• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE tak jak to citis??dneska jedes?? :slight_smile:

VER tak doufam,ze se budes mit i nadale dobre :wink: a je dobre se mate dobre...a to s tim jidlem,ja prave od zacatku jidlo taky nestihala a jedla jsem hlavne vecer kdyz prijel Milan konecne z prace nebo malej konecne usnul...taky proto jsem ted tak nakynula!!! :frowning2:
16. únor 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no tu nejak nikdo :frowning2: tak ja se jdu taky najist,ale jen neceho lehkeho :slight_smile: a jdu k Milankovi..Davidek uz snad usnul,tak jdu odpocivat...tak ja zase letim...ale treba jeste prijdu :slight_smile: ..zatim!!!
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ver, je to cvičení a protahování pro miminka od _6týdnů a je to super!!!!
chodíme zase celá naše partička z kurzů, takže babinec a prča.-)))

a masáže jsou právě na prdíky, a na koliku, je to k nezaplacení, budeme masírovat každý den před koupáním.

...jo a teď akorát ve zprávách říkají že se vrátí mateřská na původní úroveň!!!kéééž by!!!
16. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
efi:já jsem nakynulá furt od porodu ještě:slight_smile:)a nehuč to se shodí sportem:slight_smile:a hlavně až prťky budou běhat.-))tak zas nejim,páč se řve a tlačí, pro tento případ s dam muslityčinku:slight_smile:
16. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Effi ty jsi chudinka, nemáš to snadné, viď?ale já už tu taky moc nejsem, mám jiné radosti a starosti a koník zabírá strašně čas a já jsem ještě na facebooku a mám 3 emailové adresy..takže mazec (emaily jsou firemní):slight_smile:

takže holky pro dnešek zase běžím, jdeme se masírovat a koupat.
Hehe a Car, myslíme na vás pořááád:slight_smile:))
Ver a Tadík je slaďoučkej, u fotek jsem se fakt pobavila...ty tvé komentáře:slight_smile:))

apapapapa a zítra tu budu víc...možná:slight_smile:)
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
VER to teda nevim jestli se to shodi...drzim dietu a snazim se aspon kazdy den 10 minut na rotopedu,jezdit,ale znas to taky to porad nevyjde :grinning:

CAT nejsem chudinka :slight_smile: ted uz si nestezuju...mame se s Davidkem uzasne...hlavne je strasne hodnej,ale kdyz uz treba spi,tak zase delam veci doma takze kdyz mam treba chvilku cas tak si trebu sednu k casaku a dam si kafe,protoze kdybych sla sem zustanu tu pekne dlouho :grinning: ale snadny uz to ted docela mam,hlavne si to uzivam a je to fajn a tatka pomaha co muze...

ted jsem jeste navic navazala kontakt s byvalou kamoskou,v puberte jsme se nejak pohadaly a ted jsme si rekly ze je blbost se kvuli tomu do smrti nebavit,takze s ni jdu zitra na prochazku a mozna zacnem jezdit i cvicit,jenze ona nema hlidani,jeji pritel jezdi jen na vikendy a jeji mamka vetsinou pres tyden pracuje,takze je na malyho vlastne sama...tak se uvidi,ale aspon vychazky a obcas kaficka budou :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
cat:jo tyhle protahování a masáže dělam taky...a je pravda že to funguje a masáž tádu vyloženě uklidňuje.-)jsem ráda že ses poavila:slight_smile:))

efi:hmm tak vedle muslityčinky ležela mila, měla smůlu holka byla blíž.-))
16. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
EFI já necítím nic, aby se přiznala... o víkendu jsem měla fakt pocit, že to bude... myslela jsem, že ten den nebo ten další... a nic :slight_smile:)) člověk už asi nepozná rozdíl mezi intuicí a přáním :slight_smile:)) :grinning:
16. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
efi:taky brzo začnu chodit, nejdřív plavat a pak i pořádně:slight_smile:už jsem jednou měla malýho u mamky 6 hodina už nemam strach.-)
16. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno vidíte to... holky pražandy - kdybyste věděli o nějakým dobrým spolehlivým hlídání, tak budu vděčná za tipy :slight_smile: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
VER kdyz me to samotnou prave nebavi :frowning2: se k nicemu nedokopu...chtela jsem chodit na aqua aerobic a v nejblizsim meste v bazenu to stejne nedelaji :frowning2: na to bych i sama chodila,ale bohuzel...ale ted chcem se segrou zacit jezdit do Mama clubu...na to se tesim

HEHE neboj ono to jednou prijde...nebudes tehotna vecne i kdyz ti to ted asi tak pripada :grinning: kdyz Davidek porad nechtel ven,tak mamka rikala,ze za chvili podzim,pak Vanoce,ze je hrzny jak to utika a ja ji doplnila: A ja budu na vanoce porad tehotna!!" :grinning: prislome to nekonecny a ted se mi po brisku tak styska!!!
16. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
né to ne EFI, nepřipadá mi to tak.. teď to ještě jde v pohodě. zatím nepřenáším a furt si jako říkám, že to fakt může bejt každou chvíli :slight_smile:)) jen už jsem prostě strašlivě zvědavá no :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jejda já už jsem tu tááák strašně dlouho nebyla... Tak jsem hned otevřela tablečku a Prostejka už má miminko!!!!!!

Prostej, moc moc moc gratuluju k Davídkovi, jste jedničky!!!!!!

HEHE a co Ty, Kubík stále v bříšku?
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe..tak hlidani v praze sezenes ne?nakou studentku apod...

efff.tak aspon ted zacnete :wink:

cat..ty si fakt uzivas,mamino :grinning:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jdu holky na Ordinaci...pak jeste juknu...
ahoj vendelinko.. jakpak se furt mame?
autor
EFI mě to docházení někam asi celkově nebaví.... i kdybych nechodila sama... jsem asi samotář no :slight_smile:)) sem tam si ráda dopřeju společnost, někam vypadnu, ale kurzy a podobně mě nějak neba... ale třeba se to změní a budu ráda za nějakej kurz s mamkama...
16. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL ahooooooooj... no hurá, žes taky tu... jak se máte? :slight_smile: :dizzy_face: jj já stále kindervajco :slight_smile: :grinning: :wink:

CARCUL ty by ses se studentkou nebála o dítě? já si teď jako myslím, že bych to možná psychicky zvládla, ale co příde až se malej narodí netuším :slight_smile:))
16. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci, no jak jsem tak nahlížela do tabulky, tak Tobě to taky utíká, co? Už kope, prcek v bříšku? Ze mě si Anežka dělá otočený boxovací pytel :grinning:
16. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
efi tak to je super že se máte už takhle nádhern짧!!!!
holky už máme fotky z ateliéru, zátra je sem hodím.-)))
apapapapapapa
16. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT super, se už těšííím... zrovna jsem vám nahlížela do alba :slight_smile: tak ahoooooooooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..moc se tesim na fotecky :wink:

hehe..ono zalezi jak s jakou vim ze si naky privydelavaj..a nebo nakou pani..ale je problem ze dnes u cizich nikdy nevis..i ze treba neco slohnou a taak ikdyz treba malickosti..nevim taky jak bys chtela casto za kolik a taaak..
16. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL :slight_smile: čkej na ten závěr, to je teprve boxovačka... někdy mám pocit, že se malej naštval a zapírá se mi o pupek z jedný strany rukama a z druhý nohama :slight_smile:))) a vydrží tak třeba pár vteřin a pak se zas vrátí do původní polohy :slight_smile:))

CARCUL to já zatím taky sama nevím :slight_smile: jen vím, že bych měla ráda někoho k ruce, kdybysme prostě chtěli s manžou někam vyrazit, nebo kdybysme potřebovali něco zařídit a tak... samozřejmě právě proto, co píšeš, bych ráda měla reference, aby měl člověk klid... :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
my to máme těžce letecké, nestíhám nestačím :slight_smile: v práci od vidím do nevidím atd.... No ale žádné problémy naštěstí, břicho roste, netvrdne,nebolí, jen ty kopance jsou stále častější a silnější... nahoře mám cca 4 kg a pře pupík 89 cm :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
vendelinka.. jj vzdycky prevazne na vecer nebo po kazdym jidle mam z bricha trampolinu haha.. mlati tam sebou poradne.. az mi brisko skace nahoru a dolu haha.. .
16. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky netušíte co je s ORCHI?
16. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, ona Anežka si třeba dnes nad ránem vzpomněla, že by bylo nejlepší mě pořádně zmlátit zevnitř :grinning: :grinning: :grinning: Takže mě to budilo, ale přišla jsem na to, že když ji trochu "přidusím" tzn. když si lehnu z boku víc na břicho, tak přestane, potvůrka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím, jak dlouho tu Orchi nebyla, psala jsem si s ní, ale už mi tak 2 měsíce neodpověděla... doufám, že je ok.
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, jsi teď zkušená na mateřské - počítá se mateřská za posledních 12 měsíců? A nevíš jak se to řeší, když jsem do května byla u jiného zaměstnavatele? Dostala jsem totiž odstupné ve výši 7 platů a to by mi mohlo zvednout průměr :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, to já jsem ve 20 tt cítila jen ty bublinečky...
A co bříško, roste?
16. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek