• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jasne. ted ne!!! mala ma jeste cas!!! a ja mam doma jeste spoustu prace :grinning: :grinning:

ale ten pocit, ze to ze me vyslo a ze fakt jako budu rodit...nekdy.... :astonished: :grinning: :sunglasses:
29. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli na konci tehu pred porodem cele brisko nebo jen podbrisek?
29. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě bolelo všechno...a před porodem to má každá jinak..
29. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG jaka je vase nejoblibenejsi a nejspolehlivejsi plenka?...teda spis kalhotky?
29. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svrchní kalhotky? PUL Tots Wrap, ale mám jen starší střih..a z vlňáků asi Loveybums Jersey..
Plenku mám nejradši asi Bum genius bambus ,ale šíleně dlouho schne..
to dítě nějak dlouho spí, asi jí půjdu vzbudit, už se mi moc stýská :sweat_smile: papa

jo a asi půjdu do šátku jako Sac, na jedné ruce už jí fakt neudržím a budu si aspoň moct vyčistit zuby, vyndat nádobí z myčky a tak. Mám nosítko, ale v tom opravdu vlaje a na ty zádíčka je to absolutně nevhodné..
29. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG hezky vecer a diky :grinning: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem cetla jeste predeslou diskuzi to jak jste na me myslely kdyz jsem byla na vyvolavacce a pak po porodu :dizzy_face: to bylo tak hezky jak jste na me vzpominaly...uplne me to dojalo...jste zlaty a jestli jsem vam za to jeste nepodekovala,tak vam MOOOC DEKUJU
29. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a jak ty???snad nam nezacnes rodit...jeste ma Barca cas,tak snad spechat nebude
29. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI je to hezky si to nekdy precist takhle zpetne...ja jsem si ted pocetla jak jsem v 14tt resila spek na brise a musim se tomu smat :grinning: :grinning: a to jsem si pripadala tlusta....haha

No ja myslim, ze nezacnu, ale asi uz to byla ta zatka nebo cast....ale pry to jeste muze trvat i tri tydny...nakonec budu urcite prenaset :sweat_smile: :grinning:
29. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ahooj holky, tak jsme zpět z chaty a po huse:slight_smile:ˇmááááááááááááám:slight_smile:

Svoji cože???Ale hlenová zátka je trošku s krví, ne??já teda nevím, ty brďo máte s barunkou ještě čas:slight_smile:)
My byli i na procházce, krásně mi to pomohlo, ale už jsem utahaná a to musím ještě žehlit košile a zítra v 6 jedeme do Prahy....
29. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahojky, teda takovou mnamku....me lakas ja snad pujdu koupit kachnu a v tydnu ji udelam...husu bychom nemeli kam dat...

Ta zatka nemusi byt s krvi a muze odchazet i par tydnu pred porodem. Jsem klidna, brisko poboliva, ale to je normal asi.

si delam srandu z manzela, je trosku nervozni :sunglasses: :grinning:
29. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda cat ty sis dala do pupku..to si Denisek posmakne :slight_smile:

svoji chudak...si to dovedu predstavit...ale asi bych to delala taky :grinning:
29. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chci ho videt az to fakt prijde :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji tak má alespoň menší předtrénink nervů:slight_smile:))
Ten můj by na tom nebyla jinak:slight_smile:))

Jojo, holky pošmákli jsme si Denda bude dobře živenej:slight_smile:)hihihihi
29. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem uz vyprala nejaky vecicky....lovela teda zadna extra vune...prala jsem vsechno na "vlnu"...byly to vetsinou fleesove veci a chlupacci a nejaky bodycka a overalky...myslim, ze to staci pro zacatek na ten setrnej program, kdyz je to cisty...ale cekala jsem, jak to bude provonene a nic...
29. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš, že to stačí teda vyprat na 40?Mě ta lovela celkem´voní,aviváž se teda nesmí,jo?Ano ta sensitive??
Já začnu prát př. týden, myslím že to tak 4 pračky asi budou...a co ty plyšáci a ty mazlíčci do postýlky a ty chlupatý chrastítka??mám to taky vyprat třeba na svetry???
29. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem zatim prala deky, zavinky, chlupaty a mekkoucky oblecky+par bodycek a overalku a ponozticek a cepicek, abych to naplnila. Prala jsem to na "vlnu", to je myslim na 30. POuzivam lovelu prasek+avivaz a hodlam v tom pokracovat a az to vypotrebuju, budu prat v persilu sensitive+avivaz taky nejakou senzitive. Jen na pliny bez avivaze. Zitra vyperu asi osusky a povleceni - to na 40 a ostatni obleceni taky na 40. Neperu fusaky ani hracky ani chrastitka. Zvazuju jak mantinely...???
29. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHÓÓÓJ!!!! Tak jsem taky tu :grinning:
29. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já prala mantinely taky na 40 spolu se všim i se zavinovačkou a přežilo to naprosto v klidu, tek neboj:.)))nebo to dej pro jistotu na 30, jako ty fleesové věci
Já mám už deky a fusaky vyprané i povlečení, ještě teda zbývají všechny oblečky...jo a asi ty mazlíky do postýlky vyperu:slight_smile:))
A tak já teda dám lovelu a tu aviváž sensitive kapičku:slight_smile:)ta voní krásně:slight_smile:)

ahoj Bae
29. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky :frowning2: my nemuzem mit chvili klid...malej ma asi tu 6.nemoc :frowning2: nic mu neni a ma zvysenou teplotu (37.5) tak jsme zvedava jak v noci...a uz to ma asi 3 dny protoze predevcirem jsem ho merila a mel 37.2,ale pricitala jsem to tomu ze bylo v mistnosti teplo,tak ze to mohlo byt tim,vcera jsem ho nemerila ale dneska mi prisel takovej teplejsi a mel cerveny tvaricky,no a taky ze mel zvysenou..nevim co jinyho by to mohlo byt,protoze ani rymu ani kasel nema...obcas si tak jako odkasle,ale to fakt minimalne a to urcite neni k tomu...takze co jinyho by to mohlo byt...jestli vas napada neco jinyho tak to prosim napiste...uvidim jak bude mit teplotu v noci a rano,kdyztak volam mudre...a jdu objednat ten teplomer na celo a odsavacku na baterie...nebudu mu porad strkat teplomer do prdylky a mordovat ho tou ustni odsavackou az bude mit zase rymu...sice nas to bude stat pres dva tisice,ale co,pro milacka vsechno jen aby mu bylo dobre
29. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:) nedivím se, že je manža na nervy... ten můj by byl to samý, rovnou by mě tahal do porodnice, ať se na mě někdo podívá :slight_smile:)) :grinning:

jsem zrovna objednala nějaký oblečky v sekáčku na netu...

EFI ty teda pereš v tom eko prášku všechno?
ANGE a ty i ty dětský věci pereš v mýdlovým slizu? voní ti to?

BAE ahooooooooooj :slight_smile:))

CAT, SVOJI, kolik máte dek a fusaků a těch teplejších věcí?
29. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tenhle týden mi snad dorazí i kojící polštář a rychlozavinka... :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI mě samozřejmě nenapadá co to může být... snad bude Davídkovi dobře... :pensive:
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zvláštní pohled na ty TT v pase..... nějak ten čas neutíká, ale přímo letíííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženštiny jdu zas na saláta :slight_smile:) ) zase manžel šéfkuchařem, tak jdu chválit jak úžasně orestoval to kuřecí maso s červenou paprikou... mlask.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jsem celá šťastná, že čekáme mimčo, ale trochu nesvá z toho, že nevím, co dělat, všechno poprvé... :grinning: můžu si k vám jít pro rady? :wink: :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky a hezký nedělní večer :dizzy_face: ,
tak prdelka už spinká tak sem přišla kouknout a vidím že už sme někde jinde :slight_smile:

Holky kde všechny děláte ty koláže?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já su trubka a asi nikdy neudělám pře zkouším v malování ale tam mi to nejde a jinej program na to asi nemám :unamused:

mihamau víítej mezi námi :dizzy_face:

Efi a malá včera taky měla 37,4 ale myslím že u takhle malých dětí je to normální..nebo ne?? :confused:

Jééé a já asi ani eště negratulovala amali k Amálce takže stráááááášně mooooc gratuluju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně ať je malá zdravá a dělá mamince pořád jen radost :dizzy_face:

Jo a mně začla hlenová zátka odcházet 3dny před porodem..to sem ale nevěděla že je to ona i když sem si to myslela až teď zpětně mi došlo že to byla ona..ale svoji neboj..nemyslím tím že budeš rodit :wink: Každej to má fakt jinak a hodně holek rodí třeba až za měsíc potom co zátka odejde :wink:

Angethko objednáváš si ty plínky v té bráně?? Mě by zajímalo za jak dlouho Ti tak dojdou??
29. lis 2009 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac a nebo me napadlo ze by to mohli byt zuby,malej ma neustale prsty v puse,porad je dasni a hlavne strasne slinta...ale pri sesty nemoci maji takovy pupinky a to me prijde ze ma...ja nevim jestli je to normalni,ale dostala jsem takovej strach o nej :frowning2:

mihamau vitej mezi nami a gratuluju k tehu!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe peru v tom jen veci na malyho,nam peru v obyc prasku
29. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si o ty 6.nemoci ted neco cetla a priznaky jsou u kazdyho trochu jiny...ale pisou ze maji vysoky horecky,tak nevim,myslite ze by to mohli byt zuby??jsem se ani nekoukla jestli ma otekly dasne...a ted nemuze nejak spat,porad se budu,to muze byt jak u zubu tak u ty nemoci
29. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi a co je 6.nemoc?? :astonished: Sem nikdy neslyšela..

Efi já s těma zubama taky nevím..malá taky pořád má ručky v puse ale to si asi děti podle mě tak žužlou pořád..nevím no..
A dneska objevila nožičky :grinning: :dizzy_face: A umí se hezky otočit na pravej bok..už delší dobu :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek