• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
VENDEL já myslím, že jo - 12 měsíců... a odstupný ti určitě průměr zvedne .)
16. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jestli jsi u jinýho zaměstnavatele na výpočet nemá vůbec vliv...
16. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no oni casto i ty reference jsou k h...kaaradka si myslel ze nasla druhou babicku a pekny prd,kradla jk straka a jinde jelikoz hlidala v okoli kde bydlela to nedelala,aby nebyla ostuda

jinak ja s orchi mluvila minuly tyden..
16. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale zkušená moc nejsem... jak máme tu naší těžce prosperující minifirmu :slight_smile:)) :grinning: , tak jsem to moc neřešila... manža prostě vyzvedl formulář, vyplnil, odnesl a bylo... a vzhledem k tomu, že si vydělávám o dost míň než před dvěma lety, tak ta moje mateřská je ubohá... ale lepší než drátem do oka... :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Hehe, jestli je to opravdu tak a ještě vrátí tu mateřskou, tak to bude super. Měli by to rozhodnout zítra, tak jsem zvědavá....
16. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, ty náhodou nevíš, jak to je s tou mateřskou? Budu se na to muset poptat... někde na sociálce nebo v práci na mzdovce?
16. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..ja to dala vse ucetni..a jinak ja ji ma hodne nizkou..takze to neresim..protoze co clovek jinak odvede na odvodech tak mam usetreno na tu materskou
16. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja se ptala ucetni
16. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo :slight_smile: nám s tím domečkem jde o každou korunu, nějak nevycházíme ááách jo....

Carcul a ty plánuješ rodit? :grinning: :grinning: :grinning: vidím, že jsi už 40tt...týjo to to letí....
16. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel kun mi to ukazuje o dva dni driv..ja bych se chystala ale mala nechce
16. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL to jak ti to ukazuje Koník mě dostává... jinak TP máme stejnej :slight_smile:)) teda u mě je první TP dle MS a screeningu 24. 2. :slight_smile:)) by byla bžunda, kdybysme i stejně rodily :slight_smile:))
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..taky to nechapu :grinning: to by bylo teda fakt vtipny :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky to nekdy delam nejvic me mlati kdyz lezim na zadech hihi.. ale kdyz sem taky na boku ale vic si jako lehnu na brisko tak je taky klid ha ha...
16. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, dva dny, to není žádný rozdíl :slight_smile: stejně je to fofr :slight_smile: jak jsem zjistila, tak blbne většina mětříků, posunujou se třeba jednou za dva dny...no mě to taky vyděsilo, že mi to tu ukazuje už 25, ale vlstně jsem 25+0 zítra, takže fakt fofr.... přijde mi to jako před chvílí, kdy mě v noci vzbudila šílená bolest prsou a odpoledne jsem objevila dvě čárky....
16. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vendel tobe to teda taky pekne leti :grinning:
vendelinka.. mrkni na fotecky mam tam fotku z minuleho tydne.. furt mini pupik.. no ja teda citim super kopanecky.. minuly tyden se mimi asi prevalilo ze strany na stranu a kop sem sedela na sedacce a nohy prekrizeny takze tam asi moc mista nebylo no ale to teda bylo.. az sem se lekla haha
vendel,taky si rikam jak to uteklo :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, je fajn že na ně něco zabírá..ale řekla bych, že do času :grinning: :grinning: čím budou větší, tím hůř se bude na břichu ležet...
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VENDEL ale jestli jsi zítra 25+0, tak pozítří jsi 26+1 ne? takže zítra končíš 25. týden
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, dívala jsem se hned po tom, co jsem se zeptala :slight_smile: já jsem do 20 tt taky neměla nic, nejvíc mi to vylezlo za poslední dva týdny :slight_smile: měříš pupík???
16. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky s tím břichem a ležením na boku.... já nějak ležím furt stejně - takže tam prcka taky občas utiskuju a nijak to jemu ani mě neva... takže tohle se asi moc nezmění bych řekla...
16. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupik nemerim.... a vaha mi taky pripadne skoro stejna.. no v patek mame kontrolu tak budou vazit tak uvidime hihi
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, no ne, ne?
Dneska jsem 24+6, zítra 25+0, pozítří 25+1.... ale ono je to stejně jedno, ony ty mimča moc na ty datumy nehledí, což??? :grinning: :grinning: :dizzy_face: :wink:
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe na boku právě kope, když lehnu na břicho, tak přestane :grinning:
16. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..hehe ma pravdu
16. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj presne ja sem podle ms 19+4 ale podle ultrazvuku sme starsi o 4 dny.. a jak rikas mimi si na svet prijde jak se mu zachce..
16. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul, jako s tím počítáním? To je možné, já to moc neřeším a taky jsem nikdy pořádně nepochopila, jak se to počítá... takže teď jsem 24+6 a beru to jako 24 týden, který zítra ukončím... nebo tak to chápu. Ale ráda se poučím :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja uz zase zeru haha.. udelala sem kupu zeleninovyho salatu k jidlu a nesnedli sme to.. a tak ted sedim s misou u pupku a dlabu haha
16. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..tak jak jsi 24 plus 1 tak zacinas 25,25plus 1 tak 26 atd
16. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek