• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj tol :slight_smile:

Já měla termín 4.8. a rodila 6.8. ale rozjelo se to 5.8. :grinning:

Ty řeči..ty lidi fakt nemyslej :angry:
Mě se zase všichni ptali esi čekám dvojčata že mám takovej břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky mi říkali že budu určo přenášet apod. :angry: Fakt na konci se člověk těší až už porodí a eště má poslouchat takový řeči to mě teda s... :angry:
17. únor 2010 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... přesně ty hlášky, co píšeš, mi děsně točí!!!!! Pupík je hezkej, manža je z něj připoprděnej, ale už by víc růst fakt nemusel. Každej si mě tajně prohlíží, pořád vidím ty pohledy.... pak mají kecy...jéééé ty se nám kulatíš, kuličko..... brzo se nám nevejdeš do futer, koukám, že ti bude malej kabát.... atp... o odkládací ploše ani nemluvim! Jako jo, přežít se to dá, ale když vám to řekne 10lidí za den...to fakt taky seru ty šišky jako HEHE :angry: (a to mám ještě to nejhorší před sebou). Taky mi poměřujou s jejich známýma....ta měla takovej a ty ho máš takovej....bléééééé

a HEHE...už na tý minulý fotce ti bříško o trochu kleslo, tak to už nebudou týdny :wink:
17. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko s*ala šišky :grinning: :grinning: :grinning:
Já rodila přesně týden před termínem a taky jsem si vyslechla plno keců...to bylo telefonátů : Tak uuuužžžž??? :angry: :angry: a to tam máš dvojčata????? jak jsem malá tak jsem ke konci měla obří břicho :confounded:
Po termínu ještě rodila Efi, tý ho snad taky vyvolávali..
jinak Petulka, Amálka, Bae, Blahu, Cat, Svoja, Prostějka, Carculka před termínem že? jak Verli tak nevím..
17. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak užžž?? to bylo snad to nejhorší :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na takové sms sem pak už ani neodpovídala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE jj pravda! ještě EFI!!! na tu jsem na chuderku zapomněla... :sweat_smile: a pamatuju si vlastně, že mě tenkrát dostalo jak byl po termínu maličkej...

mamina mi volala asi před 14 dny každej den, jestli uuuuž... tak jsem jí říkala, ať neblázní, že takhle mi může volat ještě měsíc, že kdyby něco ví to první... tak se pak trochu uklidnila a teď je mi až divný, že nevolá :grinning: :grinning: :grinning:
ale jak už jsem tu psala... tak třeba ségra se mi už víc jak 14 dní neozvala... to mě docela mrzí...

ZUZI díky - to jsem přesně potřebovala slyšet... a k tý minulý fotce - toho si dokonce všiml i manžel, tak snad to opravdu bude už jen pár dní :slight_smile:)) :sweat_smile:

jo a to poměřování se známýma - no comment fakt!!! :angry: :angry: :angry:
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a VERLI myslím rodila 22.2. a termín měla 5.1.... takže myslím, že rodila v 38. týdnu...
17. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téééda rodila 22.12. sem dežo už fakt :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem sušku prozkoumala kde všude jí mám čistit a jdu tam narvat pejsku CHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli taky před termínem...teda jestli se nemýlím.

JJ, oni si to ty lidi neuvědomují, ale na konci to je dost stresující (mě to stresuje už teď), ale dvojčata se prý z principu nenechávají přenášet, tak to zmáknem a snad nás řeči nebudou tolik otravovat.
17. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sprechen Sie Deutsch? :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teprve ted jsem se dostala na kone...

jupiiii CAR uz ma Sofinku!!!!Moc gratulujeme a prejeme jim hodne zdravicka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj efulkooo :dizzy_face:

Holky zase ráno pípal monitor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem vypla a za nějakou dobu zase a to už začal i řvát :rolling_eyes: Naštěstí jak má Janička rýmu tak slyším že dýchá ale je to děsnej krám :angry:
17. únor 2010 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sacviku :dizzy_face: :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac uz ten krap vyhod!!!akorat te to stresuje :wink:
17. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... to je blbý se ségrou, že se neozývá (já to mám teda stejně... ale co!)
V němčině? Tak to si vem slovníček, ať se něco nepotento.....
17. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu vyhodiiit :sweat_smile:

efi Davídek už ti tak sedí?? :astonished: Sám?
17. únor 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac vetsinou jo...vyrovnava to,ale nekdy to nevyrovna :grinning: jeste ho vzdycky radsi jistim,protoze se mu stane ze pada
17. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se uz i stavi na nohy kdyz se me chytne za ruce,ale prevalit se na to proste haze bobana :angry: vzdycky tak maximalne na bok
17. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak si sedá? Jako lehne na břicho a pak se posazuje nebo jak?

Já jak byla u mudry tak sem říkala že Janička jak může - třeba když ju nesu - tak se cpe do sedu (sama si nesedne) a mudra říkala ať ji do sedu ještě nedávám..to já ji nedávám jen sem se na to chtěla zeptat..

A i zouby už máte..to není možný :grinning: Ve všem ste dopředu :grinning:
17. únor 2010 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac kdy je treba opreny o me,tak si sedne sam,ale uplne zlehu si sam nesednu...to se me chytne za ruce a vytahne se sam...me mudra rikala i na to stani,ze to neva,ze kdyz to chce sam ze ho mam nechat a nemam mu branit...a u me na kline sedi uz uplne bez klaceni,to se mu sedi pekne,takze rukama delam jen zabrany,protoze jak se predklani a saha na nozicky a tak tak aby neprepadl...na to stani rikala,hlavne ne choditko,coz mi je jasny,ale kdyz ho budu drzte ja jako za zada tak to neva kdyz chce,ale ted uz se pritahne normalne za rucee a drzi se me jen za ruce a stoji
17. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikovnej :wink: :dizzy_face:

Janičku ani nenapadne se třeba za ruce přitáhnout do sedu.. :slight_smile: Když ju držím nebo v lehátku tak to se do sedu cpe to jo :grinning:
17. únor 2010 v 17:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vsem diky moc za vyplneni :wink: jste zlata :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak copak nového?
Koukám Andreasek tu je:slight_smile:ahj, Sabinka je překrásná:slight_smile:)

Hehe tak sušičku máte!!!Myslím že se naučíš pár programů a je jedno v jakém jazyce":wink:

Zuzi mimískové jsou krásní, nechápu tu paní po šesterčatech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A nejsou už fotečky od Carculky?????
17. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem tu.. koupila sem si vcera stolecky ze je dneska smontuju a doma nemuzu najit ani jeden krizovy sroubovak :angry: kurna chlape kde je mas.. hihi .. no ale mame ten skladaci nuz.. rybicku.. kde je kupa naradi.. tak to zkousim tim.. no ale malem sem si u toho zlomila nehet a tak na to kaslu.. zitra at ten muj chlap najde sroubovak a muzu si to sesroubovat.. hihi.. rika ze to udela on ale ja si to chci sesroubovat sama.. ale jde to tezko haha.. potrebuju poradny nacini.. :grinning: :grinning:

az on pujde varit taky mu schovam varecky.. :wink:
17. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nový fotky mýho chlapa jsou v apbu:slight_smile:))

hehe:mojí babi dycky kleslo 3 dny před porodem a měla 4 děti:slight_smile:ä potvrzuju kleslo hodně, mě asi tak tejden před....

nuki.okamžitě mi vyklop kde se kupuje ten top,už jsem je na jedný tady viděla a chci je taky:slight_smile:)pěkné bříško.-)
17. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled.. hihi ona tu nuki uz asi nebude.. ji pisni zpravu....
je zajimave jak kazde ten pupik roste jinak ze?
17. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej top?:slight_smile:))já chci taky:slight_smile:))hihiihi

Holky jsu si udělat kakajo a pak čučet na zprávy a pak jdeme s malym cvičit, masírovat a koupat a hajat..tak papapapa a ještě jednou GRATULACE Carculce a Sofince!!!!!!!
17. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
hehe krásně kleslo:slight_smile:mě i mojí babi 3 dny předa babi měla děti 4:slight_smile:)
nuki:okamžitě mi řekni kde se kupuje ten top, už jsem ho tady na kooni na jedný viděla a chci ho:slight_smile:

no a te´d už nevim co jsem chtěla:slight_smile:
17. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj ženy jsem tu a nažratáááá :slight_smile: :grinning:

VER no tak to by bylo fajn, kdyby to opravdu byla předzvest jen v několika dnech :slight_smile:

LUCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no noumálně holky fakt je ten panel celej německy - i vypnout je tam německy :slight_smile:))) to by člověk neřek, že němci neumí symboly :slight_smile:)) ... a v návodu jsou symboly - něco málo německy umím, ale udělám si na to radši přelepky... nechápu, proč na tom panelu nejsou též symboly - dyť je to nejjednodušší, ale co už :slight_smile:)) každopádně už jí nemají v akci a my jí fakt koupili o 7 klacků levněji - teda koupila nám ji TCH a moje babi :slight_smile:)) teď už stojí 19 tisíc... a teda musím říct, že v předchozím nájmu byla suška whirpool, stála cca 23 tisíc (nebyla teda kondenzační), ale byla hlučnější... tohle zatím jde :slight_smile:)) už to testuju :slight_smile:)) :sweat_smile: žjéééé....
ségra mi dovezla před časem nějaký deky a já je musím vyprat (i když je prala) ale ona je silná kuřačka tak to všechno stejně smrdíííí ..... :slight_smile:))

holky ta bolest u porodu je asi šílená co? :sweat_smile: se trošku bojím, jak to zmáknu - myslím hlavně to snášení bolesti... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER není ti nic ? ? ? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si napsala teď dvakrát stejnej příspěvěk, jen pokaždý jinak... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek