• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojda zenusky,jsem koukla na seros na ct1 a jdu s vama podrbat na chvilku,tasku mam na zitra celekm zabalenou uz jen par veci rano - odpoledne tu byla kamoska,tak jsem nemohla s vama drbat
15. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..a vy zitra jedete na to vysetreni vid?s tou kontr.latkou?
15. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj carculko to je ono . . . budeme tam do ctvrtka a pak trada domu,tak snad to utece rychle no,nejvic mi stve,ze manza za nama nemuze,tak snad bude chodit muj bracha na navstevu uvidime - moc se mi tak ale nechce nooo :unamused: :slight_smile:

HEHE JAK MUZES ZMESKAT VLASTNI POROD????a ja ti to tak hezky otipovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je ver je tu uz s nama no jdu hned juknout na albicko :grinning:
15. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já porod poznala i když mi nepraskla voda...
Blahuško tak vám budu držet palečky i s Vendulkou ať to máte co nejdřív za sebou...
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu brachovi to taky delavali,myslim ze kazdych pulrok asi do 3nebo 4let
15. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange dekuju - no jedine ceho se bojim,je to,ze malej ma nalez zase na moci,tak snad to byl jen nesterilni odber a nerozjizdi se nam tam zase neco,ale teploty nema,tak tomu moc neverim,uvidime co tam :slight_smile: snad si nas tam dyl nenechaj

ver albicko krasnej,teda uz je to peknej chlapak a co babi s dedou uzivaji si ho??? :grinning:
15. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu,taky budu drzet palecky ale maly to urco zvladne co nejlip :wink:
15. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zatim paaa,jsu zalehnout
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem si prave domluvila se sestrenkou ze nam ten jeji monitor dechu proda.. rikala ze jeji stal kolem 2 tisic a ze teda za litr ho proda.. ji rikam ze super ze sem rada ze sme se takhle domluvili... jako mam to pujcovat za litr na pul roku nebo si to rovnou koupit hihi.. takze dalsi vec pro mimi je doma juchuuu
15. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor je šikovná věc :slight_smile:
Car dobrou a doufám že dnes v noci to vypukne :angry: máš na někoho číslo?
15. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to by bylo krasny kdybych to tu rano zapla a jedna z vas porodila.. :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko tak dobrou noc A DRZTE SE VSICI!!a koukejte byt ve trech az se vratim :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já sem pokaždé tak letím abych koukla a nepromeškala kdo rodí a ... :grinning:

Hehe mně prdla taky voda..po 2hodinách téměř pravidelných kontrakcí :wink: A to poznááš neboj :wink: :grinning:

Blahu dobře to zvládnite budu na vás myslet a držet pěstičky
15. únor 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci i to se muze stat,tak co za chvilku uz bude vedet pohlavi,nebo se chcete necha prekvapit?? :grinning: utika vam to a kdy pribude brisko???

sac no malej to prospi,ale vy se kuryrujte,to nejhorsi,nemocny deti :frowning2:
15. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chceme se nechat prekvapit. .. v patek mame kontrolu takze se uz tesim az prcka zase uvidime.. no a na porodnim sale se dozvime co mame.. hihi
15. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:ahojky:slight_smile:tak abys jen věděla, tak epino jsem stihla vyzkoušet jen 2x a byla na 28mi cm, takže mě nakonec ještě o 6cm nasřihli:grinning:Do nic jsi nepřišla, to je hrozný že už jste všichni tak velky:slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj verledi..právě sem koukala na fotečky :dizzy_face: Malej je kráásnej a celej maminka :dizzy_face: :grinning:

No blahu to mi říkej :unamused: Snad kapky brzo pomůžou..
15. únor 2010 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo verledi já si myslela že jsi ani nestihla vyzkoušet :grinning:
15. únor 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:konečně to někdo řekl:slight_smile:)já vim....rypáček má po mě:slight_smile:))..jee koukam na tvojí pupkatou a asi budu brečet.-))
15. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taK SE TU OPATRUJTE TERMINOVE TEHULKY RODTE O 106,budu davat vbedet hehe a prostejce,tak ja tu jsem snad v patek jako na koni :grinning: vlastne ne jako :grinning: :grinning: :grinning:

papa jdu spat rano brzo razime :grinning:
15. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme si dali kuratko a zeleninovy salat k veceri a koukam ze mimi melo asi hlad pac sebou ted hazi a asi papka se mnou hihi.. takze ja si ted hodim nozky nahoru a je mi krasne...
15. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver co bys brečela :grinning:

Blahu tak v pátek jak na koňu buď na koňu :grinning:
15. únor 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi.. koukala sem na vasi malou a je uzasna... takova krasna princeznicka.. taky doufam ze takovou budeme mit.. uz jen chvilku a je tu..
15. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR tak poslíky máme asi nastejno... měla jsem pár bolestivejch stahů a dost mě teda k tomu braly ty kříže a kyčle... ale zas to přešlo.... a to už jsem chtěla začít sledovat čas. tož nic :slight_smile:))

VER to bysme poznaly jo? když ty sis myslela, že sis učůrla, tak si to taky zřejmě nepoznala ne? :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat ohledne toho epiduralu.. mela to tu nektera z vas? boli zavedeni te jehli? sice si myslim ze ta bolest ohledne kontrakci bude silnejsi ale i tak bych chtela vedet zda je to hodne neprijemne..
15. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, no ale když jsem se¨s těma rohlíkama vrátila už to teklo jak vodovod:slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.bolestivejch jo??...to teprve poznáš, ale jinak to nic já ani nepoznala kontrakce že začánj...mě to nebolelo, jen jsem tak vzdychla dycky a dr říkal ˇvždyť na monitoru máte silnější stahy a já na to...to je ono??:grinning:D
15. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahááá VER no tak to jooo :slight_smile:)) :grinning: :wink: :wink: :wink:

BLAHU držím vám moc palce!!! ať všechno probíhá v pořádku a uteče vám to jak nic! držte se!

holky no já si taky myslím, že už to poznám... nefalšovanou kontra jsem poznala na tom posledním monitoru - od tý doby jsem si jistá, že to poznám...

teď večer to bylo stejný, ále zase to ustalo... škoda škodoucí...
15. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: verled.. ty me teda dostavas.. :grinning: :grinning: :grinning: doufam ze to budu mit jako ty :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek