• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky, tak my snad jedeme na poslední kontrolu do špitálu, Amálka už jí a přibírá, tak snad............

Hehenko: vydrž, vždyť máš teprv termín :wink: To už bude co nevidět, holt Kubula chce přijít do jara a ne do toho hnusu teď :wink:
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal,tak ať vám to dobře dopadne!!!To je super,že už přibíráte a hezky baštíte :wink:
23. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Monci Terezka je snad nejšíkovnější miminko tady nebo nevím :slight_smile: :slight_smile:
Teri Pepíček krásnej a úplně je mi ho líto když na té jedné fotce brečí..
Amalko krásné zprávy, tak snad je to opravdu naposledy a Amálka teď už bude jen spokojeně papat a spinkat :slight_smile:
A Hehenko..dneska je tak krásně, dneska by to šlo :grinning:
23. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE :slight_smile:)))))) ty mě vždycky rozesměješ :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink:

BAE mno co já vím, co já tu :slight_smile:))

AMALLI jj dyť já vím, že jsem v termínuuuu :slight_smile:)))
23. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:
teri:je strašně sprááávnej pepííííí
hehe:neni ti už trapně:slight_smile:)))))

prosím pošle mi už někdo uudaje jak se dostat k sofince??bo už budu sprostááááá:slight_smile:))
kuju

holky ted jsem se pobavila

dala jsem malýho do postýlky na břicho a za chvlku řev, říkám s nechým ho vycukatale furt řev tak tam jdu a jak má teď to hladový obdobá, tak popolez a ze zoufalství dudlal nohu plyšový berušce od KB jak jsem mu udělala účet, no pohled pro sociálku))
23. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli :grinning:
No ale co se stalo mě, respektive Vendulce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
nechala jsem jí uprostřed naší postele a šla na záchod že během tý chvilky nepopoleze tak daleko ke kraji...a houby..lezla dozadu a spadla na záda a nějak se praštila do hlavičky o skříň...takže rána, 2 vteřiny ticho a řev... :pensive: :pensive: :pensive: tak jsem tam běžela a u mě v náruči se uklidnila, doktorka říkala, že jsou děti gumový ( bylo to 40 cm na koberec) tak že ale kdyby zvracela nebo byla v bezvědomí tak určitě přijet...ale ona se na mě pak Vendulka i smála, spokojeně papala a teď na zemi blbne s foťákem...fuj už to nechci zažít...já jí vždycky dávám na deku na zem, ale teď ráno tu ještě bylo chladno tak proto jsem jí nechala na posteli...fuj, jsem z toho celá vyklepaná..
23. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange_:fujtajbl, ale kdo by to tušil, jsou neuvěřitelný:slight_smile:))
to mě jednou táda ještě než se to přidělalo spad s pultem na postýlku...jak kopou u přebalování tak se odrazil a šup t jedna strana spadla, rána a táda sjel mezi šprušle, stihla jsem ho zastavit než si narazil šulinka:slight_smile:taky chvilku čuměl a pak řev, ale za chvilku dobrý, za to já brečela ještě půl hodiny:slight_smile:
23. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo hrozný kdyby si ho opravdu narazil :cry:
23. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zeny
ANG to by me ranila mrtvice asi...:slight_smile:
VER chudaceeeeek!!!:slight_smile:
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte kočandy :slight_smile:

Ange, kdo by to tušil, ale je fakt, že děti jsou gumový :wink: mojí ségře spadla její prvorozená dcera z kočárku na beton, řev jako blázen, ale měla z toho akorát bouli, ale vypadalo to teda hrozivě :confounded:
Terez nechávám taky na zemi, ale po ránu je na velký posteli, ale naštěstí teda ještě neleze....to ti věřím, že jsi z toho vyklepaná :frowning2:

Ver chudák malej, to by bylo fakt děsný kdyby si ho narazil :frowning2:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu udělat gulášovku a zadělat na houstičky, respektive to za mě udělá pekárna, já je jenom umotám a upeču :grinning: jdu se věnovat Téře :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, naštěstí jsem ho chytila včas, ale on sjížděl tak jakoby mimochodem(rozuměj celkem pomalu)

já taky nechávám na posteli, když jdu na záchod:slight_smile:nejhorší je kdyý se z malý vyklube velká:grinning:DDto trnu:slight_smile:on je hroznej horolezec....má sílu jak bejk.....i dr řikala že je hrozně aktivní.-)
23. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.... tak sem tu..

verled.. poslala sem ti ten odkaz.. ja tu uz vcera pak nebyla vis...

hehenko.. teeeda ten kubik si dava na cas vid hihi

holky to byla noc.. ryma jako tram ale asi mi to zacina sedat na prudusky takze si zacnu delat pruduskovy bylinkovy caj pac nevim co jinyho do sebe dat..
23. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :díky.-)

holky já se poseru jak je možný že snad nikdo nemá špek, ale jenom takový vystrčený bčicho já mam špek jako kráva:frowning2:((klusťoch
23. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER mno je mi trapněééééééééé :D :slight_smile:)))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda fuj ANGE :astonished: :astonished: :astonished:
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale verled.. vsak ty taky nemas zadny spek...
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER co blbneš s břuchem? :sweat_smile: neboj sá... za chvíli bude Táda utíkat a budeš jak lunt!

ty vaše nehody mě děsej už teď holky :slight_smile:)) :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe-to by mělo.-)

luci:to teda mam:slight_smile:))ale jinak holky hubnu podle příručky kilo za měsíc...ještě VOSUM ....-))))
23. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI a ten Bioparox myslíš neseženeš?
autor
no vidíš to, jak jsi ukázková VER :slight_smile:))
hehe.no tak ale těch deset po porodu neni podle příručky, tam píšou pár:slight_smile:)))e zůstane a ne pět párů:slight_smile:))

carcul.malá je pěkňoučká:slight_smile:ty havraní vlásky mňam
23. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si tu koupila jakysi kapky do nosu a zabira to.. ale i tak.. ted mi to seda na prudusky takze budu kaslat vic a vic. ach jo...
23. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli chceš abych ti vyfotila svůj půlroční špek po porodu když sedím? :sunglasses:
Monci ty jo, když mimi spadne na beton tak to bych jela rovnou na pohotovost..nebo bych spíš předtím asi omdlela hrůzou..
23. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi tu nekomu spadlo mimi na beton?
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ted to tu ctu.. monci to musela mit segra asi zachvat.. jak rika ange asi bych taky nejdriv omdlela a pak se sla opit... a pozadala pritele at mi da facku.. no ale veci se stavaji ze
23. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky volala dětský dr a ta říkala, ať jí hlídá a kdyby zvracela nebo omdlívala tak na pohotovost, stejně jako u Ange, ale byla naštěstí v poho....já bych teda taky byla hotová, neviděla jsem to
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee dosel mi ten monitor na miminko.. tak to jdu vyzkouset.. snad ta neco uslysim hihi
23. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. to srdicko nam busi jako o zavod.. to je uzasny...
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Luci,to je fajn,že můžeš poslouchat srdíčko :dizzy_face:

Teda Angeth,fuj,hlavně že je malá v pořádku!!No jo,když oni se ty děti furt nějak posouvaj a otáčej...já mám ohromnej přebalovací pult,ale bojím se jen otočit za sebe do skříně a vzít si tam jen třeba plínku.

A já mám teda taky ohromný panděro,hlavně když si sednu :angry: :frowning2: :rolling_eyes: ale pozóór,předevčírem jsem konečně začala cvičit,ale mám po tom teď všechno bolavý a furt skuhrám :sweat_smile:
23. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek