• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
PROSTEJ neboj, vydrz bez atb...moje sousedka v porodce to mela taky- takovy dvoudenni trapeni s prsama- zahrivala i ve sprse, masirovala, odsavala a samo se to zlepsilo. davej i ty obklady....
18. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak akorad na ebayu sleduji jednu aukcicku na baby monitor co si date na brisko a jsou k tomu sluchatka a poslouchate svoje miminko.. zatim jsem na 390 korunach... no tak uvidime.. jsem schopna jit az na 600... pac co to nase mimi dela.. no chtela bych to slyset.. musi to byt uzasne.. a da se to pak zase prodat takze... investice takova ze se mi neco opet vrati.. mate nekdo s temahle monitorama zkusenost?
18. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHUUUU paráááda.... vítám vás doma! a gratuluju, že je všechno v pořádku...
ještě jsi říkala, že mu našli něco v moči.... ?

PROSTEjí ahoooj... jj před kojením teplou vodu - nebo teplý obklady, masírování a po kojení studený obklady... držím palce, ať je to co nejdřív v pořádku!!! :wink: :slight_smile:

LUCI nemám zkušenost... ale to je na poslech srdíčka ne?
18. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ten tvaroh bych dávala přímo na prso - přesně jak píše CAT. tvaroh je super na záněty a teploty...
18. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky se mi zas trochu změnilo břicho .... asi možná ještě krapítek kleslo, bo se mi zas změnil tvar pupíku.. :sweat_smile:
18. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to na poslech srdicka.. a na pohyby a bublinky a tak podobne.. no se tesim.. nove se mi to nechce kupovat si riakm vsak co.. a tak uvidim jak to vyjde hihii
18. únor 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jéé Carcul už má miminko u sebe!!Gratuluju a přeji hlavně hóódně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak už jen Hehenka :sweat_smile: a pak zase chvilku klid a pak hurá na další miminka :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.-)¨¨

prostej, klid, já to měla taky:slight_smile:když jsem v porodce na sestru vyvalila prsa a sahla si na to "vycucaný"samo jak šutr, obrátila oči v slou a nadával, jak jsem asi měla vědět že to neni normálně a že mam mlíka jak pro 4 děti??.-)taky jsem musela masírovat a odstříkávat, a ještě k tomu růčo protože jsem měla prasklý bradavky:slight_smile:báječný to bylo, po každym kojení do sprchy vystříkat se do úlevy.-)ale potěšim tě........za 3 dny to bylo v poho ani jsem neledovala, ona se ta laktace pak upraví a bude se dělat jen tolik mlíka kolik malej potřebuje.-)snaý se aby toho hodně vypil, oni u toho furt usínaj, budit budit budit,aby pil aspoň 20 minut.-)

Svoja:nechytá sám, kdeže, zkoušim mu výdycky něco vrazit do ruky a dudlika si taky umí chytit když má náladu, ale radši s tim pořká na mě:slight_smile:

ange, svoji:já mám taky tu koupel a musim říct že po ní Táda taky spal, jenže já ho teě nesmim mejt ničim, jen takovou koupelí od doktorky, ani mazat ho nesmim, chudák je celej oloupanej, hlavně ušiska semu loupou, ekzeeeem blbej, stejně že jsou ty děti furt opupínkovaný, zejtra zajdu koupit aspoň šistou vazelínu, bo by se mi celej oloupal a ještě se zmenšil:slight_smile:

zuzi:vždyť tam jsou dva:slight_smile:))
18. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: doporučuju Medelu :wink:

blahu: tak to je super, no, my si taky užili, není nad zdravé dítě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hehenko: však máš ještě čas, kočko, už to bude co nevidět :wink:

A já mizím, holky, Amísek jde hajat, takže jdu nakrmit a oblíct pyžamko
18. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu:tak super že už doma...

hehe:prosimtě nesleduj se furt:slight_smile:radši dělej at už rodíš:grinning:.....ale jsem ti řikala 3 dny:slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě něco :slight_smile:Svoji jak jsme si psali po telefooonu o těch odsávačkách tak.......elektrická na hovvno....balonková na ¨hovno, v zoufalství jsem si koupila v tescu za 200 a za 20 minut jsme měla 130ml, a asi 5 minut mi trvalo než jsem nma to přišla no mazec.-))
18. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dovolila jsme se k vam ykusenejsim kouknout ze snazilkovske diskuze / dnes rano mi vysly // carky na testu a jsme z toho znacne mimo! jsem 30DC s cykly kolem 30 dnu. Druha carka byla slabsi ale to je asi tim ze je jeste dost brzy, testovala jsme rapiclearem citlivosti 10. Mou velkou radost v zapeti vystridal strach...ze je jest ebrzo a co kdyz to jeste dostanu a dojde k rannemu potratu...hned mi doslo ze se jeste nemuzu radovat a pripadam si jak exot...ani s eto holkam na snazilkach neodvazuju napsat...

Prosim poradte - kdy ma cenu opakovat test? Co bych mela delat aby bylo vse co nejvic ok?
Dost me boli podbrisek...al ejsme na to citliva i pri MS vzdy trpim. prevcirem jsem ale malem jela na pohotovost jak me to bodalo vpravo...cetla jsem na webu ze u nekterych to tak byt muze...boli to ale porad, nic co by se nedalo vydrzet - zadnou piluli proto bolesti jsem si neodvazila vzit...chci vedet co se deje...ale bojim se.
Strasne moc to mimi chceme navic mam problem s cipkem ( po 1 konizaci) tak i z toho duvodu tolik plasim ze co - a ted aby to vyslo a vse bylo ok...

Jeste jsme to ani nerekla priteli...chtela jsem pockat az si udelam druhy test ale asi to nevydrzim!

A co sport - pokracujete ve svych aktivitach nebo jste prestaly kvuli tehu? My mame jet pristi vikend lyzovat do Avycarska - je to zaplacene vyjednane a DR mi rekla ze klido muzu - byla jsem na kontrole zacatkem ledna a ptala se ji na to...jestli bych mohla eventuelnei na zacatku tehu jet na lyze a ona ze v pohode. Ted si rikam ze to je riskantni... prosim pisnete co si o tom vsem myslite...dik :wink:
18. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se a pravopis...jsem proste mimo
18. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sariss tak gratulujeme k // :dizzy_face: :dizzy_face: vyčkej dva dny do dalšího testování, pak se objednej k dr. ( to vyjde asi na další týden), nejspíš po horách, tam tě zkouknou, udělají UTZ, uvidí jestli se uvnitř něco děje a tak...
ale v Prvosenkách se ještě snad nestalo aby miminko nevykouklo :wink: když už tam je :slight_smile:
Blahu super výsledky z nemocnice :grinning:
Verli ty přijdeš a začnu se smát :wink: :grinning:
Hehe....tak uuuužžž? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se nesleduju, řekl mi to manža :slight_smile:) on si toho všiml hlavně proto, že pupík je vystouplej a kolem toho pupíku je víc propadlá kůže a vypadá to trochu, jak kdybych měla kolem pupku modřinu... :slight_smile:))
se teď nějak těším na víkend... bych chtěla jít do kina, manžovi je líp - naštěstí ho nemoc nepřepadla tolik jak mě :slight_smile: tak někam vyrazíííímeeee :slight_smile:)) hurááááááá.... :grinning:
18. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE eště néééé :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Teri se dnes poprvé sama otočila ze zádíček na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu vás dočíst
18. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sariss to je super zprava.. no tak budes tu mezi nami.. . no ja bych klidne testovala zase zitra rano.. :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange:tak to má být:slight_smile:)píšu jako prase, na tomhle notebooku nejsou nahoře vypsaný ty písmenka s háčkama a čárkma, tak hádám.-)
hehe nevim, nikdo nehlásí:slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SARISS gratuluju ti k // :slight_smile:
co se týče testování tak když budeš testovat obden, tak bude vidět, jak čárka sílí! :slight_smile: po druhým testování bych volala dr. oni tě objednají dle uvážení - já měla jít na první kontrolu v 8. týdnu. jinak jsem testovala 4x a to každej den a pak ještě po pátý asi 23 dní po ovulaci... (mám v albu).

co se týče sportů, tak pokud budeš v pořádku, tak bych se neomezovala, samozřejmě nepřepínala a nehonila rekordy... já jsem přestala cvičit, neb jsem hned asi týden po pozitivním testu začla krvácet a špinit a takhle to pokračovalo až zhruba do 12. týdne. ale všechno bylo na kontrole vždycky v pořádku :slight_smile:
když to tak píšu, příde mi neskutečný, že už je to tak dávno, jak kdyby to bylo včera :slight_smile:)))

add ty bolesti, tak většina tu měla tlaky v podřišku a mírný bolesti jako při MS... moje kamarádka popisovala i to píchání co ty... je to individuel - ono v podstatě rychle po oplodnění dochází k hromadě hormonálních změn... mě bolelo břicho i z neustálý zácpy, která se objevila snad ještě dřív než jsem věděla, že jsem těhule... stejně jako pálení žáhy...

moc ti držím palce, ať je všechno v pořádku! :slight_smile: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sariss jeste k tomu sportu.. ja sem teda hodne sportovala pred tehu a ja nejak nez sem vedela ze sem tehu vubec nemohla nic udychat a vse mi delalo vetsi problem proste zvladnout.. tak sem si dala prestavku a zjistila ze sem tehu.. a tak chodim plavat a tak podobne.. jako lyzovat bych se nebala.. vsak hlavne na sebe davej pozor.. a je to.. uzij si hory.. mozna budou posledni na par let.. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER co nikdo nehlásí??? :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych třeba lyžovat nemohla - ale to je tím, že jsem tele a stokrát bych se natáhla, což by asi brý nebylo :slight_smile:)) :grinning:
18. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jako taky lyzovat neumim.. jako kdyz je nekdo profik kdo se udrzi na lyzich tak proc ne.. i ten horsky vzduch je dobrej takze kdyz uz ne lyzovat tak bych chodila po prochazkach ale taky zadny zimni sport nemuzu .. sem proste tele.. haha
18. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuu vyhrala sem ten monitor.. to je super... :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej odsavej sec ti sily staci :slight_smile: ja to mela to sami co ty, mala se alek topila jak to samo teklo, mlika jak pro regiment no a podcenila jsem to, odsavacku jsem nemela a skoncila s rozbihajicim zanetem.....
horecky 39C prso ruhy obe tvrdy a bolestivy, skoncila jsem na antibiotikach.... ale za dva dny bylo po vsem :slight_smile:
jinak ja mam rucni avnet tu pakovku a super, prvni den jsem se v horeckach s ni trapila a neslo to ale ted odsavat jedna basen :slight_smile: jde to uuuplne samo .....
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky moc za reakce a rady, uklidnily jste me!

Tak jsem si prala // az se s tim nak neumim poprat! :fearful:

Takze i kdybych nahodou zacla spinit ci krvacet nemusi to jeste znamenat ranny potrat? Jsem fakt naprosty novacek, jeste pred 3ma mesicem a jsme si neumela spocitat ovu a ted // a najednou jsem y toho pekne vedle...
Kdybyste mely tip na naky fajn web kde bych si mohla precist na co dat bacha zkraje, viz jidlo atd...nehodlam teda nijak stresovat ale nac delat zbytecne chyby ze...

V brise mam tlak porad...ale je to jiny nez pred co pri MS...zkusim vas trosku docist a procist (jakoze tohop tumate pozehnane:slight_smile:, asi hlavne behem vikendu, zatim moc dik za mile prijeti a uklidneni! :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi pěkně bříško povyskočilo :wink: :dizzy_face:
Nuki a tobě taky :dizzy_face:
Blahu to je dobře, že je Ondrášek v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prostej, moje ségra měla taky mastitidu, horečky přes 39, dostala antibiotika a ještě přitom dělala oslavu pro svoji prvorozenou dcerku :sweat_smile: a zhruba za 14 dní dostala zánět do druhýho prsu, ale s lehčím průběhem, a fakt to chce odstříkávat :slight_smile:
Hehe a bříško ti pěkně kleslo :wink:

jinak ten Johnson koupel a olejíček po koupeli, tuším, že levandulový pro dobrý spaní, jsem uklidila, jednou jedinkrát jsem ho dala Teri do koupele a namazala jsem ji tím a osypala se chudák celá, takovou kopřivku po tom měla :frowning2: prý jsou na Johnson některý mimča alergický :wink:

Sariss gratulace k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sariss: me doktorka rekal ze bych nemela jist morske plody pak jatra.. a cokoliv s nima spojene jako pastika a tak.. majonezu na tu taky bacha a hlavne tekuty zloudek u vajicek... no jinak si kup listovku a papej..
spineni v prubehu prvnich par tydnu neni nic strasneho.. a ta bolest v podbrisku je taky normalni..
jinak neboj ja si tu ovu neumim spocitat do ted :grinning:
18. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:že nerodíš:slight_smile:))nikdo nehlásí že bys rodila, holky ten můj brouček se jen probudil, napapal a za hníe:slight_smile:tak jdu s čubou už na mě smutně kouká.-)
joo když už to monča říká, tadeáš se dneska překulil z bříška na záda...nepčehání to už trochu??.-))
18. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek