Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
16. únor 2010
hehe...no vis co je nejhorsi,ja mam vic energie nez kdyz jsem na ne sla..dneska jsem naka cela nabita energii
hehenaautor
16. únor 2010
mno vidíš to, třeba se tělo už hormonálně připravuje na rození... proto toliko energie... to je bře! 🙂
já teda moc energie necítím... jsem vyšla párkrát schody, vysála, trochu poklidila, vařila kuře s kaší a česnešku a jako si přídu docela na odpis.. a eště bych měla makat - dodělat další zakázku 🙂)) bleeee se mi chce... 😃
hehenaautor
16. únor 2010
a chce se mi spááááááááááááááááát 🙂))))))))))) chrrrrrrrrr
carculka
16. únor 2010
hehe si toho ale udelala dost..ja jen umyla nadobi a vysla ty schody a prochazku..pak mozna dam ete prochazku a to vse
svoja
16. únor 2010
hehe tyjo...jak casto vysavas? psalas, ze casto kvuli pejskove, ze?
carculka
16. únor 2010
svoji..ahuuj..co mate dnes s malou v planu?
hehenaautor
16. únor 2010
SVOJI vysávám obden, ale měla bych teď každej den... líná fakt hodně, jenže se na to prostě nezmůžu... :-S
mi stačí obden vynýst vysavač zdola nahoru 🙂))) občas mi samozřejmě pomůže manža...
třeba včéera jsem tu vysávala spodek... koberec se musí brát turbonásadou, jinak to z toho nende... no a dneska jsem musela aspoň zamýst, protože zase chlupy a bordel a koberec je ZASE celej chlupatej...

no a do toho mi tady manža chodí jen v ponožkách - bez papučí a když si pak lehne na sedačku, tak si tam ty chlupy z těch ponožek pořádně otře, takže sedačku furt válečkuju... včetně jeho fusek... fakt nejsem cíťa na úklid, ale tohle je hrozný... chlupy všude i na stole 😞
luciebx
16. únor 2010
tak sme zpet holky.. skocila sem do obchodu koupit stolecky a sli sme s kamaradkou na prochazku s psikama... a ted jen sedim a relaxuju pes je ko a ja taky a jen to nase mimi sebou mrska jak o zavod hi hi...

ange.. jj mmb tam mam profil prodavam boticky pro deticky a miminka.. jako capacky a tak... a taky koukam na ty plinky a ruzne veci.. jenze hodne lidi jakoze nezasila do zahranici a ja mam udelany profil jako anglie takze se vetsinou aukci nemuzu zucastnit..
amallie
16. únor 2010
ahoj holky, jsem tu jen na skok, dneska jsme byly na kontrole a mala je dobra, za tyden znovu, pry by se ted mela rozjist

jsem vas docetla, ale uz musim jit, papa
luciebx
16. únor 2010
holky tak tak koukam po netu kde co prodavaji.. tak si rikam kdybyste nedopotrebovali plinky pro vase mimi a chteli se toho zbavit rada koupim 🙂
angetha
16. únor 2010
Amalko to je moc dobře, že malá Amálka zdravá..a to by bylo aby se nerozjedla 🙂 🙂
my teď byli za babí vedle ve vsi..teď Vendulka spí, jinak spala kolem toho poledne, dostala k obědu masíčko - kuřecí - a mooooc ji chutnalo 🙂
Luci a něco jako anglický MMB není?
luciebx
16. únor 2010
no je tu ebay... takze leda tam no.. .tak sem si konecne vysala obyvak uz jen cekam az mi pritel vytahne vysavac do prvniho patra a udelam to tam.. juchuuu a domecek je opet krasny a cistounky..
svoja
16. únor 2010
...ANG...tyjo, masicko...si pamatuju, kdyz jsi byla jeste tehotna a ted uz mala papa masicko!!! :-o 😎

...strasne to vsechno leti!

HEHE jaaaaj, to znam ty chlupy. kdyz u nas jeste bydlely kocicky, meli jsme to podobny jako vy. chlupy porad a vsude!!! hruza!
carculka
16. únor 2010
amal..super ze uz jste zdravi ted se pekne mala rozpapa 😉

ang..to fakt hrozne utika,mala uz je na masicku 🙂
p.e.t.u.l.k.a
16. únor 2010
Ange Vítek měl zatím domácí hovězí, holubí a mám od kamaráda slíbené králičí a od kámošky skopové tak bude mít všechny druhy 🙂
verled
16. únor 2010
ahoj kočky...

prostej:jojooo souhlas se svojou, ze začátku jsou rty mimi spavý, počkej ono to brzo začne, já už malýho tky nekrmim podle osnov, prostě když má hlad, a i když má hodně prdíky, protože jak ho dam ke koze tak se mu hnedka prdí líp.-)¨¨

holky to je fakt mazec jak jsou děti velký.-))
car,hehe........já se za vás modlim.-)
angetha
16. únor 2010
Jo jo masíčko... 😃
jen mě dr. říkala, že mám dávat zatím jen maso z krátcežijících zvířat - kuře, králík, krůta...
ale fakt ty děti hrozně rostou
carculka
16. únor 2010
verled,snad to bude neco platny
verled
16. únor 2010
car:ale jsem řikala t budeš rodit na termín🙂

a hehe to musí zmáknout v noci však jsem to předpověděla.-)
carculka
16. únor 2010
ver..no jsem zvedava jak ti predpoved vyjde 😃
verled
16. únor 2010
snad jo:-)
carculka
16. únor 2010
a kdepa je hehenka?ze by uz 😃

a co Tadik dela ver?
svoja
16. únor 2010
holky, nase mala popira zakony gravitace a nebo kaka pipinkou🙂 vzdycky nahoru🙂
cat79
16. únor 2010
Ahoj holky, dnešek byl hektiš...jak jinak🙂)

Copa se tu uďálo??
My byli na mimi józe a na masážích, malej nadšenej a já ještě víc, paráda!!!a pak jsem byla na ruštině, nic jsem nestíhala ani úkol🙂)))

příští čtvrtek je vítání občánků🙂)jéééé!!!!
verled
16. únor 2010
car:ted půl hodiny koukal do stropu a děsně ho to bavilo a ted ho bolí břicho tak jsem mu zacpala pusu kozou a ted spí, ještě u prsa.-)
svoja_táda kaká jednou za tjden, ale to je mazec má to všude, hlavně v dupkách🙂)

cat ty jsi psychouš jinak to nevidim🙂)co tam děláte na mimi joooze??
eeefffaaa
16. únor 2010
ahoj holky!!!

konika teda vubec nestiham 😞 ani nema smysl docitat...jen koukam ze CAR a HEHE jeste nerodi a je tu zase s nami VERLED!!!jupiiiiiii....jinak stalo se neco co bych mela vedet ??? 🙂

VER ahoooj jak zijete??jak se mate??
hehenaautor
16. únor 2010
mno SVOJI tak to znáš... snad se tu pak s malým prckem z těch chlupů fakt nezblázníme 🙂)))

VER mno já myslím, že dneska to fakt nedopadne... :-N ale děkuju, žes mi určila tak krásný datum..
hehenaautor
16. únor 2010
EFI ahoooj 🙂 x-)
verled
16. únor 2010
efi:zatim mlčim, ale napoví tí to že se mám asi měsíc celkem dobře??.-)

hehe:když to takhle říkáš tak to bude🙂

tak táda je v postýlce něco si povídá, tak já si jdu udělat něco k jídlu:-úto je jediný co nestíhám🙂
luciebx
16. únor 2010
ahojky holky.. tak sem opet tu.. dali sme si zbytek kuratka a kasicku a je mi fajn... uff.. mimi ted chvilku spinka ale vzdy se probudi jak dojim ... asi bude na jidlo.. hihi