• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
se nedivím PROSTEJ, že se z toho nemůžeš vzpamatovat... člověk je asi pořád jak v jiříkově vidění :slight_smile:)) :sweat_smile:
19. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, tak nějak.... :sweat_smile: jsme si akorát včera s manžou říkali, že vypadá úplně jinak než se narodil :grinning: jakoby výraz ve tváři měl jinej nebo jak to mám říct... a ze spaní už se na nás nevinně usmívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: má super grimasy, to by ses na něj vydržela dívat hodiny a hodiny :wink:
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženyyy..:slight_smile:

koukám, že prostejka si to užívá a s mlíkem to bude taky dobrý..:slight_smile:

Hehe: no vidíš, dostala jsi radu a manža úkol..:slight_smile:))
19. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: moc krásné fotečky..:slight_smile:))
19. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsemdomasama:slight_smile:mamka má malýho já byla u kadeřnice no a co myslíte??už jsem zase na krátko:slight_smile:)jsem děsná:slight_smile:doufám že se budu tádovi líbit:slight_smile:
prostej:já ho dycinky trochu dloubu nebo štípnu do patičky:slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahojky :dizzy_face:

VER ahooj, to už jsme taky zkoušeli :grinning: jako někdy se nechá, vzbudí se a cundá dál.... někdy ale prostě ne... hold má svou hlavu no :grinning:
19. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled:Ahojky, tak nová změna, to je potřeba, já si taky říkám, že se trochu ostříhám..:slight_smile:)

Prostej: Ahojky, no jo mimi si dělá co chce..:slight_smile: už od mala..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš okouknout nuki:slight_smile:mam to v albu:slight_smile:jo já se nechtěla ptát, ale už je to dlouho...v pondělí jsem ti něco poslala....to furt nedorazilo herdek??
19. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: tak jsem koukala..:slight_smile: hezký..:slight_smile:
tak to asi ne, u nás je to s tou poštou hrozný....hned bych dala vědět....teda...se těším...)

běžím na obídek...zatím pa
19. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme trochu usnuly:slight_smile: obe:slight_smile:

udelala jsem male hraci koutek v obyvaku na zemi...no bozi...porad ji cpu ty hrkatka a ona je drzi, hrka a nechce pustit:slight_smile:)

ANG v cem je lepsi ten dudlik tresinka? zkusila jsem ho male dat a chutnal ji, i kdyz se trochu divila tomu tvaru:slight_smile:

BAE mas nadhernou profilovou fotku na fb, jsem si rikala, co to je za modelku:slight_smile:

jo a diky za pochvaly...dnes jeste pridam fotky s hrkackama:slight_smile:

VER slusi ti to moc!!!! a co Tada basti, kdyz je u mamky? mas nadojeno nebo um?

nUKI jsem se chtela zeptat, co deti rikaji na mimi? a co ex?
19. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju hned je mi líp, i obočí mi tam udělali:slight_smile:...

nuki:tak to snad dorazí:slight_smile:...

jakej ex a jaký děti??

svoja:nedojim, mamka má doma sunar:slight_smile:táda po něm dycinky use jak dřevo.-)))a vůbec pak neodmíta kozu:slight_smile:)ale já teď právě dojim, bo mam nalito:slight_smile:....

večer jdu si sednout s kolegamaz práce se těšim.-)
19. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver aha, ja jsem si rikala...ckej a to budes kalit jo????

u nas byvaleho syn v pohode....ex nevim, ale stastna z toho neni zrejme...
19. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:neee, ale jedno pivo si dam teda:slight_smile:)))..ale tak to ti může bejt jedno.......asi žádná ex neni nadšená:slight_smile:my bychom taky nebyly...jo holky jak dlouho jste krvácely??já ještě nebyl na konrole bo pořád ještě špinim:-/mam takovej dojem že jsem už měla i MS
19. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja spinila asi tak to sestinedeli no

Holky, koukate na ulici? vcera jsme se tlemili, jak ma simona filcky, to bylo vtipny...
19. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5..:slight_smile:

Svoji: děti to ještě neví, protože jsme řešili to, že ted museli k soudnímu znalci...pořád se něco řeší a tak aby to ex nevedela a nenapovídala buhvíco dětem, ale ted už jim to reknem...Lukášek by chtěl bráchu, to říkal už po svatbe, Verunka se nejak nevyjadrovala....spis ji to nedocházelo...
tak to je dobře, že syn to bere v poho..:slight_smile:

Verled: určitě.:slight_smile:
exmanželka mého muže a taky jeho děti z prvního manželství víš, nemáme to jednoduchý..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.jo dneska jsem to rozebírala s kadeřnicí...

ach jo to neni možný uý je to 8 tejdnů.-/

nuki:ajeje........další do klubu viď svojo??.-)
19. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:věř že mě nemusíš nic vykládat o bejvalkách a podobně.-)
19. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja: taky koukám na ulici, zahrála to skvěle...fakt..:slight_smile:))

Ver: jojo věřím...:slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu uklízet když je zviřátko u babi, a ak hned za nim.-)paaa
19. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver: tak at Ti to jde hezky od ruky..:slight_smile:)) a pozdravuj Tádíka..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki aha, u vas je teda veselo porad....a uz se to nejak pohnulo? vy jste chteli stridavou peci ze? nebo se pletu?
19. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ver tak caaaaau a hezkej vecer!
19. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja: jojo veselo porad, stridavou, ale nežádali jsme...ex s tím zase začala, chtěla zkrátit styk...ted je máme 1xza 14 dní od pátku 14 hod. do neděle 18hod.....to se jí zdálo moc...ale soudkyně, to kvůli vlaku posunula na 19 hod. v neděli a chtěli jsme znalecký posudek ohledně opatrování, ten do té doby nebyl udělán za celých 6 let...tak se dělal loni a znalkyně napsal, že tento stav dětem evidentně nevyhovuje a byla by vhodnější střídavá péče ale samozřejmě nepsala jaká.....ale soudkyně na to vůbec nebrala ohled....a ex chtěla revizní posudek, protože tenhle se jí nelíbil....:( tak se dělal ted nový, tam už řešili i mě, protože jsme se vzali....ale neví se verdikt...:( je to na dlouhý lokte.... :angry:
19. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vendulka mi v kočárku stejně usnula..
Nuki to je teda věc s tou ex :confounded: :angry:
Svoji myslím, že ta třešinka Vendulku uspokojuje víc, protože jí pořád nemusí tahat, má jí v puse myslím jen položenou :sweat_smile: jak je větší než ortodontickej dudlík tak jí to asi vyhovuje..
Bae Vendulka přestala u našeho jídla somrovat - tuhle mi vzala ruku ve které jsem držela koláč a narvala si to vše do pusy :grinning:
Zítra jí bude půlroku :confused: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli moc hezký sestřih :wink:
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: Ahojky..jojo to je věc... :angry:
teda Vám to ale letí...už pů lroku...:dizzy_face:
19. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki vám to taky utíká...vy budete chtít vědět pohlaví miminka?
19. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: to je fakt...:slight_smile:
nebudeme, necháme se překvapit..:slight_smile:))
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo..tak i ty patříš mezi ty maminky které to vydrží až do porodu :dizzy_face:
Mě by taky lákalo nechat se překvapit, ale kvůli praktické stránce ( máme jen růžové oblečky) to asi nerisknu :grinning:
19. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: my zatím nakupujeme tak neutrálně a po té se uvidí a budem dokupovat..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek