• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
LUCI ahojky.... jj, a vydrží ti mlíčko v mrazáku až 3 měsíce.. :wink: si říkám pořád lepší ode mě rozmražený, než nějakej příkrm.... a když to mlíčko, tak proč toho nevyužít....

NUKI ahojky těhulko :dizzy_face: snad to mlíčko vydrží, zatím jsme takhle spokojení já i Davča... :grinning:
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KUbík se mi zase boulí :slight_smile:)) jak kdyby mě tlačil loktem či co :slight_smile:)))

PROSTEJí, LUCI ahooooooj :slight_smile:

MONči já se toho nebojím - mě to jen přišlo strašně vtipný :slight_smile:)))
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI no někdo krizi nemá, ale někdo prej jo :wink: tak díky za tip.... já pořídím asi ty sáčky nebo možná i kelímky na zamražení :wink: fakt je to škoda vylívat, jen kvůli tomu topení malýho odsaju před každým kojením i 30ml... což mi přijde docela dost.......

CAR no látkování zatím spíš zkoušíme.... Davídek je totiž tak drobounkej, že všechny ty plíny jsou na něm hrozně naditý... :grinning: takže pak nevidíš nic jinýho jen naducanej zadek :grinning: a blbě se mu leží.... takže jsem spíš zkoušela plenkový kalhotky, ale bez vycpání a to za chvíli pročůrá a pak svrchní kalhotky vycpaný vícevrstvou plínou... a to jde :wink: na pořádný látkování si musíme chvilku počkat,přece jen má malej asi 2,70 kg.....

ahojky HEHE :dizzy_face: to boulení ti docela závidím, si přijdu taková nějaká prázdná :grinning: :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe dyt to bylo vtipny :grinning: jen chlapum nedat cist at se nezaleknou :grinning:
16. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu tam dát ty plíny...
16. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho to ja netusila ze se to da zamrazovat.. no uvidime jak to budu mit s mlickem.. moje sestrenka mela mlika tolik ze malej je jak melounek hihi... a hooodne vyrostl a snad toho mlika ma furt dost a dost a to je hubenoucka a pred tehu mela male prsa a ty se ji nalili jako melouny hihi.. no a ted je malymu tak 8-9 mesicu ale kdyz mu bylo 7 tak sestrence dosla mrcha poprve a nejak jakoby malej od ni nechtel mlicko brat.. divne...
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vite na co se tesim.. my tak v pulce brezna povalime na jednu noc mimo domov.. skocime na veceri zajdeme do kina a rano v tom meste je obchodak s mimi vecima a hracky a lehatka a tak podobne a tak si pry nakoupime co nam jeste chybi.. jejda ja se vam tak tesim.. ja budu jak v nebi hihi
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemá se zamražený mlíčko do měsíce spotřebovat???

CAR jj mě to taky přišlo vtipný... jen holky nám tu pořád píšou, ať se toho nebojíme... já se nebojím, já už jsem tak nechutně natěšená, že se tu při stazích směju jako kretén, že jako užžžžžžžž :slight_smile:)))) tak moc se těšíííím... ať už je toooooo :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ no asi je to zvláštní pocit co? porodíš a najednou už se bříško nehýbe...
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: ty budeš nejveselejší rodící mamina..:slight_smile:))
16. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se zeptat.. jak uvazuji nad latkovyma plinkama kupujete nove aji ty svrchni kalhotky na to nebo jsou pouzite ok? a na kolik to v cr vyjde.. si rikam zda si to mam nechat koupit u nasich a nebo do toho vrazit love tu v Anglii... zatim sem vlezla na jednu stranku ale tam maji za ty kalhotky skoro 300 na nase a za plinky 8 ks 540 korun.. jak to vychazi cenove u nas?
autor
LUCI jáááá bych tak chtěla vyrazit na večeřiiii... jenže když už jsem jakštakš zdravá já, tak je zase chcíplej manža... bych se na tooooooo... a do kina a klidně někam na masáž a tak... jéééé...
Prostej jasan, někdo krizi má někdo ne :wink: to je stejný s tím sprutem,někdo ho má někdo ne :wink: a tolik mlíka je fakt škoda vylévat, to si zmrazuj :slight_smile:

Luci no ono prý s příchodem MS prý dětem mlíčko nechutná, ale musí se vydržet, holky tu psaly, že prý zhořkne a říkala mi to i dětská dr, až MS dorazí tak ať vydržím a kojím dál, zatím to teda musím zaťukat, MS zatím nedorazila :slight_smile:

Hehenko, mlíko v lednici je možné skladovat do druhého dne a zmražené mlíko 3 měsíce :wink:
16. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja jsem na tom uplne stejne...jako ja vcera rohlik(od ucha k uchu) a radost jak mi to bricho boli a z kazdy krece :grinning: a jako tchy koukala jak blazen a rika ted neeee ted v noci neeee..ja jooooooo jen at uz jde veeen :grinning: :grinning: a ze byla aspon naka nadeje tak fakt uplne nadsena
16. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty plinky jsou www.bambinomio.com
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky šla do kina, ale manžovi se mezi lidi nechce, je totiž hned nemocný..:(
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no o to bych se nebála... ona mě ten humor přejde... :grinning: :grinning: :grinning:

LUCI já vícevrstvý kupovala nový - to stál balík cca 379.- a je tam 12 kusů... kupovala jsem tři balíky...
http://www.nejenprodeti.cz/vicevrstve-pleny-popolini-12ks-vel-s-548

a svrchní kalhotky jsem kupovala taky nový - 2x velikost S (a jedny mám ještě od kamarádky) - a ty stály jedny 249.-
http://www.nejenprodeti.cz/popolini-popowrap-bile-194
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jooo.. tak to mam asi stesti.. pritel do kina chodi hrozne rad aji sme na valentyna sli po veceri si sednout na drink do hospudky a bylo to uplne super tak mu rikam ze bysme mohli takhle razit casteji pac pred tehu sme do kina chodili docela casto nebo jen tak nekam zasli ale ja jak byla furt unavena a nebylo mi dobre tak sme to zastavili.. takze povalime.. juchuuu
16. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téééda mrkám... fakt můžu mlíčko skladovat až tři měsíce??? to je super...

PROSTEJ možná by i stálo za to, když toho mlíčka máš tolik, ho v porodce odprodat...

CAR dyť v noci by to bylo super ne? co se jí nezdálo??? ještě abysme si vybíraly hodinu, kdy se mají naši prcci narodit :D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ty svrchni kalhotky teda vyjdou skoro stejne a maji super motivy :grinning: :grinning: no a na ty plinky zkusim najit neco levnejsiho jinde.. dekuji za typ
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI my taky chodíme do kina, ale manža tu chřipku teď chytil ode mě... a lepší až zůstane doma a vyleží se, aby byl i on na porod fit... :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady se taky prodávají plenky s motivama...
http://www.nejenprodeti.cz/bummis-super-brite-604

ale třeba AMALLI kupovala plenky v USA a doporučovala mi i nakupovat přes E-bay...
ale já nakonec vybrala ty levný vícevrstvý, tak to nemělo cenu... chtěla jsem hlavně Popolinky a kupovat je tady...
16. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI já plíny kupovala i použitý a jsou ok :wink:

MONCI no je to škoda, musím ale koupit něco na to zamrazení :wink:

HEHE je to zvlášní pocit..... byl to hrozně zvlášní pocit si položit ruce na bříško hned po porodu, když mě šili, tak jsem měla pořád tendenci si na to břicho šahat :grinning: s tím odprodáním nevím, raději asi zamrazím, četla jsem, že to v mrazáku vydrží fakt 3 měsíce, tak ať má Davča zásobu :grinning: navíc myslím, že porodky to snad neodkupují, ale daruješ to tam ne... odkupují to nějaký společnosti a ty to pak za tvrdý prachy prodávají...
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukam ze ty svrchni kalhotky vyjdou skoro stejne tak asi na ty plinky mrknu na ebay ci tak .. .
16. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda me zase skace pupik hihi.. mimi asi hraje basket.. hahaha
16. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..taky si myslim ze noc by byla fajn :grinning: ted uz by bylo vse fajn :grinning:
16. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se po bříšku stýská asi víc taťkovi :grinning: vždycky mě po něm pohladí a říká, tady byl takovej krásnej pupíček, kde jsi ho nechala :grinning:
16. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooj holkyyy!!!
hehe ty jsi furt s carcul v celkuuu??? To je dobře, eště máte tejden :sunglasses: i když už to asi je pěkně blbý čekat a všecko bolí co?
no mně to stačí už teď, jdu a mrňouk kopne do močáku, pak mám poci, že se počurdim, ale ono nic.. ale stačí břichu normálně domluvit a dá pokoj, budem mít asi pěkného pekelníčka :grinning:
jo a příští týden: http://zpravy.idnes.cz/sef-snemovny-svolal-poslance-na-pristi-stredu-kvuli-materske-pux-/domaci.asp?c=A100216_093437_domaci_klu
ale zase to určitě obstrukční :angry:
16. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: pritel vcera vecer poprve citil 2 kopanecky mimi zase delalo salta a ja mu rikam dej mi sem ruku a vyckej.. a to bylo .. no tak sem rada ze to konecne poradne mohli citit juchuuu
16. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek