• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahojte holčiny, v poslední době je toho na mě trošku mnoho, starám se ještě o dlouhodobě nemocného přítele, tento týden máme ještě službu uklízení společných prostor, pod náma rekonstruují byt, takže s malou utíkám ven, protože mi hučí v uších no a do toho pořád nějaké návštěvy. Renatka je zlatíčko, je ukecaná po mě, hned jak jí začnu zpívat, tak do toho taky něco šveholí, no sranda, když ji dám na bříško,tak se snaží dostat k polštářku, mrská nožičkama jako o život,ale zatím to vede jen k dokonalé únavě než aby se pohla z místa, ale je to kouzelný, jak se snaží, s chrastízkama mlátí jedna radost, až se někdy bojím, aby si neublížila, na kolotoč jsem jí pověsila hračku a ona s ní lomcuje tak, že za chvíli to na ní spadne, takže jsem objednala hrazdičku, aby měla zábavu.A se spaním je to jak kdy, někdy usne už v půl devátý, jindy se ještě pokadí a to ji musím znovu uspávat, někdy usne až v půl jedenáctý a spinká pravidelně do pěti, to už ale okusuje pomalu plaňky u postýlky, dám jí najíst a ještě tři hodiny spí, takže si aspoň stihnu udělat doma nějakou práci. dám sem nějakou fotečku
20. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nedočítám, u nás svítí tak pujdem ven.-)
20. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... jejda tu to nejak vazne.. kde jsou ty stranky co sem musela kazdy rano docitat.. hihi

hehenko.. tak jak to s tebou vypada.. uz rodis? :slight_smile: :slight_smile:

amalko. taky doufam holcicku.. hihi.. takovou malou princeznicku jako mas ty bych chtela hrooozne mocccc
20. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj.... jenom na vteřinku info od CARCULKY.... nestíhám

HEHENCE vzkazuje, že má zkusit schody.... všechny zdraví.
"Malinká je zlatá a pustí nás v sobotu nebo v neděli."
20. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ahojky...tak co hehenka...tip mi nevyšel??:slight_smile:))

My měli včera plný byt miminek, 6 prcků, to byla paráda:slight_smile:)
Všem přejeme krásný víkendíček..my jdeme na prochajdu a pak k babičce na obídek a pak zase na prochajdu:slight_smile:)
večer tu budu...papapapapa
20. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je hehe??nerodí??.-))))
ca:tak se mějte my už byli je dneska krásně, máme otevřený okno a dem si dát šlofíka
20. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás je dnes masopust :slight_smile:
a tady je pár nových foteček Vendulky a.....je jí dnes přesně 6 měsíců :dizzy_face:
20. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=2859&id=100000120474330&l=1d1b20b63a&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
20. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nerodím holky... byli jsme na procházce a na obědě... teď si chvíli dáchnu, poklidím a večer snad stihnu kadeřníka, pak večeře s kamarádama a kino... jdem na Avatar 3D :slight_smile: tak jsem zvědavá, jaký to bude a jak to vydržím 1,5 koukat přes brejle... no a pak už konečně prubnu ten Yal já posera :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ta fotka s tatínkem...... no to je krásný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI až mi trochu vytráví, tak ty schody párkrát prubnu... :slight_smile:))) :grinning: :wink: :wink: :wink: ale myslím, že Kubovi se prostě ven ještě nechce :slight_smile:))
20. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace vendulce, krasavice:slight_smile:

hehe:škoda:slight_smile:
20. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER jj škoda... zrovna je takovej krásnej den na rození :slight_smile:)))
ale tak třeba zejtra! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem dneska teda parádně protivná... :( :pensive:
20. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko..neboj brzy bude Kubula už koukat kukadlama na svojí maminku :wink: a Avatar je moc hezkej, přiblble jsem se u něj usmívala :sunglasses:
20. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE jj nebojím se - utíká to a za chvíli tu je... :slight_smile: jen už jsem napjatá, šak to znáš :slight_smile: :wink:

tak to se těším ještě víc... nehrozí, že bych bulila? :grinning:
20. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, měla bych dotaz, jsem dneska 38 DC a test byl negativní. Je možné, že se tam ještě // objeví? minulý cyklus byl 36 dní. díky moc za odpověď!!
20. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:já v těhu bulela u císařův pekař nezapomeň.-)
20. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Jé Hehenko,užij si večer,pak už si chvíli nikam nevyjdete :wink: :slight_smile:

eeryy..já našla pozitivní test až 40DC.36DC tam nebyl ani stín.Ale já měla všelijak dlouhý,nepravidelný cykly :confounded:
20. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE díky :slight_smile: jj taky myslím :slight_smile:

VER :slight_smile:)))) no tak to je po mě :slight_smile:))

EERRYY možný je všechno... zvlášť když máš delší nepravidelný cykly...
možná bych být tebou zkusila měřit bazálku, budeš tak vědět, jak tělo funguje a pokud naměříš v cyklu ovulaci, tak budeš i zhruba vědět, kdy dorazí MS...
každopádně držím palce!!!
20. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace.. tak to vypada ze si ne tam nechaji asi az do kvetna ... juchu.. duben vim ze tam jeste sem to mi sefova dneska rekla.. no a pak uvidime jak mi bude a jak se budu citit.. juchuuuu tak sem fakt rada.. a tak co noveho? hehenko sakrys tak ja furt cekam ze tu bude info ze si v porodce a nic.. hihi..
20. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI já taky furt čekám, až sem to info budu házet :slight_smile:)))) a NIC :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

jinak gratuluju, že práce vychází k tvojí spokojenosti :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko.. no treba vyjde muj tip a budes rodit pristi vikend... :slight_smile: :slight_smile:

jj je to super ze v praci takhle zustanu.... aspon vydelam a dokoupim co potrebujem.... :grinning: :grinning: jako z dnesnich 4 hodin sem pracovala asi hodku a pul zbytek sem se jakoze flakala.. no je prace hihi..
20. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak holky krásná prochajda, dali jsme si obídek u tchýňky a pak šli ještě se 2 kamarádkama na kolonádku a dali si teplou oplatku...ňááááááááááááám:slight_smile:)

Tak hehenko 22.2...to je krááásný datum, co ty s Kubulou na to?.-)))

Malej se po prochajdě ňák rozpapal a papal 105ml ve 4 a pak hned 100ml v 5.30:_)))no zase mi ten režim rozhodil:slight_smile:))

Dneska jsme zkoušeli kočárek jako sporťák (zatím jen doma a jako s autosedačkou, je to hezké:slight_smile:)))

Luci to je fajn že máš ještě prácičku, penízky se hodí:slight_smile:
Romi tak ať se přítel brzičko uzdraví!!!!
20. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak my jdeme cvičit mimi jógu a masírovat a večer doporučuji komedii TĚSNĚ VEDLE:slight_smile:))

Carculko tak držíme palečky ať vás se Sofinko brzy pustí!!!!!!myslíme na vás!!!moooc...Sofinka nám přinesla konečně lepší počásko...náš Denda se narodil a začlo sněžit...a už nepřestalo:slight_smile:)hihihihi
20. únor 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásím, že 3D Avatar byl mazec!!!!!! jinak nevím, jak to nazvat... ty efekty super!!! jsme všichni měli strach, že tam usneme, bo to bylo 2 hodiny a 40 minut, ale to by ani ve snu nešlo :slight_smile:)))

CAT mě by se líbilo 21.2. / 22.2. - to už je nějako moc dvojek až mi to divný příde :slight_smile:)) ale ono mi to nakonec bude jedno :slight_smile: :grinning: :wink:
20. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a teda oplatku na kolonádě bych si safra daláááááá :slight_smile:)))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dneska??tak začni makat.-)
21. únor 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno :slight_smile:)))) dneska... zkusila jsem ten YAL, ale teda aplikace mi zrovna nevyšla - ono by to asi chtělo asistenci... pak jsem dala horkou sprchu, namasírovala bradavky... mno a teď se asi vrhnu na manžu :slight_smile:)))) možná dám předtím ještě několikrát schody :D bože to je ale hovadina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale možná porodním z Pošty pro tebe... ten pán je šííííleneeeeeeeeeeeeeeeej :slight_smile:))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek