• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
LUCI no nedoletěli :rolling_eyes: :grinning: kdoví, co to bylo zač..... sežrali chleba a zdrhli :grinning:
4. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI hoj...ty prestavky jsou snad ze zakona dany ne?? :astonished: jen se pekne prihlas!
4. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo protejko,ale zase mi nebude spinkat po obede a v 11 bysme meli zacit s mrkvickou,aby prave nemel moc velkej hlad,kdyz bude mit mrkev,jinak mi buide rvat a to do nej nic nedam :grinning:

luci tak to je dobre,ze ti takhle vyjdou vstric :grinning: no u nas se o hezkym pocasi mluvit neda,zatazeno posmourno a 2 stupne
4. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooooooooj :slight_smile:

ty blázne CAT, to je nádhernej bourák!!! :slight_smile: gratuluju! takový bych jednou taky brala, musí to bejt fajn pocit, jezdit v bezpečnějším autě... :wink: :dizzy_face:

PROSTEJ mě zatím plenková výbava velikosti S vyšla na asi 2000.- se 4 balíkama separaček (36 plenek, 2 svrchňáky)... pak budu ještě kupovat M a cena tam bude o fous vyšší. a pak možná ještě i větší PULky. ale to se uvidí, jak nám to půjde .) :dizzy_face: takže si myslím, že celkově jen za pleny a PULky by cena byla cca 3 700.- + teda ty separačky...
klasický čtvercový pleny do toho nepočítám.. ty budu používat vyloženě na blindění atp :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj HEHE :dizzy_face: no super, četla jsem, že jsi konečně pleny objednala to je super cena podle mě :wink: tak doufám, že budeš spokojená :wink:

BLAHU no úplně ti nabourává tvůj zaběhnutej režim :grinning:
4. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI nízkej tlak... to se mi stává taky, většinou pomůže si lenout a dát nohy nahoru a napít se. občas manžu poprosím i o malý kafe a je to ok... mě teda zas včera bral podbřišek - se to tam tak natahovalo nebo co, že jsem se z toho až opotila - fuj... nějak mám poslední dobou takový myšlenky, aby nechtěl prcek na svět dřív.... divnej pocit...
vždycky si u nějakých takových potíží říkám, že si musím konečně oholit nohy :slight_smile:))))) že kdybych musela do špitálu, tak se na mě budou chodit dívat jako na výstavní kousek :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no uvidíme... je to ta nejlevnější varianta, tak se ukáže, jak to zmákneme, jestli budou ok :slight_smile:)) :sweat_smile:
4. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska je zase pěkná tma... :(((
4. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci. moc děkuji za gratulaci, ale zatím jen potichu..:slight_smile:))) super, že si můžeš dělat přestávky, je to potřeba..:slight_smile:)

Blahu: už to není tak jednoduchý, když do toho přijdou příkrmy..:slight_smile:
4. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já myslím, že budou ok :wink: EFI je s nima spokojená ne? :wink: mě tam tu cenu navyšují ty AIO plenky a vlněné svrchňáčky.... a PUL kalhotek mám víc :wink: ... navíc to nemám všechno ve velikosti S, mám něco nejmenší, něco větší a něco ještě větší :grinning: některé ty AIO plenky i jednovelikostní, takže uvidím vůbec co budu muset na rostoucí miminko nakupovat... ta cena pak nemůže být srovnatelná..... já myslím, že budeš spokojená, podle toho jak jsi popisovala, že se ti nechce vyhledávat, tak tohle je super varianta :wink:
4. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě podbřišek bere krapet dneska :pensive:
4. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky jsem mela kolem 30tt takovy pocity, ale nebooooj, vse bude OK!!! dr by si povsimnul!!!...a jako ten tlak je mrcha, ja driv i omdlivala....ale ze jsem byla doma sama, to me moc nepridalo ze...jeee, oholit si nohy.....ja se ted holim po pameti, uz si nedosahnu pomalu nikam....ale na nohach me nejak nerostou, divny :unamused:
4. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes celkem bolesti podbrisku, tak nevim co tam ta holka vyvyadi, takova ostra bodava bolest.....
tak asi budu celej den lezet......
4. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo a nechce ven? :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi ne, ja si porad porodni bolesti predstavuju uuuplne jinak :slight_smile:
citim jak tam sebou mele asi se strefuje do neceho do ceho nema :slight_smile:
4. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy, jdu na vás mrknout.....nějaké novinky? nestíhám dočítat
4. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: ...hlásím se z kontroly

Včera jsem byla nervní, jestli dneska všechno dobře dopadne ..... a dopadlo to na 1 s * :wink: Prcci mají už 180g, jedno bylo zádíčkama, tak je nádherně vidět páteř, fotečky z UTZ mám v albu. Druhé bylo ksichtíkem dolů. Srdíčka bouchají jako o závod.... zkrátka daří se jim oběma u mě moc dobře :dizzy_face:
Dneska se musím objednat na velký UTZ kolem 20tt.
4. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: Ahojky, já myslím, že to pak poznáš..:slight_smile:))

Monci: Ahojky, já jsem na testíku objevila // čárky..:slight_smile:)) :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: Ahojky, tak to moc gratuluji ke skvělé kontrole..:slight_smile:))

holky tak ted přemýšlím, jak originálně to manžílkovi u té večeře říci..:slight_smile: nemáte nějaký tip? :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki tak velikanánaskááááááááááááááááá gratulaceeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já to věděla, že ti to co nevidět vyjde :wink: :dizzy_face:

Zuziku blahopřeju k epesní kontrole :wink: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my už jsme konečně ten růstový sprut překonaly, tak jsem si oddychla :sunglasses: teď se Terez snaží zabrat, když za chvíli nezabere, tak ji oblíknu a vyrazíme na prochajdu, v kočárku zaručeně zabere :wink:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: testila jsi dneska znova?
Já jsem testík vlepila do přáníčka a zalepila obálku. Bylo by třeba hezký mu říct, že tady byl pošťák s nějakým dopisem.... nebo že to bylo ve schránce. :slight_smile: Můj manža, když to nevěřícně rozlepil, koukal jako blázen..... a pak se začal culit jako měsíček nad hnojem.... a pak mi už jenom objímal. :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj HYPO :dizzy_face: tak pěkně odpočívej mamino :wink:

MONCI ahooj :dizzy_face: jak se máte?

ZUZI :dizzy_face: paráda, blahopřeju k úspěšné kontrole, fotečky jsou nááááádherný :wink:
4. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI: tak to je paráda, že to máte za sebou. :dizzy_face:
PROSTEJKO: díííííky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A dokor mi už dal nástřel, co by to mohlo býýýýýýýt :wink:
MONCI tak to je paráda, že už máte spurtík za sebou :wink:

ZUZI no a? :dizzy_face:
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: jsi mi pobavila tím "výstavním kouskem" .... :grinning: :grinning: :grinning: .... nebuj, Kubíček je poslušný a vydrží u tebe až do termínu.

Copa....CAT má fáro? Musím vás nějak zkusit dočíst :slight_smile:
Monci: moc díky..:slight_smile:))

Zuzi: jjo testila jsem 2.čárka je tam a o malinko možná výraznější..:slight_smile:) díky dobrý nápad... :grinning:

tak co jak to zatím vypadá? :slight_smile:)) bude páreček? :slight_smile:
ZUZI tak nás nenapínej :grinning:
4. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI: tak to je paráda, že čárečka pomalilinkatu sílí..... jen tak dál, těhulinko :dizzy_face:

Neřeknuuuuuuuu.... :grinning:
4. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek