• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Zuzi máš krásný dětičky :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jak mám odpoledne zabavit Vendulku? Dopoledne jsme byli v šátku, teď se brzy probudí po obědě..nerada bych aby mi venku v kočárku usnula jinak bych šla...říkanky a písničky už jsme taky projely ráno...
17. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jako vejce vejci :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dovalila nám sušička... áááách... :grinning: :grinning: :grinning: tak tu teď než porodím vyperu a vysuším všechno... a až dojdou věci, tak je na řadě Rozule :slight_smile:))) a jdu zas vysávat, bo já toho kluka musím nějak dostat ven :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já mám takovej pocit že mi k porodu dopomohlo i to, že jsem kousek nesla takový ten balík mlíka :confused:
17. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak jen chod po schodech a furt neco delej.. uz to nemuze preci trvat dlouho...
17. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět... ANGE...dííky za pochvalu prcků :dizzy_face:

HEHE....gratuluju k sůše..... to je paráda. Do porodu se hezky zabavíš odchlupováním a rychle ti to uteče... Kubík asi čeká na hezké datum..tak 22.2.2010????

LUCI...hezký příběh... to se občas stává :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věřím v toho 19. 2 ...nevím proč :grinning:
17. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se vam tak tesim uz jen 2 dny a budu videt mimi.. hned naskenuju fotecku a hodim do albicka... dneska prcek opet radi v pupiku ale neni to tak hrozny.. asi se jen nudi hihi

no nic mela bych jit neco delat... ale cooooooo??????? hhihi
17. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, moc hezký fotečky..:slight_smile:))

moc Carcul pozdravuj..:slight_smile:..a těšíme se na fotečky..:slight_smile: jsou to naše šikulky, obě dvě..:slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI..díky :dizzy_face: .... a CAR budu pozdravovat :slight_smile:
17. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi zrovna jsem na to koukala..
17. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To přece není možný.... šesterčata a teď osmerčata..... to musí mít plastiku břicha!
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: co nám to ukazuješ..:slight_smile:)) je to děs, pivést na svět 8 dětí a nevědět co jim zajistím...:(
17. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI....asi nějaká primitivka, co si rekordy v počtu dětí vynahrazuje malý talent... chtěl zkrátka prorazit!
17. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE :slight_smile: tak zkusím i mlíka :slight_smile:))

ZUZI ještě jí manža musí nainstalovat - musíme udělat nějakej "stůl" na pračku co je tady - bo je to každý jinej typ i hloubka :slight_smile: ale to už je detail, chvíli může stát v předchodbě, jen jí budu muset na sušení zapojit a pak zas vypojit, ale to je maličkost :slight_smile:

ZUZI v datu 22.2.2010 je na mě moc dvojek - z toho mám divnej pocit... to už radši 21.2.2010 - takový harmoničtější - ale já myslím, že nakonec budu ráda za cokoliv :slight_smile:))

ANGE zaměřuju se na pátek :slight_smile:)) jdu zrovna na gyndu, tak kéž by mi dr. řekl, ať jedu rovnou do porodky... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ZUZI tak tahle paní má zaručeně plastiku břicha - tomu nevěřím... pamatuju si na fotku s hypermegaocta bendžema bylo samá strie (taky bych se divila kdyby ne)... tohle se mi teda nejeví...

taky moooooooooooc pozdravuju CARCUL :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty schody v Podolí evidentně zabraly :slight_smile:))))))
17. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to snad musí mít palstiku..a nejen břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dyť třeba já :grinning: su po jednou dítěti jednou taková jak ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: přesně tak..:slight_smile:))
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC stejný myšlenky :slight_smile:)) :grinning:
17. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno mrkněte na tohle... to taky určitě znáte... tady je paní ještě s popraskaným pupkem!

http://www.octomomma.com/wp-content/uploads/2009/03/nadya_suleman_pregnant_picture.jpg
17. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to bych teda chtěla vidět...hahaha..:((((
17. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI, co bys chtěla vidět? :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm buď to taky mohli zaretušovat grafici nebo vizážisti make-upem..já taková modelka nebyla ani před těhu :grinning:
17. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: že by ted měla takové břicho..:slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak zaretušuješ ty strie, ale už dle tvaru pupíku tipuju, že je po plastice... je protáhlej - takhle to vypadá, když se nerovnává přebytečná kůže...
17. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my si nějaký vystvětlení musíme najít že jo... :slight_smile:))) tomuhle nebudu věřit ani kdyby to byla pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě NE :slight_smile:)))))
17. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho ta pani na te fotce snad ceka 5tercata ne?
17. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
osmerčata :wink: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né LUCI - to je ta samá, jak ta v těch bikinách... a čekala OSMERČATA!!!! :grinning:
17. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. takhle vypadat po porodu 8 mimi tak si vyskam... no ale kdovi jak to je.. grafika je v dnesni dobe hooodne dobra hihi
17. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek