• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehenko dobre ranko... no bylo to hrozny fakt sem brecela a bala se aby se neco nedelo vis... ale prestalo to tak uvidime jak to bude zitra rano ale jdeme na kontrolu takze kdyz se to bude znovu opakovat tak jim to reknu.. mozna sem si jen neco skripla nebo sem mela v noci krec o ktere nevim.. divne.. uff uff..
18. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to vypadá na něco skříplýho... :(
18. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI mě zas poslední dny v noci budí bolest břicha... ale nesouvisí to s poslama, ale řekla bych, že střevama... ale za boha se nemůžu vytento... :(((( dneska k ránu zas, už jsem ani neusla... už nevím, co dělat... tak asi dneska sežeru tunu Fructolaxu nebo co... a ty křeče mám taky, ale trvají jen pár vteřin... taky bych byla vyděšená v tvým týdnu s takovou bolestí...
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak bych řekla, že u mě je ta zácpa způsobená poklesem břicha... minulej týden jsem měla několikrát hnačku a od víkendu je to děsný .((( jak to šlo dolů, tak se s tím zas moje střeva vyrovnávají... :(
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
by mě zajímalo jak se má CAR :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hehenko tak snad se střeva s tím poklesem brzo vyrovnají..to teda nezávidím :confounded:

Miminko spinká a já čekám až dojede muž. Pojede dřív z práce abych mohla jet na tu gyndu..vyloženě se těšííím :rolling_eyes:
18. únor 2010 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt ze ja si taky nejdriv myslela ze to jsou zarazeny prdy ale asi ne.. no hlavne ze je to za mnou pac stimhle bych cely den byt nechtela.. grrrr
18. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC držím palce na kontrolu...

LUCI hlavně, aby se ti to nevracelo...
nemáš gym. balon? mě to pomáhá teď na záda... si na tom na chvíli zahopsám a je mi líp...
18. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinky od CARCULKY

"Už porodila Hehenka? Malinkou už mám od rána u sebe, je úžasná ... většinou spinká nebo kouká, téměř nebrečí..."

pak jsem jí psala o fotečku, ale nejdou jí MMS, tak prý bude v pražském deníku

18. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NEPORODILA :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
škoda... bych tak Sofinku chtěla vidět :slight_smile: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI moc CAR pozdravuj... nevíš jak jí je?
18. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé to je fajn že se mají dobře :dizzy_face:
Taky bych ju chtěla vidět :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se taky tesim na nove miminko juchuuuuuuuuuuuuu ... ten nas cert dneska v brisku opet zapasi.. mozna mi vyhani certy z tela... :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... prý je jí fajn, malá je hodná, tak je asi v pořádku. Budu jí pozdravovat. :slight_smile:

Zrovna teď tu byla zase další na okouknutí mýho pupíka (dneska už druhá)!!!! :angry:
18. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak nevím, jestli naše pejska není nemocná - líná fakt extrémně - to jsem ještě neviděla... dvakrát přejedu kartáčem a fakt je plnej chlupů :confused: :confused: :confused: to asi není normální ne?
18. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože jsem si při tom vyčesávání asi zmáčkla břichoooooo :((((((((( au
18. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... tchánovců něm.ovčačka taky líná strašně moc, tak je to asi letos nějaké divné, i ta naše línala jako blázen... a dokonce se začala hárat brzo. A je nadrbaná jako nikdy. Ta by dala každýmu 2x a kterej by nechtěl, toho by nejradši přefikla sama!
18. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:))

Ahojky Zuzi: díky za zprávičky od Carcul..:slight_smile:))

Hehe: teda Ty se snažíš toho Kubíke vytlačit jak se dá..:slight_smile:)))

Luci:tak at je Ti co nejlíp a nevrací se to, nápad s balonem je dost dobrý..:slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI...hezký bříško :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak snad ta bolest znamená něco jinšího :sunglasses:
Jsme se teď s Vendulkou vrátily z nákupu, to víte byla akce na příkrmy Sunárek a Hamánek :grinning: tam bylo ženských s dětma :grinning: koupila jsem i punčocháčky, košíčky na plínky, aby se tu neválely jen tak, měly jsme rande se "strejdou", taky jsme byly za taťkou a já se opět procvičila v couvání, otáčení, parkování popředu, a parkování po zadu na ledu..tam už parkovat nebudu, až na jaře :angry:

Zuzi máš dobrou fenku :grinning: ta naše vůbec psa nechce..
myslím, že línání je normální protože i sníh teď taje o 106..
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: díky za pochvalu..:slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nééé NUKI :slight_smile: to bylo omylem... jsem si musela lehnout, jak se mi udělalo blbě... :( sem tele prostě.

ANGE určitě né, přimáčkla jsem si dělohu na žebra, či jak to popsat... uf ten tlak nahoru na žaludek ... fuj...

ZUZI no snad jo, ale radši s ní manža zajede na veterinu, jestli to není nějakej parazit... mě to příde fakt extrém. klasický línání samozřejmě už znám, tohle se mi zdá moc. ale třeba jsem fakt teď cíťa s tím hnízděním... :sweat_smile:

NUKI taky chválím břuško a chtěly jsme se tě zeptat, kdes koupila tu halenku?
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jojo chápu, hezky odpočívej.:slight_smile:
koupila jsem ji na mimibazaru a dnes jsem ji videla i tady na bazárku..))
18. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! už se těšim až to nové mimčo uvidíme :wink:

mě baví čímdál víc se ukazovat v těch těhotenských oblečkách, teda kombinuju těhu a netěhu a snažim se nevypadat jak v pytli a NUKI taky chválim vohoz!! :sunglasses:
18. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahooj :slight_smile: jak se daří? :dizzy_face:

NUKI a to je vlastně top nebo taková jako halenka 2v1 ?
18. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak podle toho popisu je to natahovací úplet... takovej jakoby prodlouženej těhu pás i na prsa, takže to člověk může nosit na cokoliv... ?
18. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec: Ahojky:slight_smile:) taky mě to baví, vystvovat bříško..:slight_smile:) a díky za pochvalu..:slight_smile:
18. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: měla jsem na sobě normální košili a na to tenhle prodloženy těhu pás, jde nosit i normálně, atd..:slight_smile:)) přesně tak dáš to na cokoli..:slight_smile:
18. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek