Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
verled
17. únor 2010
no ono to jndy nejde ange, u tlačení se nedá vydat hláska.-))
angetha
17. únor 2010
Verli 😃 😃 bych u porodu s tebou chtěla být 😃
při tlačení jsem mlčela aby to šlo líp ale ty kontrakce před tím než jsem mohla tlačit..Vendulka se už drala ven a já jen funěla
sacvi
17. únor 2010
jo já bych se šla taky podívat 😃

ver fotečky krásný x-) Taky má hodně vlásků x-) A ta společná je nej x-) x-)
verled
17. únor 2010
luci:jo do pipi a pěkně hluboko, ale to je na vyvolání mě ještě pak dělali ty chvaty a to jsem si taky užila, celkem 6x od 4řech různejch dr......
ange:no mamka taky chtěla bejt, ale nestihla to...na kruháku jsem jí poslala sms že je malej na světě🙂
luciebx
17. únor 2010
oooooooooojeeeeeeeeeee hihi.. no bude to legrace teda....
hehenaautor
17. únor 2010
EFI dííííky 🙂))))))) 😃 😃 😃

SAC tak to by bylo fajn, kdyby to tak nebylo .) x-)
SAC přej si bílej jogurt a šup tam s ním... nebo odvar z heřmánku a sedací koupel! je to aspoň první pomoc!
a na bolesti v krku česnek a česnek...

LUCI já sjem taky chtěla rodit do vody, ale nakonec jsem naznala, že by mi bylo asi blbě, neb se mi to občas stává ve sprše z horký vody a poklesu tlaku...
luciebx
17. únor 2010
no ja si muzu delat plany jak chci a nakonec z toho bude cisar ne? 😃 vsak je to jedno.. .chvilku to bude kuuureeevskyyy bolet a pak bude mimi tu.
hehenaautor
17. únor 2010
VER já se hlásím jako další divák 🙂)) 😃 x-)
hehenaautor
17. únor 2010
LUCI kéž by to tak i bylo.. že chvilku.. ale když čtu, že někdo rodí 20 hodin a z toho těch 10 fakt kurevsky bolí 🙂)) tak si nedovedu představit, jak to někdo může jako přežít :-N
luciebx
17. únor 2010
hehenko ja se taky bojim toho ze budu mit ty bolesti hodne dopredu a nebudu se otvirat a hold tam budu rvat jak tur hodinu po hodine...
hehenaautor
17. únor 2010
mno pak je to fakt asi na bednu... čekat a čekat, kdy už a neotvírat se... uf uf... samořejmě hned nemyslím, že se to bude týkat mě, ale stát se to může že jo... :-N ale snad tam pomůžou 🙂 x-)
luciebx
17. únor 2010
no pomoct budou muset pac kdo by tam chtel urvany zensky s pupkama na furt haha... nejak to z nas dostanou 😃 😃
svoja
17. únor 2010
No ja si taky nejaky velky bolesti nepamatuju, ale me to trvalo jen kratce no....ve ctvrt na ctyri se slo na sal, pak klystyr a tak...no a v 4:56 byla na svete...cili za chvilku. Asi bych mluvila jinak trpet dva dny. Jen vim, ze jsem rikala, ze az vyleze, dostane na zadecek...no a prdlajs prdlajs, laska byla🙂
verled
17. únor 2010
sac:já bych mut ořekla, ale dadááá🙂))díky...děti jsou prostě uuužasný🙂

holky tak příště jo??poplaek v kadani je 50kč🙂
svoja
17. únor 2010
...mmch den pred porodem jsem chodila na velkou porad, tak jsem si myslela, ze ze me taky skoro nic nepujde po tom klystyru...a hovno hovno, zlata rybko....jsem s**la jak amina🙂)))) a blila u toho...no fuj, pardon, toto je hnusnej prispevek.... :-p
luciebx
17. únor 2010
svoja 😃 😃

jako moje znama co rodila je to tak necele 3 mesice dozadu rikala ze v den kdy ji zacali kontrakce tak prujem a zvraceni a ze nevedela co driv.. to musi byt pak hrozny... a bolesti do toho.. a nemohla ani pit pac to slo hned ven takze nez dojela do porodky.. chtela totiz rodit doma tak uz ani nezbyl cas na nejaky utlumovaky a tak podobne.. no rikala ze des.. a to mi popisovala kdyz jeste nevedela ze sem tehu.. a pak kdyz me videla podruhe par tydnu dozadu tak se mi omlouvala ze kdyby vedela ze sem tehu tak mi nic takoveho vykladat nebude aby me nestrasila hned v zacatku tehu.. 😃 😃
eeefffaaa
17. únor 2010
v telce nic nedavaj,tak jdu na chvili jeste sem 😃

ty jo jak to tady tak ctu,tak si spis pripadam jako ta ktera nic nevydrzi a hned si dava epi 🙂 asi jo,asi jsem prdlavka,ale proc nevyuzit neceho co vam pomuze od bolesti,kdyz uz to tak dlouho trva 🙂

VER taky bych chtela byt u tvyho porodu 😃 ty jo ty bys tam mela divaku 😃

VER me zavadeli jednu tabletu den predem a ta teda bolela desne,rval mi ji tam asi deset minut,jelikoz jsem nebyla vubec otevrena a pak jsem celej den mela takovy bolesti jako pri MS a porad cekala,ze uz to prijde,a druhy den mi dali rano dalsi a za chvili se to fakt rozjelo...jeste ze vodu mi pichat nemuseli,me vezli z gyndy na porodni pres pul nemocnice a ja porad PA rikala ze to ze me strasne tece,jestli za mnou neni mokra cara,ze to je trapas kdyz jim zaneradim pul nemocnice...a ona porad rikala at to neresim 😃
verled
17. únor 2010
svoja:no nic proti mě já byla na sáke 15 minut🙂)))říkám, že jsem málem rodila na záchidě.-)
eeefffaaa
17. únor 2010
VER 50kč!!!nebo 500??nezapomela jsi tam nulu 😃 u nas je to toiz 500 coz mi prijde docela drsny za to ze s tebou tam nekdo je...pritom jim tim ulehcis spoustu prace
luciebx
17. únor 2010
efi si byla jak slimak co si dela cesticku za sebou 😃 😃 😃 😃
eeefffaaa
17. únor 2010
luci 😃 to je ale dobre vystizny 😃
luciebx
17. únor 2010
holky tak tu v anglii u porodu muzu mit kolik lidi chci.. asi kdyz tu bude uz mama tak ta tam bude a pritel taky.. vubec to nevadi.. tu sleduju dokument o porodech a nedavno tam jendna 40 ti leta pani mela manzela a 18ti letyho syna.. no nevim nevim zda bych si vzala syna k porodu ale jeji vec.. .a urcite se za to nic neplati..
jen kdyz je cisar tak na sal muze jen jeden...

takze koukam ze ty nase porodky fakt vydelavaji uz i na tomhle.. to je bordel
svoja
17. únor 2010
VER vtipny...Tada v mise🙂 nojo, ale my jsme do te porodnice prijeli asi po pul treti...pak ten prijem, nez se to sepsalo vsechno...od prdnuti vody do vylihnuti 3,5hod:-) i s cestou🙂))))
verled
17. únor 2010
efi:ne jen 50 u nás taky jsem se divila,no tak nějak jsem to měla taky ta tableta je hnus...to nic to já když po těch 2 hodinách po porodu lezla z toho křesla tak jsem chtěla sestře pomoct uklidit ty krvavy prostěradla pode mnou a tak, no ta byla taky hotová🙂)))sotva jsem se zvedla🙂z vody jsem taky byla na švestku, celou dobu ze mě vytejkala, i když mi ji PA upustila, taky Táda jak pak vyběh ohodil celýho doktora🙂to měl za to jak jsem musela čekat na nástřih a netlačit, to bylo fakt vtipný když mi řekla PA v půlce porodu s hlaviškou na hrázi, teď nesmíte tlačit.-DD
verled
17. únor 2010
svoji:tak to já asi 37 hodin😃DDjdu kojit bo mi orskne prso
eeefffaaa
17. únor 2010
VER jo to me taky...ted netlacte,musite pockat az zase prijde kontrakce 😃 jenze kousek hlavy uz byl venku a to tlacilo a bolelo jak cert,ale ten muj doktor mi pomahal tak ze me jakoby po ty hrazi prejizdel aby mi ulevil a tolik to netahlo...a to jsme vzdycky tlacila a PA rika,ze jestli uz nemam kontra at netlacim a ja prestala a porad ji citila a rekla jsem ji "ale ja ji porad mam" tak jsem zase zacala tlacit 😃
svoja
17. únor 2010
Ja se jdu umejt...zdar a silu🙂
luciebx
17. únor 2010
zdar a silu najdes v syru 😃 😃
luciebx
17. únor 2010
EMENTAAAAAAAAAAAAAAAAAL 😃 😃

trosku mi hrabe haha
eeefffaaa
17. únor 2010
holky ja doufam,ze pokud budu rodit podruhy ze to budu mit treba jako Svoja a ze me to proste chytne doma a pojedu si proste do porodky rovnou z domu a ne ze zase budu na vyvolavacce...tohle me starsne mrzi,ze me to nechytlo doma,ale takhle 😞