• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
v pondělí mi taky psali, že odesílají balík z toho dětskýho second handu a zatím nic nedovalilo... v úterý posílali další, tak jsem zvědavá, kdy to dojde... a taky pořád netrpělivě čekám, kdy mi dá vědět paní s tím kojícím polštářem a zavinkou - jsem měla koupit dvě já tele... :slight_smile:)) :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no jo bude asi po tatinkovi :grinning:

Luci urcite bys mela mit prestavku a hlavne ted kdyz si tehu...musis na sebe davat pozor,hlavne ted ze zacatku,kdy je to nejrizikovejsi,takze fakt hlavne dost pij...

hypo ty ses do toho peceni teda vrhla...taky bych mela,ale jeste s tim asi pockam...kdyby bylo na me asi si cukrovi objednam jako sestra,ale bydlime s nasicha a mamka chce pict,takze ji pomuzu a bude to i rpo nas :slight_smile:

holky jestli jste se nedivali ke me do alba,tak se vam pochlubim s nasi letosni rodinnou urodickou :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3585282&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
3. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe me dneska prisli tri baliky z toho jeden obrovskej,chlap se me ptal jestli s tim nechci pomoct domu :grinning: no jsem se ted rozjela,no jo vanoce...ted uz nesmim zase nic dlouho kupovat jinak nas zrujnuju :grinning:
3. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zeny,mam casik do koupani,vsechno mi to tu spi :grinning:
3. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a to jsou děti sester??? :astonished:

tak když chce mamka pýct, tak většinu toho udělá neboj se nic... :slight_smile:

já budu pýct možná až příští rok, ale vůbec netuším, jaký ty vánoce budou... už tu s nám bude Kubítko, naši 160 km a každý Vánoce trávíme spolu... jestli budeme jezdit dál k nim tak asi pýct vůbec nebudu nebo já nevím :slight_smile:)) většinou jsme u nich tak týden... a tady už pak nemáme na cukroví ani chuť :slight_smile:)) (já ho teda nikdy moc nejedla - radši koblihu :slight_smile:)))) :grinning:
3. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj blahu...Davidek jeste taky porad spi,asi je to timockovanim,minule taky dost spal a Milan ted prisel a sel mit nadobi :slight_smile: jak se mate s Ondrou??uz je zdravej??
3. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to byl teda nějak plodnej rok :grinning: :dizzy_face:

Já už sem dneska zničená..malá je od 14.45 vzhůru..teď už přes hodinu kňourá a tře si oči ale spát to ne..tak je s ní táta u postýlky a pochybuju že usne podle toho co slyším :unamused: Sem úplně unavená a záda mě bolej no nic moc no..

A konečně mně snad dojdou ty plínky. sem jim už včera psala pře jako sem objednávala 6.11. a pořád nic. A tak sice nic nepsali ale dneska už sem viděla že je to vyřízené jen jedna plína co nebyla tak tu tam nemám a že ju pošlou potom ale to už nechcu..zase budu čekat půl roku ne? Akorát sem jim už peníze poslala tak doufám že mi ten zbytek vrátí :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky necháte někdy děti koukat na telku??
3. pro 2009 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a já jak jsem se rozjela :slight_smile:)))

kojící košilky + 3 balíky z dětských sekáčků + ten kojící polštář se zavinkou :slight_smile:))) no úlet...

a ještě chci objednat tašku na rukojeť a další kravinky...
už se docela těším, až to budu mít všechno pokupě... celý vánoce tu nebudem, leden pak uteče jako voda... :slight_smile:)))
3. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jsem vlatně objednala konečně ty lááátkovky.... :slight_smile:)))

takže já teď čekala vlastně 6 BALÍKŮ :slight_smile:))

no nic, jdu večeřet :slight_smile:) pá zatím holky :slight_smile: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe od segry a od brachy a od nas samozrejme :grinning: jj ja se jen pripletu aby mamka nerekla a bude to :grinning: ale az to bude na me,tak budu objednavat,nejsem na peceni,nebavi me to,teda aspon cukrovi ne,jinak neprotestuju

sac se ti nedivim...a neni pretazena a nemuze zabrat???to jak nas Davidek je vzhuru dyl nez jak je zvyklek,tak to taky dela,knoura,mne oci a nemuze zabrat pritom by spal...no ja casto vecer uz taky padam na hubu a pritom hlavne beham jen kolem malyho,nic jinyho skoro nestihnu,takze si kolikrat rikam,z ceho jsem tak utahana
3. pro 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo malá tak hezky usínala já nevím proč to poslední dny taky tak nejde :confounded:
3. pro 2009 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nooo taky dobry....ale kdyz nam to udela radost vid :grinning: jen se nezinyruj :grinning: ja uz nemam za co kupovat takze ted dlouhou dobu utru :grinning:

sac nas Davidek se nekdy kouka na vecerdu a nekdy kdyz nahodou zapnu telku a je tam neco kreslenyho tak se spolu divame...jinak pres den telku skoro nezapinam,protoze on by na to koukal jinak furt a to nechci,hlavne kdyz pri jidle zjisti ze jde telka,tak kouka a to se mi nelibi
3. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně efi..dyť já taky nedělám skoro nic jinýho..a když chvilku spí přes den tak sem ráda že si můžu chvilku odpočnout a do ničeho se mi teda nechce.. :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac nas Davidek mel ted dny,ze vubec nechtel spat akdyz usnul,tak se porad musel jen vozit,jinak nespal...a ja potrebovala aby spal,protoze pak je pretazenej a vecer vubec nemuze usnout a porad se budi,ale dneska to zase zacina byt dobry,dokonce se mnou rano usnul v posteli!!!coz je pokrok

hehe me maji prijit jeste dva baliky a jeste malymu chci objednat ohradku a Milanovi jeste nejakej darek a porodny bude v prdylce :grinning:
3. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi no zdravfej to se nam ukaze az na vysetreni v plzni,ale podle moce se ta ledvina este hoji

sac tak to ja mela uplne protivny rano s malym,ale po jidle to slo,na telku nechavam normalne,treba po ranu,driv ho to zajimolo vecer jako,ze to sviti a hejbe se to,ale ted uz ho zajimaji hodne hracky

jo holky stav,kdy je unavenej a nemuze usnout znam
3. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak to jsme na tom stejne...kdyz teda konecne usne a nemusim u neho byt a vozit ho,tak se mi do niceho nechce a radsi si natahnu zada a jen tak lezim nebo si dam kafe...uplne silene me boli krcni pater!!!vecer to citim dost,nekdy me z toho boli strasne hlava
3. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
když malá brečí že má třeba hlad a já ju potřebuju položit a jít udělat mlíko tak ju třeba právě dám před tu telku a ona kouká a než to udělám tak aspoň nebrečí..a někdy večer taky kouká se mnou když je trochu protiva a nevím co s ní :pensive: Ale vím že to asi není nejlepší :unamused:
3. pro 2009 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis holky porodny,ja ani nevim za co poradne padlo :confused:
3. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jak ho uspavam v kocaru a nechce usnout,tak s nim nekdy jezdim tak div ho nevyklepu :grinning: :grinning: ale on pak vazne usne :grinning: ale to nerada delam,mam strach aby to nemelo nasledky,to je fakt vyjimka...ale kdyz nechteji spat a jsou ospaly to je hroznej stav :confounded:

jo a vcera se me malej zacal silene dusit slinama,jak ted hodne slinta,tak mu zaskocila slina a nemohl se vubec nadechnout,tak jsem ho otacela a mlatila mu do zad...no nakonec dobry,ale malem jsme mela infakrt teda a pak jsem se hrozne klepala a bylo mi uplne spatne :frowning2:
3. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé o hlavě nemluv efi..zrovna si užívám troška bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malá už tam pomalu řve..asi tam budu muset jít ale nevím jestli to pomůže když tam je táta a stejně brečí :confounded:
3. pro 2009 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje efi vitej do slintavyho obdobi,to mame taky :grinning: :grinning:

sac urcite se nic nedeje,jako jestli si ma zkazit oci,tak si je zkazi,ja to jako neco strasnyho nepovazuju,se treba zeptej mudry
3. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím jít za ní...ach jo tak zatím pa :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem si z porodnyho koupila neco na sebe a pak jsem nakoupila veci hlavne malymu,koupila jsem mu dalsi latkovky az bude potrebovat ty vetsi,pak eko jednorazovky,kosmetiku,odsavacku na baterie,elektricky teplomer a jeste mu z toho koupim tu ohradku a sobe mozna zimni bundu,jo a jeste jsem koupila odstavnovac,malymu na stavicky...a uz nebudu mit nic
3. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no efi tak to zase je videt kde to porodny je to neni v ty prdelce :grinning: ostavnovac mam taky,ale pouziju az mnohem pozdeji,myslela jsem,jak tambudu i delat kasicky a mudra rekla,ze prvni rok davat sklenicky,ze ty bio zeleniny v marketech se jen tvari jako bio a dusicnany jsou svine,takze varit budu pozdeji

ted bastimwe zatim jen mrkvicku
pa sac
3. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ahoj a pevny nervy

no blahu to slitani je dobry,porad ma prsty v puse,casto i celou pest a sliny vsude mozne po tvari
3. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z nehtíků:slight_smile:nbylo to fajn, malej se vyvaloval až jsme se musely smát:slight_smile:)))

Zdravím maminky Efi, Bae, Peťulku, Sac..tak jak maminy????
3. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me dneska rekla,ze uz bych mu mohla zacit davat prikrmy,ale zatim jeste pockam,podle me je to jeste zbytecny,kdyz tak pekne roste po Nutrilonku,sice za nej dame 2tis za mesic,ale nechci do nej jeste ladovat prikrmy,pak by se i treba tezko vykakal,protoze to bude na nej preci jen hustsi a nebude mit jeste tolik sily to vykadit
3. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi malej si tam nacpe i obe :grinning: :grinning: :grinning: uz je snim sranda je videt,ze to je uz osobnost a sam si rozhoduje co ho bavi :grinning:
3. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat....ale jo jde to,ale nekdy to dre :grinning: Davidek je milacek,moje zlaticko :dizzy_face: a jak ty a Denisek??UZ se vam to blizi!!!
3. pro 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek