• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak holky zkoukla jsme Ruzovku a pujdu asi na kute....i kdyz jak zacnou davat Den D,tak zas na to budu cumet a spat pujdu kdovi kdy :rolling_eyes:

a zdravim prostejku!!! :dizzy_face: super ze se mate fajn!!!
16. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, já taky frčím do sprchy a do postýlky... přeju vám všem ať se daří, já zas někdy nakouknu :slight_smile: tak papapapááááá
16. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pridala jsme fotecky,tak kdo by se chtel podivat http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=534821&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1 :slight_smile:

taky jsem sem davala odkaz na fotoalbum z FB,ale zkoukla to asi jen HEHE tak kdyby jste mela jeste nejaka zajem juknout tak tady je odkaz http://www.facebook.com/album.php?aid=15662&id=1784382264&l=157cf4c5a4 :grinning:
16. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu a Ondraskovi drzime pesti!!!!chudacek co mu tam jeste vsechno nebudou delat :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je hrozny trapeni :cry: taky je moc pozdravujeme!!!!
16. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj prostejko

eff..ja je taky zkoukla..a novy FOtecky krasny zvlast jak je tam za frajera

vendel..budete to mit krasne :dizzy_face:

holky jdu taky paaa..bRou a krasny sniky
16. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky BLAHu slíbila, že mě bude informovat, tak vám dám zase vědět....a budu je určo pozdravovat....

EFI na fotečky jsem zvědavá, ale mrknu až zítra, dneska se mi už klíží zraky...:grinning:

my zítra jdeme na kontrolu k doktorovi, tak nám držte palec.... :wink: a mějte se všechny moc krásně, já jdu na kutě..... dobrou noc

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj car!!!uz jsem se ptala Hehe tak se te taky zeptam...jak ti vidis???uz to brzy bude?? :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej taky to pujdu zabalit...Davidek vcera nechtel usnout a pak i v noci delal sceny,tak dneska musim driv,snad to klapne :slight_smile: zitra napis jak jste dopadli u dokyho :wink:

holky dobrou a klidnou noc...CAR a HEHE prejeme rodici noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ je fajn, že jste vyzkoušeli ten režim i to nechat Davídka pít dle jeho... aspoň tak víš, co vám víc vyhovuje :slight_smile: a pokud je mu tak dobře, tak to děláš správně :slight_smile:

VENDEL domeček je úžasnej - naprosto mě nadchly okna - jak to velký v obýváku, tak to podélný v kuchyni!!! i ty ostatní samozřejmě - fakt perfektní! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a samozřejmě musím víc než pochváli půdorys!!! fakt úžasný!!!! takovej domek bych taky braláááá!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU mooooc držím palce, ať všechno probíhá dobře!

EFI Davídek je krásnej!!! ty Prvosenkoví kluci mě zničí :slight_smile:)))
16. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spat nejdu,nejak nemuzu,posl hodku mam posly co deset minut(teda stopuju az ty posledni)a naky jsou driv..ete pockam a zkuim sprchu..sna horsi nez v brise je kriz...ale byt ono to nemuze,dyt to ete neni nic extra,cekam na naky mega bolesti..vubec nevim jestli kdyz to neprejde jestli mam vyckat do rana nebo co :confounded:
bych neotravovala treba v noci zbytecne a nebo to nepretall az tam dojedu
17. únor 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu to zkusit zaspat
17. únor 2010 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha aha..mě se dnes zdálo o Hehence a že by zatím rodila Carculka? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerstvé novinky od CARCULKY

5:04 "Tak už jsem v porodce, atb mi už dali, ing na krev též a klystyr taky... tak teď to nejtěžší..."

5:15 "Hehe vyřiď, že jsem volala dr. s tím, že nevím, jestli je to ono, že jsem to čekala horší... jediný, proč jsem jí volala, že to bylo pravidelný... a to jsem tu z pěti rodičček nejvíc ... takže být na mě, čekám ko rána..."

6:53 "Už jsem na 7cm.. takže čekáme na manžela a píchnou vodu... ze zad asi chcípnu... ostatní jde"

17. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE... mně se v noci taky zdálo o HEHENCE a nakonec dorazila sms od CARCULKY :wink: :slight_smile:

Moc na ní myslím a držím palce.... hned dám vědět :wink:
17. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCULKA DNESKA BUDE MÍT SOFII U SEBE , NO NÁÁÁDHERA . moc na ní myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad to bude mít carcul rychlý porod, moc jí to přeju

Holky jinak já jsme dneska jonečně dostala tu zatoulanou MS, tak jsme moc ráda :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULKO...gratuluju k zatoulané mršce :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi děkuji :grinning:
Zuzi a jak se vede tobě a miminkám?
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULKO.... mám za sebou test na těhu cukrovku, je negativní, včera jsem byla na 4D UTZ, musím dodat fotečky. Prcci se nechtěli ukázat, tak jsem jim čtvrt hodiny domlouvala na chodbě, dělala různé tanečky ... a nakonec jsem jim slíbila švestkový perník z automatu... no a nakonec poslechli a ukázali ksichtíky.
Bříško roste závratnou rychlostí, už by mohla skončit zima, protože se do zimního kabátu zachvilku nevejdu.
A jak vy s vlasáčkem Vítečkem?
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

jupiiiiiiiii CAR rodi!!!a ja psala ze ji a hehe preju rodici noc :grinning: tak ma rodici rano...no super!!!tak hlavne at to ma brzy za sebou a jsou obe v poradku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja jdu na snidani a uspat Davidka....zatim..budu jukat :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to je fajn, že těhu cukrovku nemáš, ta dieta byla hrozná a nejhorší to dojíždění do Zlínské nemocnice 1,5 hod cesty :frowning2: Tak to už se moc těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzi já taky doufám, že už ta zima zkončí , je to hnus už by to chtělo teplíčko :slight_smile:
No my se máme fajn, dneska jedeme na tu rehabilitaci, tak musím jít rychle udělat oběd ať má Vítek co jíst :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou krásný zprávy :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti gratuluju k mršce potvůrce :wink:
Zuzi tak jste byli na 4D, to je zážitek, když se mimi ukážou, jsem moc zvědavá na fotečky :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my jsme dnes vyspinkany do ruzova, amalka spala snad 7 hodin v kuse, celou noc - parada :slight_smile:
a ted zas pochrupkava.....
koukam ze blahu je v nemocnici? a procpak? nejak mi to uniklo :frowning2:
me dnes ceka velke zehleni, nechcete nekdo projit vypomoci? :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až budu vědět další info od CAR, písnu...teď letím do práce a dodám fotečky.

PETULKO... zvládněte dnešní rehabilitaci. Dovedu si představit, že ta dieta musela být strašná... a k tomu ještě to dojíždění...fuj

ANGE... bylo to moc hezké, když se prcci ukázali, jedno dokonce v přímém přenosu zívalo :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo teda fakt závidím, to nám se stát nemůže :unamused: Vítek spí obvykle do té půlnoci , ale po koju hned usne aspoň že tak :slight_smile: A dívala jsme se na fotečky , Amálka je pěkňoučká a vždycky se zahledím na ty její buclaté lička :dizzy_face:

Blahu je v nemocni ci , tak snad budou brzo doma :wink: A bude všechno v pořádku :slight_smile:

Ange fakt jsme ráda, že skoro po 3 měsících znovu přišla, už jsme měla opravdu lufty, ještě když jsme si psala včera z holkou , která má 8 měsíčního chlapečka a je těhotná, jak to poznala a byla sjem rozhonutá, že si koupím test a M řekl tak by jsme měli 2 malé miminka :grinning: Jako mě by to nevadilo, ale že mrcha přišla sjem ráda :grinning:

Zuzi no minule sestřička rehab. říkal že ať příjdeme teď po druhé a pak nás už nebude otravovat :grinning: On Vítek je v pořádku :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem věděla, že přídu a budou tu zprávy od CAR :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď už je Sofinka určitě na světě... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak teď už jen já a moooc prosím, abych nepřenášela... ach ach... :pensive:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hezký, že se vám o mě zdálo holky :slight_smile:)) škoda jen, že nerodím no :slight_smile:)) :grinning:

takže CAT měla pravdu... jsem posledníček poslední... :grinning:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko dobré ráno :slight_smile: No a třeba ještě i ty budeš dnes rodit :wink: Přenášet určitě nebudeš :wink:
17. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre jitro,

no toto!!!! CARCUL velka gratulace....A HEHE ty prekvapujes, ja te tipovala jako prvni ze svate trojice a ty jsi zustala posledni...ale nechci te stresovat, do terminu casu dost!!!!

v noci jsem se prekonala a miminko spinkalo do sesti u sebe v postylce...bylo me teda smutno, ale vydrzela jsem :wink:

vcera jsme byli venku s nasi novou manducou a bomba....Baju nejdriv koukala ven a pak spinkala...ke konci uz trochu knikala, ale nejspis hlady...mame cervenou a krasne se nam hodi ke kuklicce z merinovlny, kterou jsme dostali....no krasavice krasna- tedy Barunka :grinning:

PETUL tyjo, ty si dokazes predstavit druhe miminko uz??? ja tedy vubec!!!
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek