• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
PROSTEJ já mám zas předporodní demenci, z toho si nic nedělej :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím přisátím jsem to nějak nepozorovala čoveče.... i když my jsme s tím měli problémy v porodnice a tam nám hodně poradily sestřičky, jak na to... ale bez kojícího polštáře se nehnu :grinning:
22. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já měla těhotenskou demenci a teď mám mateřskou demenci :grinning: hlavně že je na co to svízt... :grinning:

no nic, letím za tím svým princátkem :wink: zatím papa
22. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a ty bolesti - tos teda rozeznala od poslíků jak???
22. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja teda koj.polstar nepotrebuju..a jinak prave jak jsou tvrdy dvorce tak ji to neslo takze tim nahratim zmekly a dobry..a kdyby jen auto to by ted bylo to nejmensi..ale tady uz to bylo opravdu jen tresinka

hehe..prave ze me matlo jak bolely ty zada-humel.a ze me brali posl par dnu,ja cekala furt naky sileny bolesti do bricha..takze kdyz to trvalo nekolik hodin,pravidelne a zkracovalo se to tak jsem volala.a ete dr rikala,ze co kdyz to prestane..a jako pak teda tlaceni byl pro me taky humel,,jsem myslela ze se mi rozprskne panev..ale nejak po tom porodu clovek tu bolest zapomene a bere s prehledem
22. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, ahooj carculko a Sofinko!!!!

Kdepa najdu fotečky princezničky????
Porod jsi měla parádní, super!!!!

My byli na prochajdě i s babičkou, teď se chystám jet koupit tu novou baterii do auta a pak budu žehlit kupu prádla..konečně to tu taje, bude snad brzičko jaro!!!

Blahu aha, já na toho cronha zapomněla, na ty pisteli teda

Adel, fakt??Váš Denísek byl taková houžvička,jo?.-))to ten náš bude asi otesánek.-(a jakou jste měli porodní váhu?
22. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat..ty profi fotecky krasny :dizzy_face: :dizzy_face: jinak fotecky najdes v albiku u tehu briska
22. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL takže i záda bolely v intervalech?
no mě právě ten kříž taky bolí... když teda začnou posly... ale včera to byla taková tříhodinová nepřetržitá bolest a do toho mi tvrdlo lehounce bolestivě břicho... jako kdyby to trvalo ještě dýl, tak si možná řeknu, že je to ono, ale nevím nevím... :sweat_smile:

jinak bych mooooc chtěla tkaovej porod... hlavně si to měla docela rychlý...
zrovna dneska jsem si četla tvůj CAT, jak ti po rupnutí vody začaly kontra asi ve 2 v noci a porodilas kolem 16 hodiny? mno dlouhý si to měla... a to jsou asi ještě horší porody... uf uf... :grinning: :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko. .neboj.. jaky si to udelas takovy to budes mit.. a to ze tu vsichni budeme mit / uz mate super miminka tak porod bude ok.. uvidis.. a hlavne.. nejak to z toho tela jit ven musi.. takze neboj na furt tam nebudes.. :wink: :grinning:
22. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko ono stejně nemáme šanci ten porod ovlivnit.. :pensive:
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe neboj, taky ti to uteče ten porod, to těšení je nejkrásnější, když víš že to už bude, jen čekáš na tu hodinku a minutu.-)))jééé, hned bych to vrátila, ikdyž to bolelo jak prase:slight_smile:)hihihihihi
22. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carculko,Sofinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,takovej mrňousek,já chci takýýýý :grinning:

Hehenko,já myslím,že dnes v noci to dopadne,mám takovýho tucha :wink: :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul mě to nejde otevřít:frowning2:je heslo a login jako u bříška????
22. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
....holky napište mi někdo do ip kde najdu sofinku:slight_smile:díkys
22. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak nic, tak na to kouknu až zítra..jdeme masírovat a koupat.papapapa a dobrou:slight_smile:))
22. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE taky myslím, že to ouplně nejde... ale tak snad to nebude trvat dva dny a zvládnem to, že jo :slight_smile:

BAE jo? já pocit nemám žádnej :slight_smile:) tak jsem zvědavá na tušáka :slight_smile:

CAT no to, že bys to vrátila mě uklidňuje, že se to dá přežít :slight_smile: člověk se nebojí :slight_smile:

LUCI prosím tě, musíš mu to říct .)))) mě se zdá, že neví, že by měl jít ven :slight_smile:))))))))))))

jé holky vůbec si to nedovedu představit jaký to bude... nemyslím porod, ale koukat na vlastní dítě... :slight_smile:)) už jsem zvědavááá :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, dočetla jsem jen letmo...

Hehe už to brzo bude, vydrž kočko :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Car tu byla :slight_smile: koukala jsem na fotečky Sofinky, je nádherňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bae to je super, že už nemusíte na rehábko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem taky šťastná, že už tam nemusíme :wink:

jinak Teri se už krásně obrací přes levý bok na bříško sama, jen ji položíme na záda, šup už je na břiše, snaží se nohama odstrkovat, jakoby chtěla lézt :sweat_smile: pak se vzteká, když na nic nedosáhne, že ji to nejde, to je křiku jak nadává, přímo huláká :grinning: a dneska už se snažila otáčet na bříško přes pravý bok, ale to jí ještě nejde....nožky si taky už krásně chytne a dneska při koupání (koupeme se spolu v dospělácký vaně) si strčila palce od nohou do pusy :grinning:
22. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe a bude to tak nádherný pocit, až budeš koukat na vlastní dítě....to se nedán ani popsat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já ji nikomu ani nechci půjčovat, nejradši bych si ji nechala jen pro sebe :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mily Kubicku... . my se uz nemuzeme dockat az te konecne uvidime takze sup sup pomalu se zacni loucit s pupikem zevnitr a zacni se pripravovat na cestu ven... hlavne u toho mamku moc netrap at to mate rychle za sebou a vse je v poradku.. takze .. ti tu slibim ze kdyz vylezes do nedele koupim ti obr zmrzku... a pozvu na pout.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak pokud i toto nezabere tak uz nevim hihi
22. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat Deniskova porodní váha byla 3700g

Jo a já bych taky prosila napsat do IP kde najdu Sofinku

Moni Denisek se taky strašně odráží už asi od dvou měsíců.
22. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Adel :slight_smile: a taky se přitom tak vztekloní? to je křiku jak vždycky nadává, ručkou se snaží dosáhnout a ono to nejde :grinning:
22. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Moni to vztekání začalo asi před měsícem. Já si vždycky dělám srandu, že je vztekloun po tátovi :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky prosím já chci taky vidět sofinku:slight_smile:)))napište mi to do IP už jsem to někde ztratila, kujuuu
22. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jak casto vam dela vas doktor ultrazvuk kdyz chodite do poradny?ja ho mnela naposledy 20.12.2009.v lednu sem poslouchala jenom srdicko,v unoru taky,,,a ted sem objednana na ultrazvuk 18.3.2010..nemyslite ze je to dlouha doma??je to skoro 3 mesice,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikulienkaaa... on se ten ultrazvuk moc casto nedela vis.. nekdy treba jen 2x za tehu...
22. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:prosím pošli do Ip tu malou od carculky at se mrknu dík:slight_smile:

kiku:no mě ho dělal pokaždý, ale zas to trvalo jen minutu:slight_smile:......oni ho fakt moc nedělaj, když nemusej...ale když bys ho chtěla tak si máš říct.-)
22. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, velka gratulace Carculce k Sofince :slight_smile: Tak Hehenka je nakonec poslední ... to tu nikdo necekal co.Ale tak termin uz se ti Hehe blizi tak snad uz se taky dockas kazdym dnem.
Tak jak sem jezdila na ten proplach ty jizvy tak minuly utery se na to byl podivat primar a pry ze je to uz v poradku.Tak uz mi nic nedelali.Tvrdy a mensi bouli kolem stejne mam porad! Pry se to vstreba, ale tomu se mi moc nechce verit.No a jeste mi prevcirem asi zacala hnisat ta cast co mi ji otvirali :frowning2: Je to takovy vybouleny doseda a mekky.Ale do Porodky uz nechci.Takze asi zkusim svoji gyndarku... ta by mi snad mohla poradit ne?

Pridala jsem par fotecek Pepicka do alba.

Papa
23. únor 2010 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus bus ženy, přeju krásný ráno i den :slight_smile: hlásím stále 2v1 :slight_smile:) :wink: takže BAE tip nevyšel :slight_smile:))

TERI teda máš pěkný trápení s tou jizvou :(((, šla bych rozhodně ke gyndařce a radila se s ní co dál...

KIKU potvrzuju - mě gyndař dělal UTZ 3x, pak ještě jednou po 4, ale to pro jistotu kontroloval průtoky.... taky jsem na kontrolách poslouchala srdíčko :slight_smile: :wink:
23. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TERI Pepíček je nááádhernej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

MONCI :slight_smile: držím držím :slight_smile:)) až moc! .))) na mě je fakt poznat, že když se miminku nechce, tak se mu prostě nechce :slight_smile:)) bych se fakt mohla stavět na hlavu, sexovat 20x denně a nic :slight_smile:)) :grinning: :wink:
23. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Hehe,no co ty tu?????Já se těšila,že sem mrknu a bude tu zpráva o Kubíkoj a místo toho jsi tu pořád ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek