Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
17. únor 2010
SVOJI jsem se též tipovala jako první a teď jsem z toho vedle jak ta jedle... nestresuješ mě. jen má člověk splín... a dneska mám fakt pocit, jak tu psala včera EFI - že ve mě Kuba prostě už zůstane napořád... já vím, že do termínu ještě čas, jenže když všichni rodí, tak to leze na mozek a to né, že bych neměla radost a nepřála to... vím, že vyzní blbě...

jdu něco dělat. tak zatím pá... 🙂
hehenaautor
17. únor 2010
jo PETI a gratuluju k mršce! x-)
p.e.t.u.l.k.a
17. únor 2010
Svoji já si Vítka beru taky ráno k sobě dopostele, ajk M odjede do práce 😃 A o víkendu si ho dáváme mezi sebe 😃
A druhé mimi , no byla by to fuška ,a le určitě se to dá zvládnout, vždyť já jsme se segrou o 1 rok a 4 měsíce taky 🙂 No spíš si nedovedu představit mít dvočátka , obdivuju a klaním se před všemi takovými maminkami
p.e.t.u.l.k.a
17. únor 2010
hehenko to čekání je nejhorší 😞 Já jsme teda rodila pře TP ale i tak jsme si každý den říkala , kdy asi to vypukne 🙂 Hehenko pěkně si lehni a pusť si oblíbený song a nebo nějaký pěkný filmík a užíj si poslední- ch den/dny 🙂
amallie
17. únor 2010
týýý jo, tak to už je Sofinka určo venku!!! těším se na zprávy x-) x-) x-)
svoja
17. únor 2010
PETUL tohle byl pro me vykon, ja si ji totiz beru obycejne hned po prvnim kojeni v noci kolem treti hodiny....-)))

Ja jsem se segrou o pet let a dobry, i kdyz jsme se trochu mijeli ve vyvoji- ja jsem parila a ona byla hodna zakynka, ted pari ona a ja jsem usedla maminka.-) snad se potkame nekdy🙂 az budeme starsi...

HEHE plne te chapu!!! a to jsem v tehu nedosla tam, kam ty!!!
cat79
17. únor 2010
...jéééééééééééééééé🙂)takže můj tip vyšel🙂))

Carculko moc na tebe myslíme!!!!!!jééé, Sofinka už se dere na svět, to je nádherný!!!Bude další prvosenkové miminko.)))

Holky to tak letí, co???Neuvěřitelný!!
Denísek se dneska poprve smál nahlas a s otevřenou pusinkou dokořán, no nářez, jsme z toho úplně vedle!!!

Hehenko, neboj, max. 3dny a rodíš, to ti garantuju🙂)))toho 19.2 je tvůj den 😨-)))

...vložím profi fotečky...těšte se🙂)
sacvi
17. únor 2010
Jéééé car už má určo Sofinku x-) x-) To je paráda mám velkou radost x-)

Všem krásný den
🙂

Holky muž začal uspávát malou nošení. Brečela večer v postýlce tak sem muži řekla ať ju chvilku vezme aby nebrečela nebo pak nebude moct dýchat vůbec. Zachvilku mu usla v náručí a bylo. Akorát se mu to asi zalíbilo a už ju tak uspával 3tí večer..prý když je teda nemocná. Je sice pravda že mu hned usne a v postýlce usíná dlouho ale to se nedá nic dělat..že jo. Sem ju ale řekla že esi si na to navykne tak si ju bude uspávat sám :-p
angetha
17. únor 2010
Jsem zuvědavá na Carcul a Sofi x-)
a na fotky od Cat..
Sac máš šikovného manžela 😉
sacvi
17. únor 2010
angethko abych prvdu řekla tak mně to tak vyhovuje :-N 😃
Ona mu usne do 10min. a pěkně spí a já mám volno 😃
luciebx
17. únor 2010
jeeee miminko tu bude cobydup... tak hehenko uz jen ty tu zbyvas.. tak sup sup.... 😃

jinak dobre ranko preji vsem...
sacvi
17. únor 2010
Ahoj amali, malá je náááádhernááá x-) x-) x-)
luciebx
17. únor 2010
ty jo holky ted to tu rodi a rodi.. kdopak je na rade po hehence... 🙂
moncicak3
17. únor 2010
ahoj holky 🙂

jupííííí Carcul rodí x-) x-) x-)

Vendel kráááásnej baráček, hned bych ho brala všema deseti x-) x-) x-)

Blahu moc a moc držíme pěsti, ať všechno dobře dopadne 😉

Peti to jste se ségrou stejně jako já s mojí ségrou 😃

Sac malá přes den usíná taky v náručí 😉 jsem si teda naběhla :-p už se taky pěkně pronese....ale večer a v noci spí v postýlce krásně x-)

Amal maličká je nádherňoučká x-) x-) x-)

holky maminy kdy mám tak očekávat, že mi dorazí MS?
cat79
17. únor 2010
...fotečky jsou tam🙂))

...tak to jsem zvědavá na zprávičky od Carculky🙂))
Amal, malá je fakt krásná!!!!!
Luci ty brďo ty už máš 20tt!!

Jo a to je pravda, copa je s Orchi???
moncicak3
17. únor 2010
Cat to jsou úžasný fotečky x-) x-) x-) strašně vám to tam sluší x-)
luciebx
17. únor 2010
cat jj 20 tt.. a tov patek mame kontrolu a zaciname 21tt.. jako leti to jako blazen hi hi..

se nemuzu dockat na fotecky do car...

jinak s tou MS sestrence dosla po 7 mesicich po porodu.. asi je to idividualni..
prosteja
17. únor 2010
ahojky holky x-)

teda to jsou zprávičky, tak jsem zvědavá, jestli už to má CARCUL za sebou a maličkou u sebe x-) x-) x-) snad jo....
prosteja
17. únor 2010
mrkla jsem na všechny miminka, krásně nám ty prvosenčátka rostou x-) x-) x-) povedli se nám holky, co? 😃 😃 😃

od BLAHU zatím žádné zprávičky, ale slíbila, že napíše.... tak vám dám kdyžtak vědět 😉
prosteja
17. únor 2010
tak teď ještě HEHE, žádný přenášení, na to vůbec nemysli..... 😉

my jsme byli dnes v poradně, tak vážíme už skoro 2,80 kg a měříme 49,5 cm 😃 ..... upadl nám pupíček, máme trošku suchou kůžičku na šlapkách a dlaních, takže mažeme o sto šest.... jinak je všechno v naprostém pořádku.... 5.3. jdeme na kontrolu kyčlíků a 8.3. znovu k paní doktorce, ta zkoukne žloutenku, případně udělá odběr kvůli bilirubinu, vypadá to, že Davídek to zdědil po tátovi..... :-S no co se dá dělat..... jo a budeme brát vitaminy v kapičkách.... jinak je všechno v naprostém pořádku, prý jen tak dál 😉
amallie
17. únor 2010
holky, díky za pochvalu princezny x-)

cat: jsem taky koukala, ty fotky jsou boží!!!!! si taky dáme časem nějaký udělat 😉
prosteja
17. únor 2010
no a já se půjdu najíst, než se mi zbudí dítko na krmení, tak se zatím mějte, kdyby psala BLAHU, tak jsem tu jako na koni 😉
zuzka.o
17. únor 2010
HOLKÝÝÝÝ.... TAK SOFINKA JE NA SVĚTĚĚĚĚĚĚĚĚ

"Sofinka je nádherný a má 51cm a 3600g... narodila se v 8:10 ... a fakt se nám povedla!"
moncicak3
17. únor 2010
Carcul supééééééééééééér x-) x-) x-) hodně štěstíčka a zdravíčka a ať malá roste x-) x-) x-)
zuzka.o
17. únor 2010
ježiš...já jsem tak mimo ze Sofínky, že ani neumím psát :-N
toltec
17. únor 2010
ahoj holkyyy!!

car moc gratulujem! To je supr, že už je venku!

hehe, v klídku, kubik vyleze taky na čas - neboj on tě v tom nenechá!

jinak luci další jsme my dvě se zuzikem.. takže teďka jsou v prvosenkách skoro 3 měsíční mimi prázdniny...
hehenaautor
17. únor 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to je krásný, jak si CARCUL pochválí svoje životní dílo §!!!! 🙂))))))) 😃 😃 😃

MOOOOOOOC GRATULUJU! porod byl taky celkem rychlej na prvorodičku... mrkám holky... jak vy to děláte nechápu!!!! 🙂)) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

já se zatím aspoň objednala na první poradnu do Podolí na příští pátek... dřív neměli místo... chudák sestra byla ouplně bezradná, kam mě vmáčknout... :-N
prosteja
17. únor 2010
jéééé ZUZI, akorát odcházím a vidím tvoji zprávičku, tak velikáááááánská gratulace CARCUL a malé Sofince všechno nej do života x-) x-) x-)
hehenaautor
17. únor 2010
a téda kus baby v 39. týdnu... to nechci vidět Kubu 🙂))) 😃 x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli