• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jo tak v tom případě zítra začínám 26 :slight_smile: týýýýjoooooo
16. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my v patek zaciname 21tt.. a uz se tesim... holky ja musim asi do vecerky pac sem zapomela ze je zitra taky den a jako ze namame nic ke snidani.. ani chleba haha.. .takze asi koupim i nanuka.. ja budu jak meloun vazne ke konci tehu.. kdo bude za me chodit do fitka to netusim haha.. tak kdyz uz tam jdu .. date si neco dobryho?
16. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkuju, já ani ne, zrovna baštím hrozny :slight_smile:

ale ještě k tomu počítání, měla jsem pocit, že moje mudr co je nad 24 počítá furt jako 24 tt - jako že to je ukončený 24 tt. Ale asi je to fuk :slight_smile: A letí to to teda ju...
16. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci myslim ze bys to nestacila poslat :grinning: teda spis doufam

vendel.to je fofr vid
16. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ono je to ukonceny 24tt 24ttplus neco je nedokoncenej 25tt
16. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, ono je to asi fakt fuk, páč ony ty mimča vylezou stejně až se jim bude chtít a nějaké tt jsou jim ukradené :grinning: :grinning:
A co Ty, už se těšíš až bude malá venku?
16. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel ani nevis jak :grinning: kez by uz treba dneska vylezla :grinning:
16. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zpet z obchodu. .no.. normalne si kupuju nanuky na spejly aby mi to dyl vydrzelo no ale meli v akci krabicku zmrzliny takze tu mam hned lzicku a jdu na to.. cokoladova.. ty blaho jestli ja se z toho mixu dneska nezabluju tak uz nikdy haha..
16. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Carcul, dneska to asi nebude... ale třebas zítra :slight_smile: Máš velké bříško?
16. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
se jukni-vis ip-ti poslu
16. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky videt pupik... :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeee to je krasnyyyyyyyyyyyyyyy
16. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..dekujuuu
16. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolikze ti je?
16. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak mi mrzne ruka z te krabice zmrzliny :grinning: :grinning: :grinning: ale ta chut je uzasnaaaaaaaa :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, máš krásnej pupíček :slight_smile: jak jsem se dívala na fotky z 26 tt, tak si říkám, že mám asik větší :slight_smile:

A ty profi fotky jsou náááádherné, to máte krásnou památku, fakt, ty se mi moooc líbí...
16. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mimochodem, jsi moooc hezká maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame nastesti kamarada profi fotaka se kterym se chystam domluvit na fotecky tak za 2 mesice az bude poradnej pupik.. a uz se nemuzu dockat.. jejda.. koukam ze mimi se zase probudilo a ze mu zmrzka asi taky chutna haha.. busi do me a rika jeste jeste jeste haha
16. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasna mlada maminka si..
16. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jestli to má Hehe v tabulce dobře, tak je Carcul 21 :slight_smile:

Ale třebas já tam mám svatbu 10/2010 :grinning: brali jsme se 10/2008
16. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel dekuju moooc :grinning: ..a kde mas ty fotecky pupicku?

luci..21..luci nech se vyfotit az treba 35-36tt at vynikne brisko..ja byla myslim 37tt nebo 38tt s manzilkem a tyden pred ty sama
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak přináším zprávy od BLAHU :wink: :

"Jsme v nemocnici, brali nám moč. Vedem si statečně, bohužel je zarazila naše velká hlava, takže nám budou dělat ještě sono mozku a hlavičky. No teď nás budou čekat injekce do zadečku. Na zdejší režim už jsme si zvykle, zejtra nás čeká vyšetření."

tak jsem jí napsala, že na ni myslíme a držíme palec....
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo .. mladounka... ja mam 28 ... jinak fotecky.. uz se tesim....
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul my bříško moc nefotíme.... nějaké fotky bych asi našla...já mám foťák svůj někde ztracen od posledního stěhování - nemůžu najít kablík na dobití baterky a manža má zrcadlovku... s tou to moc neumím a ani nemáme vhodné zrcadlo... máme teď věci na několika místech, takže je to mazec. Ale za dva týdny se stěhujem do domečku konečně, tak snad to všechno najdu a budu fotit...
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudak blahu snad bude vse ok... je to utrpeni s tema miminkama ze? ale je to dobry jak v dnesni dobe ti doktori vi co maji delat a maji hodne prilezitosti vse napravit..
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc jsem nedočítala, jen jsem vás zběžně zkoukla.... VENDELINKA tady byla, jéééé.... tebe jsem dlouho neviděla... a děkujeme za gratulace.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a k tomu režimu holky, souhlasím s váma, že za chvíli nám to vycházet nemusí, já se právě divím, že CAT se to tak daří držet... no kéž by to tak bylo i u nás.... já jen konstatovala, že mi taky v porodce radili, ať nechám malýho jak si řekne, jenže to bych fakt holky nedělala nic jiného než jen kojila a kojila a kojila a chovala plačící miminko.... :sweat_smile: stačilo zavést 3 hodinový režim krmení a zatím je klídek, Davídek dneska neplakal dokonce ani při koupání, krásně se nabaští a je klid.... ale je mi jasný, že jak bude větší a bude víc vzhůru, tak to bude zase jiný.... ale to se zase budeme přizpůsobovat..... :wink:
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel.. stehovani nezavidim my sme akorad vcera dorozbalovali posledni krabice.. uz me z toho hrabalo. .ale furt pred porodem se chceme stehovat do sveho.. takze nas ceka kup domku a stehovacka.. ach jo.. no ale je to jine byt ve svym ze jo..
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pravidelny rezim je asi nejdulezitejsi..

no nic holky tak to vypada ze ja tu asi prasknu a uz me z toho komplu boli oci a hlava.. tak to asi vypnu a hodim sprsku a jdu spat.. takze se mejte krasne .. a doufam ze rano tu bude zpravicka ze je nektere nove miminko nasvete.. zatim dobrou a papa
16. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej ahooooj, tak co, mamino, jak se daří? Viděla jsem asi u HEHE v albíčku fotku Davídka, no je sladkej :slight_smile:

Luci, my jsme se stěhovali už dvakrát a teď nás čeká to finální, nemůžem se dočkat, máme domeček, kdybyste chtěly holky, tak mrkněte na http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/vendelinka1/album/pasivni-dum/ je tam pár foteček z domečku... Už finišujem, horní koupelna je už hotová a teď se dodělávají podlahy v přízemí, pak garáž a sklady a spodní koupelna a jupííí stěhujem se :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej, jestli budeš v kontaktu s Blahu ještě, tak že jí držíme všechny palečky.
16. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek