• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no jsem na tom stejně CAR... a ještě mě bolí víc v kříži a zase kyčle, ale ničemu už nepřikládám důležitost... taky na mě musí přijít velký bolesti, abysme jeli... bo jinak fakt nevím... :sweat_smile:

mě by zajímalo kolika Prvosenkám prdla voda ....
15. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT já si myslím, že tak ouplně to není... nechci si dělat iluze, ale někdo má prostě víc štěstí na pohodový miminko a někdo má nespavce, a neřekla bych, že tohle je o tom, jak si to kdo hodí... to by pak bylo velice jednoduchý...

já budu jen tichounce doufat, aby ten náš klučík byl aspoň trochu pohodovej :slight_smile:

ahooooooooooooooooooooj a brou noc moc! :slight_smile: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočičky, jsem už onlaaajn tak tu budu s váma máte radost??.-)hiii jinak jsem právě dodělala album, myslim že se pobavíte:grinning:D
15. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já myslím, že docela hodně holkám praskla voda.. :wink:
Cat já jsem taky v pohodě, Vendulka taky ale každý den je jiný..

no a ten šátek po vyprání krapet ztmavl a už není tak jemňounký..já je chápu :rolling_eyes:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Verli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli moc krásné fotečky, Táda je k pomuchlání :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:ahoj, no jak kdy, nesmí se vztekat a taky když kaká jednou tejdně, to taky moc ne má to až na lopatkách:slight_smile:)
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ahooooooooj no huráááááá :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE jsem právě četla tohle - "použe 10% rodiček praskne voda" tož to se mi nezdá - už dle diskuse, jak probíhal porod, bo tam píše snad fakt každá druhá, že jí rupla voda... :confused:
15. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..supeeer :wink: a tadeasek kraaaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

cat ..souhlas s hehe..jen myslim ze v poho mamina zvysuje to procento mit v poho ditko,ale nezrucuje..musi mit i stesti

hehe..no jako bolesti pernamentni..plus po chvilkach strileni..a ten kriz teda tema chvilema,fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
proste jak neprijdou mega bolesti tak mam smulu,jelikoz se v tom nevyznam

vis co se stalo vele ve vesnici?zenska myslela ze je ji blbe po jidle no a pak zjistila ze to neni ono ze rodi...a sanita nestacila dojet..jejiho manzu navigovali po telefonu..a to uz dite ma
15. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER krááásnej.. fakt nádhernej klouček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR jj to se taky stalo u nás ve vedlejší vsi... teda u našich... holka tam porodila na záchodě.. asi měla jen slabý kontrakce, protože furt měla jen pocit, že musí jít na záchod a najednou porod ty bláho... to muselo bejt něco...

jj CAR taky myslím, že v pohodě maminka může samořejmě působit na miminko - to určitě... :wink:

též mě to bolí permanentně... pár hodin třeba víc, pár hodin míň, ale prostě pořád no...
15. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nešilte zas:slight_smile:hele mě odtejkala voda jen tak že jsem myslela že jsem si učůrla a v klidu šla do krámu pro rohlíky:slight_smile:)))to poznáte....

ano ano děkujem mocm taky si myslim, že se mi poved:slight_smile:)
15. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ale me ted berou i kreciky k ty pern.bolest .asi hodim sprchu :grinning:a zkusim rozproudit ..ale jako zas to budou poslici
kez by vse zesilelo a mala me zachranila :grinning:

fakt cekam az prijde neco mega silnyho :grinning:

hehe..snad to nebude nas pripad..
15. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, já se v porodnici furt sprchovala pěkně teplou vodou a pak v jedný sprše mi spad do pánve a to byste poznaly, ty vo to bylo jak kdyby se mi utrjl celej hrudník , jsem se lekla jak svině...
15. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu téda Ondrášek je šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Svoji, já si taky beru Teri po druhým kojení do postele, to jest po 6 ráno je pokaždý u mě, dám ji tam její polštářek a přikrytá je mojí peřinou :wink: a taky mám lehký spaní....Teri taky kejchá, dr mi říkala, že je to ze suchýho vzduchu v bytě tak hodně větráme :wink:

Prostej to je dobře, že máš hodně mlíčka, mě protéká v noci ještě i teď, se kolikrát musím převlíkat :grinning: dneska v noci asi ve 3 se Teri napila málo a hned ho zalomila, tak jsem vzala odsávačku a odsála 50ml a dala do mrazáku pro horší časy :wink:

Teri ať se ti jizva brzo zahojí, to je děs jak jsem četla o tom dr :unamused:

Sac to je chudinka malinká Janička :frowning2: tak ať se brzo uzdravíte

Nuki krásný bříško :dizzy_face:

Cat já teda polštářek pro Teri používám, ale je to polštářek ze sypanýho peří a když si na něj lehne, je to jako když ho nemá :grinning: ale já ho používám proto, že mi to doporučila fyzioterapeutka kvůli tý predilekci hlavičky :wink: normální polštářek bych nedala....
my máme taky nastavený režim už od začátku, v 18 koupání potom kojení a do půl 8 je Teri vždycky tuhoň :slight_smile: v noci kojím mezi 2 a 3 a pak mezi 6 a půl 7, přes den jí dávám pít kdy si řekne, to ji nenastavuju, ale většinou jí po 2 až 2,5 hodinách od začátku a po poradě s laktační poradkyní jsem to tak nechala, jelikož se nenapije tolik kvůli tej krátké uzdičce na jazyku :wink:

Hehe tipuju 27.2. :wink: a koukám na Ulici, vždycky při ní máme kojení před spaním :wink: to je síla což ten Bedřich, prasák jeden, nejdřív v bordelu, teď tady :angry:
15. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe mě prdla voda :slight_smile:

Ver kráááásnýýý fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky moni, díky...

a krasavice, pohlaví se netipuje??páč nuki je jasnej pipín:slight_smile:)))hehe že jo??

a hehe bude rodit zejtra.....to říkám já:slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..a mela jsi pred tim prdnutim naky priznaky?

hehe kreciky ustavaj :frowning2: ani sprcha ete nebyla..ona ta mrska moje mi necha ve stychu a nezachrani me
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..a pro me predpoved nemas?
15. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car měla jsem kontrakce, nepravidelný :wink: šla jsem si lehnout do obýváku, jestli to přejde, někdy byly po 5 min pak po 9 pak zase po 5 pak až po 12min, tak jsem si řekla, že to zkusím zaspat, jak jsem někde četla no a jen jsem dolehla do postele, tak jsem ucítila další kontrakci, pak zvláštní tlak dole a rup a bylo mokro :grinning: ještěže jsem si dala pod prostěradlo tu podložku na přebalování :wink:
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci ale melas dobry ze rupla zes vedela a ted sup jedu :grinning:
15. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako je fakt carcul, že to přišlo ve chvilku kdy jsem na to nemyslela.........nesostřeď se na to, to fakticky poznáš......mě praskla voda a stejně jsem tam byla ještě 35 hodin než jsem porodila...ale u tebe by semi líbil ten termín 24
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car jj já jsem to tak chtěla, já jsem se bála, že to nepoznám, že rodím :sweat_smile: tak jsem si přála, aby mi rupla voda, aby to bylo jednodušší a ono se mi to splnilo :slight_smile: ale asi je fakt, že funguje to, že to čeho se bojíš to je naprosto jednoduchý a to čeho se nebojíš a odsuneš to, to je těžký....u mě to tak bylo, bála jsem se toho, že nepoznám, že rodím a na porod jsem se nějak vyprdla a bác ho, rupla voda - jednoduchý, porod 17 hodin, šílený bolesti - těžký, ale klíďo bych do toho šla znovu, už se těším na druhý mimčo :grinning:
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..no jsem zvedava kdo bude mit prvni druhy..myslim ze petul nebo ty :grinning:

ver..no uvidime tedy :grinning:

a kdepak je hehenka?
15. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car asi Petul :wink: my se chystáme na další snažení tak za rok a půl, prostě než Terez budou 3 roky, tak aby měla brášku nebo ségru :wink: :slight_smile:

holčiny loučím se s vámi, jdu spát, jsem dneska totále kantáre, chodím spát okolo 23 hoďky a je to prostě pozdě, takže dneska jsem si dala závazek jít spát do 21 hoďky, neuvidím sice Bauera na olympiádě, ale manža až si půjde lehnout mi řekne jak dojel :wink: tak dobrou noc a sladký sníky :sunglasses:

a Car šup šup, ráno až se probudím ať je tu vzkaz, že jsi jela do porodky :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou monci :wink:

jinak myslim ze to neklapne :frowning2:
15. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
car:to nikdy nevíš:slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver...a co ty,tadik spinka?
15. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
car:pohoda:slight_smile:jojo ale za chvilku bude brajgl, bude mít hlad, a to nevím že mám v plánu nejdřív kupel:slight_smile:aaa o kom se mluvívá:slight_smile:on totiž ve dne vůbec nespí:slight_smile:))tak jdu koupat pak sem ještě vlezu:slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver..tak ho za me pohlad broucka
15. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek