• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj blahu uz je s nima sranda...Davidek ten ma takovy zachvaty smichu kdyz ma dobrou naladu,ze jsem z toho vzdycky hotova a uz si hraje s hrackama,povida jak blazen a uz je to o necem jinym,je to takovy veselejsi...

no nic holky,jdu k Milankovi,malej porad spinka,tak se jdu venovat jemu...ted byli takovy dny kdy jsme na sebe vubec nemeli cas a skoro spolu nestihli ani mluvit..tak ja jdu za nim..mejte se!!
3. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no efi poznas,on si sam rekne,ze to nestaci :wink: malej si taky rekl,snad nam to pujde o vikendu bude krmit tatka,to jsem zvedava :grinning: a v nedeli se jdeme podivat na vanocni trhy se tesim :grinning:

ahojky cat,tedy vy si uzivate
3. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si to uzijte efi to "venovani" :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nic my jdmem koupat pa zeny :grinning:
3. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE ten kurz? pro me osobne k nezaplaceni! hlavne mam jistotu, ze o nase kojeni bude postarano i v porodce, pripadne potom doma....ja byla za cele tehu jen na techto trech kurzech, jinak zadny cvico nic...stalo nas to dohromady 850Kc, na prvnim byl i manzel a mame rovnou zaplacenyho i tatinka u porodu :wink: ale v praze asi budou ty ceny jiny....ovsem, za tyhle informace, ktery jsem za posledni tri dny dostala bych zaplatila klidne vic...
3. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Effi jojo, už se nám to blíží, taky se strašně těšim až se na mě malej bude smát:slight_smile:)nemůžu se dočkat, prďolka muj milovanej:slight_smile:)

Svoji já jsem taky za ty kurzy vděčná, i za to trénování dýchání k porodu, myslím si, že připravená těhulka je ve výhodě..ale spo%n jde do tý porodky a ví co a jak....
To DVD s kojením máme i doma, ještě si to prohlídnu:slight_smile:))
Jo a ještě musím sepsat co si vezmu do porodky za kosmetiku a ručníky a bačkory.-)))

Blahu hezky se vykoupejte.-))
3. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hypo.. jojo stojim.. a tam koncim 2 mesic takze to zase neni tak hrozne.. a budu tam vazne max do konce ledna.. takze to nejhorsi me teprve ceka.. no kdyby se nahodou stalo ze by me tam chteli nechat dyl tak jim reknu ze sem tehu..
3. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem nakoukla a Nuki má pozitivní testík? :dizzy_face: :dizzy_face: tak potichounku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nuki moooc potichoučku gratuluju..mimi si pospíšilo aby nezůstala mamka sama ve snažilkách :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :wink:

Já uspala malou ale už byla od té doby 2krát vzhůru :unamused: To se nikdy tak nebudí tak esi ju něco trápí prdelku moju nebo já nevím.. :pensive:
3. pro 2009 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak casto menite v postylce povleceni miminku?
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji já každej měsíc..a plínku pod hlavičkou podle potřeby
3. pro 2009 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :grinning:

jakpak se mate?

hehe..jee to bych byla rada kdybyses vyfotila:slight_smile:ja objednala dve a kdyztak ete pak dokoupim jednu...a ted je to sice tesnejsi-ale po porodu prece brisko zplaskne(aspon o neco)..tak kdyz pres prsa sedi,tak parada :grinning:
3. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
...uff!!!do teď jsem žehlila jak divá, ale mám 1. várku hotovou a do porodky pro malýho zabaleno...ale teda víc věciček aby měl na výběr:slight_smile:)hihihihi

Jo a máme monitor dechu..dává se opravdu až pod matraci????? :astonished:
3. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..s monitorem neporadim,zatim ete nemame,takze budu vedet az ho budem mit doma..

cat a cooo jak mega tasku mas zabalenou?
3. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no mám 2:slight_smile:jednu pro sebe a jednu pro mimi:slight_smile:))ono když dáš do tašky župan, ručníky a pleny, máš tašku plnou, 2 vody a kosmetika a skoro to nedopnu:slight_smile:)a to ještě chybí plno věcí:slight_smile:)
3. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..a co beres za kosmetiku pro sebe?a kolik rucniku?(osusky nebo jen rucniky)
3. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru si lactacit, a jako kosmetiku mám darkovou sadu od kamarádky z body basics, ručníky si beru 1 osušku, 2 menší a jeden malinkej na obličej a ruce....
jo a jedna holka říkala, že je prej super vychytávka kuchyňské ubrousky, že se tim prý po sprše utírá dole, že to míň bolí, nelepí se to a neušpiní si tolik ručník..tak o tom uvažuju...
3. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
cat-to by byly mozna dobry i ty kosmeticky v ty krabicce...
3. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ale po sprše Carcul, víš..jako na utření do sucha..prej..nevím, ale za zkoušku to stojí:slight_smile:)))
No nic, jdu koukat na zoufalky, snad u toho opět neusna, jako u zatím všech dílu:slight_smile:))

Zítra jdu na kosmetiku, snad tam zase neomdlim:slight_smile:)hihihihihi
Tak dobrou..jo a hlásím, že jsem zase vyvařovala ty smradlavý věci ze včera a naštěstí to přestalo úplně smrdět..jupííí, no ale dudliky koupim nové, tyhle daruju na charitu:slight_smile:))hihihihihi
3. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..tak supeer ze vecicky jsou v poradku:slight_smile:
tak paa
3. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No neee ja jsem tu dneska prvni,to uz se mi nestalo ani nepamatuju!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nas uz je klasika,ze vstavame v sedm :slight_smile: takze uz je malej nabastenej a ja budu o piskotech,ja trdlo nevyndala chleba z mrazaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face: já jdu dát s prďolkou kafo :grinning: od rána se zase předvádíme, no asi budeme ranní ptáčata :sweat_smile:
4. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky prostejko tak dneska jsem te predbehlaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

je ja jsem tak rada,ze je patek,asi zajedem potesit babicku,maj ted problemy,sousedi jim komplikujou prodej 1/2 baraku :rolling_eyes: tak,ze bys ji jeli udelat radost a pak na nakup s tatkou a potom prijde kamaradka na vecder,tatka jde cutat fotbal a pak pit s bratrankem flasku,co dostal uz dubnu k narozkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU nabitej program :grinning:
4. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a u nás se včera strhla debata nad jménama... :grinning: naznali jsem, že bychom se konečně taky měli fakt dohodnout, protože Eliška a David jsou pořád jen naše pracovní verze
4. pro 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak můžu říct, že David nakonec zůstal, když budeme mít chlapečka, tak to bude David a basta fidli :grinning: zato holka :rolling_eyes: to je porod holky :confounded:
4. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a prostejko vypravej,co vedlo???
tak BLAHU můžeš přihodit svý názory na holčičí jméno: Eliška, Zuzana, Magdaléna, Natálie
Prostejko tak z tech 4 co tam mas se v nasem vyberu ocitly Eliska a Natalka,ale ta vede,Natalie je totiz moc pekny jmeno pro holcicku i dospelou zenu :wink: ale zalezi jak se taky hodi k prijmeni :grinning:

nabity jo - tak to ja tak do deviti dam spat malyho,ten do 9:45 je vzhuru chvili si budem hrat,v 11 uz jdem chystat mrkvicku,tak kolek pul dvanacty se hned dobasti mlikem,pak bude spinkat (spi po o ty dve hodky) a to ho jeste asi budu budit a ve 13:58 nam jede bus :grinning:

ale me to nevadi,mam rada,kdyz je nabito,protoze mame program :grinning:
4. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no jak říkám, jméno pro holku bude ještě porod :grinning: na to, že si všichni myslí, že to bude holčička.... bychom si na tom jméně teda měli dát záležete asi :grinning: :sweat_smile:

a je jasný, že je lepší, když je nějaký program, než kdyby jste se nudili :wink:
4. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek