• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj tol..jojo furt jsme
16. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj TOLTEC... :dizzy_face: tak to jsem s tou mateřskou zvědavá.... já už nevěřím ničemu... jen doufám, že mi do začátku března přijde :grinning:

no nic holky, jdu uvařit tu polívku, ať můžeme baštit, až se vrátí taťka s tím naším ořem.... :grinning:
16. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja to nemyslela ze se porodu bojis....jen ze uz to proste rozebiras ze vsechn stran, kazdou soucast porodu a kdy uz to bude a tak...ale asi bych delala to samy, kdyby to neprislo tak necekane. jsi natesena, to je jasny, kdo by nebyl, ze....

nase miminko taky papalo po trech hodinach a mezitim spinkalo...ale nechci ti prostej brat iluze....vydrzelo to chvili:slight_smile: ted papa i po hodine, po dvou, po trech nebo i po vic....zkratka uz ma plno veci na praci a trochu se ji ten denni rytmus zmenil no....ale zas treba cat to vychazi...to nechapu teda...me ucili at krmim, kdy si mala rekne...stejne bych to tak asi delala...prece ji nebudu trapit hlady ze...tady je jasne videt, jak je to vsechno strasne individualni a ze mustr proste neexistuje....jediny, o co jde vsem je to, aby bylo miminko spokojeny, to mame spolecny vsechny a kazda k tomu dojdem trosku jinou cestickou no:slight_smile:....jezisi ja placam....
16. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to je super, že už přítel cítil kopanečky, tky se na to moc těším, až to ucítím...)))
16. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já myslela, že to odkupují i porodky.. mimochodem i porodnice to pak prodávají za hroznej peníz... :confounded:
16. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha... tak jde vážně o dárkyně a třeba PODOLí pak prodává litr mlíčka za 900.- :astonished: :unamused:
16. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj... bolí mě všechno jak kdy :slight_smile:)) někdy mám pocit, že ten břuch ani nemám, jindy mi není moc hej, ale jak už jsem psala, fakt nejhorší na tom všem je pro mě pální žáhy a s tím samozřejmě i trávení, prdy a tak... ostatní bolístky k tomu tak nějak patří a fyzicky mi to nepříde až taková zátěž....
spíš jde o to myšlení - ke konci už na ten porod mylsím prostě furt... a to nemyslím na průběh, ale jsem strašně zvědavá kdy a hlavně jak to začne... jestli odejde hlen. zátka, jestli rupne voda, nebo jestli začnou prostě kontrakce a pak se pojede... :slight_smile:)) tak si čtu různý příběhy a tak... ale asi už jsem s tím pěkně otravná, tak si dám radši pohov... :slight_smile:))

jdu zas poklízet a též vařit... :slight_smile: pá ženy :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vítka sjem dala spinkat ,a vy jste teda toho nakecaly :slight_smile:

Já teda jsme kojila od začátku co 2 hodiny a teď taky co 2 hoďky a v noci kojím kolem 24,3,6 ale v pátek vydržel od 19až do 3:30 no uvidím ejak to bude pokračovat :slight_smile:
Moje kamarádka má 18 měsícu a kojí jí pořád v noci a celkem dost často sice teď mi psala, že už kojí jen 2krát za noc a 2krát za den
16. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mam chvilku a vy všechny odcházíte :frowning2:
16. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Já koukala na ty vícevrstvý plínky..Když sou velikosti S, M na 7-11kg tak jak to je až má dítě víc než 11kg :sweat_smile:
16. únor 2010 v 11:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v noci Janička spala pěkně i když večer dost kašlala..zato dnes zase záchvaty jak usíná :confounded:

Teď kňourá tak ju asi půjdu zkusit dát spát..
16. únor 2010 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já běžím na obídek a pak už tady nebudu...tak se mějte krásně..:slight_smile:
16. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi ahojky vás trápí kašel? :frowning2:
16. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prostějko závidím režím.. :slight_smile: Vendulka to taky tak měla a teď už je víc vzhůru a různě spí...ale dnes v noci se vzbudila až v půl třetí..takže fajn...
Luci myslím, že za 7000 se látková výbavička dá sehnat, hodně jsem brala na MMB ( mimibazar.cz) ale teď tam nic zajímavého není :grinning:
Jo holky dala jsme 2 nové fotečky :slight_smile:
Sacvi Janička má ty kukadla náááááádhené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já teda nevím, ale Vítek mi s flaštičky vůbec nepije :frowning2: čajík mu dávám z hrnečku a nebo po lžičkách
16. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti hned jdu kouknout :slight_smile:
Nechce pít z flaštičky? Janičce nic jiného nezbyde :grinning:
Jo a trápí malou kašel a rýma..dost no..ale v noci už spala hezky..nejhorší to je když usíná..jinak to celkem jde..
16. únor 2010 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malej čím dál hezčí :dizzy_face: :dizzy_face: A pěkná kresba :dizzy_face: Kdo jí dělal??
16. únor 2010 ve 12:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj známy kreslí za 199Kč www.portrety.7x.cz
16. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak Vítek už nosí culíček :grinning: to je sranda :slight_smile:
Prostějko a chtěla jsem říct, že je super, že už látkujete.. :wink:
Vendulka pije z flaštičky, ze lžičky jí, ale čaj ani vodu nechce, prostě to vyplivne..i z hrnečku..
16. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hplky ta Vítek už je vzhůru tak jdu chystat obídek :wink:
16. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti fakt šikovnej :wink:
16. únor 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vendulka pořád spí..jí asi půjdu vzbudit..
16. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem dosla z prochazky a ete jsem si dala schody..14patyrek po 15schodech(je to vry schody rovina schody,tak pisu patyrka) a pak ete jako kdyz se jde sem tak tady jich je 7 po deseti,tak vsechny nahoru a dolu :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
car mám z tebe dost :grinning:
16. únor 2010 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac :grinning: prooooooc??
16. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..ted uz nevyletujete?to je dobre ze uz mala ma zas klid..asi vse dospava :wink:
16. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ikdyz to vyltovani moc nebylo vid,spis povinnost
16. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR ty jo, ty budeš mít stehna :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: jako kulturistka! :slight_smile:))

SAC to fakt nevím, co pak??? :slight_smile:)) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu dát taky ty naše schody :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem je šla jen 3x :slight_smile:)) :grinning:
16. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek