• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
mno tak samozřejmě to myslím tak jako bolestivejch mírně, ale prostě už to není nebolestivý tvrdnutí břicha... prostě mě víc bolí podbřuch a stahuje se parádně.. já mám prostě poslíky už od 33. týdne, ve 34. jsem si fakt už myslela, že jedem... :slight_smile:))) samozřejmě to není určitě nic proti tomu, co bude následovat, až to vypukne...
ale jak to jinak mám popsat - prostě bych řekla, že to byly regulérní počáteční stahy, který už bolí no!
15. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tě to nebolelo?
tak jaks to poznala VER?

mě jako u toho teda dneska nejvíc braly ty záda a kyčle... jako při hooooodně silný MS...
15. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasný, dyť ti tekla ta voda... ty vogo - demence :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufám, že nebudu mít u porodu ty křížový bolesti, bo to musí bejt fakt hnus velebnosti... :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: holky ja se bavim hihi :grinning: :grinning: s vama je fakt prdel... :grinning: doufam ze budu mit taky takovou naladu pred porodem hihi :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:zejtra.....odpoledne.....

ucie...no oni mi to vyvolali ale pak to teda jsem lezla po zdi..nejvtpnější bylo že jsem mohla rodit už nějakou dobu jenze to už tak kurevsky bolelo že jsem furt trpěla a řvala tam jak kráva až si pro mě došla PA a že ať si v klidu vyskočim že rodim......kdo to mohl tušit že ze 4 na 10 se otevřu za půl hodiny když ty 4 trvaly 34 hodin:slight_smile:)posly jsem taky měla už od půlky.-)
15. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI to už se na ten porod tak těšíš, že máš blbou náladu akorát z toho, že furt nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já sem šťastná, že mě někde bere a říkám si, jé kéž by se to fakt rozjelo :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

a jak teď večer přišly ty stahy, tak jsem měla úsměv jako debil :slight_smile:))) no ono mě to přejde, to je mi jasný a až budu viset v porodce na monitoooru a čekat až toho kluka ušatýho vyplknu, tak si zas budu přát, aby to přešlo :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.... ja o porodu skoro nic nikdy nevedela.. a s vama koukam budu uplna proficka... tam dojdu zatlacim a a mame mimi hihi. .keeeeeeez by to byla pravda haha
15. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER jen abych nedopadla tak, že budu přenášet :slight_smile:))) posly neposly :slight_smile:))
15. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé LUCI to zní tak krásně... ále kamarádka takhle vážně rodila... dojela do podolí, chtěli jí poslat jinam, že stop stav, ona, že už to bude, koukli a rychle na sál, kde jí honem rychle svlíkli, šup na kozu a na tři zatlačení byla malá venku....

to je sen co? nějaký bolesti měla od rána...
15. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. ja chci taky takhleeeeeeeeeeeeeeee.... asi na tom neco bude do ty porodky nejezdit hned ale fakt az to na cloveka prijde a voda odtece....
15. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
druhou kamarádku zas dovalil do porodky manža, vyšetřili jí, jeho poslali domů, že to bude nejdřív zejtra... vracel se asi za tři hoďky, že jí nesl vodu a něco k jídlu a nestihli ho už ani převlíct do toho sterilního oblečku a malej byl na světě...

VER mě přídou, že ví prostě ty PA prdlajs.. každý tělo reaguje jinak a přesně se může stát, že to najednou bude fofr...
15. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:já taky nevěděla, a kdyz mi PA řekla ať zatlačim, řikala, teeeda vy ale krásně tlačíte, můžete rodit na zakázku, za 15 minut takhle bude venku a byl, ještě jsem si musela počkat až laskavě dorazí pan doktor a nastřihne mě, jako ten porod už nebolí, protože to tlačíš tak silně že tu krev máš jenom v hlavě:slight_smile:))a jinak všechno umrtvený:slight_smile:)jako fakt, neumíš si představit(teď ještě) jak umíš tlacit a jakou máš sílu.-)

neboj hehe to pujde.-)
15. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI ale každýmu právě voda neodteče... to je ta smůla...
týhle holčina, co rodila rychle jí protrhli až na sále, těsně před tím tlačením...
15. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER já chci taky krásně tlačit... jak se to dělá sím sím?
15. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. a jak to pak ma clovek poznat ze? hihi.. jeste ze mame nemocnici kousek od domu.. tak max 7 min autem.. uff.. .no nic holky asi to pro dnesek zabalim a pujdu hodit shower and spinkat.. dobrouuuuuu
15. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla skvělou PA, byla taková držka jako já, i to jak jsem omdlela zládla super...

jinak já Tádu asi na 4x...
15. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky se pomalu odvalím nahoru :slight_smile:)) hodím bendžo do sprchy a ještě pustím dvd...stejně bych zas neusla :slight_smile:

LUCI brooooooooooooooou

VER broooooooooooou

všem broooooooooooooou :slight_smile:)))

jo VER tak doufám, že tvoje slovo jako platí a zítra plivu dítě na počkání :slight_smile:)))) :grinning: :wink:
15. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER tos asi omdlela z tý bolesti co? :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jako když tlačíš veeeelky h...:grinning:fkakt..
15. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se tam zaručeně zbluju jak amina... :sweat_smile:
autor
VER tak to jsem teď natrénovala :slight_smile:)))) to půjde :grinning: :grinning: :grinning:
ahoooj
15. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ne od toho tlačení:slight_smile:tak skvěle mi to šlo:slight_smile:))

ahoj svojinko .-)
15. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER no konecne jsi tady!!!

to tlaceni pak na konci fakt uz neboli, teda me nebolelo a nebyla jsem nijak umrtvena...je to fakt jako kdyz tlacis hoviso...to uz je takova tresinka...

ja blila dvakrat...poprve po klystyru a podruhe, kdyz uz jsem mela malou u sebe...sotva ji stihli oddelat:slight_smile:
15. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja já taky nebyla umrtvená, jen jsem to říkala že jak máš tu krëv jen v hlavě tak stejnak nic necejtíš.-)..já už na porod vzpomínám v hezkym, ale kdyby to šlo popsat a někdo mi to řekl předtim tak nevim jestli bych měla dítě.-)))
15. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vzpominam taky rada...a bojim se mit druhe, ze se me to vymsti
15. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ahoooj :slight_smile:

VER a přitom jsem z tvojeho popisu pochopila, že jsi měla silný bolesti v podstatě "jen" hodinu...
když čtu jak někdo trpí X hodin, tak to musí bejt hrůza a fakt se modlím, aby se mi to vyhlo... :sweat_smile:

si myslím, že jen dobře, že netušíme, do čeho lezeme :slight_smile:)) krásná naivita prvorodiček :slight_smile:))

no nic holky zlatý, tak jdu... ještě nahoře vysaju, ať to mám z krku... a jdu spršit :slight_smile: brou noc! :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja......nemusíš, myslim si, že už víš jak to bolí, maximálně to bude o den delší:grinning:D
15. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:no ono je to tak, vyvolávanej víc bolí, ale je rychlejší, jestli je to výhoda těřko říct, nejsi na to připravená tak jako když ty bolesti jdou postupně nahoru a dýl nebo na plnej plyn kratší dobu.-)
15. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek