• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojda!
teda jak obdivuju zvířátka v bytě, tak obdivuju i vás teda holky, že jste šly do vztahu kde už jsou děti.. :sweat_smile:
ale každý to má jak chce..
jinak já si ode dneška začínám připadat jak nadupaný slon, není mi teda vůbec už příjemně a ten pupek mě začíná pěkně vadit a už bych chtěla aby byl placka :grinning: a láska venku.
19. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Toltec: jojo je to někdy těžký, ale i krásný..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se holky mějte krásně já už pomalu půjdu, krásný víkend..:slight_smile:)))
19. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
toltec.s radostí ti oznamujju, že ještě chvilku po porodu placka nebudeš, heheeee:slight_smile:))

tak mam uklizeno holky:slight_smile:
ange:děkuju, bavíte se o dudlíkách??tak to je mazec, samozřejmě Táda rezolutně odmítá ty drahý, rádoby "zdravější" a nejvíc chce ten jak je s nim všude focenej nebo obyč kytičku za dvacku z lékárny.-)
19. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Verled: tak to vypadá, že mám něco na poště..:slight_smile:)) tak proto za chvilku půjdu..:slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pa Nuki :slight_smile:
Toltec ani nevíš jak tě chápu..
Verli Vendulka zezačátku chtěla jen jeden jedinej :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki:tak to jsem rád.....měj se.-))))to já jen se chtěla informovat.-)

ange.no jo nejsou žádný béčka dětičky naše.-)
19. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ang aha, tak mala uz tresinku nechce...tak to zkusim zase za cas:slight_smile:

tol no neni to lehky, co ti budu povidat...s temi nevl.detmi myslim

nuki tyjo, o co ji furt jde? i po tech letech? slepice no...chudaci deti
19. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky zlatý... chtěla jsem se zeptat - myslím, že CAT nebo MONCI to užívaly - na vápník v pilulích... kupovaly jste něco spešl? baští tu vůbec některá vitamíny pro kojící?

TOL ahooj, neboj, brzo se dočkáš :slight_smile: a bříšku se uleví....
add to plochý břicho - já ho nikdy neměla a ani mít nebudu :slight_smile:)) teď už to bude jen plácajda :grinning:

taky obdivuju, když jde někdo do vztahu, kde je už dítě... musí to být náročný! ale nenadělá člověk nic, láska je láska... :slight_smile: moje ségra po tom rozvodu taky říkala, že je jí jedno kolik ten chlap bude mít dětí, hlavně aby s ním bylo dobře... a je to fakt...
19. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
šmarjá já vím, že na konci těhu bývá zase únava... ale co je toto??? já mám pocit, že usnu hned teď.... chrrrrrrrr :slight_smile:))))
19. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda věřim, že to teda jednoduché vůbec není.. jednou jsem se taky zapletla, ale celou lásku jsem hodila za hlavu, páč mi došlo, že bych ty cizí malé vetřelce nerozdýchala.. a vůbec ani ten kontakt s bývalou ženou - i kdyby byl sebelepší. Prostě pohodlí a pohoda jen ve dvou vyhrála. I když jsem pak byla nějakou dobu sama a dopadlo to naštěstí ťuky ťuk jak nejlíp mohlo.
hehe já užívám vápník rozpustný.. od předmin. týdne.. jinak ale pilule žádné. semtam zobnu něco, céčko, listovku, ale nic pravidelně. Pokud máš pestrou stravu a neživíš se rohlíkem se salámem, tak to stačí.
já jsem mívala břich jak přistávací dráhu - ale holky od přírody, žádné velké úsilí a jak to dopadne pak.. hihihi. díky verled za optimismus :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL no já si taky myslím, že bych to nedokázala.... ale jistě to nevím...

já během těhu neužívala nic, jen na začátku vitamín C... ptám se na to kvůli kojení, protože to přeci jen tělo dostává zabrat a ten vápník asi chybí... teď piju denně skoro dva litry mlíka, tak mi zřejmě nechybí, ale při kojení se snad ani mlíko nedoporučuju, PA mi říkala, že tak max. půl litru... tak se optám na ten rozpustnej - jak to chutná?
19. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko,já beru vitamíny.Brala jsem je v těhu a beru je i dál,když kojím-GS mamavit.Nevím teda jestli je to těma vitamínama,ale za celou dobu co je beru jsem neměla jedinej problém ai jsem nebyla nemocná :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem se na vitaminy ptala na gyn., kdyz jsem byla na prohlidce. Dr me rekl, ze to je skoro nezbytne neco brat, ze tim kojenim me miminko "vysava". Rekl, ze tech preparatu je hodne a ze je vcelku jedno kterej. Nic me nevnucoval. V lekarne me nabidli CENTRUM materna nebo jak se to jmenuje, bylo v akci, tak jsem ho zakoupila.
19. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak sme zpet od doktora.. vse v poradku tak sem rada.. mame fotecky dali nam 3.. ale me prijdou uplne stejne haha... takze hned to jdu oskenovat a hodim si to do albicka.. no mimi ma uz 365 gramu podle tech jejich vypoctu hihi.. ale je to krasny.. podle fotky mi pripadne ze ma nosanek a pusinku po priteli aji jeho mamka nam to hned rikala haha..
19. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci gratuluju, miminko pěkně roste :dizzy_face:
19. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se mi konecne podarilo to naskenovat a zmensit a mam to v albicku.. asi se mimi pohlo ve chvilce kdy fotili pac je to jakysi dvojity hihi..
19. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
koukam ze je tu nejak mrtvo.. a co hehenka? stale nerodi? ja se ted laduju bomboskou... mnam mnam... ja furt koukam na tu fotecku naseho mimi... a nemuzu se vynadivat..
19. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Luci krásná fotečka z utz :wink: mimís pěkně roste :slight_smile:

Hehe já jsem brala vápník v těhu i teď od Biomin Calcium přírodní s vitamínem D a je přímo z vaječných skořápek :slight_smile: teď si ho ještě někdy vezmu, když mě chytnou záda, ale jinak neberu nic, ani žádný vitamíny a jsem fit :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI taky moc gratuluju je kontrole :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásná fotka... a stále nerodím... zrovna skáču na balonu, bo se mě nějako špracla kostč... no a přemlouvaám se k tomu YALU :slight_smile:))) se mi do teho nechce :grinning: :grinning: :grinning:

holky díky za odpovědi s těma vitamínama :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
...jsem pridala Barcu na fb:slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe ja uz si rikala, jestli uz....kdyz si tady nebyla :grinning:
19. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI no Kubula mě statečně celý odpoledne dloube dole, každej jeho pohyb mě píchá, ale nechce se mu :slight_smile:)))
je to šprýmař evidentně :slight_smile:)) :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no me dostalo to, co ti rekl dr s tim spermatem a vyvolavaci tabletou... :astonished:
19. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krásná Brambůrka... celá maminka .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no on s tím začala, že tam jsou stejný hormony... a mě to nedalo, tak jsem se zeptala, že ta tableta ale asi bude silnější... taky jsem na něj zírala, jak kdyby zrovna spadl z jiný planety :slight_smile:))) :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
diky, hehe....ona me je fakt podobna, i kdyz kvuli blond vlaskum a modrym ockam rikaji nekdy lidi, ze je na martina, ale treba podle toho, jak jsem vypadala jako miminko je cela ja:slight_smile: hura hura:slight_smile: a vlasky tmavnou:slight_smile:...ale vlastne je me to jedno, hlavne, ze je nase a v poradku:slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky poznate nekdo z te fotecky z ultrazvuku co by to mohlo byt? ja nevim proc ale ta mini carka u nozicek mi pripadne jako pipinka.. ze by vazne holcicka? co myslite vy?
19. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych na nej koukala, jestli neni uchylnej, ze me to rika:slight_smile:))))))))
19. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
luci: no jasně, to bude holčička :wink:
19. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek