• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hmhmhm, ale car to měla za sebou docela rychle.. jestli v pět dostala klystýra, tak to bylo docela šupem.. holka šťastná!
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, pěkné mimčo. žádné mrně :dizzy_face: předpisová holčička!
17. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraaaaaaaaa tak sofince i mamince hlavne zdravicko!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...doufam, ze u toho byl manzel a ne tch :grinning: :grinning:

AMAL bozoucka malicka!!! mate stejny lamazky, jen my mame misto te motylice opicku a jeste mame dva maly na kocarku:slight_smile:
17. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT Denísek je nádhernej... a jak na vás čučí jak si dáváte hudlana :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný!!!!! :slight_smile:

AMALLI Amálka je kočička krásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

slintám holky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT, ANGE 19. je krásný datum... budu se snažit Kubíka přemluvit :slight_smile:
a jinak díky za pochopení :slight_smile: :dizzy_face:

eštěže mám dneska dost práce, rozptýlí mě to :slight_smile: :dizzy_face:

snad CAR pošle MMS :slight_smile: těším se!
17. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím koho sem eště nezdravila :grinning:

monci Janička přes den krásně usíná v kočárku. Si zavrtá hlavičku do zavinovačky a skoro hned spí. Jenže večer v postýlce nemá hlavu do čeho zavrtat. Dávám ji usínáčka, plínku, polštářek k obličeju ale ona to ručičkama hned odhodí a proto nemůže pořádně usnout. Nevím co vymyslet aby to neodhodila. I když ona na to přišla sama :grinning: Točí se až leží v postýlce na šířku. Pře je velká tak má nohy nahoru :grinning: a hlavičku zavrtá do rohu postýlky..je tam mantinel a to se jí líbí no..a tak spí celou noc :grinning: Jakmile ju dám jinak tak se tam zase hned navrtí zpátky tak už sem to vzdala :grinning:
17. únor 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC ahoj :slight_smile: tak dávej malou i na noc do zavinky, když se jí to líbí.. nebo to je blbý?
17. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé teda gratuluju car k Sofince :dizzy_face: A přeju jen samé zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: Mám velkou radost :grinning:

Cat moc vám to sluší :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já mám v kočárku tu zavinku co je do autosedačky :grinning: Aji s těma nohama :grinning: A ona je dost teplá tak nevím esi by se malá neuvařila..sem to už zkoušela ale nic moc..v tom kočárku nemá ta zavinka kam uhnout a v postýlce jak se na ňu tlačí tak se krčí a stejně prdlajs :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee tak miminko je tu.. naaadhera... to mela docela dost rychle ze? dojet o 5 do porodky a v 8 mit na svete.. ja to chci taky tak..
17. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že už je Sofinka na světě, to byla taky rychlost..:slight_smile:))) zrovna se mi dnes zdálo, že rodím..:slight_smile:))

Carul: všechno nej Sofincce, hodně štěstíčka a zdravíčka..:slight_smile:))

nejsou někde fotečky?:slight_smile:)
17. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ta je vtipna, janulka jedna:slight_smile:
17. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
!SUPER!Car moc gratuluju teda to byla rychlovka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať jste zdravé :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR jsem psala o fotečky, tak uvidíme, jestli pošle... pak bych hned vložila :wink:
17. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
GRATULACE!!!!!!!! Carcul, Sofinka je kus ženské, těším se na fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Svoji: nejvíc miluje toho slona Matese :wink: Hrací slon je na ní zatím velkej, lvíček zase těžkej
17. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vam tak zavidim tem co to uz mate za sebou a mate miminko u sebe.. co ja se jeste nacekam.. :unamused: ale kdo si pocka ten se docka :slight_smile: :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, no tak strašlivě velikananáááánskááá GRATULATION:slight_smile:))Car teda Sofinka je kus ženský, už se těšíme na fotečky a porod byl celkem rychlovka, tak to je supeer!!!Ale jak se Car do toho pidi bříška vlezlo miminko s 3600g, to nechápu:slight_smile:))

Díky za pochvalu foteček:slight_smile:))malýho to strašně bavilo:slight_smile:))
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT taky si říkám, jak je to safra možný :slight_smile: 3600g :slight_smile:

jj rychlovka... já chci takýýýýýýýýýý - miminko i rychlovku..... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ( LUCI taky závidím :slight_smile:)))
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už teď - po všech těch hodně pozitivních zprávách a krásných porodech tipuju:::

rodit budu přes den a bude to dlouhý a Kuba bude mít přes 4 kila a podobně jako HYPO mi ho nepůjde vytlačit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: HURÁÁÁÁÁÁÁÁ ať žije pesimismus...
kdybych mohla holky, tak se fakt zcákám, aspoň by mi na chvíli vypla hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co se mi prave nestalo.. ja mam vazne den debil... mladej odjel do mesta a ze bude do hodky zpet.. a ja ze doma poklidim a jak sme v novym domecku tak jeste nejsem zvykla ze kdyz jdu s kosem tak se bez klicu zpet nedostanu a ja za sebou ty dvere zabouchnu ze.. venku lije ja na sobe jen tricko.. no a tak cekam .. si rikam.. mladej musi byt za chvilku zpet.. no cekam tak 10 min arikam si.. kaslu na to jdu vedle do obchodu a pozadam je zda si muzu zavolat.. tak mu volam a on jj uz parkuju u domu.. no to bylo stesti.. no nevim co bych delala kdyby byl mimo mesto.. se mi tu ted smeje haha.. no su fakt prastena haha
17. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI :slight_smile:)))) no tak to mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještěže tak...
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5 po obídku...:slight_smile:

Luci: Ahojky, no jo to se stává obzvlášť, když člověk není zvyklý..:slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si pamatuju, jak jsem se ségrou vyběhli z jejího bytu (už je to asi 6 nebo 7 let).... já letím v pantoflík a ona s mokrou hlavou jen ve fuskách - jako za kým jsme běžely netuším... každopádně ona za sebou samozřejmě zabouchla :grinning: :grinning: :grinning: no legrace... dovalil chlap zámečník, během asi 3 vteřin otevřel kreditkou, a vzal si za to litr :slight_smile:))))

dobrej výlet ne? :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
***tak gratulujeme Carcul k Sofince, ať jim dělá samou radost a štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
má skoro stejný míry jak Vendulka, i skoro ten čas narození..tak jsem zvědavá na tu novou kočičku :dizzy_face: :dizzy_face:

Amálka je taky rozkošná, jak pořád valí ty kukadla :slight_smile: :slight_smile:

luci tos měla velké štěstí že nemrzlo a že nejel přítel daleko..

Cat moc hezké fotečky.. :wink:
17. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac mě Vendulka taky nechtěla usínat v postýlce, tak nejdřív spala na boku a teď na břiše :wink:
17. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal nase zase miluje toho hraciho, na nej se uplne rehta, kdyz s nim hraju a pak tu opici, na tu se taky smeje....ale koukala jsem, ze amalka uz hracky krasne drzi...nasi se tedy nechce, proc taky, kdyz drzi maminka, ze...drzela jednou a asi spis omylem:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi CARCULKA

"Manžílek dorazil do porodky a tchýně zůstala na penzionu....moc děkujeme a taky zdravíme" (psala jsem jí vzaz od SVOJI :grinning: )
17. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stesti sem mela.. ja vedela ze uz dlouho pryc byt nemuze.. tak si nejdriv rikam pockam vsak co.. nemrzne hihi.. no ale zacala mi byt zima si rikam kaslu na to jdu mu volat hihi.. no smal se pekne... a uz je zase pryc.. no ven nejdu haha.
17. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...gratulace carculce od nás:slight_smile:hkavně že jsou v pořádku:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek