• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
TOL nesprechen :slight_smile:)) kdysi dáááávno na základce, byla jsem i tři měsíce v němec, ale jsem tupoun :slight_smile:)) :grinning:
17. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.mě se to seklo a nebyl vidět tak jsem ho psala znova:slight_smile:)))

jo a to u toho druhžho ještě chybělo upozorněná na nový fota Tády:grinning:DD
17. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:neni, já teď vzpomínám na porod pořád:slight_smile:
17. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ta společná fotka je úžasná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak je to moc krááásnej chlapák! asi je to furt jak ve snu na něj takhle hledět co? :slight_smile:

snad taky budu ráda vzpomínat a bude to pro nás krásnej zážitek, jak psala PROSTEJ už v den porodu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:to víš že jo:slight_smile:)..už se těšim na druhej:slight_smile:........nevim jestli je to subjektivní, ale mě přijde taky strašně hezkej, teda v porodnici byl takovej nateklej, ale teď se mi liiibiiiii mooooc, když je ticho a spinká jako teď je uuužasnej...
17. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se nejvic bojim toho ze boli zavedeni te jehli epiduralu.... mel s tim nekdo tu zkusenost? jak to citite a tak?
17. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:proč pořád řešíš epi??když ho budeš chtít , tak už to bude bolet tak že ho asi neucejtíš si myslim:slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer holky :dizzy_face: zprávy od BLAHU:

"Ledviny v pořádku, takže půjdem domů. Sono mozku taky dobrý, takže super. Víc popíšu na koníkovi."

no a ptá se, jestli se tu bez ní nerodí, tak jsem jí napsala o CARCUL :wink:
17. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to víš, že to bolí, ale všechna ta bolest je zapomenuta v okamžiku kdy z tebe ten prďolka vyklouzne :wink:
17. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
verled.. ja ho praveze nechci.. si nedokazu prectavit ze mi nekdo neco picha do patere.. to musi byt silene... jen sem chtela popsat typ bolesti nebo jak to popsat kdyz se epi zavadi.. jestli je to jen jako tlak a nebo to je fakt neprijemne...
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE porod boli,nebudu rikat ze ne,boli to desne,ale kdyz to je rychly,tak se to vydrzet da,a kdyz to bude dlouhy das si epi...to bude zalezet na tobe,a treba nebudes mit ani krizovy a bude to dobry...vezmi si ze nase mamky nemely ani tu moznost dat si epi...my ji mame,takze se neni ceho bat :wink: a i za tu bolest to maximalne stoji,hlavni je aby slo vsechno v pohode

LUCI ja epi mela,byla to naprosta pohoda,zavedeni jsem vubec necitila,divila jsem se kdyz uz rekli ze je to hotovy,protoze jsem fakt nic necitila,a kdyz mas hlavne krizovy bolesti a trva ti to uz kolik hodin,tak to vubec neresis jestli to bude bolet nebo ne...je to potom desna uleva,maximalne si s epi odpocines na tlaceni,nejsi pak tak vysilena a hlavne vubec nic necitis,teda ja necitila,jen tlaky na konecnik pri kontrakci...u nektere to tak dobre zabrat nemusi,ale vetsinou to zabere asi dobre...
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi dekuji moc za vysvetleni... ja totiz furt nechapala jak to boli nebo jak se to presne dela a tak podobne....
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej super zpravy!!!!hlavne ze je Ondrasek v poradku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci tak pokud ho nechces,neni co resit :wink:
17. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:my se s kamarádkou shodly že to bolí kurevsky:slight_smile:ale smály jsme se u toho jak divý, já neměla žádný utišovadla a porod byl v pohodě, mě bolely spíš stahy co se musej vydejchat:slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono u me bude zalezet na tom jak budu zvladat bolest.. ale jakoze sem poserka ze vsech nejvetsi tak vim ze budu chtit cokoliv hlavne at to neboli.. ale vis ta prectava ze mi nekdo neco picha do patere na umrtveni me spis desi, proste u vseho ostatniho vim ze co a jak.. ale epi sem pochopila tak ze mi nekdo narve mega jehlu do patere a ze me umrtvi od pulky tela .... takze to neni tak ze lezis kdovi jak a ze zad ti couha jehla jo? hihi... to ti proste jen neco jako zavedou a muzes v klidu lezet na zadech?
17. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER ja ani nevedela jak uz to vydychat :grinning: funela jsem tam jak lokomotiva a porad krizila nohy a ptala se PA jestli takhle dycham dobre,protoze me prislo ze to je uplne debilne a k nicemu :grinning:
17. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:já jsem seděla na tom záchodě a všim jsem házela....ale to už byly ty uplně poslední,u kterejch řveš:slight_smile: páč jsem nevěděla že už rodim:slight_smile:))si tam pro mě PA došla, možná bych na tom hajzlu porodila:grinning:Da u těch předtim jsem vydejchývala dobře, ale přišlo mě to k hovnu, bolelo to stejně:slight_smile:))
17. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI s tim normalne chodis,lezis,tlacis...vsechno ja se s tim i sprchovala...vyndali mi to az kdyz me odvazeli na pokoj a vubec jsem o tom nevedela...pichnou ti jehlu do paterniho kanalku,od ty jehly vedou takovy dve trubicky do ktery ti pichaj ten epi jako na rameno (mas to jako pres to rameno prehozeny,nebo jak to napsat :slight_smile: ) a vzdycky kdyz ti ten epi prestava pusibit,tak ti do tech hadicek daji dalsi davku..nevim jak je to u vas,ale ja mela narok na tri davky a vetsinou ta davka vydrzela neco malo pres dve hodky,takze mi PA rikala,ze to zalezi na me jak uz to zase citim,ale ze pak uz ctvrtou nedostanu,tak at si to setrim,nakonec jsem vypotrebovala dve...akorat kdyz mi to zavadeli,tak Milana poslali ven,pichal mi to anesteziolog a pri kontrakci sem mu musela rict protoze to zavadet nemohl aby to blbe nenapichl
17. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
V rychlosi jsme to dočetla trochu :slight_smile:

Cat krásné fotečky :dizzy_face:
Amal Amálka kočanda :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzi krásné fotečky mimísek 4D :dizzy_face: :dizzy_face:(právě čtu miminko a je tam taky fotečka té mé známe)
Hehnko krásný pupíček :dizzy_face:
Niku tobě se taky krásně kulatí a opravdu pěkná halenka :dizzy_face:
Verled Táda je bobišek , snad prdíky brzo přejou :slight_smile:

Blahu to jsme ráda, že sjte v pořádku :dizzy_face: :wink:

Sacvi Vítek sám ještě taky nesedí a na rehabilitaci nám říkala, ať ho nenutíme nějak ,, jinak na rehabku pochvala a už nemusíme cvičit a jen za měsíc nás chce ještě vidět a moc mě sestříčka chválila a říkala, že jí Vítek vždycky zvedne náladu :grinning: A už se nám vyklubal nahoře vlevo další zoubek :slight_smile:

Tak se mějte pěkně a já jdu za manžílkem :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute.-)
ja jsem tedy rodila v 36+2(cili pred terminem), bez utisovadel-ani by se to nestihlo. nejvic nejhorsi pro me byl klystyr a par poslednich kontrakci chvili pred zacatkem tlaceni. jak uz to byly ty tlacici, tak to uz me tolik nebolelo a tlaceni taky ne.
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER :grinning: jako ted nam to prijde vtipny vid,ale predtim to prdel nebyla :slight_smile: no ja chodila porad na zachod,pak na mic,pak zase na zachod a pak jsme po tom epi zacala byt desne slaba a kdyby tam nebyl Milan tak sebou svihnu,pak uz jsem jen mohla lezet a jak jsem mela ty kontrakce,kteryjsem diky epi necitila a mela nizkej tlak tak jsme se jen cela klepala a porad rikala Milanovi,ze urcite nebudu mit silu na to tlacit jak se cela klepu a ze nedojdu ani na kozu :grinning: a nakonec me tam museli donyst
17. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJí ahoj :slight_smile:

BLAHušce moc gratuluju! to je dobře, že je všechno v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

EFI tipuju, že křížový to budou... neb při posledních poslících mě právě braly hlavně ty záda... ale snad to přežiju no :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja mela ten gel Yal a super,ale ja hlavne diky ty vyvolavacce skoro nejedla,takze ja nemela skoro co vyprazdnovat :grinning: a me davali epi na doporuceni doktora,protoze jsem se strasne pomalu otvirala a ono to pry pomaha i otvirat se....6cm jsem se otvirala snad 8 hodin a ty 4cm byly dikybohu behem dvou hodin
17. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na telku....preju vam vsem krasnou dobrou noc a HEHE tobe rodici :grinning: :wink:
17. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:budeš se divit, ale mě to bylo k smíchu i tehdy.-)))před klystýrem jsem šla za sestrou a řekla jsem jí..."ty vole to už začíná bejt hustý" se mohla pochcat.-))))a jak jsem trpěla na tom hajzlu tak jsem se mezitim smála a řikala se nahas "krávo blbá, jasně že ti nikdo neřek, jak hrozně to bude bolet.....furt jsem nadávala"..ale nejhorší fakt je že nevíš co dělat...prostě to musíš trpět:slight_smile:)tlačení mě už taky nebolelo, to byla uuleva, jen ta chvilka než se dostal přes tu branku nejužší:slight_smile:) a spíš jsem nedokázala pochopit jak umim hodně tlačit:slight_smile:)
17. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky epi neměla :wink:

hehenko třeba křížáky mít nebudeš :wink: Mě u ms pokaždý děsně berou záda..i u poslů mě braly..ale u porodu nic ..sem čučela :grinning: Taky sem je čekala

Holky asi mám nějakej super zánět nebo co :rolling_eyes: Asi 2dny mě bolí a zároveň svědí "spodní část mého těla" :grinning: a dneska už mě doost bolí podbřišek :confounded: Paráda :unamused:

A navíc mě začlo bolet v krku..co si ještě přát?? :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi si fakt zlata jak si mi to vysvetlila.. ja nevim co sem si myslela haha.. ze mi snad daji mega kovovou jehli do zad kde se nebudu moct ani zvohnout aby me to neochrnulo na furt hahahaha.. ja sem fakt magor.. ale vis co... on mi to do ted nikdo nekdy nevysvetlil.. tak sem rada ze uz to vim.... uff
no ale chtela bych hrozne rodit do vody tam se to asi nedava ze? hihi

jejda ja mam otazek jako blazen..
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:no tak já byla 24 hodin na dva, po tabletce na 4 a pak během půlhodinky na 10:slight_smile:))
Petulko gratuluju k dalšímu zoubku a té rehabilitaci :wink:
Mě porod asi zas až tak nebolel, fakt je to u každé jinak, ale souhlasím s holkama, že ty kontrakce před tlačením jsou nejhorší..to už jsem si pomáhala i zvukově :grinning:
a ta tabletka to se zavadi do pipky ci se jako spolkne.. holky doufam ze vam s myma dotazama neprijdu ze mi je 10 :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek