• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Myšku v létě vyhnal z pozemku velkej kocour, byla to prča. Jinak kočky honí, to je její zábava, ale jak se kočka postaví na odpor, Myš couvá..... A s těma dvěma číčama, co mají naši, se snáší výborně. Pšípšák jí provokuje, pak se honí, Esterka věčně spinká, tak jí dá pokoj... ale je to prča je pozorovat.
17. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE....klesá, fakt na 100%...čestný pionýrský.... no znamená to, že se to kvapem blíží :wink: :wink: :wink:
17. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi myslím že ta fotka je zcela přesná :grinning:
Na tu dobu se moc netěšíím :sweat_smile: :grinning: :fearful: :grinning:
17. únor 2010 v 15:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, par z vas prvosenek znam, moooc bych vas chtela poprosit o vyplneni toho dotazniku :slight_smile: predem dekuji a detickam samy zdravicko & stesticko :wink: http://www.masopustova.unas.cz/
17. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko určo dobrý znamení..Kubulka se připravuje ven :wink:

Mě nejvíc štvalo že sem měla taky břicho dole a kdekdo v okolí tvrdil..jéé máš břicho ještě tak navrchu to eště porod nebude :angry: Já bych je tehdá všechny zavraždila jen pohledem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Měla sem břich dole!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDREASEK...vyplněno :wink:

SAC.... a kdy před porodem ti bříško kleslo?
17. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko moc diky :wink:
17. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andreasku taky vyplněno :slight_smile:

zuzi já už nevím..ale dlouho před porodem to nebylo :wink:
17. únor 2010 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi tak dekuju moc :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo nuki pěkný bříško na 15tt :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už se tak těším až taky budu fotit :grinning:
17. únor 2010 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC..... fotit těhu bříško??? Vy už plánujete druhé miminko???
17. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to ne..nestraš..kuš :grinning:
Ale na to focení pupíka se těším..to bych mohla být těhu hned..ale jen kvůli tomu pupíku :grinning:
17. únor 2010 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC...já už myslela, že bude další prvosenkově těhulka :wink: Já bych ti kus toho mýho pupína hned dala... by už nemuselo růst... mi nějak vadí, jak mi na něj každý zírá a chodí se sem do cestovky dívat jako do zoo, jestli mi roste a komentují, jéééé...kulička..... a tak podobně :angry:
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: no to by byla rychlovka..:slight_smile:))
17. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi jak do zoo..fakt dobrý :grinning:
Ale chápu to :wink:

To budou mít nejdřív všichni už druhé mimi a pak já :wink: :grinning:
17. únor 2010 v 15:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj znova.. teda tady to jede.. hlavně očekávání co hehe :slight_smile:

hehe do dvou týdnů rodíte!!! dle příruček jakmile začne břichoň klesat max do dvou týdnů je mrně venku... to je ale nelichotivá představa.. tak třeba kuba leze rychle a bude tady cobydup!
17. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holt Zuzi budeš první s druhým mimi...))))) :grinning:
17. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se holky loučím, mějte se krásně..:slight_smile:
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANDREASKU je to :slight_smile: :wink:

SAC :slight_smile:)))))))) mě zas všichni štvou s tím, že mi tvrdí, že prvorodičky HOLT VĚTŠINOU přenášejí, tak ať nečekám, že to bude dřív... z toho padám já :slight_smile:)) rovnou na pupendo :slight_smile:)) :grinning:
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mno... do dvou týdnů... :slight_smile:)) to už budu i po termínu :slight_smile:)) ale tak furt lepší než do tří týdnů :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

jé NUKI krásný... a mám dotaza - kde se dá sehnat taková halenka? .)

ZUZI tak z takových komentářu bych srala šišky... :angry: :angry: :angry:
mě taky neustále někdo říkal...
třeba v 27tt "ty jo ty už máš teda bendžo... to je asi dobrá odkládací plocha co?" :angry: :angry: :angry: přitom odkládací plochou bych to fakt nazvala až tenhle poslední měsíc :slight_smile:))
nebo "panebože to ten váš kluk asi nebude nejmenší co???"
atp... to bych se pos*ala... a to musím říct, že přicházelo i od mamin, od kterých bych právě čekala více taktu... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou kecyyyy!!! každý je jiný.. prej se přenášejí hlavně holky, ale buď v klidu, ještě nemáš termín.. kolem mně všichni kluci vylezli na povel na termín na den přesně. neboj!
17. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože, jednim uchem sem, druhým ven.. tohle se nedá poslouchat.. na mě nikdo moc nehlásí - si netroufnou :slight_smile: :slight_smile: a když, tak to beru s humorem - hlavně od kolegů :sunglasses: a nějak je odpálím..
17. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě to tak taky příde TOL... teda neříkám, že se to nemůže týkat mě... ále když to vezmu tady, tak přenášela snad jen HYPO (ta musela i na vyvolání)... ostatní rodily v termínu a jestli se nepletu tak myslím, že SAC den po termínu...
17. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíš.. máme docela širokou základnu prvorodiček si udělat obrázek..
17. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já to nemohla moc rozdejchat, jako nic jsem neříkala, jen si tak skřípala zubama... pak jsem si na to zvykla a snažila se vtipně reagovat, jenže když už si pak rejpl někdo další "panebože kam až ti to poroste", tak jsem myslela, že už zhebnu z těch řečí....
co jako lidi čekají ?... dyť tam je dítě... :angry:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL no doufám, že si to pamatuju bře :slight_smile:)) možná nám to holky upřesní, jak to měly s termínem... :slight_smile:
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si do pupkáčů rejpnu, že to za pár měsíců shodim a že to může zkusit se mnou, když chce řešit břicho.. no já jsem se všim rychle hotová :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta šušička má německej displej sakrááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: asi proto byla o 7 klacků levnější :slight_smile:))
17. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek