• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
mno vidíte to... skočila mi tam 40tka :slight_smile:))) aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
ten kluk jde ven... a HNED :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko, ty jsi srandovní, vždycky když tě čtu, mám hned lepší náladu. Snaž se zabavit a zahnat myšlenky na porod, jinak budeš just přenášet :fearful: mooc držím palečky, neboj, už se brzy dočkáš. Dneska přijedou tcháni, tak pro ně vařím oběd, jdu obalit řízky, ještě musím něco přežehlit a vytřít podlahu, takže mám co dělat
21. únor 2010 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe je nespavec:slight_smile:)
21. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. jejda hehenko furt 2v1? hihi... no tak si pockame na muj tip na dalsi vikend.. :wink: :grinning:
21. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:nenee plánuje to na dnešek:slight_smile:
21. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to su zvedava.. jdu do 5 do prace tak doufam ze jak dojdu bude tu zpravicka ze uz mimi leze ven :grinning: :grinning:

holky me vam jaksi skrabe v krku spis teda citim ze na me leze ryma.. me jebne... ach jo.. nemocna teda vazne byt nechci...

tak hehenko.. budu drzet palecky snad to uz dneska konecne vyjde...
21. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s tádou vysíláme telepaticky stahy:slight_smile:
21. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko nebo si jezdi autickem po brisku a treba tim prdolku vyzenes.. mu rikej.. podivej s cim si budes hrat tak sup sup at uz si venku.. :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem:slight_smile:)
Taky vysíláme telepaticky stahy hehence!!!!

Už to nemůže dlouho trvat, neboj a hlavně se k vůli tomu nestresuj...už to bude co nevidět:slight_smile:))
My máme dnes návštěvu, celá naše rodinka a asi bude i výlet na jelení skok a černé pivečko jako bonus:slight_smile:)hihihihi
Přejeme všem krásnou neděli!!!!

A myslíme na Carculku ať už jsou doma!!!a těšíme se moooc na fotečky princezny sofinky :wink:
21. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)))))) ahooooooj... ani prd ženy... respektive prd byl, ale ani ten nepomohl... :grinning:

schody jsem dala 7x i mise sex proběhla, akorát mi pak chvíli tvrdlo břicho, ale toť vše :slight_smile:)) ten kluk mě zničí. no tak jsem se přesvědčila, že se mu nechce a je to :slight_smile:))) hollt musíme vyčkávat :slight_smile:))

děkuju za telepatický stahy a tak vůbec...

já to na dnešek fakt plánuju, ale prcek ne a to bude asi rozhodující :grinning: :grinning: :grinning: hrozný jak je tvrdohlavej...
přemejšlím, jestli nebydlet pár dní s Tchýní jako CAR :slight_smile:))) třeba by ho to přesvědčilo, že mě taky musí zachránit... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i já se těším na foto SOFINKY : ) huš aby se tu holky ukázaly :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUCI máme to větší auto na ovládání :slight_smile:)) to by ho mohlo ukecaaat :grinning: :grinning: :grinning:

ROMI já ti myslím, že už to jinak nebude... se tak snažím, že mi chce prostě prcek ukázat, že bude po jeho a basta :grinning:
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihiihihi, jsi mě hehe zase pobavila, třeba by tchýně byla asi to nejlepší řešení:slight_smile:)hihihihiihi

Tak si hehe dej ten odvar ze skořice hřebíčku...nevím co tam ještě je, ale mě na 2. den po tom co jsem vypila 1l prdla voda:slight_smile:)))najdeš to tu na koníkovi, ten ricinový olej nee, to je asi nebezpečné, ani v lékárně ti ho neprodají (kamarádka taky už nevěděla co když přenášela)

....malej teď usnul, tak se jdu na naše nachystat, miláček šel sportovat:slight_smile:))tak zatím papapapapa
21. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT jj prubnu ho, akurát musíme jít nejdřív nakoupit :slight_smile: myslím, že tam patří ještě zázvor a sporýš lékářský - ten jsi kupovala v lékárně?
21. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je holky - kdyby to někoho zajímalo ::: :slight_smile:

Kořeněné nápoje:
Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
21. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak joukám hehenko, že se Kubíkovi na svět nějak nechce že? Kdy máš přesně termín?
21. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL ahooj :slight_smile:

dle MS a screeningu 24. 2.
a dle utz v 8tt 27. 2.
21. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdy tys rodila? před nebo po termínu?
21. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jojo, toje ten nápoj:slight_smile:)sporýše mají v lékárně..já to nekupovala, mě to nabídla kamarádka (taky těhule), která to do sebe lila po litrech a nic a já na druhý den rodila:slight_smile:)hihihihi

Adel ahoooj:slight_smile:))tys tu taky nebyla ani nepamatuju.-))

Jo a hehenko ty ještě nepřenášíš, tak buď v klidu, buď tipuju 22.2. nebo den po prvním termínu tj 25.2:slight_smile:))
21. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já rodila 4 dny před termínem. Takže ještě můžeš být klidná ještě ani podle MS ani podle ultrazvuku termín nemáš, ale chápu, že už je to na hlavu.
Cat ahoj. No jo nějak vás zanedbávám, ale teď už tady budu častěji :slight_smile: a teď tady určitě budu zase sama :wink:
21. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT jj já jsem :slight_smile: vím, že zatím nepřenáším, ale nerada bych no :slight_smile:))

no tak to vyzkouším a uvidíme :slight_smile:)) asi to nechutná nijak dobře co? :slight_smile:))

ADELL na hlavu to je, to je tu ví všechny.... prostě nad tím člověk přemejšlí i v noci, když se převalí na posteli, aniž by chtěl... a to si myslím, že jsem ještě ta šťastnější, že mě vlastně nic moc nebolí...
21. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zprávičky od CARCULKY

"Zítra se snad chvilku ukážu a hodím fotku dle toho jak budu stíhat a taaak... co Hehe, už? No my konečně kojíme, máme teda nenažránka.... doporučili mi i dudlíka, aby tolik nejedla.... ale jak je napapaná, je zlatíčko a i kojení už jde dobře."
21. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe to jak bylo v tom říjmu u nás tolik toho sněhu a já měla zlomenou tu nohu tak já se spíš modlila ať ještě malý v bříšku chvilku vydrží. Kdyby chtěl jít na svět o týden dřív než příšel tak nevím nevím jak bych to dopadlo protože se k nám nešlo jak dostat takže by mi ani sanitka nepomohla. Ale naštěstí to dopadlo tak jak to dopadlo. A poslíčky nebo zátka něco takového už proběhlo?
Jinak jsem zapoměla pogratulovat Carcul k Sofince takže hlavně hodně zdravíčka oběma.
21. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:...tak to vypadá že konečně začne spát přes den, jsme se najedli, já guláš, Táda guláš z kozy.-))a už dneska podruhý usnul, tyy jooo k neuvěření:slight_smile:))snad chvilku vydrží a nevzbuděj ho prdy....jsem se dneska fotila s Tádou...uchyl jsem je to v albu, nový album:slight_smile:
21. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj :slight_smile:

VER... jsi mi dostala s tím gulášem z kozy pro Tádíka....chichi....

HEHE....vydrž prťka vydrž, on se Kubík už určitě za pár dní vyklube. Je mi jasný, že jak jste tu byly 3 a teď jsi zbyla poslední, tak je to pro tebe víc stresující, že holky porodily před termínem.... ale Kubík asi ví, proč je ještě v bříšku. Držím palce, ať se ti porod co nejdřív rozběhne a je to taková fofrofka, že se ani nestačíiš vzpamatovat a Kubík bude venku.
21. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL tak to samozřejmě chápu!

poslíčky mám už nějakou dobu... asi ve 22. týdnu mi poprvé tvrdlo břicho myslím... od zhruba 30. týdne mě začalo popíchávat tak dooole :slight_smile:)) i to dr. označil za posly (teď už to samozřejmě stojí za to, připadá mi, jak kdyby mě Kuba dloubal do pipiny nehtem :slight_smile:))... no a zhruba od 34. týdne se přidal podbřuch, záda, kyčle... ten týden to bylo jeden den nic moc, až jsem si myslela, že to bude předčasně... no a stahy jako fakt stahy celýho břicha mírně bolestivý se poprvý objevily myslím v 37. týdnu... ten podbřuch trvá a samozřejmě se to dost stupňovalo stejně jako bolesti kříže a kyčlí, ale stahy se objevily zatím 3x a vždycky to ustalo... jinak se teď ještě objevilo bolení celýho břicha - ale bez stahů a občasný křeče ouplně dole v podbřišku... ale to už je tou zátěží.... no a poslední asi tři dny mám teda už docela dost oteklý nohy...

jinak ADELL mě by ani tak nevadilo, že ještě nic, jsem před termínem, jenže Kuba je dle všecho víc jak o týden větší a o hlavě ani nemluvím, tak se trošku bojím, že to bude náročnější no... z toho to celý plyne. samozřejmě vím, že jsou to všechno odhady, ale i když si to říkám moc mě to neuklidní...

ZUZI no to na tom bylo po porodu CAR to nejhorší... že jsme jely ve třech a holky porodily obě brzo... a navíc jak mě tu krom CAT všechny tipovaly nejdřív, a já si teda taky myslela... tak to moc nepřidalo no... :( ale teď už je to zas brý...
21. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dneska to byl teda maraton.... uklízecí a nakupovací... fuj! pobíhali jsme po Globusu jak debilové... nesnáším tyhle velký dvoupatrový markety, jenže v Lidlu nemají meruňkovej džus ani čerstvej zázvor a další věci jako slušnej gel na vlasy a žiletky :slight_smile:)))

jo a Sporýš lékařský v místní lékárně vůbec nevedou... takže jsem si nakoupila ingredience na lektvar a Sporýše prostě nemám... takže zase houno houno... :angry: :angry: :angry:
21. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ZUZI ale musím říct, že jsem ráda, že jsem nechodila na diskusi dle TP... to by mě jako fakt odrovnalo rodit z 20ti bab jako poslední.... fakt bych to nečekala, ale je to na psychiku nic moc!
21. únor 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.jasně, hlavně že je prckoi dobře.-)já měla hlavičku o 2 týdny napřed, ono to u chlapečků prej bejvá:slight_smile:))ale škoda zene dnes, ale zas zejtra je lepší datum bys rodila přesně 2 měsíce po mě tak se snaz aby to bylo v 17:10:slight_smile:...

prosimtě podívej se mi do toho albaať mi můžeš pochválit jaký jsme parťáci s Tádou nebo umřu:slight_smile:
21. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:ale prosimtě ty psychiko, tak se zas uklidni:slight_smile:
21. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO.... to je jasný, že by ti to nepřidalo, rodit jako poslení.
Nakupování....blééééé....nějak to posl.dobou neslnáším. Nejradši bych, aby se mi ty potraviny dopoňovaly nějak průběžně samy.....
My jsme byli v pátek v Budějovicích, chtěli jsme si odvézt vybranou sedačku, půjčili jsme si velké auto.... a prodavačka nám tajně řekla, ať probohoa tu sedačku nekupujeme, že mají snad na každou do pár měsíců reklamaci! Tak jsme s manžou protáhli huby (a to doslova) a zklamaně vybírali jinou.... a nakonec jsme zavítali do vedlejšího obchodu, měli tam v tyhle dny slevu 20% na vše... tak jsme vybrali super sedajdu, konf.stolek a obýv. stěnu. Jsem moc ráda, ... i když to teda bylo náročný! No ...nevezli jsme si nic domů, dodání bude do 5týdnů, ale to už bude byt ready a rovnou se ten nábytek usadí na místo.
Jo a zítra nám přijede kámoš zaměřit kuchňu .... se těším :dizzy_face:
Jádru chybí obložit vana, dát dlažbu a vyspárovat...jinak je hotovo..... vana je fakt obrovská, manža se už nemůže dočkat koupanda granda.
21. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek