• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
tak jsem zase tu :slight_smile:)) návštěva odešla. dneska bylo trochu živo, to je fajn :slight_smile: oběd s tchánem a pak kamarádka co je v 38. týdnu... tak jsme trochu splkly jak už se těším, až ty naši prckové budou na světě až to bude za náma :slight_smile:))) tak jsem jí hned vyhrožovala, ať mě nezkouší předbíhat, že jsem na to už háklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI krásně pokračujete v rekonstrukcích... se strašně těším až to bude hotovo... co teprva vy? :slight_smile:))
a taky si dva prcky v břušku nedovedu představit, se tam na sebe určitě rozčilujou, že se nevzájem kopou, tak se do toho opírají ještě víc :sweat_smile:

mě se strie udělaly nejdřív na stehnech a to mám dost hubený nohy - nejdřív na levým a pak až na pravým - to bylo kolem 20. týdne (a taky jsem mazala a mazala), až o dost dýl se mi udělali drobný na bocích a zadku - na levým je to víc znatelný (ale pořád je to o dost drobnější než u PROSTEJ), no a asi v 35. týdnu se mi udělaly strie ještě na levým lýtku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a to jako nechápu vůbec! nohy před těhu jsem měla fakt jak z dachau, takže bych řekla, že pár kilo s nima nic neudělá a vono JO! :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile: no tak snad to vybledne...

LUCI sím tě radši si objednej z čech ten bioparox... nebo se fakt picneš...
23. únor 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás v diskuzi máme všechny odrodíno:slight_smile:myslim v tý původní:slight_smile:
23. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER neštvi měéééé .... varuju tě... :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je to nejhorsi jak lezim kdyz se mi ty dirky fakt ucpou a nemuzu nic.... a kdyz si striknu tak uz dobry.. ted sem se nalila horkym cajem tak to musim vypotit.. jak rikam az v patek jdu do prace tak to vylezim.. hold budu muset...
23. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ono se to pry da sehnat i tu v anglii.. zitra hned vletim do lekarny hihi... no ted jdu jeste najit zda to co beru je ok v tehu.. ale pouzila sem to od vcerejska tak 4x..
23. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si nasla ze to co beru neni vylozene zakazene v tehu.. nasla sem si pri cem se tyto kapky nesmi pouzivat a tehu tam napsane neni.. jen pisou ze konzultovat s dr.. no si myslim ze kdyz to neprehanim a nestrikam kazdou hodku ze ok.. ale i tak zitra valim do lekarny.. hihi
23. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, jdu vás dočíst...
23. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
...zdarec kočky a koťata:slight_smile:)
tak dnešek máme za sebou, bylo to zase hektisch jako vždy, ale malej z masáží nadšenej a já taky, na ruštině test a já měla minimum chyb a teď už jen véča a relax:slight_smile:)

Koukám Hehe stále 2v1...do pátku teda na narozky Svoji:slight_smile:))

Tak holky hezký večer, mě ráno dorazí kadeřnice udělat melírek a večer máme masérku a já medovou masáž a peeling obličeje a masku..jéééééééééééééééé

no a ve čtvrtejk vítání občánků a v pátek zase sraz s maminama...já se asi nezastavim až do důchodu:slight_smile:)hihihi
papapapapapapapapapa
23. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe tipuju to na sobotu 27.2. :wink:

Zuzi, ten tazmanskej čert je fakt mazeeeec :grinning: :grinning: :grinning:

holky maminy, máte doma "pro strýčka příhodu" třeba Nutrilon nebo Bebu i když kojíte? Já přemýšlím, že ji asi koupím, kdyby náhodou třebas Teri nestačilo mlíčko ode mě, přece jen už má 7kg....co kdyby měla málo třeba v noci, kde já budu co shánět že jo....poraďte prosím...koupit nebo ne a případně co je lepší, děkuju :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI jj - ta konzultace s dr. je tam jen pro sichr... ale taky myslím, že když se s tím vyloženě nepolejváš, tak je to v pořádku, lepší než se stresovat a trápit, že nemůžeš dýchat... a do lékárny hurá pro bioparox... fakt to zabírá!

CAT a na ruštině ti Denísek taky spí? :slight_smile:
ty jo CAT dopřáváš si jen co je pravda... já chci taky domácí masáááž :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mrknu na net :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI :slight_smile: ahoooj :slight_smile: to je můj druhej TP, tak snad fakt tak nějak nejpozději do konce víkendu vyleze :slight_smile: :dizzy_face:
ty jo TEREZKA má už 7 kilo? to je kus baby! :slight_smile: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu něco málo pojíst :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my sme si prave objednali pizzu a kureci kridylka .. no mnamka.. ale nejak mi to nejede.. jak furt do sebe liju caj tak zaludek jaksi normalni jidlo nestiha.. ach jo.. no nesnedli sme to.. tak si to dam zitra..
23. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe no však, na druhej TP už musí Kubula prostě ven :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo Terez už je pořádnej kus baby :grinning: se taky pěkně pronese kočka jedna :wink:
23. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ja taky tipuju mezi patkem a nedeli.. takze snad to vyjde..
23. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Monči,já mám doma SUNAR-od ukončeného 4. měsíce.A docela se mi asi před 14 dny hodil,večer jsem měla ty prsa nějaký "vyžraný",tak jsem na noc dala UM.Malej mi po něm nezvracel,takže dobrý.
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Bae, dík moc, tak já si taky radši ten Sunar pořídím, v pondělí jsou Terez 4. měsíce, tak koupím od ukončeného 4.měsíce :wink: jsi zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ho taky pořídila nedávno,měla jsem strach,že kdyby náhodou došlo mlíčko,kde bych pak někde po nocích lítala a kupovala sunar-mám ho doma a jsem klidná :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahoooj teda vy jste akcni:slight_smile:

Ja dnes vyrazila s kocarkem a udelalo se me tak slabo, ze jsem pelasila domu- malo jidla, min spanku, nejaky nerviky....no uf.

Ja mam taky doma BEBU koupenou....a jsem klidna- je schovana. Mam tedy tu "nejmensi velikost":slight_smile:))
23. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda svoja.. tak na sebe pozor.. ja radsi v kabelce ted nosim jablicko a musli tycinku.. pro pripad ze na me neco prijde...
23. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci my máme od začátku doma Bebu HA, to jsem jí dávala v porodnici, nemám asi dost mlíka na odstříkávní ( nebo možná jo, ale jsem líná :sunglasses: ) tak jí teda doma máme..
Svoji tak opatrně..snaž se odpočívat a vykašlat na bordel..
23. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma Nutrilon HA.

Holky, dneska jsme byly na té kontrole a Amísek už konečně přibírá, byly jsme moc pochválené :wink:

Tak teď jí musím naučit pást koníčky, potvůrku. Začaly vám dětičky samy, nebo byly donucený?

Ona krásně hlavičku zvedala, ale jak zeslábla, tak přestala a teď za boha nechce o ničem takovým ani slyšet, hned začne brečet a kopat nožkama tak akorát :astonished:
23. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muž psal, že přijde domů v devět, já na něj blb čekám a on asi myslel ráno :grinning: Tak se jdu najíst a ať mi vleze na hrb.
23. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi za 15 min bezi porad o porodech .. uz se tesim..
23. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL super:slight_smile:!!! neboj, amalka na to zase prijde, ze ji to bavi to paseni...byla slaba, se ji nedivim....Bara zacala sama...postupne zvedala vys a vys...ale nekdy se ji treba taky nechce no...muz je vtipne:slight_smile:)))

nojo, zeny, tak jsem se nacpala no, abych nestradala:slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky.. tak sem zase brecela u tech porodu pritel uz to chtel vypnout.. se tam narodil chlapecek a dost dobrej zaber na miminko ale bylo jakysi gumovy a cely skoro modry a trvalo dele nez zacalo brecet takze ja z toho hned v prdeli... no bylo to hrozny ale nakonec vse ok.. jiste by v telce asi neukazovali neco spatnyho kdyby se stalo.. takze.. no sem citlivka..
23. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si pěkně užila po tom očkování, Renatla byla celá nevrlá, vůbec nechtěla doma spát, tak jsem ji vzala na procházku, aby spala aspoň v kočáře. A jak jsme přišly, tak to začalo,strašně brečela, v zápětí jsem zjistila proč, měla hodně oteklou nožičku, asi jí to moc bolelo, takže jsem nečekala ani minutu a dala Panadol, celý večer pak byla smutná, ale po mlíčku aspoň přestala brečet a sirup taky zabral, bylo vidět jak by chtěla spát, ale nemohla usnout, mnula si pořád očička, chudinka, tak doufám, že to už dneska bude dobrý, bylo mi jí tak líto
24. únor 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči, já doma žádné UM nemám, zatím mám pro všechny případy svoje zamražený mlíko
24. únor 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Jej,Romi,tak to jste si užily,snad už dnes bude líp po tom očkování.My byli jen nevrlý a pořád malej pofňukával,ale vpichy jsou klidný,je tam vidět jen tečka.

JSEM se chtěla zeptat,jestli máte nějaký zkušenosti s tím zamraženým mlíčkem?Já jsem slyšela,že jak se to zamrazí,hodně mimčům to pak už nechutná,ale vyzkoušený to nemám,tak nevím....
24. únor 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Amal neboj jen co nabere Amálka dost sil, tak začne sama pást, na zádech jí to bavit nebude :wink:
Romi chudinka Renatka..ale ten druhý den už je úplně v pohodě, tak snad i u vás.
Bae zkušenosti s tím nemám..
Luci, Vendulka byla po porodu celá fialová :grinning:
a u nás noc překvapivě klidnější, sice se malá vzbudila v půl dvanácté :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak ještě v půl druhé, tak taky dostala napít, ale když jsem viděla že zas začíná koukat na noční světýlko a nechystá se spát, tak jsem jí dala do postýlky, asi 5 minut jsem jí dávala dudlíka, pak si hrála 15 minut s kolotočem, pak zas 5 minut dudlík a usnula...a vzbudil ji až v 6 budík..
24. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek