• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahojky holky!!
Luci díkys za ip:slight_smile:)

Sofinka je nádherná a vlasáček!!!!připadá mi podobná Barunce od Svoji, fakt:slight_smile:))
Heh takže ani 22, jo?.§))))jsem ráda že jsem tě alespoň uklidnila:slight_smile:)

Pepíček je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luci super že srdíčko buší, to je zázrak, viď?.-))
Ange vendulka je šikulink!!

Holky my máme dnes masáže a baby jógu a pak mám ruštinu, do toho žehlim a peču kotlety, ještě jsem v županu a zítra v 10 mi přijde kadeřnice...mazec:slight_smile:)
Tak přeju krásný den a já se tu ňák ukážu, slibuju!!!!
papapapapapa
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Cat,tý jo,by mě zajímalo,co dělá Denísek,když toho tolik stíháš :slight_smile: Mě třeba Krykry spí vždycky jen chvilku,si sotva stihnu vyčistit zuby a ušesat a pak vyžaduje pozornost..sám si dlouho hrát nevydrží.Po chvíli začne nadávat a pak kňourat a tak si s ním musím jít hrát,páč to mi teda trhá uši snad víc jak pláč :grinning:
23. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT :slight_smile:) ani 22.

LUCI paráááda! :slight_smile: to teď asi nebudeš dělat nic jinýho než poslouchat co? :slight_smile:))

BAE tak asi Denísek spinká zatím víc...

CAT to je super, že ti dojde kadeřnice do bytu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no to teda.. ale to busi a busi.. hihi
23. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k nám by měl dojet tchán kolem 1 nebo 2, ale netuším, jestli teda dovalí... a chce se mi spát :slight_smile:))) se vsadím, že usnu a za chvíli bude zvonit, tady burdel... hrůza :slight_smile:)) se mi nic nechce, jen spinkat :slight_smile:))) :grinning:
23. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI to je správný... bušit a bušit musí :slight_smile:)) dej si to do repráků a udělej baby párty :slight_smile:)) :grinning: :wink:
23. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha dobry napad hihi
23. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi mám Hehe holt nespací dítě-nespal ani jako miminko a nespí ani teď..o noci radši ani nemluvím :unamused: :sweat_smile:

Mě se chce taky spáááááát :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda ještě že ty děti jsou tak gumový :pensive: Ale hlavně že se holkám nic nestalo.. :slight_smile:

Hehenko a z tebe mně už asi hrabe :grinning: Muž večer uspával malou a já si taky lehla a nakonec sme usli všichni :grinning: Jenže nádobí neumytý..vody převařené jen málo..pc jel..a já krmím v 1.45 a říkám si..kurňa když jede ten pc že bych se šla podívat esi hehenka nepíše že rodí?? :grinning: :grinning: No nakonec sem nešla :grinning: Ale jako myslela sem na tebe :grinning: :grinning:

Holky tak tu byla tchýně že nevadí že má Janička kašel že je tam pěkně a mám s ní jít ven..tak říkám až se jí bude chtít spát-. Noo však ona na to čerstvým vzduchu usne aji tak že jo a kývala na Janičku :angry: Já fakt sedím doma a jen čekám asi až mi řekne abych šla ven.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Stejně sem nešla..chystám oběd a musím uklidit a ona už pak moc nespinká tak to musím využít teď pře jak je vzhůru tak toho moc neudělám..
23. únor 2010 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SOFINKA JE KOUZELNA!!! Krasnoucka! Car gratuluju a at jste zdravy, holky!

Barborka je nejaka hodna v posledni dobe a porad spinka....asi sbira sily na trimesicni spurt, ktery nas urcite nemine:slight_smile:))
23. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... mrkáme s Davídkem, jestli nám už HEHE nerodí :grinning: :dizzy_face: a nerodí a nerodí.... takže ani můj tip na 22.2. nevyšel a to se HEHE zdálo jako pozdní tip....
23. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE to je dobře, že je maličká v pořádku.... oni ty dětičky fakt vydrží hodně, ale vyděsit jsi se musela pořádně, to chápu.... mě to připomnělo příhodu mé mamky, té se stalo něco podobnýho... obložila mě v posteli, abych nespadla a šla na záchod a najednou prý rána a děsnej řev, tak letěla rychle, co se děje a já prý ležela na zemi, na čele rudej flek.... ale jinak mi nic nebylo.... hold Vendulka se chtěla podívat, copak se děje mimo postel :wink:
23. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a BAE má nespavýho Kryštůfka.... tak to nezávidím, když si pak máma sotva vyčistí zuby, to musí být hodně zajímavý :sweat_smile:

já hlásím klidnou noc, malého už skoro ty hleníky netrápí, takže se vzbudil akorát na kojení a pak vytuhnul... ufff, kéž by to tak bylo i nadále.... :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe bude rodit na me narozky v patek:slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvčata, tak jsme byly u doktorky, máme 5550g a 59 cm, očkování jsme zvládli, sice malá řvala, jako kdyby jí na nože brali, ale ztím teplotu nemá.
23. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC, PROSTEJ, SVOJI, ROMI ahooooooj :slight_smile:

SAC teda hezký :slight_smile:)))) takhle já ti nedám ani v noci pokoj jo? :slight_smile:)) no snad už toho Kubulu vyplknu, ať máte všechny klid :slight_smile:))

PROSTEJ nerodím a nerodím a nerodím :slight_smile:))) a to dělám všechno pro to, abych rodila :slight_smile:)))

jé SVOJI ty máš narozky v pátek, no paráda... tak safra ten pátek musí vyjít :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aoj holky!
jdu hodit příspěvěk, abych viděla tu 30 na krku (břichu) :slight_smile:
jo a zejtra se všecky těšmě na zasedáni poslanců :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ahoooj!
23. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: možná až to dělat přestaneš, tak porodíš, ani nebudeš vědět jak :wink:

ahojky TOLTEC :dizzy_face: no zítra si musíme držet palec :wink: ale prej to snad projde, ODS se nechala slyšet, že už to bojkotovat nebude a projde to.... tak jsem zvědavá :wink:
23. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahooj, tak ty už jsi taky třicítka - gratulíruju... a já už jsem vlastně 40cítka... to sem ale stará bréca :slight_smile:))))

no se těším, co tam poslanci vysedí :slight_smile:)))
23. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo jde po tobě HEHE? myslím ORCHI ne? ta už musí být taky tak 38tt... a pak ty TOL? :grinning:
23. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já doufám, že budou sedět tak dlouho až zase zvednou tu mateřskou :grinning:
23. únor 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mnooooo ORCHI je 38. týden a jestli i ona porodí dřív, tak skočím do zdi :slight_smile:))))))
23. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic ženy, ve 4 tu máme návštěvu, tak jdu poklidit :slight_smile: zatím se mějte, ale já stejně ještě nakouknu ... :slight_smile:
23. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kurňa 30tka na hrbu :slight_smile:
to já si to ještě nějakou dobu užiju, ale ty se té 40tky setřepeš nejpozdějc do 1.3.!!
23. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme prostějko stejně se zuzikem.. podle mě dvojčátka pujdou dříve :sunglasses:
23. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to snad ne... :grinning: ale dlouho tu nebyla... :grinning: užij si návštěvu....
23. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko kdy ti začaly ty strijky?
23. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha TOL, já myslela, že ZUZKA jde až po tobě.... no uvidí se, jakou budou mít polohu v bříšku, ale je pravděpodobný, že asi půjdou dřív... :wink:
23. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL dost pozdě.... :frowning2: až po 30. týdnu podle mě.... před tím jsem měla strie na stehnech, ale na bříšku se mi udělali až pár týdnů před porodem... :frowning2: ale blednou :wink:
23. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek