Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
15. únor 2010
no jsem na tom stejně CAR... a ještě mě bolí víc v kříži a zase kyčle, ale ničemu už nepřikládám důležitost... taky na mě musí přijít velký bolesti, abysme jeli... bo jinak fakt nevím... :-N

mě by zajímalo kolika Prvosenkám prdla voda ....
hehenaautor
15. únor 2010
CAT já si myslím, že tak ouplně to není... nechci si dělat iluze, ale někdo má prostě víc štěstí na pohodový miminko a někdo má nespavce, a neřekla bych, že tohle je o tom, jak si to kdo hodí... to by pak bylo velice jednoduchý...

já budu jen tichounce doufat, aby ten náš klučík byl aspoň trochu pohodovej 🙂

ahooooooooooooooooooooj a brou noc moc! 🙂 x-)
verled
15. únor 2010
ahojky kočičky, jsem už onlaaajn tak tu budu s váma máte radost??.-)hiii jinak jsem právě dodělala album, myslim že se pobavíte😃D
angetha
15. únor 2010
Hehenko já myslím, že docela hodně holkám praskla voda.. 😉
Cat já jsem taky v pohodě, Vendulka taky ale každý den je jiný..

no a ten šátek po vyprání krapet ztmavl a už není tak jemňounký..já je chápu 8-(
angetha
15. únor 2010
Ahooj Verli 🙂 🙂 🙂
angetha
15. únor 2010
Verli moc krásné fotečky, Táda je k pomuchlání x-) x-)
verled
15. únor 2010
ange:ahoj, no jak kdy, nesmí se vztekat a taky když kaká jednou tejdně, to taky moc ne má to až na lopatkách🙂)
hehenaautor
15. únor 2010
VER ahooooooooj no huráááááá 🙂)) x-) x-) x-)

ANGE jsem právě četla tohle - "použe 10% rodiček praskne voda" tož to se mi nezdá - už dle diskuse, jak probíhal porod, bo tam píše snad fakt každá druhá, že jí rupla voda... =-)
carculka
15. únor 2010
ver..supeeer 😉 a tadeasek kraaaaasnej x-) x-)

cat ..souhlas s hehe..jen myslim ze v poho mamina zvysuje to procento mit v poho ditko,ale nezrucuje..musi mit i stesti

hehe..no jako bolesti pernamentni..plus po chvilkach strileni..a ten kriz teda tema chvilema,fuuuj :-p :-p
proste jak neprijdou mega bolesti tak mam smulu,jelikoz se v tom nevyznam

vis co se stalo vele ve vesnici?zenska myslela ze je ji blbe po jidle no a pak zjistila ze to neni ono ze rodi...a sanita nestacila dojet..jejiho manzu navigovali po telefonu..a to uz dite ma
hehenaautor
15. únor 2010
VER krááásnej.. fakt nádhernej klouček 🙂 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
15. únor 2010
CAR jj to se taky stalo u nás ve vedlejší vsi... teda u našich... holka tam porodila na záchodě.. asi měla jen slabý kontrakce, protože furt měla jen pocit, že musí jít na záchod a najednou porod ty bláho... to muselo bejt něco...

jj CAR taky myslím, že v pohodě maminka může samořejmě působit na miminko - to určitě... 😉

též mě to bolí permanentně... pár hodin třeba víc, pár hodin míň, ale prostě pořád no...
verled
15. únor 2010
holky nešilte zas🙂hele mě odtejkala voda jen tak že jsem myslela že jsem si učůrla a v klidu šla do krámu pro rohlíky🙂)))to poznáte....

ano ano děkujem mocm taky si myslim, že se mi poved:-))
carculka
15. únor 2010
hehe..ale me ted berou i kreciky k ty pern.bolest .asi hodim sprchu 😃a zkusim rozproudit ..ale jako zas to budou poslici
kez by vse zesilelo a mala me zachranila 😃

fakt cekam az prijde neco mega silnyho 😃

hehe..snad to nebude nas pripad..
verled
15. únor 2010
jinak holky, já se v porodnici furt sprchovala pěkně teplou vodou a pak v jedný sprše mi spad do pánve a to byste poznaly, ty vo to bylo jak kdyby se mi utrjl celej hrudník , jsem se lekla jak svině...
moncicak3
15. únor 2010
Blahu téda Ondrášek je šikula x-) x-) x-)

Svoji, já si taky beru Teri po druhým kojení do postele, to jest po 6 ráno je pokaždý u mě, dám ji tam její polštářek a přikrytá je mojí peřinou 😉 a taky mám lehký spaní....Teri taky kejchá, dr mi říkala, že je to ze suchýho vzduchu v bytě tak hodně větráme 😉

Prostej to je dobře, že máš hodně mlíčka, mě protéká v noci ještě i teď, se kolikrát musím převlíkat 😃 dneska v noci asi ve 3 se Teri napila málo a hned ho zalomila, tak jsem vzala odsávačku a odsála 50ml a dala do mrazáku pro horší časy 😉

Teri ať se ti jizva brzo zahojí, to je děs jak jsem četla o tom dr :-|

Sac to je chudinka malinká Janička 😞 tak ať se brzo uzdravíte

Nuki krásný bříško x-)

Cat já teda polštářek pro Teri používám, ale je to polštářek ze sypanýho peří a když si na něj lehne, je to jako když ho nemá 😃 ale já ho používám proto, že mi to doporučila fyzioterapeutka kvůli tý predilekci hlavičky 😉 normální polštářek bych nedala....
my máme taky nastavený režim už od začátku, v 18 koupání potom kojení a do půl 8 je Teri vždycky tuhoň 🙂 v noci kojím mezi 2 a 3 a pak mezi 6 a půl 7, přes den jí dávám pít kdy si řekne, to ji nenastavuju, ale většinou jí po 2 až 2,5 hodinách od začátku a po poradě s laktační poradkyní jsem to tak nechala, jelikož se nenapije tolik kvůli tej krátké uzdičce na jazyku 😉

Hehe tipuju 27.2. 😉 a koukám na Ulici, vždycky při ní máme kojení před spaním 😉 to je síla což ten Bedřich, prasák jeden, nejdřív v bordelu, teď tady ]-(
moncicak3
15. únor 2010
Hehe mě prdla voda 🙂

Ver kráááásnýýý fotečky x-) x-) x-)
verled
15. únor 2010
ahojky moni, díky...

a krasavice, pohlaví se netipuje??páč nuki je jasnej pipín🙂)))hehe že jo??

a hehe bude rodit zejtra.....to říkám já🙂
carculka
15. únor 2010
monci..a mela jsi pred tim prdnutim naky priznaky?

hehe kreciky ustavaj 😞 ani sprcha ete nebyla..ona ta mrska moje mi necha ve stychu a nezachrani me
carculka
15. únor 2010
ver..a pro me predpoved nemas?
moncicak3
15. únor 2010
Car měla jsem kontrakce, nepravidelný 😉 šla jsem si lehnout do obýváku, jestli to přejde, někdy byly po 5 min pak po 9 pak zase po 5 pak až po 12min, tak jsem si řekla, že to zkusím zaspat, jak jsem někde četla no a jen jsem dolehla do postele, tak jsem ucítila další kontrakci, pak zvláštní tlak dole a rup a bylo mokro 😃 ještěže jsem si dala pod prostěradlo tu podložku na přebalování 😉
carculka
15. únor 2010
monci ale melas dobry ze rupla zes vedela a ted sup jedu 😃
verled
15. únor 2010
jako je fakt carcul, že to přišlo ve chvilku kdy jsem na to nemyslela.........nesostřeď se na to, to fakticky poznáš......mě praskla voda a stejně jsem tam byla ještě 35 hodin než jsem porodila...ale u tebe by semi líbil ten termín 24
moncicak3
15. únor 2010
Car jj já jsem to tak chtěla, já jsem se bála, že to nepoznám, že rodím :-N tak jsem si přála, aby mi rupla voda, aby to bylo jednodušší a ono se mi to splnilo 🙂 ale asi je fakt, že funguje to, že to čeho se bojíš to je naprosto jednoduchý a to čeho se nebojíš a odsuneš to, to je těžký....u mě to tak bylo, bála jsem se toho, že nepoznám, že rodím a na porod jsem se nějak vyprdla a bác ho, rupla voda - jednoduchý, porod 17 hodin, šílený bolesti - těžký, ale klíďo bych do toho šla znovu, už se těším na druhý mimčo 😃
carculka
15. únor 2010
monci..no jsem zvedava kdo bude mit prvni druhy..myslim ze petul nebo ty 😃

ver..no uvidime tedy 😃

a kdepak je hehenka?
moncicak3
15. únor 2010
Car asi Petul 😉 my se chystáme na další snažení tak za rok a půl, prostě než Terez budou 3 roky, tak aby měla brášku nebo ségru 😉 🙂

holčiny loučím se s vámi, jdu spát, jsem dneska totále kantáre, chodím spát okolo 23 hoďky a je to prostě pozdě, takže dneska jsem si dala závazek jít spát do 21 hoďky, neuvidím sice Bauera na olympiádě, ale manža až si půjde lehnout mi řekne jak dojel 😉 tak dobrou noc a sladký sníky 😎

a Car šup šup, ráno až se probudím ať je tu vzkaz, že jsi jela do porodky 😉 x-)
carculka
15. únor 2010
dobrou monci 😉

jinak myslim ze to neklapne 😞
verled
15. únor 2010
car:to nikdy nevíš🙂
carculka
15. únor 2010
ver...a co ty,tadik spinka?
verled
15. únor 2010
car:pohoda🙂jojo ale za chvilku bude brajgl, bude mít hlad, a to nevím že mám v plánu nejdřív kupel🙂aaa o kom se mluvívá🙂on totiž ve dne vůbec nespí🙂))tak jdu koupat pak sem ještě vlezu🙂
carculka
15. únor 2010
ver..tak ho za me pohlad broucka