• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Sac ahojky..já byla hodný dítko :sunglasses:

Mám tady inzerát na ten můj "nešťastný" šátek, jelikož jsem ho vyprala tak mi ho nechtějí jen vyměnit, ale musela jsem koupit nový..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31056396&tab=0
15. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angethko taky ho mám dlouhej :unamused: 4,6 a stačil by mně teda kratší..a to sem kupovala v bráně v kam. obchodu a prodavačka říkala že mi bude akorát..no nějak se netrefila.. :confounded:
15. únor 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takže mám teď doma 4,1..3,6 už by byl asi krátký..je to fakt blbý když je dlouhý..
15. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je ale co s tím..jinej kupovat nechci..leda bych musela tento taky prodat
15. únor 2010 v 17:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ze zakona mas pravo zbozi vratit.. jako ze je vyprany je snad jeste vyhoda ne? co je to za nesmysl to je des..
15. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdy tipujete porod mne??

jinak ted jsem prisla z prochazky,jsem si teda dala peknou streku :grinning: a ete takovy dlouhy schody..jestli to na me neprijde tak jsem nasla jeste delsi,ale asi u nich umru :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj jednou to prijit musi... jeste chvilku vydrzzzzzzz :slight_smile: :wink:
15. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiii..ale jako uz se picnu..dr predpovidala ze porodime v nejblizsich dnech a v patek jsem si i myslela ze jo ze uz se neco rozjizdi,ale malou jsem ukecavala at pocka na tatinka ze by nemohl byt u porodu..no a ted se k nicemu nema
15. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mě taky dr. říkal, že porodím dřív... a prrrrrrrd :slight_smile:)))))) :grinning: :wink:

a víš jak to je... tys chtěla, aby SOFI ještě chvíli vydržela kvůli tatínkovi a já jsem chtěla, aby Kubítko vydržel dýl kvůli tý mojí chřipajzně... :slight_smile:))) a tím jsme tomu daly na frak a oni se na nás teď vyprdnou a na truc nevylezou...

CAR a já tipuju, že to u tebe dneska propukne... dávám SOFINCE den, maximálně dva :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si teď udělala nepečenej dort a huš se nemůžu dočkat až vychladnééééé :slight_smile:))))) :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a kdy jdes na kontrolu?

no kez bys mela pravdu..a vis ze jsem si to dnes taky rikala ze jsme si to pokazili jak jsme je premlouvali at pockaji..no a ted to mame
15. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL kde jsou dlouhý schody????? :slight_smile:))) jdu taky.... :grinning:
15. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jdu v pátek... tak jsem zvědavá... ale stejně je to k ničemu. kontra mám obě veliký a stejně je nám to k ničemu, takže v tomhle směru se vlastně stejně nic nedozvíme... :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda Kubula se mi v břuchu tak divně šprajcl.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukáte někdo na Ulici??? aspoň občas??? manža se u toho pravidelně rozčiluje, jaká je to prasárna - tím myšleno ta Bedřichova nevěra :slight_smile:))))) "kristova noho, to je prasárna..." :slight_smile:))))))

já radši koukám na seriál Beze stopy, ale není každej den... tohle mě nějak deptá či co :slight_smile:)))
podobně se MUSÍM dívat na Ordinaci :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: jsem to minule zkoušela manžovi přepnout a neuspěla jsem :slight_smile:)) :grinning:
15. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Carcul, tobě 22.2:slight_smile:))

Sac a Ange aha, tak to je teda divné, ale co já vím, třeba se malej ještě změní, spíš teda určitě se mu vše změní, ale teda zatím je to paráda!!!!!!

....holky je normální že malej pořád spinká?Celou noc spí, s jedním kojením, pak od 8.30 do 12je vzhůru a pak až od 18h je do 21vzhůru, jinak spinká a když jdeme s kočárkem tak pak někdy nejde probudit ani na kojení:slight_smile:)ale jen občas...kamarádka má synka o týden mladšího a ten je skoro celý den vzhůru....divné:frowning2:
15. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja na ni ted koukam,ale teda spis jsem na netu u toho :grinning: ..tak zitra zajdi,zajdem na kafe a vyjdem si schody..a porodku mas kousek-je to praha 4,podoli :grinning:
15. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no jak vidíš, tak to je se vším - každý miminko je jiný a myslím, že je jen bře, že Denísek takhle spinká, aspoň máš na sebe čas a můžeš si tak líp plánovat den. jedno ti teda musím říct ženo - ty si to prostě umíš zorganizovat :slight_smile:))) :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: já chci taky takovýho hodňoučkýho chlapááááka... bych též potřebovala i po porodu makačit, tak by se to jen hodilo :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kdo by nechtel tak hodny ditko :grinning:

cat..myslim ze kazdy ditko je jiny,naky spinkaji parane naky vubec..ale fakt to mas super ze vse stihnes i u malyho ,ze je tak hodny a vylozene si to uzivas
15. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem si to myslela, že jsi v podolí... tam jsou perfektní schody :slight_smile:))) směrem Kafky :slight_smile: Kavčí hory :slight_smile:)) tam jsme pobíhali před přestěhováním pořád... :slight_smile: bych dovalila, ale ještě jsem furt usmrkaná a nechci to pokoušet... buééééé... škoda, že je fakt taková zimáááá..
15. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no to je mi jasný, že by hodnýho mimouše chtěl každej :slight_smile:)) :wink:
15. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně jako by chtěl každej vcelku rychlej a snesitelnej porod no... :sweat_smile: atd. atd... :slight_smile:))
15. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe presne tak :slight_smile:

skoda ze nemuzes jsme mohli ty schody prubnout :grinning:
15. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď přísahám bohu, by mě ty schody ještě odrovnaly... :slight_smile:)))) ještě pěkně kvůli rýmě funím... jako kdybych to naše rození chtěla pokoušet, tak ti řeknu, že to prubnem příští týden, ale to doufám, že už budeme mít obě prcky u sebe :slight_smile:)))
15. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ale jestli ne tak s tebou pocitam :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny jdu vás dočíst
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasný... musíme trénovat kondičku... :grinning: :wink: :wink: :wink:
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci..

hehe..jako bere me trosku brisko,ale neni to naka mega bolest..jako nevim jak to poznam..pokud teda neodtece plodovka..jelikoz cekam mega bolesti a pak odjezd do porodky teprv
15. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem dneska aspoň vysávala - to je taky slušnej maraton díky těm pejsčiným chlupům... to tady pobíhám jak blb, měním násady, neb z koberce to bere jen turbo hubice :slight_smile:))) zítra vysaju i vršek, jiank mě z toho jebne, všude to tam lítá... fuj! a konečně pořádně vydrhnu koupelnu! .) :dizzy_face:

ahoooj MONCI :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))holky je to tak:slight_smile:))zatím si to užívám nejvííííííííííííííííííííííííííííííííííííc:slight_smile:))a strašně vám přeju abyste měly taky takový pohodový dětičky, ale je to o přístupu a o tom jak si to ta maminka hodí, když je v poho mamina je v poho i miminko:slight_smile:)))

Jdeme koukat na olympiádu, včera jsme brečeli u Sáblíkový...je to neskutečnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!

Hezký večer všem přeji a papa zítra!!!!
15. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek