• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
VER hoj, barborka se taky otaci z briska na zadicka....uz to nejakou dobu umi a od te doby se me pri paseni vzdycky kuli, potvurka...
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se asi prezrala.. .a je mi tezko a pali me zaha.. ach jo.. :unamused:
18. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER jo, k tomu odsavani...ja napoprve nic, napodruhe asi 30tku a napotreti 80tku z jedne kozy...jsem si pripadala jak krava pri dojeni sice, ale teklo...a odsavacku mam asi tu samou co ty, z tesca obyc asi za dve sta...
18. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciebx: diky moc za podporu, ja teda tu ovu taky presne neumim...predtim jsem snad ale ani nevedela kdy ma byt :confounded: No snad to ted naky casek nebudu potrebovat! Ty uz ale pekne rostes koukala jsem do albicka...
Jeste asi pred 3mi tydny jsem si rikala jak se zblaznim az po mimi ztloustnu...ted to naprosto neresim i kdzy bych asi mela...proste mi najednou doslo jak je to cely krehky a ze zdravy mimi je zazrak nejvetsi...
dobrou holky
18. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčátka, nejprve mooc gratuluju carculce,držím palečky, ať zlatíčko roste do krásy a zdraví. nedalo mi to a musím napsat svou zkušenost s tvrdnutím a bolestí prsou, taky jsem měla jeden den krizi, nalily se mi prsa tak, že jsem skučela bolestí,tvrdý byly jak kámen. Radila jsem se se zkušenou maminou, ta mi kladla na srdce, ať to vydržím před kojením sprchuju teplou vodou a mezi kojením chladím, hlavně ať neodstříkávám, až kdyby prso zčervenalo, no já samozřejmě ihned chtěla shánět odsávačku, nakonec jsem si ji stejně pořídila, ale v tu chvíli jsem to řešila radou a když už jsem měla pocit, že mi ty prsa prasknou, tak jsem si trochu odstříkala ručně tak 20-30 ml, prostě jen aby mi zmizlo to zatvrdnutí. je nesmysl to prso ždímat do prázdna, zvyšuje se o to víc laktace a je to začarovaný kruh. Navíc na začátku kojení není odsávání zrovna nejpříjemnější zážitek a bradavkám to dává pěkně zabrat i se sebelepší odsávkouvýsledkem bylo, že se mi laktace do druhého dne sama utlumila na požadované množství mé dcery. moje rada, odstříkávat ano, ale jen zatvrdliny
19. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!
Tak malej spal po masáži od 22h do 7-))))

Prostějko taky mám dneska nalitá prsa až k prasknutí, úplně vím jak se cítíš, ale neboj malej začne za pár týdnů pít 3x tolik co teď a bude po problému:slight_smile:))

..dneska jdu na gyndu na 1. kontrolu po šestinedělí a pak mi dorazí 5 miminek s maminkama, takže dnes tu moc nebudu, ale večer nakouknu:slight_smile:)
Všem přeju krásný de a zdravím Romika, tys tu holka nebyla ani nepamatuju:slight_smile:))
19. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano:slight_smile:

Tak se me pred hodinkou probudila usmevava holcicka, hraly jsme si, papkala a ted uz zase spinka. A ja snidam v posteli...raj no:slight_smile:

Jo, to co pise ROMI s tou laktaci je logicke- cim vic budes odstrikavat, tim vic se bude tvorit...vzdyt se prece odstrikava prave kvuli zvyseni laktace.

Ja zas mela vcera vecer opacny problem. Prazdne mechuriny- me prislo teda. No ale uz je to asi zase dobry.
19. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.... tak sem opet tu.. koukam ze se toho tady moc nezmenilo... a co hehenka? nerodi?

ja jdu do 3 do prace a 3:20 mame ultrazvuk... juchuuu se tesime jako blazni... .tak doufam ze jak dojdu budou tu nejake zpravicky co kde a jak se deje hihi... zatim papapa tehulky a maminky a miminka..
19. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Cat já ti toho Deníska závidím :grinning: takhle chrnět :dizzy_face:
Romiku tak jak to jde u vás se spaním? už se Renatka nadobro umoudřila?
U nás dnes docela klidná noc ale před spaním 45 minut řvala až mi z toho bylo špatně.. :frowning2: dneska zase zkusím po obědě vyjet se sporťáčkem aby byla vzhůru, minule usnula už doma
19. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já měla včera taky prázdno a je to tím, že mi dnes přišla ms ale už je to zas v pořádku :wink:
Luci tak neapomeň na fotečku :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mmch, mozna si nekdo vsiml, ale nemam tady uz alba. Kdo by mel zajem sledovat nasi malou, tak mrknete na fb:

http://www.facebook.com/#!/profile.php?v=photos&ref=profile&id=100000687810294
19. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG a kdyz mas pocit, ze mas prazdno, das um?
19. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji ona předtím měla kaši a tu ani nedojedla, chtěla spát, ale když jsem jí dala do postýlky tak řvala..usnula v 9 a vzbudila se v půl jedné tak moc velký hlad neměla, ale jinak bych asi dala UM, tak 30 ml
19. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že svojenka má taky zlaté miminečko.-)))
..svoji na facebooku mrknu.-)))
ange však vendulka je taky zlatá..počkej na nás ve vašem věku.-)))

..tak malej teď vyžahnul 210ml!!!!mazeeeeeec!!!!!!a prsa se hned dolily:slight_smile:))hustě to ta příroda zařídila.-))

letím na gyndu a pak péct a vařit.-)))
romi renatka bude taky už určitš zlaté miminko...a s tím odsáváním je to teda kruh kruhovitej....
19. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooooj holky :slight_smile:

tak jsem zpět z poradny a monitorování :slight_smile:)) na monitoru kontra NIC :slight_smile:)) takže se všechno nějako uklidnilo!
dr. říkal, že bříško kleslo, že je malej ouplně dole, takže je to nachystaný... takže sexovat!
jsem se ze zvědavosti ptala na ty vyvolávací tablety - tak prý jedna tableta odpovídá jedný dávce spermatu... :astonished: to jsem nějako nečekala... čučím... ale prý samozřejmě, dkyž se to dá přímo do hrdla, tak to má větší účinek...

mno a předepsal mi Yal gel kvůli tomu mýmu vyprazďnování.... tak jsem zvědavá jestli si to zmáknu aplikovat sama... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :dizzy_face:
19. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mooooc vám všem děkuju za rady... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste zlatý.... a jak to s náma vypadá? noc byla celkem klidná, manža běhal kolem malýho, abych jen kojila a spala, protože jsem měla večer 38 teplotu a nechtěli jsme to podcenit.... a dneska už je to lepší..... na noc jsem měla ten tvaroh, měla jsem ho teda v igeliťáku, ale super.... ze začátku to studilo, ale pak ok, krásně to horkost vytáhlo....

odsávačku jsme nakonec koupili, tu co má HYPO, ruční AVENT a nemůžu si vynachválit, včera jsem trošku zuřila večer, protože ty prsa byly fakt hodně nalitý a přišlo nám s manžou, že odsávačka nechce pracovat nebo co :sweat_smile: ale dneska ráno už to bylo super.... jednak jsem asi přišla, jak pořádně na to a jednak prsa už nebyly tak tvrdý a nalitý.... já taky věřím holky tomu, že to je jen nárůst laktace a malej si to upraví v podstatě baštěním sám.... prsa už tvrdý nemám, takže odstříknu vždycky jen trošku před kojením, protože jinak se mi malej hrozně topí a nic nevypije... :wink: a po kojení už zkusím dneska neodstříkávat, jak píše ROMIK nechci si tu laktaci ještě navýšit... :sweat_smile: a uvidím co to udělá.....
19. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER a jak jsi psala o tom, aby malej sosal aspoň půl hodiny a budit... :grinning: to dobře znám.... strašně rád u toho usíná, jako asi každý miminko, ale vzbudit ho, je děs.... někdy se mi to nepodaří no :frowning2: respektive podaří, ale on prso vyplivne a už ho nechce vzít zpátky a chrní jak medvěd :grinning: ..... udržuje si zatím ale ty 3 hodinový intervaly, což je taky super, uvidíme, třeba si to zkrátí, když bude potřeba.....
19. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tééda,vy máte hodný miminka,závidím :dizzy_face: Teda abyste si nemyslely,že si třeba stěžuju,nebo ták,ale já fakt to dítě hodný nemám :grinning: :grinning: ale stejně bych ho nevyměnila :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak sexovat, sexovat, sexovat.... :grinning:
autor
SVOJI kráááásný fotky!!!!!!!! Barunka je nádherná a vůbec jste všichni tak krásně spokojení!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a krom toho - ty vaše společný a svatební fotky - no krása! moc vám to sluší! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
PROSTEJ :slight_smile:)) mno se na to o víkendu vrhnem :slight_smile:)) a vůbec mě nezajímá, že má manža rýmu :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
a taky půjdu do kina a taky na večeři a tak vůbec.. potřebuju mezi lid! .)))) :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ neuvěřitelný, že už to za chvíli bude 14 dnů, cos rodila... :confused:
19. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI taky jsem mrkala na fotečky,krááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to spolu sluší.... :wink:

HEHE rýma není na závadu :grinning: :grinning: :grinning:
Hehenko,jak říká Prostej sexovat......... :grinning:

Jinak i já měla prsa jak šutry,ale odstříkávala jsem jen ručně,taky právě proto,aby se mi toho mlíka nedělalo víc.Ale za čas se to spraví :wink: .Teď už prsa nemám nalitý skoro vůbec,jen v noci,ale zatím mu to stačí,i když je to hrozný,jak ho jen kojím a on pak vidí,že něco s manžou jíme,pořád nám kouká do pusy a otvírá hubičku,že by chtěl taky..tak asi začnu pomalinku dávám jedno jídlo za den :slight_smile:
no jo HEHE, v neděli to bude 14 dnů, já tomu taky nemůžu uvěřit :grinning: fakt to hrozně letí... čekala jsem to, protože to každej říkal, že to letí, ale takovej fofr jsem teda nečekala... :grinning:
19. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE :grinning: :grinning: :grinning: tak na to se těším, až na nás malej bude čučet při jídle :grinning: :grinning: :grinning: zatím čučíme jen my na něj :grinning: :grinning: :grinning: a nemůžeme se z toho pořád vzpamatovat, že je ten drobek náš.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

s tím odstříkáním souhlasím.... já to prubla jen včera, to mi doktor řekl, ať si odstříkám fakt hodně, co to půjde, aby ty prsa byly úplně vyšťavněný... a měl recht, hodně to pomohlo..... :wink: ale teď už odstříkám jen před kojením něco a po kojení uvidím, jestli budou prsa tvrdý nebo ne, když ne, tak odstříkávat nebudu.... :wink:
19. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej,náš somrující pes u jídla je proti Kryštůfkoj nic :grinning: :grinning:

No jo letí to,letí!!Našemu bylo včera už pět měsíců :astonished:
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE psa naštěstí nemáme :grinning: :grinning: ale dokážu si to představit, když přijde s pejskem sousedka, tak to je něco obdobnýho :grinning:
19. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek