• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
šak jsem klidnáááááááá VER :slight_smile:))) nechodím na diskusi dle TP :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak je pode mnou nějaký mokro... se mi zdá, že zátka, nebo teda hojnější výtok či co... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: che...
21. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:jeee to bude klaaaaasnyyyy :wink:
21. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste krásný VER!!!!!! parádní parťáci - slint :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tyyy jo.... gratuluju k nákupům a k mega vaně... ani nevíš jak bych si dala koupel - si z teho pokemřím :slight_smile:)))
se na těch nákupech Kubula pronesl a bolí mě z toho záda, tak bych se tam fakt natáááhla :slight_smile:))

a s těma potravinama souhlas... bych to brala všema deseti, kdyby se sami doplňovaly :slight_smile:))
21. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak na me asi neco leze.. levou nosni dirku mam ucpanou a dost me v ni lechta.. a zacina me dost skrabat v krku.. me asi hrabne...
21. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jasně chápu Tě a budu držet pěstičky ať je malý do termínu venku.
My zitra v jedenáct jdeme na plicní (zkontrolovat očkování z porodnice, stále to ještě nemá zahojené) a pak na čtyřměsiční prohlídku tak jsem zvědavá :slight_smile:
Luci tak snad to nebude nic vážného.
21. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: jj no ja taky doufam.. pac nechci byt nemocna ach jo.. snad to vylezim.. zitra nemam nic na praci jen jit na postu pac musim poslat par balicku z mmb co sem prodala.. tak uvidime.. ach jo.. je mi fakt divne.. asi to zabalim a pujdu spat..
21. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,omlouvam, se,ze jsem v patek uz neprisla,ale byl blazinec, ve ctvrtek navecer navrat z Plzne,v patek v noci a rano malej vyhodil stavy a rano vyzvracel i mliko,takze jsem letela k mudre

kde jsem se ji mimochodem okamzite zeptala jak je mozne,ze v ockovaku ma napsany rozmer fontanely 2*3 a on ji ma 5*7cm????no za hrala to do autu,ze . . . jinak jsme dostali nejakou kuru kulisek na rehydrataci,ale malej uz byl dobrej,za to ja litala s prujmem a kdyz jsem rekla manzovi jestli by nezustal doma,ze mam strach,aby kdyz poletim na wc malej neublinkl,tak mu tchan rekl v praci,at klidne zustane doma,ale at nepocita s tim,ze dostal nejaky penize (TO JSOU PENIZE CO CINNI ODSTUPNY,jo a ty mu nechce dat)´takze protoze vydiral,tak jsem si zavolala na pomoc tatku aby mi pomohl hlidat malyho,manza musel do prace

no nakonec behem patku byl malej dobrej,za to ja lehla v sobotu s prujmama a behem nedele i manza on i zvracel ja mela jen prujmy a horecku,ale jsme z toho venku,ale byl to des,pomalu jsme si hazeli korunou kdo se postara o Ondu . . . na smrtelnem lozi oba dva

a co hehenka - neporodila jsi nam z toho nocniho hokeje???? :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Prvosenky :dizzy_face:

Blahu,tak to jste si užili :unamused: .Hlavně že už jste všichni v pořádku!!

my se právě chysáme s malým na neurologii a pak na 5ti měsíční prohlídku..no snad nás už konečně oočkují!!
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baes,no jsem rada,znas to nemocnice + deticky to vnimaj jinak,hlavne ze uz tam nemusime,no proste 2 dny stacily,pak rodeo doma,byla jsem ko a manza taky

vy jeste chodite na tu naurologii???nas ceka taky poradna 1.3. teda to uz bude malymu osm mesicu - bez dvou dnu
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky

blahu tak to já měla tkaovouto žaludeční chřipku pře třemi týdny. A já zase celý den zvracela a měla jsem horečku. Taky jsem musela poprosit mamku jestli by malého pohlídala, nebyla jsem vůbec schopná. Takhle špatně mi nebylo ani v těhu. Uf ještě že mi to trvalo jen den.

Beas my zase dneska jdeme na plicní kvůli očkování z porodky pořád se nám to nechce zahojit tak jsem zvědavá co nám řeknou a potom jdeme na 4 měsiční prohlídku :slight_smile:

Tak co Hehe jak to s Tebou vypadá? Že by vyšel ten můj typ na 22.2.?
22. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky adel - no bylo to hnusny,ale prej je ted vseho spoustu a litas to mezi lidma a tak jeste,ze malej byl v poradku hodnej,vydrzel si s nama hrat v postely a dost spal
22. únor 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa adel vitej do klubu koukam,ze mas taky kocarek dorjan cross :grinning: teda alespon podle alba v tehu
22. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balhu ano mám dorjan cross vybrala jsem si ho proto, že bydlím v horách a do takového terénu jaký tady máme je prý nejlepší takže jsem ho pořídila. Taky ho máte? A jakou barvičku?
22. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha už koukám. Máme ten modrý? Ten je taky moc pěkný. My vybrali neutrální protože jsme nechtěli vědět co čekáme :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s nim v lete jezdili adel po lese a supr :grinning: nedam na nej dopustit,cena i kvalita je proste supr no a jestli budem mit druhe,tak by holt jezdila holcicka v modrem no,dneska stejne jedem ven malej celej v modrym,kocar modrej a oni se ptaj - mate holcicku,nebo chlapecka :grinning:
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU no potěš koště.... teda vy jste měli šílenej víkend! co vám to v tý nemocnici věnovali za hroznou virozu??? :astonished: :astonished: :astonished: k TCH se nemá asi smysl už vyjadřovat - zřejme je to pěknej pablb... vůbec tohle chování vůči synovi a jeho rodině nechápu!!!! :((( nejspíš čekal na nějakou takovouhle událost, aby toho mohl jen zneužít... šmejd! manža by měl fakt hledat něco jinýho - bo tohle je hrozný!

jinak jsem neporodila.... ale málem jsem už během druhý třetiny skočila do zdi, strašně mě začaly brát kříže a tvrdlo břicho - ovšem ty záda, to byl hnus fialovej (křížový bolesti u porodu musí bejt fakt chuťovka), takže jsem byla asi hodinu ve sprše a pak se mazala alpou a nahřívala... no kolem 1 jsem asi usnula či co... ale ještě jsem cítila, jak to břicho tvrdne a čekala jsem, že mě to v noci vzbudí a pojedem - a zas NIC :slight_smile:)))
22. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL no já už si fakt začínám myslet, že mě ten náš kluk chce prostě pořád jen takhle napínat, ale ještě se chce prostě nosit... :slight_smile:)) tak nevím... to by muselo asi začít už teď, abych dneska porodila... :sweat_smile:

tak teď bych brala 24. bo 24. má manža narozky - sice né v únoru, ale by to bylo hezky zdvojený datum :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu to máš pravdu dneska je jedno jakou má kočárek barvu. Já jsem s ním taky zatím spokojená :slight_smile:

Hehe takže pořád nic? No teda to jsou věci. No jo Kubíkovi se v bříšku asi opravdu líbí. Ty křížové bolesti Ti teda nezávidím. Já je teda naštěstí neměla, ale prý je to pěkný hnus.
22. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahojky hehe - no to treba Kubicek ceka na termin :grinning: tchan - no chapes manzovi vyplaci odstupny postupne ve trech mesichi doplaci mu to k podpore,manza chodi pomahat denne,pominu,ze odstupny maj byt 3 platy,a protoze manza byl tyden doma se mnou ,kdyz jsem mela to zaspesti a pak tyden se sebou,tak samozrejme tchan bez nej nezvlada a v patek mu rekl,jo si jdi domu hlidat,ale necekj nejaky penize,ted jsi tu nebyl . . . . a gol je,ze se potkame v patek v kaufu a vse jako by nic,ze . . . no manza se nastval,ze bud da pak 15 cistyho,nebo jde,ale obavam se,ze to z nej vyprcha,ale ze me ne takze budu chtit aby se to uz resilo a tchanovi si svoje reknu

jsem rikala manzovi at si necha vyplatit zbatek odchodnyho rovnou . . . jako bral mi vztek,ale manzu bral vetsi
22. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL a to si myslím, že by hoooodně slabej odvar od toho, co příde při porodu... holky mi tu psaly, že při poslech měly tyhle bolesti, ale při porodu pak už ne... tak se fakt modlím, aby se mi to taky vyhlo... ono se to dalo když jsem pochodovala, ale v sedě, nebo v leže nic moc teda... jsem během toho byla asi 5x čurdit a při tom čurdění to bylo asi nejhorší :slight_smile:))))

BLAHU tvůj manžel má asi svatou trpělivost nebo co... tohle už dávno přešlo přes hranici únosnosti :((( Tchán syna teda pěkně zneužívá...
22. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu když člověk pracuje s rodinou je to vždycky o nervy.

Hehe já naštěstí měla jen tvrdnutí břicha a posly ne, ani ty křéžové bolesti. Takže držím pěsti ať máš rychlý a pohodový porod. Já jsem teda byla i ráda, že jsem nějaké extra bolesti neměla protože prý je člověku nejlíp když pochoduje, no a já z tou nohou jsem teda pochodovat nemohla. Myslím si, že i proto, že jsem při porodu jen ležela tak se malý neposunoval dolů a dopadlo to jak to dopadlo. Ale hlavně, že vše nakonec dopadlo dobře a u Tebe to bude taky tak uvidíš.
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mu to hehe rikala taky,ze to prekracuje meze jak slusnosti,tak rodinejch vztahu vubec,takze se muze tesit,protoze ja si to pro sebe nenecham.o vikendu byl manaz ko,takze jsem se ho neptala,ale dneska az prijde prace chci od nej vedet,jak to bude resit . . . me uz nezajima uznani ,ja vim mela jsi pravdu,z toho se pak nenajime,ze . . .

adel sice trochu vrze,ale to jen hlasi,ze chce udrzbu,takze promazem jako se ma a zase svistime
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu taky nám už trochu vrže takže taky budeme muset namazat :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to asi bylo tím ADELL... bez pochodování si porod nedovedu představit. přeci jen je to změna, trochu úleva a navíc zákon gravitace no... co ti na to vůbec řekl zpětně gyndař?

BLAHU chápu tě!!!!! akurát je škoda, že tohle si nedokáže vyřídit manžel...
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ja si vzdycky pripadam tak mimo misu,jak se bavite o poradnych kontrakcich,jsem aso ochuzena :grinning: :grinning:

adel ja prave pracuju,nebo pred materskou jsem delala pro svyho tatu a tohle absolutne neznam,kdyz potreboval abych byla dyl,byla jsem,kdyz jsem potrebovala k mudrum mohla jsem jit v poho,kdyz jsem jela k mudrum do prahy a bylo to na celej den nemusela jsem brat dovcu nic,proste bylo to absolutne jiny,tata byl sef v pohode a tchan . . . :confounded:
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU máš fuk... mě jen štve, že už ty posly trvají dlouho a jsou silný a nic!!! :angry: :angry: :angry:

kamarádka říkala, že sice přenášela, ale taky neměla žádný posly, bolesti NIC! ... se fakt modlím, aby to takhle nebylo následujících 14 dní :( :angry:
22. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak jsem mu to rekla,no prave manza hehe rekl,ze uz to takhle dal nejde,bud to da na cisto,nebo jde,aby nebyly takove potize furt,on tch moc dobre vi,ze bez bej to muze zabalit

tak malej spinka 45minut,jsem mu chtela zavrit okno a on zrovna otevrel oci,ale jeste asi usnul,pujdu tam za chvilku . . . docela musim rict,ze nam rytmus dne po nemocnici zustal nerozbourany :grinning: alespon,ze tak,chudinka muj amlinkej ty ho tam potrapili
22. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh tak ja mela bolesti,ale koncem jsem je mela furt a az ten den pred porodem v porodnici,kdyz prisli ty kontrakce dle monitoru jsem zjistila,ze to byli doma celou dobu posly :grinning:
22. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek