• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ja chci taky videttttttttttttttttt
22. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,pouzivala jsem,ale jaksi uz je mi akorat nadoraz a uz to nestahne..budu ho muset zmensit...dekujem,my vime je to nase kocicka.. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tam jak jsem ti posilala kdysi odkaz..n tehu brisko
22. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky chci podívat na miminkóó!!Mám asi nějaký starý heslo,či co,nebo se nemůžu dostat do toho alba.Vidím jen fotečky,jak jsi měla CAR bříško,přestavbu bytu a 4D UZV a pak už nic :frowning2:
22. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae prave v tom albu to jeee-tam jak jsem melatehu brisko...pak az udelam maly albumek svuj
22. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ta je tak krasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. ja chci uz takyyyyyyyyyyyyyyyy
22. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: moc krásná princezna..:slight_smile:)))
22. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculko ahojky...
vypadáš po tom porodu báječně a Sofinka je překrásná :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul a jak se jinak citis po porodu? bylo vse ok dalo se to teda? ja se toho bojim jako cert krize..
22. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi,dekujem holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nas ma v kapse oba uz ted,kocicka :grinning:
22. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul neníííí :frowning2: začíná to fotkou že svatby a končí tím velkým ultrazvukem...
22. únor 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

car krááásnáá beruška :dizzy_face: Moc se Vám povedla :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange...dekujeme,no ale to mekky brisko je teda nezvyk :sweat_smile: a Sofinka ta je kouzelna,oba se na ni furt koukame

luci..rekla bych ze docela dobry,prvni den teda nic moc,jak mam blbou krev tak na me sly mdloby tak mi malou nemohli dat ale pak se to lepsilo a je fajne,docela nad ocekavani(nez jsem myslela ze bude)

jdu se juknout na kure at ho nespalim :grinning:
22. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul zavidim vazne.. ja si budu muset jeste par tydnu pockat.. a koukam ze mam asi tak stejny pupik jak si mela ty v tom 20 tt.. a to si furt myslim ze ho mam mega malinky na to ze sem v pulce haha... no ale to dozenu.. tak mesic a jet u poradny pupendo doufam.. :grinning:
22. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: v albu...1.trimestr
22. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR Sofinka je kráááásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vůbec nechápu, že už i ona je venku...

jinak netuším, kdy se Kubula chystá ven :slight_smile:))) se mu nějak nechce :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko treba vyjde muj tip a budes rodit ted mezi patkem a nedeli.. :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no LUCI to už safra musí vyjít... to už je druhej termín :slight_smile:)) nechci dýýýýl :slight_smile:)))))))))) :sweat_smile:
22. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako verim ze ten konec je uz takovy deptaci ze clovek to chce mit uz za sebou.. ja si jeste uziju natekle nohy bolest zad a tak podobne.. hlavne ten pupek.. hihi
22. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI a na nachlazení rozhodně BIOPAROX - jak píše ADELL je to sprej, antibiotikum, ale právě v tom spreji působí lokálně, takže ho můžou těhule - mě třeba je víc nepříjemný to šplíchání do krku, do nosu mi to nevadilo... pak můžeš Septisan pastilky - na krk! mno a paralen.
22. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no .. paralen na ten si pockam az mi bude vazne blbe.. takze.. ted to bude cajicek s medem a citronem... hned jdu udelat dalsi.. :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj nateklý nohy mám též... jak šlapky, tak i lýtka... ale vadí mi to jen, když dlouho chodím nebo sedím... to pak ty nohy dost tlačí. mě na celým těhu vadí nejvíc to trávení a pálení žáhy musím říct... když už to pálí tak, že z toho kašleš a nejdraši bys blindila, tak to je brekeke...
22. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki,děkuju za radu,ale jsem asi blbá,mimi nevidím :frowning2:

fuj,fuj,pálení žáhy,to jsem si taky užila :confounded: :angry:
22. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no tys mela pravdu ze nekonec bude treti :sweat_smile: Ale on vyleze,vzdyt ete nemas termin..a nebo zkus schody :grinning:

luci,nebuj taky se dockas poradnyho bubinku
22. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae ja ti poslala i do ip..ale fakt to tam je a nebo ti to nejak blbne..
22. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paralen ti nic moc neudělá...

já měla v 16. týdnu hodně silnou migrénu, celou noc jsem problila, dva dny mi bylo ještě blbě a z těch křečí při blití jsem začala zase špinit (manža volal na pohotovost, tam nás odkázali na neurolotii a odtud na gyndu - radili silnou kávu a na tý gyndě i ibalgin - ale kafe jsem teda ani chvíli neudržela a ibalgin jsem nechtěla)..... a můj gyndař mi nakonec řekl, že než tohle, tak radši rovnou dva paraleny a že v druhým trimestru můžu i ibalgin... že ten stres, bolest a případný křeče jsou pro dítě mnohem horší, než prášek...
22. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko vy máte fakt kočendu! a jaký byl vůbec porod? Četla jsem tady o těch křížových bolestech, v pět jste odjeli do porodky a v osm princeznička na světě.. co na sále?? A jak Ti je teďka?
22. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj CAR - první termín za 2 dny a druhý za 5 dní :slight_smile:) :dizzy_face: tak snad mi klouček udělá brzo radost :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsem zkoušela schody, procházky, dlouhý nakupování, hlučný kino, dokonce už i klystýr a sexujeme každej den!!!
a hovno hovno sestro :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: já čekám buď šprýmaře, kterej si ze mě zvesela utahuje (to by byl po manžovi) anebo trvdohlavce (to by byl bohužel po mě)... :slight_smile:))) tak doufám, že je to prostě srandista :slight_smile:)) :grinning: :wink:
22. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR taky by mě zajímal popis porodu... křížový bolesti fuj hnůj! ty nechci ne eeeee :slight_smile:))) :grinning:
22. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahooj :slight_smile: ty se na to vyfocení pupíku přemluvit nenecháš co? :sweat_smile: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek