• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
efi treba to napodruhe vyjde :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a nebo zadny napodruhy nebude :grinning: a jestli jo tak NEJDRIV tak za sest let...
17. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: no ja bych chtela deti mezi sebou tak 3 roky... no uvidime jak to bude haha
17. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj LUCI pak to bude vsechno treba uplne jinak....ja taky musim hlavne taky do prace,do ted jsem studovala a ted jsem na matersky,takze poprve do prace pujdu tak ve 27 letech :grinning: ,takze musim jit na chvili makat :grinning:

jdu do hajan...tak jeste jednou vam preju dobrou noc
17. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrouuuuuuuuu
17. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Podolí je poplatek za otce u porodu 1000.- a můžou tam být myslím max. 2 osoby s rodičkou....

SVOJI, VER, já chci rodit jako vy :slight_smile:)) :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no EFI chápu tě!!! právě proto taky nechci vyvolávání... je to prostě horší, víc stresující...
17. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.....Vendulce snad roste zub nebo já už nevím, v 8 usnula ale od půl devátý je vzhůru jako byse nechumelilo...ne a ne spát, vyzkoušela jsem jí dát na záda, na bok, na bříško, u sebe na břiše, v šátku, dostala asi 80ml Beby, krkala, večer prděla a kakala...plínu má hodně savou na noc..tak teď jsem jí nehtem přejížděla po dásni, namazala gelem, dala do postýlky a jdu vypnout pc..aaachjoooo

já si pamatuju, že dr. při porodu říkala, když nemáte kontrakci netlačte, ale Vendulka už byla skoro venku tak jsem ještě zatlačila aby to bylo za mnou - i bez kontrakce :grinning:
17. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, jenže já musela čekat na dr, protože někde coural a PA mě nesměla natrhnout a já ty 3 minuty měla normálně kontrakce jenže bych se prej hodně roztrhala, takže jsem ho tam musela držet no chuťovka.-)))pak přišel doktor a já už byla total kaput, a kčicim na něj už mezi dveřma, já uý musim tlačit musim a on v klidum ještě nemam rukavice a pak jsem cejtila, že Táda chce ven a jde hodně silná kontrakce tak jsem asi byla sprostá a pak jsem viděla jak bere nůžky a cejtila jen jak mě nastřih a to bylo akorát a šup bylo to:slight_smile:
17. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER myslíš, že by ses natrhla, kdyby tě nenastřihl?
no jsem zvědavá, jak tohle zmáknu... a myslím, že taky budu sprostá... :slight_smile:)) manža už se bojí předem :grinning:

holky a jak tu psala SVOJI - měly jste taky hnačku před porodem?

ANGE Vendulka ti dává zabrat...

jsem nějaká unavená jako kotě... :sweat_smile: to už se mi dlouho nestalo.
tak brou noc všem! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak noc na pytel ženy... aspoň, že se manža teď dívá na hokej, nebudu aspoň sama zírat do zdi :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano :dizzy_face:

jdu na krev :angry: jinak bych jeste spala...Baru je prekvapena taky, vetsinou dopoledne lenosime v posteli...tak kouka s tatinkem na hokej :grinning:

holky, ja jsem blba...vcera jsem psala, ze Barca nechyta hracky jo...no a ona chudak nema ani co chytat nebot my ji mavame nad hlavou lamazkama a ona leda ze by se natahla pul metr nad sebe a chytla je a nebo by proste vstala a odesla si pro hracku jinam...no haha jako...jdu koupit neco lehouckyho malickyho, co unese a budem trenovat, nebot za ruku me chyta, za obleceni chyta, sebe chyta...to by v tom byl cert....musim ji dat prijezitost prece....

Tak hezky den! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile:
Nakukuju na fotečku Sofie ale ještě tu asi není :frowning2:
Ange tak snad jsi se aspoň trochu vyspala :unamused:

My noc luxus , kojení v 5 ráááno :sunglasses: . No včera večer už jsme byla nějaká unavená , tak Vítek to vycítil a nechal mě spát celou noc , no je to miláček :dizzy_face:
18. únor 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
hehe:určitě byla jsem vevnitř hodně šitá.....
svoja:poudravujem, taky fandíme.-)))...
18. únor 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet:se máš my nespal,jsem to věděla.........:-´jsem ko......

jeeee taaada fandí hlavně zadkem a teď se natuty posral na lopatky už se těšim.-)
18. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Vendulka je od půl osmé vzhůru :sweat_smile: koukám že rušná noc nebyla jen u nás.. :grinning:
ale Vendulka včera nebrečela, jen kňourala..
18. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky Vítek už mi spí od 7:30 asi má spánkovou nemoc :grinning:
18. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no ja vam mela noc.. ja se tak o 5 probudila ze jdu curat a nejak sem se nemohla poradne zvednout z postele a pri chuzi ty krece do praveho boku a zad a briska.. no silenost.. nejak sem se dostala zpet do postele ale v 8 uz to bylo zase zpet.. a to sem uz fakt brecela a bala se aby bylo vse ok... no pak sem se nasilim polozila az mi slzicky tekly a zkusila si lehnout na ten bok co me bolel a trosku to povolilo.. no to bylo silene.. ufff
18. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho me to furt boli ted... sem si sedla.. a nejak kdyz se chci zvednout a napnu svali tak to boli.. no ty blaho co to muze byt.. jeste ze mame zitra kontrolu tak se na to optam... si pripadu jak zarazeny prdy ale boli to na druhe strane :grinning:
18. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzi a nepusti...huraaaa:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

VER Tada chyta tak, ze chyta sama nebo mu pomahas?
18. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaja, rusna noc....chudinky...my byly v pohode...akorat pokoupani usnula bez jidla, tak jedna o pulnoci, ve ctyri a v pul sedmy...no a ted spinka:slight_smile: a drzi si dudlika:slight_smile:

ANG ty jsi myslim rikala, ze pomaha ten fialovaj johnson, ze? kterej vyrobek? koukala jsem, ze je koupel, olej, mliko....
18. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx ty jsi božátko :unamused: Snad to brzo přejde :wink: Odpočívej
18. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti nejhorsi je ze nevim z ceho by to mohlo byt.. kdyz sedim tak ok ale mam se zvednout a udelat par kroku a uz me to boli.. jako je to desne...
18. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to se zítra určitě zeptej..
Svoji já mám koupel a pak koupím i ten olejíček..ale taky to chce ve vaně je důkladně utahat :grinning:
18. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG no bodejt:slight_smile: dik
18. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sem to snad rozchodila.. ale bylo to silene... ufff... to uz nechci zazit teda..
18. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Hehe? ta spí, nebo překládá z němčiny ne? jinak by napsala..nebo má tu poradnu? já už nevím..
18. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:))

Tak hehe stále 2v1, koukám že všichni tatínkové od 6 koukali na hokej, my taky:slight_smile:))hihiihihi
Jinak Denísek po včerejší masáži a koupeli vytuhnul ve 21h a spal do 6 a pak do 9.30:slight_smile:))jupíííííííííííí:slight_smile:))

Dnes musím udělat generální úklid, zítra k nám míří 5 maminek s miminkama, máme srazy každý pátek:slight_smile:)je to boží:slight_smile:))

Holky jdu vařit, co Sofinka, už jsou fotečky????:slight_smile:))
18. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj...

ANGE :grinning: :grinning: :grinning: první bylo správně... skončil hokej a já odpadla :slight_smile:))) :grinning: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda LUCI fuj, co to máš za zážitky? :confused:
18. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek