• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jéé, aho verled a tadíku:slight_smile:)už 2 měsíce,jo?:slight_smile:)teda to letí, námbudou 2 měsíce za týden přesně:slight_smile:)
A co už umíte ver?
my už krásně zvedáme hlavičku, hrajeme si s hrazdičkou, smějeme se a povídáme, pořád máme ještě ručičky v pěst, už tolik nerozhazujeme ruce když se lekneme a papáme už i 200ml na jedno kojení:slight_smile:))denně cca 800ml.

A kolik vážíte?my 5200g dnes ráno. porodní váha byla 3530g
22. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat. Ahojky, tak to je super, že je kontrola v pohodě...:slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooj ženy :slight_smile:

mno furt tu jsem :slight_smile:)) vyhánění přemlouvání nepomohlo :slight_smile:)) a že bych řekla, že jsme se snažili :slight_smile:))

ANGE jj dneska je krááásnej den :slight_smile:)) no třeba se Kubulovi taky zalíbí :slight_smile:))) :grinning: :wink:
VENDULKA je krásná, moc vám to sluší... a já bych řekla, že je víc podobná na manžu...

VER gratuluju :slight_smile: :dizzy_face:
no já se snažím, ale Kubík nechce, takže smůlec půlec :slight_smile:)))) :grinning:

NUKI, LUCI držím palce na domeček :slight_smile:

LUCI ten 4D je teda pěkně mastnej...
každápádně se přiznám, že pro mě byl větší zážitek poslední velkej ultrazvuk - myslím 33. týden. ten 4D se u nás moc nepovedl... a celkově když tady koukám do alb, tak většinou nic moc až na pár výjimek... tak si třeba řekni, že by to nevyšlo a prcek se nechtěl ukázat...
22. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.tak my děláme všecko, nejradši si ale hraje se mnou:slight_smile:))kojená nevim to takhle neměčim, vim že papá dobře.-)......jinak jsem zkoušela dneska vážit já sama a pak s tádou v ruce a rozdíl byl 5 kilo to by nabral dost slušně naposled jsme měli 3710 a to je 3 tejdny nazpět.-)a ruce nemá v pěst už od narození, nebude lakomej.-))))
22. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled: Ahojky, tak už máte 2 měsíce, teda toto letí..:slight_smile:)))

Hehe: díky, snad to vše dobře dopadne..:slight_smile:

já pádím na oběd, pak budu..:slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER :slight_smile:)))) to je hezký, že nebude lakomej :slight_smile:)) bude mít mámu rád a udělá pro ní všeeechnoooo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hihiihi Ver to je vtipný:slight_smile:)náš asi bude lakomec:slight_smile:)))
tak to přibíráte krásně, super:slight_smile:))já jen abych měla s kým porovnávat:slight_smile:)jste šikulky!!!!
taky je ti to ale líto jak rychle roste?Mě strašně:slight_smile:))

Luci kolik chtějí v UK za 3D utz????
Holky jdu žehlit, ve čtvrtek máme vítání občánků a já malýmu koupila jeanky:slight_smile:))hiihihihi tak ať je jak ze škatulky:slight_smile:))

A pak jedu konečně koupit novou baterku do auta, tohle startování přes kabely a doufání že už nebude mrznout mě vysiluje:slight_smile:)hihihihihi

Hezký den všem!!!!!papapapapa zase odpolko
zdravim prichozi a dekujeme za podporu,no ted uz nas bude cekat nemocnice az za pul roku a to jen na pul dne na vysetreni . . . chteli nas brat k nim na nefro poradnu,ale rekli jsme,ze mame nefrologa u nas,tak aby nas sledoval jen jeden . . .

luci uffff 4,5tisice???tak to bych taky radsi koupila neco mimi

catus ja mam ty chron.nemocny streva a s tou nemoci mam par komplikaci (pistele) tak proto

ver tobe jsem posledne zapúomela pochvalati toho chlapa,je to uz kus chlapaka

ange ty jo me ta vase princezna prijde nejaka do dylky ted,kolik ma??asi bude po tatinkovi,co? :grinning:

nuki koukam,ze vikend te taky zdravotne kolil a tak hlavne,aby vam vysla ta hypoteka,dneska uz maj prisny podminky,ale poradim jednu vec vyberte si takovou,kde vam umozni fixni urok a vyhnete se zdrazovani do pristich let
22. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat denísek je šikovnej, už zvládá tolik věcí :slight_smile:
Vendulka měla před dvěma týdny 66 cm, to je trochu nad průměrem ,ale spíš je to optická klam jak má štíhlejší tělíčko :slight_smile: jinak vršek hlavy ( vlasy, oči, tváře) má po manžovi, pusu a nos asi po mě :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

blahu: jaké to bylo vyšetření? my byli na nějakých izotopech, že amálce píchli kontrastní látku a pak sledovali, jak se chová v ledvinách, to bylo ono?
22. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY ...japa je? :dizzy_face:

U nás asi nic nového, jenom teda prcci si od víkendu zvykli mi čutat svorně do močáku (a to teda najednou a plnou silou), tak jsem měla co dělat, to udržet, abych si necvrnkla do textilu :grinning:
Máme objednanou sedačku, obýv.stěnu a konf.stolek, dodání 3-5týdnů.... dál jsme objednali kuchyň a vest.skříň (do měsíce)..... no a snad bude brzo hotová i koupelna, zbývá dlažba a vyspárovat.

Jo... a přišlo mi povlečení, souprava do postýlky (mantinel, nebesa, povlečení), prostěradlo, 4 zavinovačky. U toho samostatného povlečení mi teda fakt naštvali, stojí 300,- a jen jedna strana je z té látky, co jsem vybrala, druhá je bílá (jak polštář tak peřinka...takže pěkně to ošidili!!!!)
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ami -nas cekaji izotopy az za pul roku,tohle bylo vysetreni na mykci (vysetruji,jestli neni reflux v ledvinach a nevraci se moc do ledvin) zacevkovali ho,vpravili kontrastni latku a pak jsme sli na rtg :slight_smile:

ange je fakt,ze je to vas dokonalej mix,neosidila na podobe ani jednoho :grinning:

ahojky zuzi a tak prckove se dali na boj protoi mamince,jo??? :angry: :grinning:koukala jsem na pupik,teeeda ten vyrostl :grinning:
22. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

HOLKCINY OZNAMUJU DALSI SLEVY NA KTERY JSEM NARAZILA

tykaji se mest,kde jsou staricke obchodni domy Prior - v jejich odd.smisenyho zbozi,kde je uplne vsechno od domacich potreb az po mimi veci a hracky maji JEN dneska 20% na veskere zbozi na elektro 10%,ale tak to tam brat nebudu

ja tam pojedu a koupim tam par vecicek,rozhodla jsem se byt kreativni a nazdobit malymu dvere,ja si koupim formy na peceni,nejaky ty veci domu a tak
22. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzi!! tak teda snášet dva čutálisty.. mně teda stačí když si na mě zasedne jeden :slight_smile: včera ráno měl chvilku, kdy si chtěl hrát, to pak jsem komplet bez nálady, protože se mi blbě chodí.. :angry:
no je to sranda, ale tento týden už 30.tt!!! nedáme nějakou oslavu??? :grinning:
22. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy vám dětičky pásli koníčky? Amálka, jak byla nemocná, tak je slabá a nechce mi zvedat hlavinku........... Vůbec jí to nejde, brečí u toho, místo, aby se vzepřela na ručkách :unamused:
ANGE....krásné fotečky, moc vám to tam rodinko sluší :dizzy_face:

BLAHU... vítej zpátky z nemocnice, je super, že to vše dopadlo dobře. A koukám, že jste si jako rodinka prošli střevní chřipkou, tak snad už to bude dobré.

Všem moc chválím dětičky... zrovna o víkendu jsme se s manžou bavili, komu ti naši prcci budou podobní, jaké a po kom budou povahy.... a že se už strašně těšíme na Vánoce, jak je budeme učit plavat,.... zkrátka na to až budeme rodina.

JJ, BLAHU....máš pravdu, najednou ten pupík vylítl... já ho mám hrozně dopředu, zezadu ani není poznat, že jsem těhu. manža se tuhle chechtal, jak jsem se převlíkala k němu zády, pak se otočila a vykouk pupek.... :grinning: :grinning: :grinning: Co teda budu dělat za 2měsíce, to nevím! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused: :astonished:
TOL...ahoooj spolutěhulko..... taky jsem přemýšlela, že teda ta "30"by se měla oslavit! Jako čutálisti ale v tandemu je fakt prča. Poprvý se mi to stalo v sobotu, byla jsem doma, čučím na telku a najednou čut z obou stran močáku (ani nebyl plný), tak jsem instinktivně zatnula, jinak bych si fakt krůpla! Jak jsou oba KP, tak se tam sakra vyřádí.
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě hlásím superkauf..... nová hrací deka za 249,-! Musím jí nafotit.
22. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami vubec si z toho nic nedelej,malej si dal taky na cas maji past az kolem 3 mesice,nas Onda to dal na prelomu 3 a 4 mesice :wink: zadnej strach ne kazdy dite je tabulkovy

no zuzi pupicek asi bude poradnej buben a uz mate vymysleny jmena?????ja vim,ze vite pohlavi,tak nam rekni pro oboje :grinning:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zinky:slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... o jménech se ještě hádáme.... :angry:

Ahoj SVOJI ....jak se máte?
22. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zinko :grinning:
22. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi no tak v leže to ještě jde.. nejlepší to je jak jsem někde ve městě :slight_smile: to je pak prča.. si řikám, že přimejhoršim to ta slipovka pobere :grinning:
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... když není kde, tak je průšvih. Ale tohle jsem doteď fakt neměla....asi se tam prcci zajímavě usadili :grinning:
22. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL...hoď taky nějakou fotku tvého los pupčos ... ať srovnáme doublepupek a monopupek
22. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamčy, máte všechny krásná miminka, nestačím všechno dočítat, ale občas něco přečtu a skouknu fotečky. Nám se dnes otřásá celý barák, pod náma pořád rekonstruujou, takže tu jede vrtačka a kladivo od rána, takže malá toho dneska moc nenaspala a je už nějaká přetažená, teď nám přišla hrazdička, aby si beruška mohla hrát mimo postýlku, zaujalo jí to, tak aspoň tak. Jinak má asi další spurt, protože ji krmím co dvě hodiny. A zítra slavíme tři měsíce, jdeme k doktorce a na očkování
22. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Blahu malý si taky dává prstík do pusinky, dudlík absolutně odmítá. Ale já to neřeším. Myslím si, že se to odnaučí až mu narostou zuby a párkrát se kousne.

Cat teda Denisek má krásnou váhu. To náš denisek měl 5160 na tří měsiční kontrole.

Teď jsem docela naštvaná. Za prve jsme byli s malým na kontrolu s očkováním z porodky, to ještě nemá zahojené takže nemůžeme mít další odkování a pak jsme chtěli jít na 4 měsíční kontorlu a doktorka tam nebyla ach jo :frowning2:
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zuzi tvoje oblibena??? :grinning:

romi vim o cem mluvis u nas momentalne taky vrtaj mlatej a ja nevim co vsechno,nastesti malej usne i pri tom a Renatka

no adel hlavne mi to teda neprijde jako neco strasnyho :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHu....chichichichichi.....ta česká, "obyčejná" jsou nejlepší :wink: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,no vyjste toho nakecaly :grinning: Nestíhám dočítat,je toho móóóc!!!

Jen jsem četla,že hehenka byla ve sprše a měla křížový bolesti..no,nechci nic říkat,ale já tohle měla přesně noc před porodem,byla jsempřes dvě hodiny naložená ve vaně a pak to polevilo a další noc jsme jeli :wink:

Jinak neurologie nám dopadla celkem dobře,pořád tam doktorka vidí to zkrácení úponů na jedný straně,ale rhb ukončila a mám cvičit doma.

Na 5 měsíční KO vše dopadlo dobře,očkovali nás-nechala jsem píchnout i ten Prevenar a vážíme 7300g :astonished: :sweat_smile: ..na plně kojený mimino prej super :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek