• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Terinko držím palce aby se ta jizva brzy zahojila..
Svoji, Sac...Vendulka se budí okolo půlnoci a později, pak ji mám taky v posteli, ale mám opačný problém, já jí peřinu beru a ona třeba mrzne :grinning: ale strašně se rozvaluje jak spí na břiše, leží napříč, takže budu muset u krmení zůstat prostě při vědomí a pak jí vrátit do postýlky..
Cat Vendulku nevážím, váhu nemám, ale dostává příkrmy ( během půl dvanácté do půl druhé) a fakt se budí různě dlouho..různě dlouho si i hraje, závisí to i na tom, jestli jdeme na procházku s kočárkem nebo jestli jedeme autem..jestli zazvoní pošťačka jako dneska a tak...režim má v tom, že je hodinu a půl minimálně vzhůru a pak půl hodiny spí a že do devíti musí být v postýlce ( ideálně i spát)
Nuki břiško už je opravdu krásně vidět :slight_smile:
Luci gratuluju k rozhodnutí látkovat :wink:

a Vendulka dnes na plavání pusinkovala jednoho chlapečka, chudák nemohl se bránit ležel na zádech a Vendulka se přetočila na břiško a začala ho ocumlávat :grinning:
15. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko vidím to na pátek 19. 2 :sunglasses:
15. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ange je zpet z plavca,tak holky co jste vycachtany????

k tem rezimum bych rekla,ze ho drzime cca od 3.mesice stejne,akorat ubylo potreby spanku,pridala se tuha strava a nekoupem v pul osme,ale v sedm :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a sac jsou nemocny,tak to at vas to brzo prejde chuderka takyvy zacghvaty kasle,uplne chapu,me by brala z toho uzkost
15. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..jakpak se mate?jen jsem to prolitla a jen neco a stejne vim prd,nejak jsem myslenkama mimo
15. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Blahu vyčachtaný jsme parádne a teď čekám až na Vendulku přijde spaní po obědě :sunglasses:
Carcul ahojky
15. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..a v kolik papala?ja za chvili pujdu ven se projit..a asi dorazi kamoska-snad
15. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carczl v půl druhý jsme začaly
15. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.a to se mrsce maly nechce?
15. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vzhůru vždy tu hodku a půl,
teď se převalila na záda..ale na podlahu chuděra
15. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ona spadla?
15. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néé byla na zemi, nikde bych jí nenechala když se šoupe dozadu a převaluje se
15. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..ahaa ja uz se lekla :sweat_smile:
15. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
safra BLAHU nevyšlo to :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
ale je to škoda... je to teď přesně 1,5 roku od naší svatby, tak by se mi dnešek taky líbil :slight_smile:))

CARCUL hoooj ženo... jak se dneska daří? :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU a do tý Plzně razíte zítra?
15. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE to musela bejt podívaná... a dělá to správně holka! chce se líbačit, tak jaký pa copa, že jo??? přeci se nebude chlapa ptát :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

ANGE mě se zas stejská po trábošovi :slight_smile:))
15. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE kráááásnej tip :slight_smile: 19. je taky moooc pěkný datum... manža by zas bral 20.2. - tvrdí to celou dobu, že to bude toho 20 :slight_smile:)) mě by se líbilo i 21. no a pak teda i 24 :slight_smile:)) to zas má manža narozeniny... sice až 24.9. ale jemu by se to dobře pamatovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak se mi tento tyden dostal do mailu uz 3x stejny text s hruznym zazitkem v Ikea, necetly jste to taky nekdo???
jinak u me a manzi nemoc ustupuje u amalky to jde nejak pomalu :frowning2: uz aby bylo JARO!
15. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sme zpet z mesta.. sli sme do banky a do baby obchodu se mi tam libila soupravicka uz sem ji mela v ruce ze pujdu platit ale dneska tam byli nejaky divny prodavacky vubec si me nevsimali a tak podobne litali tam kolem jedne pani co chtela koupit takovou tu plastenku na kocar a nedarilo se jim to tam nandat a tak ja stojim a cekam oni na me jen tak koukaji.. a pak si rikam kaslu na to.. koupim to jinde... to se mi jeste nestalo vazne..
15. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo ahojky, už jste v pořádku?
Je to ten text že tam udělali něco dítěti když se ztratilo? to je asi vymyšlený..
Luci bodejť nebudeš tam tajtrilíkovat..
15. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne taky si rikam.. no sli sme tam pak s mladym ze mu to ukazu.. bylo to dvoj pyzamko... nebo jen jako top s kalhotama na jednom napsano MY DADDY IS COOL a na druhem MY MUMMY ROCKS.. coz bylo usper ne a na nase tak za 240 korun.. rikam mu to ukazu se mu to libilo ale kaslala sem na to.. vezmu to jinde.
15. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
latkove plinky na ty se aji tesim.. uz sem se koukala na ruzne druhy co maji jako obrazky a tak.. no jeste to poradne proberu se znamou co to ma a ktery jsou nej a tak podobne.. ale bude to legrace hihi
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo na netu Luci..
Holky já se bavím na FB

V listopadu jsem jela tramvají a pozorovala malé dítě, vedle kterého seděla jeho asi čtyřicetiletá matka. Dítě se kopalo zablácenýma botama paní před ním, která měla čistě bílý kabát z kůže. Paní si toho všimla, a tak se maminku slušně žádá, jestli by nemohla své dítě okřiknout, že jede na důležitou schůzku a nesluší se, aby přišla ve špinavém kabátu. Na to matka odpoví: “Já nemůžu. My praktikujeme bezstresovou výchovu, aby malý neměl v dětství psychickou újmu.” V tu chvíli se vedle postavil mladík, takový typický povaleč ve volném skate oblečení, vyndá si z pusy žvýkačku, nalepí ji matce na čelo a povídá: “Já jsem měl také bezstresovou výchovu!”

Holčička na tatínka v kině při známé protipirátské reklamě “Film byste neukradli…”: “Tatííí, a tebe teď zavřou do vězení?” – “Pšššt…”

Nedělní fotbalový vesnický zápas. V hledišti seděl pán na invalidním vozíku s oběma amputovanýma nohama. V zápalu fandovství zařval na hráče: “Hrajte to pořádně, nebo vás nakopu do prdele!”
15. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co se stalo v ikea? :confused:
15. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no tak to je ulet jaka bezstresova vychova proboha;.. to je uz mazec..
15. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak to první mě dostalo :slight_smile:))) to bych chtěla vidět fakt v reálu tohle :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

HYPO to je bře, že už je vám aspoň o něco líp...

LUCI dobřes udělala... tohle ingnorantsví v obchodech taky nemám ráda...
15. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt ze kdyz sem cekala u pokladny tak tam byla jedna co jako pomahala te mlade mamine s nasazenim te plastenky na kocar tak si rikam pockam ze jo venku lije ja se nezblaznim tak sem se jako otocila a koukam po necem jinem a tak a vidim ze prichazi druha prodavacka a ta pry ze to taky jeste nikdy nenasazovala.. mezitim do obchodu vesla pani no a tu hned zacala ta druha obsluhovt si chtela neco objednat.. no a ja tam stojim s hadrama v ruce a na me ani n.. si rikam tak toto teda ne.. hodila sem to za sebe a sla pryc..
15. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je ten text jak se dite stratilo a nasli ho na wc nadopovany oholeny a prevleceny.... to doufam ze je to kec, ale i tak bych vrazdila... takovy maili at mi nikdo neposila :frowning2:

lip je jen dospelym, amalka porad chrchla a bubla a si to jen tak neprejde..... ven teda rozhodne dlouho nepujdem.....

za tyden mame poradnu tak jsem zvedava kolik pribrala a snad mi ji i zmeri :slight_smile: ja ji merila doma krecovskym metrem, takze presnost nic moc ale vyslo mi cislo 57 cm :slight_smile:)))))) a vazi 4900g coz je uz pekny
15. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat já kojila jen 2,5měsíce takže vím kolik malá vypije a je to pokaždé jinak..někdy jí stačí 90ml a vydrží skoro 4hodiny a jindy vypije 150 a za 3hoďky má hlad..někdy usne hodinu před jídlem a spí 2hodiny takže jí o hodinu později..a když nespí tak má zase někdy hlad dřív..fakt je to různý..
Večer jí přibližně kolem 20h. v noci je vzhůru mezi 1-3h.na jídlo a pak jí kolem 6té..A třeba dneska jedla v 2.15 a pak až 8.30 i když to už byla dávno vzhůru..takže tak :grinning:

hehenko já si myslím že budeš rodit v noci..nevím teda kterou noc :grinning: ale v noci :grinning:

angethko dobrý :grinning: Hlavně ten první :grinning:
A Vendulka je na kluky teda brzo :grinning: Že by po mamce??
15. únor 2010 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek