• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
LUCI to je jasná plastika břicha a fotografická retuš... :wink:
17. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko.. mas pravdu.. takhle by normalni cestou nevypadala ani kdyby pila jen vodu.. :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to je dobrý... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki a jak ty se mas? kdy mas kontrolu? uz vite pohlavi? nejak ted nevim zda si to tu psala...
17. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to neřeš, hlavně, že člověk ví u sebe..:slight_smile:)) já mám kontrolu 26.3....a pohlaví vědět nechceme.:slight_smile: přístí týden jdu na odběr na triply.
17. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee nuki to sme na tom stejne.. taky pohlavi vedet nechceme... no si tu pak ke konci vymenime cisla abysme v pripade odjezdu do porodky meli na sebe cisla hihi a jedna druhe to tu mohla napsat... pac sme od sebe tak nejbliz s porodem... no nam budou delat ty triply asi ted v patek jak tam budem.. .
17. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: výborný nápad, určitě...))) musíme se pak informovat..:slight_smile:))
17. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě by zajímalo esi si myslej že tomu jako lidi uvěří?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám skoro nikdo nechce vědět pohlaví miminek..a kdo jo ten zas nepoví..že zuzi :grinning:
To pak bude překvápek :dizzy_face: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC všechny jsi tu nakazila :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face: a je to fakt sranda hádat, co to bude :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky koukám hehenko :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: jojo překvapení jedno za druhým..:slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a budeme mít nový přírůstek do rodiny - babičinu kočku, před týdnem zapnula sporák tak málem vyhořel mámy podnájem a dnes v bytě udělala něco s vodou a vytopila koupelnu, kde byla zrovna nová vana a udělané podlahový topení. tak bude na vsi u nás, ale otázkou je jak dlouho vydrží s autama :sweat_smile: :unamused: aspoň že je vykastrovaná
17. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: Ahojky, tak to je docela katastrofická kočka..:slight_smile:))
17. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá...všechny očkované kočky srazilo auto, teď máme obr neočkovaného kočičáka..a do toho tu fenku tak jsem zvědavá jak se snesou, kocour se s fenkou miluje..
17. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo.... to bude jedno překvápko za druhým :slight_smile: .... jsem sketa, já vím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

ANGE.... tak to je teda ale čičinka šikulka :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ten náš Pšípšák jenom probéhl taťkovi po klávesnici a vymazal mu přístupové údaje včetně hesla na net (samo to nikdo neměl napsané :grinning: )
17. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi ty seš stejně největší překvápko..rovnou dvojitý :grinning: :dizzy_face:

angethko šikovná to kočička :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO...už ti klesááááááá :wink:
Zuzi: no jo jsou šikovní..:slight_smile:))
autor
bych taky brala čičinu :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe moc hezký....tak akorát :wink:
autor
ZUZI mě se taky zdá, ale nevím, jestli nemám už halušky :slight_smile:)) :grinning:
Hehe chceš tu kočičku??? :grinning: :grinning:
Holky.... já to včera před našima skoro prožvejkla! Koukali jsme na dvd ze 4D a naše Myška už chtěla jít čurajdit, tak pořád kňučela ať už jdeme.... no a já jsem jí už po stý napomenula... no a po stojedný jsem to meziřečí řekla, že ať dá pokoj, že má v televizi sourozence(řekla jsem pohlaví).... ale snad si toho nikdo nevšiml... ale ve mě by se krve nedořezal! Takovou dobu to tajíme .... Jsem na sebe byla pěkně naštvaná

Teď tady byla kamarádka s dvojčátkama (roční), holčičky..... tak mi trošku "děsila", co mi čeká a nemine...
17. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE takhle šikovnou néééé :slight_smile:)))) bych se bála :sweat_smile: ále já myslím, že tady by tak leda mohla zapnout ten sporák a ten možná má nějakou pojistku... ale to nevím... každopádně Rozuška říká, že by chtěla... ale teče jí nějaká divná slina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všechny kočičky zatím honí... i když nemá výdrž - jen jakože dělá, že jí honí a po pár krocích asi usoudí, že nemá šanci :slight_smile:)) navíc mahruje a když se jedna kočička zastavila a chtěla jí to nandat, tak Rozule pelášila takovým fofrem pryč :slight_smile:))) to sžívání bych chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko fakt klesá :wink: Taky to vidím :dizzy_face:
17. únor 2010 v 15:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a čím tě "děsila" ZUZI ? :slight_smile:))

jé a nechceš se tady taky prokecnout, my budem dělat, že jsme to neslyšely... :grinning:
17. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjé holky, to mám radost, že teda klesá... ále svědčí to o něčem? asi ne co? :slight_smile:))) :sweat_smile:

ZUZI pěkný :slight_smile:))) :grinning:
17. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek