• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Blahu to je teda fakt děs s tím tchánem. Vždyť je manža přece jeho syn tak by se mohl chovat trochu jinak. To je fakt děs. Blahu a co vlastně malému bylo? Nějak jsem nedočítala?

Hehe císaře mi udělali pro nepostupující porod. Proto, že byl maléj pořád nahoře a já byla otevřená po skoro dvanáctihodinách pořád jen na tři prsty. Nepomohla ani kapačka na rozjetí porodu. Kdyby mě nechali trápit až do konce tak by ho stejně asi museli vytahovat kleštěma a mě by prý stejně museli skákat na břicho. A teď zpětně si vůbec nedokážu představit, jak bych porodila s tou nohou kdy jsem jí ohnula jenom kousiček. Ještě dnes jí úplně nepřitáhnu. Fakt mě docela moje gyndařka naštvala, že mi třeba nedoporučila císaře předem. No ale tak zvládli jsme to a to je nejdůležitější.
22. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU já se jen divím... manža už strašně dlouho čeká, jestli se to nezlepší... řekla bych, že ne... už si měl dávno dupnout. neshání něco kontinuelně? to by bylo nejlepší změnit okamžitě lokál...
22. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno BLAHU evidentně jste stihly toho plánovanýho CS na poslední chvíli....

ADELL taky nechápu :astonished:
zbytečně si se navíc trápila, ale tak samozřejmě, hlavně, že dopadlo všechno v pořádku!!!!
22. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se trochu divím i v porodce, že tě radši hned nevzali na sál.. na to zas snad doporučení gyndr. nepotřebujou ne? nebo, co ti k tomu řekli?
22. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe sice to nebylo jednoduchý, ale já to všechno beru tak, že to prostě jinak nešlo. I když mě ten císař mrzí, ale co už. Větím, že další mimi porodím normálně :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel ty jsi mela taky cisare???ja myslela,ze jsi rodilla normal,celou dobu,Onda mel asi ve 4,5 mesicich zanet ledvin a museli jsme na vysetreni,jestli nema reflux v ledvinach a nevracu se mu moc do ledvin (coz znamena zacevkovat mimi a pod rtg zjistit jak se chova ledvina ),jenze nam zjistili pri prijmu tu velkou fontanelu,takze v jeden den mel chudak rano do stehna injekci (mel atb po 8 hod.),pak cevkovani,cozbyli muka,ma slepenyho pindu,pak rtg,pak se sotva najedl a uz jsme sli na sono ledvin,pak se 20min vyspal a uz sel na sono mozku,no a pak jeste neurolozka,do toho na pokoji dve vizity a dva prijmy,no ten den byl pro nej strasnej :confounded: chudera sel vzdycky do takovyho soku po injekci,ze jsme na nej museli foukat,aby se nadechl a to bylo atb celej pobyt

hehe no hleda neco ale posledni dobou to vypadalo docela dobre,minulej mesic dokonce dostal i 4tis.jen tak navrh a protoze najednou musel byt ze zdravotnich duvodu doma,tak zase ted,ze nedostane nic,no je to asi podle toho jak se vyspi a to uz mi zere jsem ted mluvila s malnzou,pry to bude resit,jsem zvedava jak to dopadne
22. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja musela takyx predkladat zpravu,ze mam indikovanyho cisare . . . asi chtej co nejdyl nechat moznost spontalniho
22. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu chudáček malinkatej. Tak snad už je to všechno za vámi a bude už jen dobže. Ne ne já měla taky císaře. Jak už jsem tady psala a mám to i v albumu. Měla jsem zlomenou nohu (i když to nebyl důvod císaře), ale jak jsem nemohla chodit tak malý se usadil nahoře a ne a ne jít dolů. Taky mi vyskočil krevní tlak a nechtěl pořád klesnout takže po dvanácti hodinách se rozhodli, že mi udělají císaře.
22. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak promin adel ja to nejak nepostrehla,ty jo se zlomenou nohou rodit :grinning: me to taky prijde jako porod zadarmo - cisar,ale tak bylo to dobre prome i maleho,me tom zase mrzelo,ze tam s nama u toho nebyl manaz a nemohli jsme se podelit o tu radost spolu
22. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to chápu BLAHU, žes jí musela předkládat, ale tak když vidí, že má zlomenou nohu, tak je mi to divný.... navíc ADELL psala, že oni sami v porodce si divili, že jí to gyndařka nedoporučila...

BLAHU tak držím palce, ať to dopadne! pro vás oba by bylo nejlepší, kdyby měl manža jinou práci... prostě vám to hodně zasahuje do vztahu... když se něco děje u zaměstnavatele = cizího člověka, tak je to něco jinýho, než když manžu zaměstnává jeho otec a každej den vstane jinou nohou... chápu, že mu teče do bot, sami podnikáme, tak vím, že to není nic jednoduchýho... ále člověk musí počítat s tím, že mu zaměstnanec může onemocnět ne??? tak ať prostě tchán sám pak maká do noci... my to děláme stejně... pokud nestíháme, pracujeme do noci, do rána... vím, že po zaměstnanci bych to chtít nemohla, natož kdyby byl nemocnej...
22. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no znas to ja a manzova rodina a propo perla z deniku zle snachy :grinning: :grinning: :grinning:

vsimnla jsem si,ze jakmile se malej chce dotknout obliceje chyni mu taha ruku pryc,tak se ptam:a proc si jako nemuze dat ruku do pusy???(na vysvetlenou - Onda si nikdy palec nedudlal,jen jak narostly zuby tak jakoby brousi zoubkama o nehtik) a ona,ze ho to pak neodnaucime,ze vi ci to je,ze to nemohla odnaucit ty svoje no a tak
tak tchyni rikam,ze ze v 7,5 mesicich si strka ruce do pusy,neberu jako katastrofu,no tchyne zase spustila tu svoji . . .
jsem se ji nakonec zeptala:a to mi chcete ric,ze si vasi klici ruce do pusy nestrkali?tak prej manzam,ne - to jsem ji rekla,ze teda mela asi genialni dite (manzovi narostli zuby az v osmem mesici,takze urcite si taky hryzal prsty a svagr (poastizenej ) prej az do tri let

tak to i manza rekl,ze ten to mel asi s vyvojem asi jinak,je totiz na urovni predskolniho veku
no nebudu to prodluzovat,jsem tchyni jasne rekla,ze tohle poze nase vec a ze nehodlam maleho ucit,co muze delat doma a co zrovna u nich nesmi,natoz v 7,5 mesicich,tak snad bude chvili klid
22. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem zapomela,prej misto prstu mu tam radsi mame stricit dudlik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem treba pysna na to,ze nejsme dudlikovy zavislaci,v podstate krome place a usinani dudlik malej nema a ani nevyzaduje :grinning:
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. jejda hehenko ty si furt doma? :astonished: :astonished: tak prcek stale nechce ven? treba ceka na lepsi pocasi :grinning:

tak ja se rano probudila mam rymu jako blazen.. v krku me poskrabuje.. takze ja se na to vazne uz muzu vykaslat.. je toto mozny?!!
22. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den... :slight_smile:
tak víkend nic moc, skoro celý mě bolela hlava a nějak to nepřestávalo...no docela nic moc, už je to ale naštěstí lepší....dnes jsem byla na krvi na triple testy a toxoplazmu....tak snad bude vše v poho...ale my víme, že bude..:slight_smile:))
22. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem tu přes víkend moc nebyla, venku bylo nádherně..
Blahu teda doufám, že do nemocnice dlouho nebudete muset, chudák Ondrášek co si toho vytrpěl :frowning2: :frowning2: tchána a tchýni ani komentovat nebudu :pensive:
Hehenko...dneska je takovej krásnej den :wink:
22. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se tak tesila na 3D ultrazvuk a to tu v anglii stoji tolik penez tak 4 500 korun na nase ze se na to asi vykasleme.. to radsi neco koupime pro mimi.. to snad neni ani mozny jak to je drahy... :unamused: :frowning2:
22. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki určitě to dopadne dobře :wink:
Luci to je fakt drahota..jedině přiletět do ČR :grinning:
22. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.. no tak to by me vyslo asi na stejno s tou letenkou hihi... .ale tak to kaslem.. mimi sme videli v patek a dalsi ultrazvuk snad jeste bude.. nebo si hold pockame na konecny vysledek v porodce.. :grinning:
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: to je děs Ti rodičové od manži...škoda slov..:slight_smile:

Luci: to je teda opravdu za ty peníze něco koupit....ale nesmutni, však se naděješ a mimi bude venku a uvidíš ho pořád..:slight_smile:)) my na 3D ultrazvuk taky nepůjdeme...nemusím prcka trápit ultrazvukem, at je tam hezky v klidu...a penízky vyzžijem lépe.

Chceme totiž koupit baráček za Prahou a budem potřebovat každou korunu...musíme to řešit docela rychle, tak z toho máme s manžou docela velkou hlavu, je to ale krásný okál, spodek zděný a pak další patro a další podkrovní patro....plastová okna, zvenku zatepleno, spoustu místností a prostoru, k tomu garáž a zahrada...:slight_smile: a za dobrý peníze, protože to prodává povodí....jen budeme žádat o hypotéku....:(
22. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. my prave taky chceme kupovat domecek jeste nez se mimi narodi.. uz okolo toho litame.. takze takovy penizky zbytecne vyhazovat nebudem... .
22. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jo jo to je rozumná řeč..:slight_smile:
22. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki tak ať vám ta hypotéka vyjde..jakým směrem od Prahy to je?

pár nových foteček..
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=16324&id=100000120474330&l=047888d9ee&subject=Vendulka+od+půl+roku
22. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange.. no ste krasna rodinka.. moc vam to slusi.. :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ang: je to necelých 30 km směr Kralupy....mazi Kralupama, Neratovicema a Mělníkem..:slight_smile:
22. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aoj holky!
čekám na hehe po víkendu, že už bude mít prcka venku a ono ne :slight_smile: je to poslušný klučík, vykoukne v termínu.
všecky zdravim!
22. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky.. jdu se nachystat a padim ven pac musim do mesta.. vubec se mi nechce.. ale proste musim na postu.. a koupit obalky a do banky a tak podobne.. ach jo.. no ale kdyz budu hodne sikovna do 2 hodin nemam co delat a budu zpet doma v teplicku a u caje.. :slight_smile: :slight_smile: papa pisnu pozdeji
22. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky a koťata:slight_smile:)

..já ráno musela na jednu kontrolu, vše Ok, malinkej chrní, auto mi zase nestartuje, venku se otepluje a já mám hlad:slight_smile:))hhiihihihi

Hehenko Kubíku...šup šup ven!!!!
Nuki baráček budete kupovat,jo??jee, to je paráda!!!

Na carculku se moooc těším, malinká bude asi jedlík:slight_smile:)))ale určo hubeňour po mamince:slight_smile:)

Blahu nazdárek!!!!hele ještě dotaz proč tys měla císaře?
Luci tak si užij Londýn, určitě zase něco nakoupíš pro prcka.-)))
Toltec zdarec:slight_smile:
Ange vendulka je čím dám krásnější!!!!!
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak at to máš rychle za sebou :slight_smile:))
22. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Ange akorát pořád hledám komu je víc podobná a řekla bych že je to dokonalý mix obou, že jo?:slight_smile:))
22. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.-)

ange.no mlask:slight_smile:

nuki:závidím:slight_smile:
luci:radši se kurýruj.-)

hehe:koukej už rodit, to je nějakýho přemlouvání:slight_smile:

jéééé nám jsou dneska 2 měsíce.-)
22. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek