• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe...no vis co je nejhorsi,ja mam vic energie nez kdyz jsem na ne sla..dneska jsem naka cela nabita energii
16. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno vidíš to, třeba se tělo už hormonálně připravuje na rození... proto toliko energie... to je bře! :slight_smile:
já teda moc energie necítím... jsem vyšla párkrát schody, vysála, trochu poklidila, vařila kuře s kaší a česnešku a jako si přídu docela na odpis.. a eště bych měla makat - dodělat další zakázku :slight_smile:)) bleeee se mi chce... :grinning:
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a chce se mi spááááááááááááááááát :slight_smile:))))))))))) chrrrrrrrrr
16. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe si toho ale udelala dost..ja jen umyla nadobi a vysla ty schody a prochazku..pak mozna dam ete prochazku a to vse
16. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe tyjo...jak casto vysavas? psalas, ze casto kvuli pejskove, ze?
16. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji..ahuuj..co mate dnes s malou v planu?
16. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI vysávám obden, ale měla bych teď každej den... líná fakt hodně, jenže se na to prostě nezmůžu... :confounded:
mi stačí obden vynýst vysavač zdola nahoru :slight_smile:))) občas mi samozřejmě pomůže manža...
třeba včéera jsem tu vysávala spodek... koberec se musí brát turbonásadou, jinak to z toho nende... no a dneska jsem musela aspoň zamýst, protože zase chlupy a bordel a koberec je ZASE celej chlupatej...

no a do toho mi tady manža chodí jen v ponožkách - bez papučí a když si pak lehne na sedačku, tak si tam ty chlupy z těch ponožek pořádně otře, takže sedačku furt válečkuju... včetně jeho fusek... fakt nejsem cíťa na úklid, ale tohle je hrozný... chlupy všude i na stole :(
16. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sme zpet holky.. skocila sem do obchodu koupit stolecky a sli sme s kamaradkou na prochazku s psikama... a ted jen sedim a relaxuju pes je ko a ja taky a jen to nase mimi sebou mrska jak o zavod hi hi...

ange.. jj mmb tam mam profil prodavam boticky pro deticky a miminka.. jako capacky a tak... a taky koukam na ty plinky a ruzne veci.. jenze hodne lidi jakoze nezasila do zahranici a ja mam udelany profil jako anglie takze se vetsinou aukci nemuzu zucastnit..
16. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu jen na skok, dneska jsme byly na kontrole a mala je dobra, za tyden znovu, pry by se ted mela rozjist

jsem vas docetla, ale uz musim jit, papa
16. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak tak koukam po netu kde co prodavaji.. tak si rikam kdybyste nedopotrebovali plinky pro vase mimi a chteli se toho zbavit rada koupim :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Amalko to je moc dobře, že malá Amálka zdravá..a to by bylo aby se nerozjedla :slight_smile: :slight_smile:
my teď byli za babí vedle ve vsi..teď Vendulka spí, jinak spala kolem toho poledne, dostala k obědu masíčko - kuřecí - a mooooc ji chutnalo :slight_smile:
Luci a něco jako anglický MMB není?
16. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no je tu ebay... takze leda tam no.. .tak sem si konecne vysala obyvak uz jen cekam az mi pritel vytahne vysavac do prvniho patra a udelam to tam.. juchuuu a domecek je opet krasny a cistounky..
16. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
...ANG...tyjo, masicko...si pamatuju, kdyz jsi byla jeste tehotna a ted uz mala papa masicko!!! :astonished: :sunglasses:

...strasne to vsechno leti!

HEHE jaaaaj, to znam ty chlupy. kdyz u nas jeste bydlely kocicky, meli jsme to podobny jako vy. chlupy porad a vsude!!! hruza!
16. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
amal..super ze uz jste zdravi ted se pekne mala rozpapa :wink:

ang..to fakt hrozne utika,mala uz je na masicku :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ange Vítek měl zatím domácí hovězí, holubí a mám od kamaráda slíbené králičí a od kámošky skopové tak bude mít všechny druhy :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky...

prostej:jojooo souhlas se svojou, ze začátku jsou rty mimi spavý, počkej ono to brzo začne, já už malýho tky nekrmim podle osnov, prostě když má hlad, a i když má hodně prdíky, protože jak ho dam ke koze tak se mu hnedka prdí líp.-)¨¨

holky to je fakt mazec jak jsou děti velký.-))
car,hehe........já se za vás modlim.-)
16. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo masíčko... :grinning:
jen mě dr. říkala, že mám dávat zatím jen maso z krátcežijících zvířat - kuře, králík, krůta...
ale fakt ty děti hrozně rostou
16. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
verled,snad to bude neco platny
16. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
car:ale jsem řikala t budeš rodit na termín:slight_smile:

a hehe to musí zmáknout v noci však jsem to předpověděla.-)
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ver..no jsem zvedava jak ti predpoved vyjde :grinning:
16. únor 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
snad jo:slight_smile:
16. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdepa je hehenka?ze by uz :grinning:

a co Tadik dela ver?
16. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nase mala popira zakony gravitace a nebo kaka pipinkou:slight_smile: vzdycky nahoru:slight_smile:
16. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnešek byl hektiš...jak jinak:slight_smile:)

Copa se tu uďálo??
My byli na mimi józe a na masážích, malej nadšenej a já ještě víc, paráda!!!a pak jsem byla na ruštině, nic jsem nestíhala ani úkol:slight_smile:)))

příští čtvrtek je vítání občánků:slight_smile:)jéééé!!!!
16. únor 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
car:ted půl hodiny koukal do stropu a děsně ho to bavilo a ted ho bolí břicho tak jsem mu zacpala pusu kozou a ted spí, ještě u prsa.-)
svoja_táda kaká jednou za tjden, ale to je mazec má to všude, hlavně v dupkách:slight_smile:)

cat ty jsi psychouš jinak to nevidim:slight_smile:)co tam děláte na mimi joooze??
16. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!!

konika teda vubec nestiham :frowning2: ani nema smysl docitat...jen koukam ze CAR a HEHE jeste nerodi a je tu zase s nami VERLED!!!jupiiiiiii....jinak stalo se neco co bych mela vedet ??? :slight_smile:

VER ahoooj jak zijete??jak se mate??
16. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno SVOJI tak to znáš... snad se tu pak s malým prckem z těch chlupů fakt nezblázníme :slight_smile:)))

VER mno já myslím, že dneska to fakt nedopadne... :sweat_smile: ale děkuju, žes mi určila tak krásný datum..
16. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
EFI ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
efi:zatim mlčim, ale napoví tí to že se mám asi měsíc celkem dobře??.-)

hehe:když to takhle říkáš tak to bude:slight_smile:

tak táda je v postýlce něco si povídá, tak já si jdu udělat něco k jídlu:-úto je jediný co nestíhám:slight_smile:
16. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.. tak sem opet tu.. dali sme si zbytek kuratka a kasicku a je mi fajn... uff.. mimi ted chvilku spinka ale vzdy se probudi jak dojim ... asi bude na jidlo.. hihi
16. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek