• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no ono to jndy nejde ange, u tlačení se nedá vydat hláska.-))
17. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli :grinning: :grinning: bych u porodu s tebou chtěla být :grinning:
při tlačení jsem mlčela aby to šlo líp ale ty kontrakce před tím než jsem mohla tlačit..Vendulka se už drala ven a já jen funěla
17. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já bych se šla taky podívat :grinning:

ver fotečky krásný :dizzy_face: Taky má hodně vlásků :dizzy_face: A ta společná je nej :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:jo do pipi a pěkně hluboko, ale to je na vyvolání mě ještě pak dělali ty chvaty a to jsem si taky užila, celkem 6x od 4řech různejch dr......
ange:no mamka taky chtěla bejt, ale nestihla to...na kruháku jsem jí poslala sms že je malej na světě:slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooooooooojeeeeeeeeeee hihi.. no bude to legrace teda....
17. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI dííííky :slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: :grinning:

SAC tak to by bylo fajn, kdyby to tak nebylo .) :dizzy_face:
SAC přej si bílej jogurt a šup tam s ním... nebo odvar z heřmánku a sedací koupel! je to aspoň první pomoc!
a na bolesti v krku česnek a česnek...

LUCI já sjem taky chtěla rodit do vody, ale nakonec jsem naznala, že by mi bylo asi blbě, neb se mi to občas stává ve sprše z horký vody a poklesu tlaku...
17. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si muzu delat plany jak chci a nakonec z toho bude cisar ne? :grinning: vsak je to jedno.. .chvilku to bude kuuureeevskyyy bolet a pak bude mimi tu.
17. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER já se hlásím jako další divák :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI kéž by to tak i bylo.. že chvilku.. ale když čtu, že někdo rodí 20 hodin a z toho těch 10 fakt kurevsky bolí :slight_smile:)) tak si nedovedu představit, jak to někdo může jako přežít :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ja se taky bojim toho ze budu mit ty bolesti hodne dopredu a nebudu se otvirat a hold tam budu rvat jak tur hodinu po hodine...
17. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno pak je to fakt asi na bednu... čekat a čekat, kdy už a neotvírat se... uf uf... samořejmě hned nemyslím, že se to bude týkat mě, ale stát se to může že jo... :sweat_smile: ale snad tam pomůžou :slight_smile: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pomoct budou muset pac kdo by tam chtel urvany zensky s pupkama na furt haha... nejak to z nas dostanou :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si taky nejaky velky bolesti nepamatuju, ale me to trvalo jen kratce no....ve ctvrt na ctyri se slo na sal, pak klystyr a tak...no a v 4:56 byla na svete...cili za chvilku. Asi bych mluvila jinak trpet dva dny. Jen vim, ze jsem rikala, ze az vyleze, dostane na zadecek...no a prdlajs prdlajs, laska byla:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac:já bych mut ořekla, ale dadááá:slight_smile:))díky...děti jsou prostě uuužasný:slight_smile:

holky tak příště jo??poplaek v kadani je 50kč:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
...mmch den pred porodem jsem chodila na velkou porad, tak jsem si myslela, ze ze me taky skoro nic nepujde po tom klystyru...a hovno hovno, zlata rybko....jsem s**la jak amina:slight_smile:)))) a blila u toho...no fuj, pardon, toto je hnusnej prispevek.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja :grinning: :grinning:

jako moje znama co rodila je to tak necele 3 mesice dozadu rikala ze v den kdy ji zacali kontrakce tak prujem a zvraceni a ze nevedela co driv.. to musi byt pak hrozny... a bolesti do toho.. a nemohla ani pit pac to slo hned ven takze nez dojela do porodky.. chtela totiz rodit doma tak uz ani nezbyl cas na nejaky utlumovaky a tak podobne.. no rikala ze des.. a to mi popisovala kdyz jeste nevedela ze sem tehu.. a pak kdyz me videla podruhe par tydnu dozadu tak se mi omlouvala ze kdyby vedela ze sem tehu tak mi nic takoveho vykladat nebude aby me nestrasila hned v zacatku tehu.. :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
v telce nic nedavaj,tak jdu na chvili jeste sem :grinning:

ty jo jak to tady tak ctu,tak si spis pripadam jako ta ktera nic nevydrzi a hned si dava epi :slight_smile: asi jo,asi jsem prdlavka,ale proc nevyuzit neceho co vam pomuze od bolesti,kdyz uz to tak dlouho trva :slight_smile:

VER taky bych chtela byt u tvyho porodu :grinning: ty jo ty bys tam mela divaku :grinning:

VER me zavadeli jednu tabletu den predem a ta teda bolela desne,rval mi ji tam asi deset minut,jelikoz jsem nebyla vubec otevrena a pak jsem celej den mela takovy bolesti jako pri MS a porad cekala,ze uz to prijde,a druhy den mi dali rano dalsi a za chvili se to fakt rozjelo...jeste ze vodu mi pichat nemuseli,me vezli z gyndy na porodni pres pul nemocnice a ja porad PA rikala ze to ze me strasne tece,jestli za mnou neni mokra cara,ze to je trapas kdyz jim zaneradim pul nemocnice...a ona porad rikala at to neresim :grinning:
17. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no nic proti mě já byla na sáke 15 minut:slight_smile:)))říkám, že jsem málem rodila na záchidě.-)
17. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER 50kč!!!nebo 500??nezapomela jsi tam nulu :grinning: u nas je to toiz 500 coz mi prijde docela drsny za to ze s tebou tam nekdo je...pritom jim tim ulehcis spoustu prace
17. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi si byla jak slimak co si dela cesticku za sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: to je ale dobre vystizny :grinning:
17. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak tu v anglii u porodu muzu mit kolik lidi chci.. asi kdyz tu bude uz mama tak ta tam bude a pritel taky.. vubec to nevadi.. tu sleduju dokument o porodech a nedavno tam jendna 40 ti leta pani mela manzela a 18ti letyho syna.. no nevim nevim zda bych si vzala syna k porodu ale jeji vec.. .a urcite se za to nic neplati..
jen kdyz je cisar tak na sal muze jen jeden...

takze koukam ze ty nase porodky fakt vydelavaji uz i na tomhle.. to je bordel
17. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER vtipny...Tada v mise:slight_smile: nojo, ale my jsme do te porodnice prijeli asi po pul treti...pak ten prijem, nez se to sepsalo vsechno...od prdnuti vody do vylihnuti 3,5hod:slight_smile: i s cestou:slight_smile:))))
17. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi:ne jen 50 u nás taky jsem se divila,no tak nějak jsem to měla taky ta tableta je hnus...to nic to já když po těch 2 hodinách po porodu lezla z toho křesla tak jsem chtěla sestře pomoct uklidit ty krvavy prostěradla pode mnou a tak, no ta byla taky hotová:slight_smile:)))sotva jsem se zvedla:slight_smile:z vody jsem taky byla na švestku, celou dobu ze mě vytejkala, i když mi ji PA upustila, taky Táda jak pak vyběh ohodil celýho doktora:slight_smile:to měl za to jak jsem musela čekat na nástřih a netlačit, to bylo fakt vtipný když mi řekla PA v půlce porodu s hlaviškou na hrázi, teď nesmíte tlačit.-DD
17. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:tak to já asi 37 hodin:grinning:DDjdu kojit bo mi orskne prso
17. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER jo to me taky...ted netlacte,musite pockat az zase prijde kontrakce :grinning: jenze kousek hlavy uz byl venku a to tlacilo a bolelo jak cert,ale ten muj doktor mi pomahal tak ze me jakoby po ty hrazi prejizdel aby mi ulevil a tolik to netahlo...a to jsme vzdycky tlacila a PA rika,ze jestli uz nemam kontra at netlacim a ja prestala a porad ji citila a rekla jsem ji "ale ja ji porad mam" tak jsem zase zacala tlacit :grinning:
17. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se jdu umejt...zdar a silu:slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar a silu najdes v syru :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
EMENTAAAAAAAAAAAAAAAAAL :grinning: :grinning:

trosku mi hrabe haha
17. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja doufam,ze pokud budu rodit podruhy ze to budu mit treba jako Svoja a ze me to proste chytne doma a pojedu si proste do porodky rovnou z domu a ne ze zase budu na vyvolavacce...tohle me starsne mrzi,ze me to nechytlo doma,ale takhle :frowning2:
17. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek