Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
verled
15. únor 2010
jdu so sprchy holk..pak dadat než se cucavec probere, paaa
svoja
15. únor 2010
ver no prave...tyvogo...nebo treba o dva dny, ze...

hehe koukam, ze uz to resis ze vsechn stran ten porod co....nech to plynout...neboj, ven musi a at bude porod jakejkoliv, nebude trvat vecne.....se me to keca, co...

sem blba, uz jsem mohla dve hodiny spat...mala spi nejak neklidne, no nazdar 😃 tak ja jdu....se vsadim, ze az usnu, tak se mala vzbudi 😃
hehenaautor
16. únor 2010
ahoooj ženy, nerodím a rodit nebudu............

dneska se budu akorát tak tlouct do hlavy, pracovat a uklízet.

všechny zdravím 🙂
angetha
16. únor 2010
Dobré ránko, to byste nevěřily co se mi včera stalo 😃 večer jsem přikládala do kamen, že půjdu spát a dvířka mi zůstaly v ruce :-N :-N manžel v práci, tchán na školení u Kolína..tak jsem volala manželovi, jako jestli nebudou mít výjezd, tak přijel a spravil to..ale pos*aná jsem teda byla až za ušima že vyhoříme..
hehenaautor
16. únor 2010
SVOJI to se ti zdá... dělám si z toho spíš srandu... prostě mě to teprva čeká...
mno ale i tak se samozřejmě NECHCI PŘENÁŠET... prostě tyhle poslední dny jsou nic moc no! nejlepší je překvápko že jo než čekat jak pablb a přemejšlet kdy to jako nastane no...
hehenaautor
16. únor 2010
ajééé je ANGE.... no bych se taky bála, že další výjezd bude mít manža k vám 🙂)) :-N ale když to tu tak píšeš, tak předpokládám, že dorazil a spravil 🙂 x-)
angetha
16. únor 2010
Hehe chápu že ty poslední dny jsou na nic..
hehenaautor
16. únor 2010
ANGE mno na nic ouplně ne... je mi fajn, není to pro mě extra náročný.... jen je to blbý v tom, že se člověk těm myšlenkám neubrání no... a už by to samozřejmě bral že jo... šak vám to nemusím vysvětlovat... jen mi pomáhá o tom plkat, tak snad s tím nejsem moc otravná no 🙂

včera jsme sexovali, tak jsem si říkala, že by to jako mohlo klapnout .))) zvlášť po těch večerních poslech.... a vono zase prrrrrrrd... takže si myslím, že když to bude příští týden, tak to bude brzo 🙂)) začínám věřit v ten březen... :-N
jo a teď je zas nachcípanej manža 🙂)))
hehenaautor
16. únor 2010
jdu si dát zas dorta 🙂)) když už nic, tak se budu aspoň cpát 😃 😃 😃
carculka
16. únor 2010
ahojky holky 😃

takze zas nic..

jakpak se mate vy?

co ty spulutehule?
hehenaautor
16. únor 2010
CARCUL u mě to stejný 😃 😃 😃 😃 😃
hehenaautor
16. únor 2010
by mě zajímalo, jak dlouho tu budem takhle strašit 😃
svoja
16. únor 2010
se musim smat jak se tady vy dve navzajem povzbuzujete🙂

dobre rano x-)
hehenaautor
16. únor 2010
SVOJI kdybych si nepřipadala jako dežo, tak tady i pokřikuju HIP HIP HURÁ... 🙂))) ale možná to chce jinej válečnej pokřik 😃
nuki
16. únor 2010
Ahojky holky..🙂))

koukám, že Carcul a Hehenka stále čekají, ale nepropadejte panice, to přijde..🙂)) holt ještě odpočívejte..🙂))
hehenaautor
16. únor 2010
SAC krááásný album x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
Ahojte holky, vůbec ten koník nějak nestíhám 😞
Hehenko tobě děkuju za odkaz 😉
Vítek teď usnul, tak jsme zvědavá na jak dloho 🙂
hehenaautor
16. únor 2010
NUKI ahoooj... my nepropadáme panice... jen chvílema .)))
hehenaautor
16. únor 2010
PETI ahoooj. není vůbec zač 🙂
nuki
16. únor 2010
Ahojky Peti..🙂

Hehe: no právě...tak budte holky v klidu, já vím, moc to asi nejde...🙂
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
hehenko neboj určitě porodíš dřív než v termínu 🙂

Nuki krásné bříško 🙂
carculka
16. únor 2010
ahojky hehe 😃 nojo je to vtipny a pekne nasravaci kdyz chces zacit stopovat a ono to prejde a pak zas(si clovek rika a ted ted zacnou ty porydny)

svoji..ahuj kocky,jak se mate?

nuki..nojo obcas nas zachvati :-N

ahoj petul
hehenaautor
16. únor 2010
CAR jo přesně!!! fakt už jsem měla včéra usměv na líci a říkala si - super budem rodiiiit 🙂))) a vono to zas jako přešlo... by člověk udělal v tu chvíli cokoliv, aby to zas začlo a pokračovalo 🙂))) 😃 😃 😃

PETI jo jo jo jo jo... jdu zas tlačit 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
Carcul ty máš TP jak moje babička narozeniny 🙂
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
Hehenko já jsem rodila o 10 dní dřív než jsme měla TP
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
Moje kamarádka má TP 22.2. a to má zase narozeniny moje segra s taťkou a bude mít holčičku Amy 🙂
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
tak VÍTEK UŽ JE VZHŮRU 🙂
nuki
16. únor 2010
Peti: díky, no jo roste...)
hehenaautor
16. únor 2010
hele CAR - tohle je dooost dobrá diskuse... aspoň první dvě stránky 😃 😃 😃
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
hehenaautor
16. únor 2010
CAR::::

"..schnek • 2d • 12. červen 2008 v 18:39
a ještě jedna rada, když vám nebudou chtít dát EPI, poblijte sestru to zabralo mě "

Začni psát odpověď...

Odešli