• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
TOL tak jsem mrkala na fotky a ty strie jsem měla na bříšku až v 32. týdnu.... :frowning2:
23. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ptám i na ty mimo břuch.. mně přijde, že to musí prostě prasknout jak se nafukuju jak pouťový balonek.. ale uvidime, mažem a uvidíme. to vybledne, to je jasný, akoát to je prostě pitomá prasklina co už se nezacelí. ale co..
23. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY....nějak nestíhám...jdu najuknout japa se máte :dizzy_face:

Přidala jsem tu hrací deku super kauf za 249,-
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3836333&vReferer=
23. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepíček je krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHENKO....ty ještě stále tu? To bude určo na SVOJINY narozky. SVOJI Baruška přišla na moje narozky, tak Kubíček přijde na svět na SVOJINY....to je jasný :wink:

Jéééé...vy se tady zrovna o mně bavíte a já nakukuju...to je náhodička :grinning:
Hm.... TOL mně naskočí "30" až ve čtvrtek.

Dneska mi teda prcci pěkně dávají zabrat, to jsou snad úhybný manévry či čo.... melou tam sebou, to se určitě mění poloha, nachvilku jsem měla něco hodně tvrdého na boku... že by B z KP na polohu příčnou????? To by chtělo mít nějakou vnitřní telku, abych to tam pozorovala.

ANGE...jejda, tak snad bude malá v pořádku.

Cože???? ORCHI je už 38????!!!! :astonished:
23. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL tak ty mimo bříško se mi udělali dost brzo..... na bocích v podstatě hned jak se začalo bříško zvětšovat a stehna to stejný.... :wink: ten prcek za to stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky ZUZI :dizzy_face: parádní deka :dizzy_face:
23. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO...japa je?
Co jsem se ptala, tak u nás v porodce právě rodila dvojčátka přirozeně, jedno bylo KP!!! Tak nevím nevím jak budu rodit. Jsem na to sama dost zvědavá, ... tebe obdivuju, žes to dala KP!!!! Jsi šikulka. Já bych asi byla poseroutka a šla radši do císaře.
23. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky PROSTEJKO :wink:
23. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmhm, stojí to zato, to je jasný!! ale víš jak, nejlepší i při úspěhcu úplně minimalizovat ztráty :grinning: ale ať se děje co má.. stejnak to ani tím maštěním moc neovlivním..
23. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI celkem fajn... :wink: čekám až se malej vzbudí na baštu, mu to nějak trvá dneska :grinning:

a ten porod... no já byla taky posraná, jenže když doktorka řekla, že se to krásně rozbíhá a že jít na císaře rovnou by byla škoda a že se kdyžtak udělá, kdyby se něco poto a manža do toho řekl, tak to pojďme zkusit, tak jsem řekla, tak jo.... :wink: a nelituju ani jedné minuty ZUZI :wink:

TOL přesně tak, tohle neovlivníš, já mazala o sto šest :grinning:
23. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO...takže Davídek je koukám moc hodné mimnko, to je super :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc, tady jsou samé hodn´é mimča! teda kromě toho kryštůfka, ale i tak - úspěšnost velikánská!!
23. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL....tak teda asi na ty mé příšery v břiše...to je dneska tanec!!!!! Jestli takhle budou vyvádět i venku, tak nás s manžou brzo odvezou do blázince :grinning:
23. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Komu se bude chtít, jukněte na náš "jádřinec" a přestavbu bytu.... je to masakrrrr!!! :angry: :angry: :angry:
http://mojzovi.rajce.idnes.cz/konik/
23. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už baštíme...
23. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a souhlas tady jsou přece jen samý hodný miminka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šikulky :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já si říkala to stejný co ty... :grinning:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak jsem omrkla to foto..... pěkně makáte... :wink: koupelnička vypadá moooc hezky :wink:
23. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,tak jsem tak v rychlosti dočetla :slight_smile:

Romi,my byli na očkování včera..malej odpoledne bez teploty a večer měl 37,5,ale v noci zase bez teploty,tak jsme očkování zvládli na 1*-ale poctivě jsem chladila :wink:

Mě se strie udělali na stehnech a to snad až pár dní před porodem :unamused: a to jsem mastila taky poctivě-ani jednou jsem nevynechala a mastila jsem hned ten den co jsem zjistila,že čekám miminko.

Jinak holky,sice mám doma malý zlobidýlko,ale za nic bych ho nevyměnila..no jo,až budu v důchodu a děti odrostou budu jen spáát a spáát :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ještě strašně moc práce....až mi to děsí! Ale pak to bude paráda, hlavně že to nemusíme rekonstruovat při bydlení, to bych se nedouklízela, toho prachu...fůůůůj!
23. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Zuzi,to musí bejt masakr,když se v bříšku hejbou dva čertíci :confused: :slight_smile: :slight_smile: .Zuzi,nečetla jsi Betynku?tam píše paní co má dvojčátka a píše o tom moc hezky :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE...dneska mi ale dávají zabrat! To je jako chobotnice nebo nějaký zápasy či co....
Betynku jsem nečetla.
Já ti nevim, ale moje mamka spí čím dál hůř,....takže tě asi zklamu, ale prý spaní v důchodu si člověk taky moc neužije... babička s třeba vzbudí ve 3 ráno a už nezabere... :confounded:
23. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě ani Zuzi nestraš,já se na ten důchod tůůze těším :wink: :dizzy_face: Néé,snad se vyspím i trochu dřív :slight_smile: :slight_smile: .No,myslím,že jak budou miminka růst,budou tam mít míň místa....asi si holka užiješ :wink:ale mě se docela po těch kopanečcích občas i zasteskne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Zuzi ten tasmánskej čert mě dostal :grinning:
23. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE....viď? To je oblíbený tvor bývalého majitele bytu, nosí ho i na tričkách.... a prý ho maloval 14dní!!! Manža přemlouvá, jestli si ho tam necháme.... :grinning:

BAE...to jo, zachvilku se tam začnou roztahovat a to bude teprve masakr. :grinning:
23. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...mějte se krásně...letím domůůůů pááááááááááááááááá :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte zkušenost se zasíláním balíčků na Slovensko? Mám kupce na ten svůj dlouhý šátek, ale na Slovensku..je to na dobírku tak jestli můžu použít tu žlutou dobírkovou poukázku nebo musím mít spešl zahraniční?
23. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Angeth nevím :confounded:
23. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si byla zase lehnout ale ta moje hlava ne a ne zabrat ach jo.. ja se z te rymy asi zblaznim.. nejhorsi je ze me z toho zacali bolest dasne.. :frowning2: :frowning2: ja asi umru.. no jestli toto preziju tak budu dobra..
23. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek