• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe jdu ji cist :grinning: :grinning: :grinning:

petul.. :grinning: :grinning: ...a jak se jinak mate?

jeee hehe tch.dnes jede na vylet k tem pribuznym :grinning: :grinning: :grinning: tramvajkou..aby se neztratila :grinning: :grinning: :grinning:

jinak jako ja vcera mela taky takovy usmev az mi to bylo trapny to nadseni a nadeje ze by..a ono to prestalo :angry:
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR tak jí popiš kudy... jen to trochu nechtěně popleť :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul máme se dobře, Vítek pláče jen když má hlad a nebo když je unavený , jinak je to smíšek :slight_smile: v neděli už nám bude 7 měsícu, strašně to letí. Zdraví jsme tak co víc si můžem přát :slight_smile:
A už se překutáli a poplazí všude kam chce, takže nějaké pěnové puzzle nebo kobereček je zbytečná věc :grinning:
jen to noční kojení je pořád,a le zatím mě to nějak nevadí, ale v létě by člověk cgtěl třeba posedět u krbu dýl a pak se v pohodě vyspat až do rána :grinning: , tak uvidíme
16. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: moc hezké..:slight_smile:))
dobré ránko ženy :slight_smile:

no Car co ty tu, dneska máš rodit :wink:
a vyrazi uz po dopoledni :grinning: :-jsem zvedava

petul..a ani kdyz jsou prikrmy tak to nepomohlo?

hehe...diskuze moc paradni.. :grinning:

monci...no jaksi mala nikoho neposloucha :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já měla dneska sen, ležela jsem v nemocnici a najednou jsem začala rodit, přitom jsem měla malý břicho, narodil se mi klučík a sestry ho zabalili do těsta, že si tam udrží svoji teplotu, pak volal manža, co to teda je, a já mu říkám kluk a on: na 110%? a já jo :grinning: pak jsem šla toho mrňouska vybalit z toho těsta, byl maličkej, že se mi vešel do jedný ruky a jak jsem ho vybalila, tak najednou vyrostl a seděl a byl hroooozně podobnej Terezce :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..no teda zajimavej sen :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI pěknýýýýýý :slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning:

CAR "..........Samotny porod : hrozny tlak na konecnik, jako byste mely u samy pr....vybuchnout..."
:grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car viď :grinning: :grinning: :grinning:
a co poslíky? jaká byla noc?
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe neboj, tohle ani vnímat nebudeš, já jen přemlouvala Terez ať už vyleze a netrvá to dlouho, tu bolest už jsem u konce ani nevnímala, ale spíš už jsem se hrozně těšila až ji uvidím a jak bude vypadat břicho až vyleze :wink:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.. no co to tu ctu? furt nic? nikde zadny novy miminko? no hold si pockame do zitra :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci: Ahojky, no to je teda sen..:slight_smile:))
16. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL NENE NEPOMOHLY
monci teda takové sny to je drsné :grinning:
16. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny jdu žehlit, sbouchala jsem krupicovou kaši, Terez opět usnula, manža je od minulýho pondělí doma s bolavým kolenem (asi meniskus), včera mu tahali vodu, tak si aspoň Teri užije s tatínkem, teď oba chrupkají, tak toho jdu využít a žehlit :wink: ještě se tu ukážu :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky sen jak noha :grinning: jak vyrostl, tak to asi bylo tím těstem, nějak nakynul :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..poslici byly,vecer dost ,jsem chtela zacit stopovat a v noci nepravidelne a pak stala bolest tedy...

hehe..hale vedelas ze pry kdyz jsou kontrakce tak nelezet na zadech?ze si je muzes zastavit(jako ete doma,kdyz chces aby se to rozjelo)..jsem ted zjistila

petul..mate teda zroutika :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Peti a jak jsi sem dávala odkaz na tu knihu Hrajeme si s nejmenšími, tak jsem si ji objednala a hraju si s Terez, už se umí dotknout nosánkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci že je prima kniha já jí taky hodně využiju při hraní :slight_smile:

carcul máme 8 kg skoro v 7 měsících tak tlustý není :grinning:
16. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj prostej..jak se mate?

petul,ja nerekla tlusty...neznamena ze kdyz je nekdo nenapapany ze je tlusty
16. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se dívám, že holky pořád nerodí..... šup do toho, za mohutného povzbuzování nás ostatních :grinning:

jinak HEHE tě zajímalo, komu praskla voda.... mě jo a můžu ti říct, že přehlídnout to nešlo :grinning:

MONCI jj, mlíčka fakt hodně, já musím odsát něco před kojením, protože se pak malej topí a nic nevypije..... :sweat_smile: budu si muset sehnat nějaké sáčky na zamražení nebo něco, protože mi to přijde líto vylívat... prý bývá kolem 3. měsíce krize v kojení, tak jsou pak ženský rády, že mají něco zamraženýho.... :wink:

a mrkala jsem, že tu byla VERLED...malej je kouzelnej :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul já vím, ale na to že si tak rád pojí tak je akorát :grinning: On je strašné šidlo :grinning:
16. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR ahooj, máme se dobře.... akorát se chystám hodit do pračky plíny a uvařit polívku.... taťka jel pro spravený auto, naštěstí to nic nebylo, už jsme měli strach, že bouchl alternátor a na opravu by teda 20 táců nebylo.... :frowning2: ale naštěstí to byla jen nějaká blbost....
16. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej.. to se da mlicko takhle zamrazit? to fakt? to sem netusila.. cece..
Prostej: Ahojky.:slight_smile: tak vidím, že mlíčka je až až..:slight_smile: tak at to tak je.:slight_smile:) a mějte se moc hezky.:slight_smile:
a ještě jsem četla jakej režim má nastavenej CAT... já to mám taky tak :grinning: ještě z porodnice a dokonce časy máme stejné CAT... :grinning: kojím každé 3 hodiny, akorát já teda kojím každé 3 hodiny zatím i v noci, malej nevydrží dýl.... :confounded: ty asi od té půlnoci do těch 9 kojíš jen jednou co? my se budíme... zkoušela jsem ho na radu PA nechat a kojit ho, kdy si řekne, holky, to bych zblbla..... malej si na to navyknul tak, že by pil klidně každou hodinu, jen pocundnul a spal.... to bych neudělala nic..... takže jsme to jeden den s manžou vydrželi a nasadili mu zase pravidelný režim z porodky a je to v pohodě..... malej se nabaští, spinká a já mám čas si udělat různý věci.... ty časy vím, takže vím, kdy bude jíst a můžu si podle toho plánovat ostatní věci.... :wink: a myslím si, že malému to taky vyhovuje.. když jsem ho nechala a kojila jak si řekl, tak v noci nemohl zabrat, řval, chtěl fakt co půl hodiny k prsu.... takhle se začne normálně po těch 3 hodinkách sám od sebe probouzet... vydržel by třeba 4, ale já ho dám po těch 3 a se spaním nejsou problémy....
16. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Prostej :slight_smile: jj je to škoda vylívat, jinak se to mlíčko taky může dávat do lahvičky, kterou pak budeš používat na krmení, zaděláš jí tou savičkou a dáš tam víčko a dáš to do mrazáku, akorát tu savičku potom musíš vyhodit, ta se nesmí používat :wink: ....jinak my teda žádnou krizi okolo 3.měsíce neměly :wink: já si to mlíčko schovávám taky do foroty :wink:
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..tak super ze se dari dobre :grinning: a latkuje se teda dobre ju?
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek