Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
cat79
23. únor 2010
Ahojky holky!!
Luci díkys za ip🙂)

Sofinka je nádherná a vlasáček!!!!připadá mi podobná Barunce od Svoji, fakt🙂))
Heh takže ani 22, jo?.§))))jsem ráda že jsem tě alespoň uklidnila🙂)

Pepíček je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luci super že srdíčko buší, to je zázrak, viď?.-))
Ange vendulka je šikulink!!

Holky my máme dnes masáže a baby jógu a pak mám ruštinu, do toho žehlim a peču kotlety, ještě jsem v županu a zítra v 10 mi přijde kadeřnice...mazec🙂)
Tak přeju krásný den a já se tu ňák ukážu, slibuju!!!!
papapapapapa
baeszinka
23. únor 2010
ahojky Cat,tý jo,by mě zajímalo,co dělá Denísek,když toho tolik stíháš 🙂 Mě třeba Krykry spí vždycky jen chvilku,si sotva stihnu vyčistit zuby a ušesat a pak vyžaduje pozornost..sám si dlouho hrát nevydrží.Po chvíli začne nadávat a pak kňourat a tak si s ním musím jít hrát,páč to mi teda trhá uši snad víc jak pláč 😃
hehenaautor
23. únor 2010
CAT 🙂) ani 22.

LUCI paráááda! 🙂 to teď asi nebudeš dělat nic jinýho než poslouchat co? 🙂))

BAE tak asi Denísek spinká zatím víc...

CAT to je super, že ti dojde kadeřnice do bytu... x-) x-) x-)
luciebx
23. únor 2010
😃 😃 no to teda.. ale to busi a busi.. hihi
hehenaautor
23. únor 2010
k nám by měl dojet tchán kolem 1 nebo 2, ale netuším, jestli teda dovalí... a chce se mi spát 🙂))) se vsadím, že usnu a za chvíli bude zvonit, tady burdel... hrůza 🙂)) se mi nic nechce, jen spinkat 🙂))) 😃
hehenaautor
23. únor 2010
LUCI to je správný... bušit a bušit musí 🙂)) dej si to do repráků a udělej baby párty 🙂)) 😃 😉
luciebx
23. únor 2010
haha dobry napad hihi
baeszinka
23. únor 2010
Asi mám Hehe holt nespací dítě-nespal ani jako miminko a nespí ani teď..o noci radši ani nemluvím :-| :-N

Mě se chce taky spáááááát 🙂
sacvi
23. únor 2010
Ahoj holky,

teda ještě že ty děti jsou tak gumový |-| Ale hlavně že se holkám nic nestalo.. 🙂

Hehenko a z tebe mně už asi hrabe 😃 Muž večer uspával malou a já si taky lehla a nakonec sme usli všichni 😃 Jenže nádobí neumytý..vody převařené jen málo..pc jel..a já krmím v 1.45 a říkám si..kurňa když jede ten pc že bych se šla podívat esi hehenka nepíše že rodí?? 😃 😃 No nakonec sem nešla 😃 Ale jako myslela sem na tebe 😃 😃

Holky tak tu byla tchýně že nevadí že má Janička kašel že je tam pěkně a mám s ní jít ven..tak říkám až se jí bude chtít spát-. Noo však ona na to čerstvým vzduchu usne aji tak že jo a kývala na Janičku ]-( Já fakt sedím doma a jen čekám asi až mi řekne abych šla ven.. :-p

Stejně sem nešla..chystám oběd a musím uklidit a ona už pak moc nespinká tak to musím využít teď pře jak je vzhůru tak toho moc neudělám..
svoja
23. únor 2010
SOFINKA JE KOUZELNA!!! Krasnoucka! Car gratuluju a at jste zdravy, holky!

Barborka je nejaka hodna v posledni dobe a porad spinka....asi sbira sily na trimesicni spurt, ktery nas urcite nemine🙂))
prosteja
23. únor 2010
ahojky holky... mrkáme s Davídkem, jestli nám už HEHE nerodí 😃 x-) a nerodí a nerodí.... takže ani můj tip na 22.2. nevyšel a to se HEHE zdálo jako pozdní tip....
prosteja
23. únor 2010
ANGE to je dobře, že je maličká v pořádku.... oni ty dětičky fakt vydrží hodně, ale vyděsit jsi se musela pořádně, to chápu.... mě to připomnělo příhodu mé mamky, té se stalo něco podobnýho... obložila mě v posteli, abych nespadla a šla na záchod a najednou prý rána a děsnej řev, tak letěla rychle, co se děje a já prý ležela na zemi, na čele rudej flek.... ale jinak mi nic nebylo.... hold Vendulka se chtěla podívat, copak se děje mimo postel 😉
prosteja
23. únor 2010
a BAE má nespavýho Kryštůfka.... tak to nezávidím, když si pak máma sotva vyčistí zuby, to musí být hodně zajímavý :-N

já hlásím klidnou noc, malého už skoro ty hleníky netrápí, takže se vzbudil akorát na kojení a pak vytuhnul... ufff, kéž by to tak bylo i nadále.... x-)
svoja
23. únor 2010
Hehe bude rodit na me narozky v patek🙂
romik84
23. únor 2010
ahojte děvčata, tak jsme byly u doktorky, máme 5550g a 59 cm, očkování jsme zvládli, sice malá řvala, jako kdyby jí na nože brali, ale ztím teplotu nemá.
hehenaautor
23. únor 2010
SAC, PROSTEJ, SVOJI, ROMI ahooooooj 🙂

SAC teda hezký 🙂)))) takhle já ti nedám ani v noci pokoj jo? 🙂)) no snad už toho Kubulu vyplknu, ať máte všechny klid 🙂))

PROSTEJ nerodím a nerodím a nerodím 🙂))) a to dělám všechno pro to, abych rodila 🙂)))

jé SVOJI ty máš narozky v pátek, no paráda... tak safra ten pátek musí vyjít 🙂)) 😃 x-) x-) x-)
toltec
23. únor 2010
aoj holky!
jdu hodit příspěvěk, abych viděla tu 30 na krku (břichu) 🙂
jo a zejtra se všecky těšmě na zasedáni poslanců 🙂 🙂 🙂
toltec
23. únor 2010
hehe ahoooj!
prosteja
23. únor 2010
HEHE 😃 😃 😃 možná až to dělat přestaneš, tak porodíš, ani nebudeš vědět jak 😉

ahojky TOLTEC x-) no zítra si musíme držet palec 😉 ale prej to snad projde, ODS se nechala slyšet, že už to bojkotovat nebude a projde to.... tak jsem zvědavá 😉
hehenaautor
23. únor 2010
TOL ahooj, tak ty už jsi taky třicítka - gratulíruju... a já už jsem vlastně 40cítka... to sem ale stará bréca 🙂))))

no se těším, co tam poslanci vysedí 🙂)))
prosteja
23. únor 2010
a kdo jde po tobě HEHE? myslím ORCHI ne? ta už musí být taky tak 38tt... a pak ty TOL? 😃
prosteja
23. únor 2010
HEHE já doufám, že budou sedět tak dlouho až zase zvednou tu mateřskou 😃
hehenaautor
23. únor 2010
mnooooo ORCHI je 38. týden a jestli i ona porodí dřív, tak skočím do zdi 🙂))))))
hehenaautor
23. únor 2010
mno nic ženy, ve 4 tu máme návštěvu, tak jdu poklidit 🙂 zatím se mějte, ale já stejně ještě nakouknu ... 🙂
toltec
23. únor 2010
no jo kurňa 30tka na hrbu 🙂
to já si to ještě nějakou dobu užiju, ale ty se té 40tky setřepeš nejpozdějc do 1.3.!!
toltec
23. únor 2010
my jsme prostějko stejně se zuzikem.. podle mě dvojčátka pujdou dříve 😎
prosteja
23. únor 2010
HEHE to snad ne... 😃 ale dlouho tu nebyla... 😃 užij si návštěvu....
toltec
23. únor 2010
prostejko kdy ti začaly ty strijky?
prosteja
23. únor 2010
aha TOL, já myslela, že ZUZKA jde až po tobě.... no uvidí se, jakou budou mít polohu v bříšku, ale je pravděpodobný, že asi půjdou dřív... 😉
prosteja
23. únor 2010
TOL dost pozdě.... 😞 až po 30. týdnu podle mě.... před tím jsem měla strie na stehnech, ale na bříšku se mi udělali až pár týdnů před porodem... 😞 ale blednou 😉