• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Nuki moc ti to v tom sluší :wink:
18. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: moc děkuji..:slight_smile:))

holky už letím domů, mějte se..papa:slight_smile:
18. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE.... je to naše malá děvka! Ségra měla fenku zl.retrívra a ta za celý svůj život by psovi nedala, v době hárání na ně byla zlá..... no a ta naše je zvrhlice, ale to jsem fakt v životě neviděla. A to ještě není ten nejkritičtější 3.týden... to nevím, co bude dělat. To si snad na sebe vezme síťovaný prádlo a bude stopovat u silnice :grinning:
18. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI pááá :slight_smile:

ZUZI :grinning: :grinning: :grinning:
ta naše zase furt zneuctívá svůj pelech :slight_smile:))) :grinning:
takže u nás se taky hárošení blíží...
18. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, díky za optání! my se máme ouplně supr!!! no a jak je Tobě?
já bych holky doma zvíře nedala, je to sice supr roztomilé, ale nic pro mě :slight_smile: mně stačí uklízet po nás a vlasy po sobě a nemám ráda jak pejsanům smrdí z držky :unamused: no prostě domácí mazlíčci nic pro nás :astonished:
18. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...naše zneuctívá moje nohy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TOL...já bych to doma zase nedala bez zvířete.... jsem prostě zvířomilec, nejradši bych měla pejsky 2 a k tomu ještě nějakou tu číču. Pejsek z útulku, naši mají 2 kočičky zachráněné.
A teda naší Myšce z držtičky nepáchne.... ani celkově nesmrdí.... to spíš psi a venkovní psi obzvlášť.
18. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL... kdy máš prosim napsaný v těhu průkajdě nástup na MD?
18. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám :slight_smile: my jsme to zatim vůbec neřešili, doktorka to nechává na mě.. když jsem to ale počítala, tak nejpozději 31.3. už musim být.. to je těch 6týdnů nejpozději před TP dle MS :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink:
18. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to tam máš napsaný?
18. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, od začátku, co jsem dostala průkajdu, tak mi to tam vypsali....a právě kamarádka má termín v půlce června, 9.3.nastupuje na dovolenou a hned na mateřskou... tak mi to přišlo divný, že ač měsíc po mně, jde na MD stejně.... mám v tom nějakej hokej!
18. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3819208&vReferer=%2Fphotos%2Fzuzka.o

Mi nějak ten pupík naskočil....úúúú....co budu dělat za měsíííííííc :astonished: :astonished: :astonished: :zipper_mouth:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se ještě pochlubit,.... dlažbu máme hotovou v jíd.koutě, v kuchyni a komoře, jádro je obložené tak z 1/2, dneska prý budou usazovat vanuuuu..... já se tak těším, až to bude hotové... jupíííí
18. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si tu koukám kecám sama se sebou....chichi... no nic, letím do bančičky... ještě se ukážu :wink:
18. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo mně to přijde jako její "hlupost", protože pokud je jí ok a mohla chodit do práce, je to lepší.. bereš normální plat a dovču Ti pak proplatí zaměstnavatel po skončení MD. Což bude ještě před rodičákem příjemné.. asi se ale necítila a chtěla jít dřív a ne na nemocenskou.
18. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
...takže dnes opět nestíhám:slight_smile:)
carculka se má se Sofinkou fajn, tak to je dobře, hehenka má ještě 1 den čas:slight_smile:)raky dobře:slight_smile:)

My byli na prochajdě a nechat zarámovat velké fotky s malym..je to nádhera a v 6 přijde masérka.
Já jdu kúklízet, páč zítra ráno jdu na gyndu a ve 13h mi přijde 5 maminek a 5 miminek, tak peču, vařim a dělám ovocný salátek.)))

tak zatím papapapaapa a hezký zbytek odpoledne!!!!
18. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, potřebuju radu..... měli jsme trošku krušnou noc, začaly mi zatvrdávat prsa, mlíka je fakt strašně moc, odstříkávám, masíruju, chladím.... no ale co čert nechtěl přidala se mi k tomu horkost prsou a zvýšená teplota..... :frowning2: nechci nic zanedbat, nechci mít zánět prsu, zítra asi vyrazím k doktorce.... myslíte že k obvoďačce????
18. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím, že zánět v prsu měla HYPO, ležela s tím docela dlouho..... já se zatím cítím celkem fajn, ani tu teplotu na sobě moc nepociťuju, ale raději chci zajít dřív než později.... :wink:
18. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hanakova-gynekologie.wz.cz/10_09.html

jé prostějko, tady píšou na gyndu..
18. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, PROSTEJKO... tak ať to brzo přejde.... to je trápení :unamused:
18. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmhm, a odstříkávat po každém kojení.. no tak holky s těma stříkajdama aspoň na začátek růčo to není asi od blba je fakt mít.. hmhm, tak já si to nabalim už na šestinedělí, ať si myslí kdo chce co chce..
18. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem volala na gyndu.... na zánět to prý podle příznaků zatím nevypadá...... mám ledovat mezi kojením, můžu si brát Paralen, před kojením mám nahřívat :wink: a hodně odstříkávat..... jenže tou ruční, to je porod holky.... :cry: takže bude muset manža jet asi koupit pořádnou odsávačku...... a zítra prý můžu dorazit, dali by mi antibiotika..... no úžas.... :frowning2:
18. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... taky si asi pro jistotu jednu tu obyč ruční koupím
18. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf zenusky,tak uz vas zdravime z domova :grinning:
18. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Prostějko ty jsi ale mlíkárnička dokonalá:slight_smile:)

Radí TVAROH na to prsíčko, kamarádce to mooc pomohlo, dala tvaroh, pak igelit na to suchou žinku a do podprdi a prý do rána jí to přešlo...jinak šup na gyndu a určitě ty obklady, před kojením teplý a po kojení studený a pak masírovat směrem dovnitř, krouživými pohyby...snad ti to odezní, neboooj!!!!!
18. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BLAHU :dizzy_face:

CAT ahojky.... no mlíčka prostě až moc... doktor řekl, že pokud nemám vyloženě vysokou horečku, zarudlý prsa a bolesti, tak to zánět není... ATB mi prý klidně napíše, ale samozřejmě je lepší, aby se to obešlo bez nich.... :wink: takže uvidím do rána... manža už jede pro pořádnou odsávačku, abych to odsála všechno, obklady si dávám :wink: a ten tvaroh, to jsem taky slyšela, takže vyzkouším :wink:
18. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT a ten tvaroh dala do toho igelitu ju? já to tak aspoň slyšela... dát tvaroh do igeliťáku a pak s tím šup do podprsky... :wink:
18. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi koukam,jak ti rostou detatka,peknej pupicek jen co je pravda :slight_smile:

no jsem silene rada,ze jsem doma a stastna
ledviny naprosto v poradku,nastesti i hlava,ale to si mudru podam

totiz na prijmu nam zjistili hodne veldkou fontanelku a divili se - podle prukazu jsme meli mit 2x2cm a my meli 5x7 cm,takze nas cekalo sono mozku a konzultace s neurochirurgem a neurologem,

zaver byl,ze malej je uplne v poradku,ze prej mame jen velkou hlavu v rodine,takze merili i me a prej ji mam taky velkou :grinning: a jsme takova rarita,ze si nas vyfotili na prednasky a budou ukazovat jako priklady :grinning: no husty
18. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to je hustý :grinning: :grinning: no hlavně, že je všechno v pořádku....

holky držte nám palec, ať nelehnu se zánětem...... :frowning2: malej je zatím zlatíčko, museli jsme akorát ráno odsávat hleníky, protože mu chrčelo v nosíku..... to bych nevěřila,kolik se toho do takovýho maličkýho nosíku vleze :sweat_smile: no snad to bude v pohodě..... někdo má mlíka málo a někdo zase moc.... :grinning: to je hrůza...
18. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko proboha zanet to snad ne drzime palecky,at to dobre dopadne snad pomuze odsavacka :grinning:
18. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek