• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
SVOJI jsem se též tipovala jako první a teď jsem z toho vedle jak ta jedle... nestresuješ mě. jen má člověk splín... a dneska mám fakt pocit, jak tu psala včera EFI - že ve mě Kuba prostě už zůstane napořád... já vím, že do termínu ještě čas, jenže když všichni rodí, tak to leze na mozek a to né, že bych neměla radost a nepřála to... vím, že vyzní blbě...

jdu něco dělat. tak zatím pá... :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo PETI a gratuluju k mršce! :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já si Vítka beru taky ráno k sobě dopostele, ajk M odjede do práce :grinning: A o víkendu si ho dáváme mezi sebe :grinning:
A druhé mimi , no byla by to fuška ,a le určitě se to dá zvládnout, vždyť já jsme se segrou o 1 rok a 4 měsíce taky :slight_smile: No spíš si nedovedu představit mít dvočátka , obdivuju a klaním se před všemi takovými maminkami
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to čekání je nejhorší :frowning2: Já jsme teda rodila pře TP ale i tak jsme si každý den říkala , kdy asi to vypukne :slight_smile: Hehenko pěkně si lehni a pusť si oblíbený song a nebo nějaký pěkný filmík a užíj si poslední- ch den/dny :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo, tak to už je Sofinka určo venku!!! těším se na zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL tohle byl pro me vykon, ja si ji totiz beru obycejne hned po prvnim kojeni v noci kolem treti hodiny....-)))

Ja jsem se segrou o pet let a dobry, i kdyz jsme se trochu mijeli ve vyvoji- ja jsem parila a ona byla hodna zakynka, ted pari ona a ja jsem usedla maminka.-) snad se potkame nekdy:slight_smile: az budeme starsi...

HEHE plne te chapu!!! a to jsem v tehu nedosla tam, kam ty!!!
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jéééééééééééééééé:slight_smile:)takže můj tip vyšel:slight_smile:))

Carculko moc na tebe myslíme!!!!!!jééé, Sofinka už se dere na svět, to je nádherný!!!Bude další prvosenkové miminko.)))

Holky to tak letí, co???Neuvěřitelný!!
Denísek se dneska poprve smál nahlas a s otevřenou pusinkou dokořán, no nářez, jsme z toho úplně vedle!!!

Hehenko, neboj, max. 3dny a rodíš, to ti garantuju:slight_smile:)))toho 19.2 je tvůj den D:slight_smile:))

...vložím profi fotečky...těšte se:slight_smile:)
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé car už má určo Sofinku :dizzy_face: :dizzy_face: To je paráda mám velkou radost :dizzy_face:

Všem krásný den
:slight_smile:

Holky muž začal uspávát malou nošení. Brečela večer v postýlce tak sem muži řekla ať ju chvilku vezme aby nebrečela nebo pak nebude moct dýchat vůbec. Zachvilku mu usla v náručí a bylo. Akorát se mu to asi zalíbilo a už ju tak uspával 3tí večer..prý když je teda nemocná. Je sice pravda že mu hned usne a v postýlce usíná dlouho ale to se nedá nic dělat..že jo. Sem ju ale řekla že esi si na to navykne tak si ju bude uspávat sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zuvědavá na Carcul a Sofi :dizzy_face:
a na fotky od Cat..
Sac máš šikovného manžela :wink:
17. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko abych prvdu řekla tak mně to tak vyhovuje :sweat_smile: :grinning:
Ona mu usne do 10min. a pěkně spí a já mám volno :grinning:
17. únor 2010 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee miminko tu bude cobydup... tak hehenko uz jen ty tu zbyvas.. tak sup sup.... :grinning:

jinak dobre ranko preji vsem...
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj amali, malá je náááádhernááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky ted to tu rodi a rodi.. kdopak je na rade po hehence... :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jupííííí Carcul rodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vendel kráááásnej baráček, hned bych ho brala všema deseti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Blahu moc a moc držíme pěsti, ať všechno dobře dopadne :wink:

Peti to jste se ségrou stejně jako já s mojí ségrou :grinning:

Sac malá přes den usíná taky v náručí :wink: jsem si teda naběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se taky pěkně pronese....ale večer a v noci spí v postýlce krásně :dizzy_face:

Amal maličká je nádherňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky maminy kdy mám tak očekávat, že mi dorazí MS?
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
...fotečky jsou tam:slight_smile:))

...tak to jsem zvědavá na zprávičky od Carculky:slight_smile:))
Amal, malá je fakt krásná!!!!!
Luci ty brďo ty už máš 20tt!!

Jo a to je pravda, copa je s Orchi???
17. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat to jsou úžasný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strašně vám to tam sluší :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat jj 20 tt.. a tov patek mame kontrolu a zaciname 21tt.. jako leti to jako blazen hi hi..

se nemuzu dockat na fotecky do car...

jinak s tou MS sestrence dosla po 7 mesicich po porodu.. asi je to idividualni..
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face:

teda to jsou zprávičky, tak jsem zvědavá, jestli už to má CARCUL za sebou a maličkou u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad jo....
17. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkla jsem na všechny miminka, krásně nám ty prvosenčátka rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: povedli se nám holky, co? :grinning: :grinning: :grinning:

od BLAHU zatím žádné zprávičky, ale slíbila, že napíše.... tak vám dám kdyžtak vědět :wink:
17. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď ještě HEHE, žádný přenášení, na to vůbec nemysli..... :wink:

my jsme byli dnes v poradně, tak vážíme už skoro 2,80 kg a měříme 49,5 cm :grinning: ..... upadl nám pupíček, máme trošku suchou kůžičku na šlapkách a dlaních, takže mažeme o sto šest.... jinak je všechno v naprostém pořádku.... 5.3. jdeme na kontrolu kyčlíků a 8.3. znovu k paní doktorce, ta zkoukne žloutenku, případně udělá odběr kvůli bilirubinu, vypadá to, že Davídek to zdědil po tátovi..... :confounded: no co se dá dělat..... jo a budeme brát vitaminy v kapičkách.... jinak je všechno v naprostém pořádku, prý jen tak dál :wink:
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky za pochvalu princezny :dizzy_face:

cat: jsem taky koukala, ty fotky jsou boží!!!!! si taky dáme časem nějaký udělat :wink:
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se půjdu najíst, než se mi zbudí dítko na krmení, tak se zatím mějte, kdyby psala BLAHU, tak jsem tu jako na koni :wink:
17. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKÝÝÝÝ.... TAK SOFINKA JE NA SVĚTĚĚĚĚĚĚĚĚ

"Sofinka je nádherný a má 51cm a 3600g... narodila se v 8:10 ... a fakt se nám povedla!"
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul supééééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka a zdravíčka a ať malá roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš...já jsem tak mimo ze Sofínky, že ani neumím psát :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyy!!

car moc gratulujem! To je supr, že už je venku!

hehe, v klídku, kubik vyleze taky na čas - neboj on tě v tom nenechá!

jinak luci další jsme my dvě se zuzikem.. takže teďka jsou v prvosenkách skoro 3 měsíční mimi prázdniny...
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je krásný, jak si CARCUL pochválí svoje životní dílo §!!!! :slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

MOOOOOOOC GRATULUJU! porod byl taky celkem rychlej na prvorodičku... mrkám holky... jak vy to děláte nechápu!!!! :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já se zatím aspoň objednala na první poradnu do Podolí na příští pátek... dřív neměli místo... chudák sestra byla ouplně bezradná, kam mě vmáčknout... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé ZUZI, akorát odcházím a vidím tvoji zprávičku, tak velikáááááánská gratulace CARCUL a malé Sofince všechno nej do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
a téda kus baby v 39. týdnu... to nechci vidět Kubu :slight_smile:))) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek