žádá, jestli by nemohla své dítě okřiknout, že jede na důležitou schůzku a nesluší se, aby přišla ve špinavém kabátu. Na to matka odpoví: “Já nemůžu. My praktikujeme bezstresovou výchovu, aby malý neměl v dětství psychickou újmu.” V tu chvíli se vedle postavil mladík, takový typický povaleč ve volném skate oblečení, vyndá si z pusy žvýkačku, nalepí ji matce na čelo a povídá: “Já jsem měl také bezstresovou výchovu!”

Holčička na tatínka v kině při známé protipirátské reklamě “Film byste neukradli…”: “Tatííí, a tebe teď zavřou do vězení?” – “Pšššt…”

Nedělní fotbalový vesnický zápas. V hledišti seděl pán na invalidním vozíku s oběma amputovanýma nohama. V zápalu fandovství zařval na hráče: “Hrajte to pořádně, nebo vás nakopu do prdele!”
hehenaautor
15. únor 2010
co se stalo v ikea? =-)
luciebx
15. únor 2010
😃 😃 😃 no tak to je ulet jaka bezstresova vychova proboha;.. to je uz mazec..
hehenaautor
15. únor 2010
ANGE tak to první mě dostalo 🙂))) to bych chtěla vidět fakt v reálu tohle 🙂))) 😃 😃 😃

HYPO to je bře, že už je vám aspoň o něco líp...

LUCI dobřes udělala... tohle ingnorantsví v obchodech taky nemám ráda...
luciebx
15. únor 2010
no je fakt ze kdyz sem cekala u pokladny tak tam byla jedna co jako pomahala te mlade mamine s nasazenim te plastenky na kocar tak si rikam pockam ze jo venku lije ja se nezblaznim tak sem se jako otocila a koukam po necem jinem a tak a vidim ze prichazi druha prodavacka a ta pry ze to taky jeste nikdy nenasazovala.. mezitim do obchodu vesla pani no a tu hned zacala ta druha obsluhovt si chtela neco objednat.. no a ja tam stojim s hadrama v ruce a na me ani n.. si rikam tak toto teda ne.. hodila sem to za sebe a sla pryc..
hypo
15. únor 2010
jojo to je ten text jak se dite stratilo a nasli ho na wc nadopovany oholeny a prevleceny.... to doufam ze je to kec, ale i tak bych vrazdila... takovy maili at mi nikdo neposila 😞

lip je jen dospelym, amalka porad chrchla a bubla a si to jen tak neprejde..... ven teda rozhodne dlouho nepujdem.....

za tyden mame poradnu tak jsem zvedava kolik pribrala a snad mi ji i zmeri 🙂 ja ji merila doma krecovskym metrem, takze presnost nic moc ale vyslo mi cislo 57 cm 🙂)))))) a vazi 4900g coz je uz pekny
sacvi
15. únor 2010
cat já kojila jen 2,5měsíce takže vím kolik malá vypije a je to pokaždé jinak..někdy jí stačí 90ml a vydrží skoro 4hodiny a jindy vypije 150 a za 3hoďky má hlad..někdy usne hodinu před jídlem a spí 2hodiny takže jí o hodinu později..a když nespí tak má zase někdy hlad dřív..fakt je to různý..
Večer jí přibližně kolem 20h. v noci je vzhůru mezi 1-3h.na jídlo a pak jí kolem 6té..A třeba dneska jedla v 2.15 a pak až 8.30 i když to už byla dávno vzhůru..takže tak 😃

hehenko já si myslím že budeš rodit v noci..nevím teda kterou noc 😃 ale v noci 😃

angethko dobrý 😃 Hlavně ten první 😃
A Vendulka je na kluky teda brzo 😃 Že by po mamce??