• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHENKO.... ty naše skoromamino.... nepropadej beznaději, Kubík bude to nejúžasnější dítě, určitě bude kus po tobě i po manžílkovi, bezva směska.... a i když tomu budeš pomáhat sebevíc, vyleze až se jemu bude chtít. Užívej si ještě posl.těhu hodiny (nechci napsat dny, abych tě nestresla), hodně spinkej, papej, nech se od manži rozmazlovat.

Tol se asi nenechá přemluvit :angry: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: ale ne...úplně nakonci..:slight_smile: v 1.trimestru:slight_smile: já taky hledala
22. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi holky naše bejby roste jak z vody :slight_smile: su jak sloník!! a to furt nic nic nic.. a teďka? je to prča každé ráno projít kolem zrcadla.. serou mě ty voteklý nohy.. není moc co fotit :angry: věřte miiiiiiii!!!!!!!!
22. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se mějte krásně já pádím domů, my ted pořád řešíme tu hypotéku podepsání smlouvy, atd...už mi z toho jde hlava kolem..:(
22. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... ale joooooo... jenom se podívej na moje megabřicho! Sice nemám oteklý nohy, zato teda pupek vyskočil, lidi na mě koukají jako na blázna, že doteď nic a najednou taková vana.... tak hoď los fotos nějaký tajný, s heslem :wink:
22. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoolkyy, ale já se ani nefotim :slight_smile: mám pár fotek co mám z normálního života, ale že bych se bleskala v zercadle tak to ne e :slight_smile: se asi necháme vyotit pak profi ke konci a když se to povede, tak ukážu.
řekla bych, že mám pupino jak carculka ve 33tt hihi..
22. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ale já jsem fakt v klidu... nepropadám beznaději :slight_smile:

když jsem byla naposled na monitoru a zrovna jsem místo kopců měla ouplnou rovinu, tak mě pak sestra sundavala a a já jí říkám, že takhle neporodím ani na svatýho dindy :slight_smile:))) a ona se tak zasmála a říkala "ale porodíte - to je jediná vaše jistota!" :slight_smile:))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
22. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já se bleskám furt na jednom místě a pak si z toho udělám ujetou rychloanimaci :slight_smile:)))))) :grinning:
22. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :dizzy_face: mrkám, že jdeme v právě včas.... CARCUL malá je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velká gratulace....
22. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HEHE porádem tady.... ten Kubula se tam ale šlechtí do krásy :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja si jdu asi lehnout.. dopila sem cajiek .. oci me pali tak snad to vyspim... brouuuuuuuuuuu
22. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím že u nás nic moc :frowning2: malej je v pohodě... ale já sotva jsem dala dohromady prsa a kojení, tak na mě vlezl nějakej bacil a ležím s teplotama pod dekou :frowning2: nejhorší je, že manža si v práci teď volno vzít nemůže, takže musím běhat kolem malého, ve dne i v noci a jakmile teplotu srazím, tak musím vstát k malému a je zase nahoře... :rolling_eyes: snad to brzy přejde.... dávám si na teplotu Paralen a užívám Bioparox...
22. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Davídka trápí hleníky, takže odsáváme.... chrčí mu chudákovi v nosíku, je mi ho líto a v noci se moc nevyspím, jak chudák chrochtá... :frowning2:
22. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a jééé to je mi teda líto... :(

jj Kubítko se šlechtí no :slight_smile:))) vám už je 14 dní a den (ještě ani není tvůj TP :slight_smile:)) a mě se ten klučina pořád čančá... to bude frajer až vyleze... :slight_smile:)))
22. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jakou máš odsávačku?
22. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak zrovna popíjím ten kořeněnej čaj, co zkoušela CAT :slight_smile:)) je to teda síla vám povím (zázvor je dost aromatickej)... ale jinak mi to chutí ... nejradši bych si do toho dala med a mlíko :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE, no co se dá dělat...nejhorší je, že manža nemůže už být doma.... takhle se mi to léčení protahuje :rolling_eyes: ale co se dá dělat, s šéfem by nevydržel, takže se musíme všichni 3 snažit :wink:
22. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tol...no od jedenacti byly bolesti po deseti min(to jsem zacla jukat na hodiny)no ale furt jsem nevedela ani po dvou hodinach jestli je to ono nebo to zas prejdepak se to zkracovalo,sprchu jsemdala takze kdyz to bylo jakou dobu po sesti min.volala jsem dr(pred pul3)ona ze ve tri v porodce-ja sem se domluvila radsi na pul ctvrty at pekne v klidu..no a furt jsem mela v hlave,ted tam prijedu a prestane to-jsem ji to rkala a ona ze pojedem obe do postele,ale ze to bude ono..no a bylo..a teda jsem mela krizaky a bricho bylo uplne zanedbatelny..pred pul 4jsem byla v porodce-sup na monitor,prohlidnout,takze jako ze jo ze rodim..no tak na pripravnu,kde mi dai atb,injekci na krev a klystyrek..pak na por.box,kde kontrakce zas zesilili,no a uz mi chteli pichat vodu a ja se bala posera,ze ne ze az prijde manza(jsem se bala co prijde pak a i toho pichani),no manza razil co mohl..cekali jsme na nej,kdyz prijel tak za chvili pichli vodu a pak se o rozjelo,krizaky,do bricha a taak..tak za cvili na lehatko a tlacit..no mala vykoukla,dali mi ji na bricho,pak manzilek sel s nima a prinesl ji krasnou a cistou,prisat se nechtela..a ja omdlivala..a manzilek ji stejne nechtel pustit z ruky...no tak s ni byl u mne a brala se pup.krev,pak placenta ven a siti...pak ete dve hodky-nak tak na sale a pak me prevezli na pokoj..odpol jsem chtela vstat aby mi malou dali,ale jaksi to neslo,jelikoz zas blby mdloby..vecer mi ji privezli na chvilku a pak rano mi ji dali konecne :grinning:
22. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE Kubík bude nejkrásnější :grinning: my se měli ještě týden čančat :grinning:
22. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
postej,dekujem :grinning:

pra horecka muze po porodu byt jak se telo dava dohromady
22. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
odsávačku mám od Aventu jen tu ruční, co jde připojit na jejich VIA systém kvůli zamražování mlíčka... a jsem s ní spokojená..... uvažovala jsem i nad elektrickou, ale ještě že jsem ji nevzala, teď už tak často neodsávám, jen když se malej málo napije, tak to raději odsaju a zamrazím, ale jinak neodsávám a prsa si zvykly... :grinning:
22. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a o kořeněným čaji nic nevím čoveče... CAT to pomohlo? :sweat_smile:

CARCUL u mě je to asi jedno s druhým... nejdřív ty prsa, zánět jsem snad zažehnala, pak do toho to nachlazení, do toho se moc nevyspím, vůbec nevím proč... nemůžu zabrat, přitom malej spinká.... no a jak ho začaly trápit ty hleny a chrčí, tak on spí, ale já ne a poslouchám ho, jestli mu to mám jít odsát nebo ne... :rolling_eyes: takže spánek nulovej do toho to nachlazení, adaptace po porodu a už to jede.... zvýšená teplota je hned.... :wink:
22. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už ani moc nekrvácím, jen tak slabounko špiním a už mi asi vypadly všechny stehy... :sweat_smile: to jsem čuměla...
22. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi došlo, že se HEHE ptala asi na odsávačku na hleny :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to je mateřská demence fakt... :grinning: HEHE máme nějakou na vysavač.... tohle bychom obyč nevytáhli :frowning2: já ji měla jen v záloze, že se mi ji moc používat nechtělo, jen v případě nouze a teď jsem s ní největší kamarádka.. :grinning:
22. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no my mely ty posl.dve noci v porodce taky krusny..mala jedla co hodinu a pul a pak ji trapilo brisko..ale ted zas vsechno dobry..no hlavne mi sestricky poradili (jsem mela jedno prso varici,bolavy a uz na zanet nabehnuto a mala z nej nechtela)takze to pomohlo..ted pred kojenim prsa nahrivam a po kojeni chladim,a je to fakt hrozne znat..
22. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no to jsi tu vlastně nebyla, jak jsem popisovala, co se mi děje... že mám prsa děsně nalitý a horký.... já si zavolala k doktorovi a taky jsem chladila, před kojením nahřívala a odsávala hodně... a pomohlo to hodně... teď už ani nechladím, ani nenahřívám a je to super.... takže jsem to asi zažehnala... :wink:
22. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ale fakt to pomaha..a co jak se vam jinak dari?Davidek pekne prospiva?
22. únor 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL jj pomáhá to strašně... mě teda nejvíc pomohly ty studený obklady a odsátí mlíčka.... :wink: to byla úleva... manža jen nosil studenou plínu na prsa :grinning: :grinning: :grinning: teď už je to fajn, takže jen když cítím, že je mlíčka hodně, tak odsaju a vrznu do mražáku na horší časy a obklady už skoro nedávám :wink:

máme se jinak fajn, kdyby nás netrápily ty hleníky :frowning2: prdíky nás netrápí, to jde jeden za druhým ven... :grinning: zatím... :grinning: a už se snažíme látkovat, teď jak jsem měla tu horečku, tak jsme používali jen papírovky a hlavně malej je tak drobnej, že je nám všechno velký a protíkáme :grinning: ale dneska jsem se zařekla a mám pod ním plínu, musíme nějak začít.... zatím spokojenost... ale na noc jedeme ještě na papírovky :wink: a asi prospíváme, minulý týden jsme měli u paní doktorky téměř porodní váhu, takže byla spokojená... :wink:

no a co vy CARCUL? jak se máte doma?
22. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej my se mame fajn,jen jsme dnes nejak vic zluti :frowning2: tak uvidime co zitra dr..jinak me nahrivani pomaha ze se mala krasne prisaje.no ale s malou je o bájo..jen kdyby nas nepotkavali furt naky patalie(jako co se tyce ostatnich veci) :frowning2:
22. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no četla jsem, že ti kleklo auto a tak... to je jak u nás... my jeli na první kontrolu k doktorce autobusem :rolling_eyes: naše autí taky stávkovalo.... to je pořád něco.... a nám už snad žloutenka ustupuje, hodně dávej malou na světlo... i když nesvítí sluníčko, tak šup s ní k oknu :wink: tak to zmizí nejlíp :wink:

no nic holky, jdu nakojit.... malej si nějak zkracuje intervaly.... :grinning:
22. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek